Stovai / Laikikliai

Meškerių stovas - patogus įrankis žvejyboje, jeigu norite saugiai, tvarkingai ir estetiškai žvėjoti. Daugelis žvejų kuoliukus įsmeigiamus į žemę jau išmainė į stovus. Pagrindinis stovo privalumas – jis tvirtai bei stabiliai laikosi ant visų paviršių: tiek ant medinio liepto, tiek ant betono ir ant kietos žemės, kur įsmeigti kuoliukų nėra galimybės. Stovai patogiai ir greitai susilanksto, turi savo transportavimo krepšį. Galima reguliuoti jų ilgį, aukštį bei pasvyrimo kampą. Turi srėgius į kuriuos galima įsukti meškerės laikilius ir signalizatorius. Puikus pagalbininkas dugninėje, feeder ar karpių žūklėje. Taip pat siūlome pasirinkti iš gausaus skirtingų ilgių metalinių laikiklių žvejybai, kurių galuose yra srėgiai patogiam įsukimui į žemę. Jeigu dar neturite, siūlome išbandyti!

  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms FL-HY141N trikojis

  64,00 EUR

  Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti stovo ilgį, kojų aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius arba meškerių laikiklius. 

  Šio stovo reguliuojasi:
  Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
  Aukštis nuo 65cm iki 100cm 

  Tarpas tarp laikiklių - 25cm, laikiklių skaičius - 3, svoris 2500g. ...

  Peržiūrėti
 • Metalinis laikiklis meškerėms, žvejybai upėje 45-80cm

  2,30 EUR

  Metalinis laikiklis meškerėms, gerai tinkantis žvėjyboje upėje. Meškerės kotas įsistato į laikiklį ir tvirtai laikosi.
  Laikiklio aukščius galima rinktis iš 45 arba 80cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis meškerėms 85-150cm

  1,75 EUR

  Metalinis stovelis meškerėms, smailiu galu įsismeigiantis į krantą. Laikiklio ilgis reguliuojasi nuo 85cm iki 150cm.
  Viršuje esantis srėgis tinka įsukti signalizatoriams.

  Peržiūrėti
 • Trikojis meškerių laikiklis

  13,50 EUR

  Trikojis meškerių laikiklis - turi penkias vientas meškerėms pasidėti. Tarpai tarp meškerių padėjimo vietų - 10cm, bendras ilgis 70cm. Laikiklio aukštis reguliuojasi ir užfiksuoti galima trijose taškuose: 65cm, 80cm ir 100cm. Patogus daiktais pasidėti bei atremti meškerykočius.

  Bendras ilgis - 70cm
  Aukštis  - 65-100cm

  Peržiūrėti
 • Minkštas meškerių laikiklis

  4,50 EUR

  Paraloninis, patogus meškerių laikiklis su srėgiu. Tinka įsukti į visus stovelius. Vienu metu gali atremti net kelias meškeres.

  Spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms FL ilgis 85-135cm aukštis 40-80cm

  84,41 EUR

  Tvirtas, stabilus keturių kojų metalinis stovas, skirtas keturioms meškerėms laikyti.
  Stovo ilgis reguliuojasi nuo 85cm iki 135cm
  Aukštis - nuo 40cm iki 80cm.

  Vienos kojos yra ilgesnės už kitas. Galima reguliuoti pasvirimo kampą. Stovas yra visas metalinis be plastmasinių detalių. Kojas galima fiksuoti trijose skirtingose pozicijose. Tarpai tarp meškerių laikiklių 20cm, jų galuose yra srėgis, į kurį galima įsukti signalizatorius. Stovas patogiai susideda į transportavimui skirtą dėklą

  Peržiūrėti
 • Metalinis stovelis meškerėms 80-140cm

  4,50 EUR

  Tvirtas ir patikimas metalinis meškerių stovelis, be plastmasinių detalių. Stovelio aukštis reguliuojasi nuo 80m iki 140cm. Stovelio viršuje esantis srėgis tinka įsukti signalizatoriams arba meškerių laikikliams.

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis su metaliniu sriegiu

  1,20 EUR

  Meškerių laikiklis - pagamintas iš tvirto lydinio, su metaliniu srėgiu. Prie srėgio yra gumelė užtikrinanti gerą priveržimą.

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikikliai užspaudžiami

  2,41 EUR

  Parduodamas komplektas su dviem meškerių laikikliais. Laikikliai atsidaro ir užsispaudžia magneto pagalba. Įdėjus meškerės kotą, jis tvirtai bei saugiai laikysis. Šių laikiklių srįgis tinka įsukti į meškerių stovus, stoveliu ar kitus laikiklius.

