Masalai upėtakiui

Aktyvūs filtrai

 • Spiningavimo masalas Lucky John Pro Haira Tiny 33F SP 4g

  8,75 EUR

  Lucky John Pro Haira Tiny - nedidelis vobleris, kuris turi storą korpusą ir nedidelį liežuvėlį, puikiai tinkatis upėtakių, šapalų, amūrų ar ešerių žūklei. Sustojus, vobleris greitai iššoka į viršų, dėl to vobleris neužkimba už dugno kliuvinių. Pravedinėjant masalą tolygiai, jis juda labai intensyviai. Vobleris turi OSS (Outside Stabilizer System) - stabilizavimo sistemą su volframiniu rutuliuku, kuris sukelia vibracijas. Taip judėdamas ir vibruodamas, masalas suformuoja bangas, kurios yra labai patrauklios plėšrioms žuvims. Taip pat, dėl šios sistemos, masalas puikiai dirba ir tekančiuose vandens telkiniuose. Dėl MCS (Magnetic Cast System), masalas skrieja itin toli ir tiksliai.

  Ilgis - 3,3cm
  Svoris - 4g

  Peržiūrėti
 • Pasta upėtakiams Berkley Powerbait Glitter 50g - Cheese

  9,60 EUR

  Plūduriuojantis upėtakių masalas su kvapų ir skonio stiprikliais. Pastoje esantys „Crystalina“ blizgučiai atspindi šviesą, padidina matomumą ir puikų efektyvumą. Tais atvejais, kai įvairūs masalai yra neveiksnūs, Berkley pasta užtikrintai suvilios upėtakus savo ryškiomis spalvomis ir stipriu aromatu. Ši pasta yra draugiškai tiek žuviai, tiek gamtai. Berkley upėtakių masalas yra paprastas naudoti ir labai plastiškas, puikiai prilipma prie kabliuko. 

  Svoris - 50g

  Peržiūrėti
 • Pasta upėtakiams Berkley Powerbait Glitter 50g - Salmon/Egg

  9,60 EUR

  Plūduriuojantis upėtakių masalas su kvapų ir skonio stiprikliais. Pastoje esantys „Crystalina“ blizgučiai atspindi šviesą, padidina matomumą ir puikų efektyvumą. Tais atvejais, kai įvairūs masalai yra neveiksnūs, Berkley pasta užtikrintai suvilios upėtakus savo ryškiomis spalvomis ir stipriu aromatu. Ši pasta yra draugiškai tiek žuviai, tiek gamtai. Berkley upėtakių masalas yra paprastas naudoti ir labai plastiškas, puikiai prilipma prie kabliuko. 

  Svoris - 50g

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Jackall Amiami 1.5" (10 vnt.)

  4,20 EUR

  Jackall Amiami - mažo dydžio, tikrą vėžiagyvį primenantis masalas, puikiai tinkantis SUL ir XUL žvejybai. Dėl unikalios formos, šis masalas po vandeniu sukuria bangas. Masalas prisodrintas natūraliais atraktantais, dėl to skleidžia labai stiprų aromatą bei skonį. Dėl visų šių savybių ir kibių spalvų, šiam masalui neatsispirs joks upėtakis, ešerys ar kita plėšri žuvis.

  Pakuotėje yra 10 vnt.
  Ilgis - 3,3cm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Flip Min 50S 2,7g

  4,00 EUR

  Pro FL Flip Min - vobleris, skirtas upėtakių ir lydekų žūklei. Dėl savo formos, vobleris toli metasi. Masalas, tiek traukiant lėtai, tiek tvičinamas, linguoja į šonus ir taip vilioja plėšrias žuvis pulti. Masalai dažyti kibiomis spalvomis, po vandeniu blizga. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 2,7g
  Nėrimo gylis - iki 0,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris SMITH Camion 32SR 2.5g

  14,90 EUR

  SMITH Camion - japonų inžinierių originaliai kurtas area trout žūklei, tačiau būdamas crank tipo ir gerai laikydamas srovę, labai tinka ir šapalų, ešerių bei margųjų upėtakių spiningavimui.

  Ilgis - 32mm
  Svoris - 2,5g
  Tipas - plaukiantis 
  Nerimas - 0,2-0,8m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Kill Bill 65 6g

  4,10 EUR

  Pro FL Kill Bill - kokybiški, kibių spalvų su blizgančia danga vobleriai, kurie po vandeniu puikiai atspindi šviesą ir taip labai vilioja upėtakius, lydekas ir kitas plešrias žuvis puolimui. Voblerių blizgėjimas patraukia laimikių dėmesį iš toli. Dėl savo formos, masalai skrenda itin toli. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 6,5cm
  Svoris - 6g
  Nėrimo gylis - 0-1,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Unfair Super Slim 50 SP 50mm 2g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Unfair Super Slim SP -  labai efektyvus masalas Area Trout žūklei. Serija "Unfair" buvo pirmoji, sukėlusi didžiulį judėjimą savo unikaliomis ir sprogstamosiomis žūklės savybėmis, kurios, buvo skirtos itin lėtam pravedimui. Pagrindiniai bruožai - "lėtas ir platus judėjimas", sukuriantis veikimo fiksuotoje padėtyje iliuziją, ir "netaisyklingas darbas", automatiškai padidinantis kibimo galimybes. Be to, kūno paviršiuje esančius plyšius padengia vandens srovės, todėl jie sukuria "minkštą bangavimą", kuris pranoksta kietųjų masalų poveikį. Mėgaukitės originaliu vobleriu, kurį entuziastingai palaikė turnyrų varžybose dalyvaujantys žvejai gaudantys upėtakius.

  Tipas - Suspending
  Svoris - 2g
  Ilgis - 50mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Unfair Super Slim 50F Glow Body 50mm 1,8g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Unfair Super Slim 50F Glow Body - labai efektyvus masalas Area Trout žūklei. Serija "Unfair" buvo pirmoji, sukėlusi didžiulį judėjimą savo unikaliomis ir sprogstamosiomis žūklės savybėmis, kurios, buvo skirtos itin lėtam pravedimui. Pagrindiniai bruožai - "lėtas ir platus judėjimas", sukuriantis veikimo fiksuotoje padėtyje iliuziją, ir "netaisyklingas darbas", automatiškai padidinantis kibimo galimybes. Be to, kūno paviršiuje esančius plyšius padengia vandens srovės, todėl jie sukuria "minkštą bangavimą", kuris pranoksta kietųjų masalų poveikį. Mėgaukitės originaliu vobleriu, kurį entuziastingai palaikė turnyrų varžybose dalyvaujantys žvejai gaudantys upėtakius.

  Tipas - Floating
  Svoris - 1,8g
  Ilgis - 50mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Micro Cra-Pea DR 2Hook SS 25mm 2,1g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Micro Cra-Pea - Originali Crap-Pea serija yra garsi upėtakių žvejybai skukurtais vobleriais, o šie "Micro Cra-Pea" masalai yra mikro dydžio Cra-Pea analogas. Vobleris jis pasižymi tvirta plaukimo jėga. Dviejų kabliukų serija sukurta taip, kad naudojant du, vienšakius kabliukus ant mažo korpuso padidėtų žuvies užsikirtimo tikimybė. 2Hooks serija sukurta ne tik siekiant padidinti žuvies realizavimo tikimybę, bet ir naudojant du kablius būna padidintas vibracijos koeficientas. Puikus masalas upėtakių, šapalų ar kitų plėšrūnų žvejybai.

  Tipas - lėtai skęstantis 
  Svoris - 2,1g

  Ilgis - 25mm

  Peržiūrėti
 • Pro FL Spiral Spoon 2,5g

  2,80 EUR

  Pro FL Spiral Spoon - metalinis, sraigto formos masalas, skirtas upėtakių žūklei. Masalas metasi labai tiksliai ir itin toli. Traukiamas masalas sukasi kaip sraigtas ir taip blizgėdamas itin patraukia laimikio dėmesį. Masale įmontuotas trigubas suktukas apsaugos valą nuo susisukimo. Dažyti kibiomis spalvomis. Turi itin aštrų vienšakį kabliuką.

  Svoris - 2,5g
  Ilgis - 6cm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Surface Air Blow F 33mm 1,8g

  13,60 EUR

  Vobleris Lucky Craft Surface Air Blow F -  sukurtas plūduriuojančio bangų voblerio AIR BLOW pagrindu, buvo specialiai pagamintas sulaukti kibimus nuo paviršiaus. Traukiant masalą, jis sukelia platų bangavimą paviršiuje, kad būtų galima gaudyti upėtakius, šapalus ir kitas žuvis, kurios stebi vandens paviršių ir laukia ten įkritusio maisto. Sėkmingiausias veiksmas yra "pin spot action on the surface". Smulkia meškerykočio akcija sukurdami apskritas bangas aplink (Surface Air Blow)s, galite pavaizduoti vandens paviršiuje įkritusį vabalą. Tai privalomas vobleris paviršinio sezono metu, kai žuvys aktyviai maitinasi nuo paviršiaus. Drąsiai rekomenduojame jį žvejams, mėgstantiems sulaukti kibimų nuo paviršiaus

  Tipas - Plūdrus
  Svoris - 1,8g
  Ilgis - 33mm

  Peržiūrėti
 • Pro FL Spiral Spoon 3,5g

  2,90 EUR

  Pro FL Spiral Spoon - metalinis, sraigto formos masalas, skirtas upėtakių žūklei. Masalas metasi labai tiksliai ir itin toli. Traukiamas masalas sukasi kaip sraigtas ir taip blizgėdamas itin patraukia laimikio dėmesį. Dažyti kibiomis spalvomis. Nuo valo susisukimo apsaugo trigubas suktukas. Turi itin aštrų vienšakį kabliuką.