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikikliai guminiai

  4,00 EUR

  Guminiai meškerių laikikliai su metaliniu srėgiu, tinka įsukti į meškerių stovus, stovelius ir kitokius laikiklius. Įstačius meškerę į šį laikiklį, ji tvirtai laikysis, nenuslys, o pats laikiklis gerai apgaubs meškerykotį. Komplekte yra 4 vienetai laikiklių

  Peržiūrėti
 • Buzz Bar laikiklis 4 meškerėms

  9,50 EUR

  Patogus laikiklis, prisisukantis prie įprastų stoveliu, ir vienu metu galintis net keturias meškeres. Stovelio viršuje esantys srėgiai tinka signaližatioriams, bei meškerių laikikliams įsukti. Gera alternatyva pasirinkti vietoje meškerių stovo. Tarpai tarp laikiklių - 22m .Patogiai bei paprastai pasidėsite meškeres savo žvejojamoje vietoje.

  Ilgis - 70cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 22cm

  Peržiūrėti
 • Buzz Bar laikiklis dviem meškerėms

  5,50 EUR

  Patogus laikiklis, prisisukantis prie įprastų stoveliu, ir vienu metu galintis laikyti dvejas meškeres. Stovelio viršuje esantys srėgiai tinka signaližatioriams, bei meškerių laikikliams įsukti. Gera alternatyva pasirinkti vietoje meškerių stovo. Tarpai tarp laikiklių - 25cm .Patogiai bei paprastai pasidėsite meškeres savo žvejojamoje vietoje.

  Ilgis - 28cm
  Tarpas tarp laikiklių - 25cm

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Meškerės laikiklis 100cm

  1,50 EUR

  Stovelis meškerei. Pilnai išskleisto laikiklio ilgis 100cm. Sregis tinka ir galima įsukti signalizatorių. Patogiai įsismeigia į krantą.

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms FL119-30 keturkojis

  56,00 EUR

  Stovas leidžia jums tvirtai ir patogiai pasidėti meškeres įvairiuose vietose - ant kranto, molo ar ant liepto.
  Patogiai susilankso ir susirenka, turi transportavimo krepšį. Galima reguliuoti kojų aukštį, stovo ilgį ir meškerių pasvyrimo kampą. Vietoje meškerių laikiklių galima įsisukti signalizatorius, sudėti meškeres tvarkingai vienoje vietoje ir laukti kibimo. Patogus įrankis, be kurio daugėlis žvėjų neįsivaizduoja dugninės žvejybos.

  Stovo ilgis reguliuojasi nuo 70cm iki 125cm
  Aukšitis nuo 40cm iki 85cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 25cm
  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis su sriegiu

  4,20 EUR

  Meškerės laikilis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko.
  Galima reguliuoti laikiklio pasvirymo kampą. Meškerė patogiai bei tvirtai atsiremia ant silikonio vamzdelio.
  Laikilio plotis 15cm.

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis su sriegiu

  5,20 EUR

  Meškerės laikilis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko.
  Galima reguliuoti laikiklio pasvirymo kampą. Meškerė patogiai bei tvirtai atsiremia ant silikonio vamzdelio ir būną lygiai per vidurį esančio įdubimo.
  Laikiklio plotis 30cm.


  Forma gali šiek tiek skirtis

  Peržiūrėti
 • Kuoliukas meškerėms su sriegiu teleskopinis

  5,00 EUR

  Kuoliukas meškerėms su sriegiu teleskopinis, smailiu galu įsisukantis į krantą. Viršutinis laikiklis išsisuka, į jo vietą galima įsukti signalizatorių arbą kitą meškerės laikiklį.

  Kuoliuko ilgis reguliuojasi nuo 85cm iki 150cm.

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės laikiklis

  5,80 EUR

  Laikiklis žieminei meškerei - patogus stovelis su reguliuojamu meškerės koto laikikliu. Įstačius meškerę į laikiklį, galima reguliuoti jos pasvyrimo kampą. Puikiai tinka stintų arba seliavų žūklei.

  Peržiūrėti
 • Stovas Carpzoom Trikojis 80-105cm

  18,50 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas.
  Stovo aukštis reguliuojasi nuo 80 iki 130cm aukščio.
  Stovo apačioje yra kablys, prie kurio galima pritvirtintį svorį, dėl stabilumo.
  Viršuje yra srėgis, tinka įsukti signalizatorių arba įvairius meškerių laikiklius.

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  28,80 EUR

  Trikojis stovas su LED šviestuvu - teleskopinėmis kojomis stovas su šviestuvu, skirtas apšviesti jūsų žūklės vietą. Dažnai naudojamas stintų žvejyboje, bet taip pat universaliai naudojamas ir naktinėje žūklėje. Stovas turi 6 vietas pasidėti meškerėms. Prie stovo pritvirtintas keturkampis LED žibintas 27. Ryškiai šviečia į toli ir gerai apšviečia meškerių galūnes. Galima reguliuoti stovo aukšti ir užfiksuoti trijuose skirtingose padėtyse: 50 - 80 - 110cm

  Aukštis - 50-110cm
  LED Skaičius - 16

  Peržiūrėti