  Svoris - 3,5g
  Ilgis - 6,5cm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Deep Cra-Pea DRS SS 34mm 3,9g

  13,60 EUR

   Lucky Craft Deep Cra-Pea DRS SS -Lėtai grimztantis, padugne judantis masalas, skirtas žvejybai upėtakių ir kitų žuvų žūklei.
  Dažniausiai naudojamas Area Trout žvejybai, kai laimikius reikia vylioti iš didesnio gylio. Cra-Pea SS serija - tai garsus ir agresyvus upėtakinis vobleris, specialiai sukurtas giluminei žūklei. Dažnai žvejų naudojamas per varžybas kaip koziris, kai laimikiai yra labai neaktyvūs. Masalas pasižymi puikiomis tolimojo užmetimo savybėmis.

  Tipas - Lėtai grimzdantis
  Svoris - 3,9g
  Ilgis - 34mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Deep Cra-Pea LC Max SS 37,5mm 5g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Deep Cra-Pea LC Max SS - LC MAX (Long Cast Max) serijoje yra magnetinė svorio perkėlimo sistema, kuri leidžia atlikti labai tolimus ir tikslius metimus. LCMAX yra 5 g svoris, kuris yra šiek tiek mažesnis už didžiausią leistiną svorį, naudojamą įvairiuose Area Trout upėtakių žvejybos čempionatuose. Šis masalas dažnai naudojamas, kai žuvis yra atsitraukusi ir ją reikia pamėginti pagauti iš tolimo atstumo. Vobleris pakaustytas aštriais vienšakiais kabliais, agresyviai dirba yra lėtas skęstantis. Puikiai išprovokuoja upėtakių ar kitų žuvų kibimus.

  Tipas - Lėtai skęstantis
  Svoris - 5g

  Ilgis - 37.5mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Pointer 50S 5cm 4,2g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Pointer 50S - japonų gamintojų, specialūs spiningavimo masalai, sukurti Lietuvos rinkai, išskirtinai pabaltijos žvejams sukurtos spalvos, pagal šių šalių žvejus sportininkus. Daugiametę patirtį turintys žvejai parinko spalvas ir sukūrė jų derinius, veikiančius būtent mūsų vandens telkiniuose. Šis modelis pasižymi tvirta akcija. Nepaisant nedidelio dydžio, vobleris itin toli metasi. Puikiai tinka gaudyti upėtakius.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 4,2g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Japan Deep Cra-Pea SFT 3,4cm 3,3g

  10,29 EUR

  Lucky Craft Japan Deep Cra-Pea SFT - nedideliais, bet plačiais judesiais plaukiantis vobleris, kuris užtikrina itin veiksmingą plėšrūnų viliojimą. Vobleris turi 2 itin aštrius kabliukus, kurie subalansuoti taip, kad veiktų taip pat, kaip kiti modeliai su trišakiais kabliukais. Šie masalai itin vilioja upėtakius. Puikiai tinka tiek tvenkiniuose, tiek žvejybai upėse.

  Ilgis - 33mm
  Svoris - 3,3g
  Tipas - plaukiantis 

  Peržiūrėti
 • Avižėlė upėtakiams/palijoms (tabletės) 2,5g

  2,40 EUR

  Rankų darbo avižėlės, kurios yra puikus pasirinkimas žvejams, norintiems lengvai pagauti upėtakius ir palijas. Avižėlės dažytos itin kibiomis, ryškiomis spalvomis. Šios avižėlės yra labai populiarios Skandinavijos šalyse.

  Ilgis - 3cm
  Svoris - 2,5g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė Akara Hornet Lite 5,5g

  3,20 EUR

  Akara Hornet Lite - klasikinė sukrė su elipsiniu žiedlapiu, turi keletą naujoviškų sprendimų, kurie dar nebuvo naudojami kituose modeliuose. Sukamosios sukriukės žiedlapis suprojektuotas su cilindriniu lenkimu. Būtent tokia lenkimo forma užtikrina beveik tobulą sukimąsi ir gausius virpesius po vandeniu. Šerdies korpuso grublėtas paviršius traukiant sukriukę suteikia papildomų vandens sūkurių, kurie gali padėti išprovokuoti žuvies kibimą. Žiedlapio atidarymo kampas, jo sukimosi dažnis ir bendras šio modelio svoris leidžia naudoti šią sukiriukę tiek stovinčiuose vandens lekiniuose tiek upėse ar mažuose upeliuose. Sukrės dydis bei spalvos idealiai tinka upėtakių žvejyboje. Taip pat šios masalos godžiai griebia ešeriai, šapalai, lydekos bei kiti plėšrūnai.


  Svoris - 5,5g
  Ilgis - 5,5cm

  Peržiūrėti
 • Vobleris ZipBaits Rigge Deep 70F 5g

  18,99 EUR

  ZipBaits Rigge Deep 70F - gaudant šiuo vobleriu, šis labai gerai dirbs po vandeniu tiek traukiant tolygiai, tiek traukiant su pauzėmis ar ne naudojant itin agresyvų „tvičingą”. Šis vobleris skrieja tolimą atstumą, dėl savo specialios, pailgos formos. Turėdamas gana ilgą liežuvį, šis masalas dažnai „rausia dugną“ ir gaudant sekliau ši savybė dažnai duoda rezultatų, ypač tada, kai žuvys pasislėpusios arčiau dugno.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 5g
  Nėrimo gylis - 1,5-2m

  Peržiūrėti