Stovai / laikikliai

Meškerių stovas - patogus įrankis žvejyboje, jeigu norima saugiai, tvarkingai ir patogiai žvejoti. Daugelis žvejų kuoliukus įsmeigiamus į žemę jau išmainė į stovus. Pagrindinis stovo privalumas – jis tvirtai bei stabiliai laikosi ant visų paviršių: tiek ant medinio liepto, tiek ant betono ir ant kietos žemės, kur įsmeigti kuoliukų nėra galimybės. Stovai patogiai ir greitai susilanksto, turi savo transportavimo krepšį. Galima reguliuoti jų ilgį, aukštį bei pasvyrimo kampą. Turi sriegius į kuriuos galima įsukti meškerės laikilius ir signalizatorius. Puikus pagalbininkas dugninėje, feeder ar karpių žūklėje. Taip pat siūlome pasirinkti iš gausaus skirtingų ilgių metalinių laikiklių žvejybai, kurių galuose yra sriegiai patogiam įsukimui į žemę.

Aktyvūs filtrai

 • Trikojis stovas CarpZoom Weighing Tripod

  48,00 EUR

  Trikojis stovas, skirtas karpių svėrimui. Pagamintas iš labai tvirto aliuminio, atlaiko net ir labai didelius laimikius. Komplekte yra tvirta grandinėlė, ant kurios kabinasi svarstyklės. Šį trikojį itin lengva sulankstyti ar išskleisti, prie pro pridedamas transportavimo dėklas.
  Svarstylės ir svėrimo maišas į komplektą neįeina.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 140 iki 170cm
  Transportavimo ilgis - 158cm
  Atlaiko iki - 40kg

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikikliai FL

  4,70 EUR

  Gumuotų meškerės laikiklių komplektas, kurie užsisuka ant kuoliuko. Pagaminti iš tvirtos medžiagos. Dėl gumuotoso medžiagos, meškerė itin tvirtai įsistato tarp laikiklio auselių ir stabiliai laikosi.

  Aukštis - 6cm
  Plotis tarp auselių - 2cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Preston Space Saver 360

  41,99 EUR

  Preston XS Feeder Arm Standart - universalus laikiklis turintis 360 laipsnių judėjimo kampą, leidžiantį meškeriotojui nustatyti meškerykočio atramą beveik bet kokiu kampu. Idealiai tinka apeiti aplink tinklelius arba didesniais kampais, išvengiant nepatogių kliūčių. 36mm su 30mm įvorė. 

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Atora Tripod

  28,80 EUR

  Trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus. Centrinis stovelis reguliuojasi sukant rankenėlę. Turi kablį, ant kurio galima užkabinti sunkesnį daiktą, taip padidinant stovo stabilumą.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 55 iki 150cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  36,50 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas, kurį puikiai galima naudoti tiek stintų, tiek naktinėje žūklėje. Prie stovo pritvirtintas keturkampis LED žibintas 48W, kuris ryškiai šviečia į tolį ir puikiai apšviečia meškerių galūnes. Ant stovelio yra laikiklis, ant kurio galima sudėti meškeres. Iš viso yra 9 LED diodai.

  Aukštis - 40-70cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas su LED šviestuvu

  21,60 EUR

  Trikojis teleskopinis stovas, kurį puikiai galima naudoti tiek stintų, tiek naktinėje žūklėje. Prie stovo pritvirtintas keturkampis 48W LED žibintas, kuris ryškiai šviečia į tolį ir puikiai apšviečia meškerių galūnes. Iš viso yra 9 LED diodai. Žemiau žibinto, tarp stovo kojelių yra kablys, ant kurio galima užkabinti sunkesnį daiktą, kad vėjuotomis dienomis jo nenumestų.

  Aukštis - 35-60cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending

  28,99 EUR

  Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending - puikiai tinka pasidėti meškerę ar graibšto kotą. Laikiklio aukštis yra reguliuojamas, turi Snap-Lock greitąją jungtį, kurios pagalba laikiklio viršų galima greitai ir patogiai nuimti. Laikiklio viršus pagamintas iš didelį tankį turinčios EVA medžiagos, kuri apsaugo meškerę ar graibšto kotą nuo išronių pažeidimų. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvalioms kojoms.

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman IMP Rotating Side Quiver Rest

  8,40 EUR

  Flagman IMP Rotating Side Quiver Rest - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš patvaraus plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio.

  Ilgis - 24cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman Rotating Side Quiver Rest

  8,65 EUR

  Flagman Rotating Side Quiver Rest -  modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš patvaraus plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio.

  Ilgis - 24cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Flagman Armadale Telescopic Tripod XL

  82,00 EUR

  Flagman Armadale Telescopic Tripod - trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, stovas išlieka labai stabilus. Transportavimui komplektuojasi su patogiu transportavimo dėklu.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 70 iki 170cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Flagman Armadale Tripod

  65,60 EUR

  Flagman Armadale Tripod - trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, stovas išlieka labai stabilus. Transportavimui komplektuojasi su patogiu transportavimo dėklu.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 40 iki 100cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman

  68,90 EUR

  Labai tvirtas meškerykočių laikiklis, vienu metu talpinantis 12 meškerių. Teleskopinės kojs padeda keisti stovo aukštį ir prisitaikyti prie nelygaus paviršiaus bei naudoti universaliai - tiek žvejojant nuo kranto, tiek įbridus į vandenį.  Laikiklis pagamintas iš minkštos medžiagos, tad nepažeis meškerės. Savaime užsifiksuojančios kojos konstrukcija apsaugo meškeres. Sulankstomos konstrukcijos, kas leidžia greitai išskleisti ir suskleisti. Turi kablį, tad yra galimybė pakabinti papildomą svorį esant labai stipriam vėjui. 

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Flagman Armadale Feeder Arm Medium

  72,40 EUR

  Flagman Armadale Feeder Arm Medium - ergonomiškas ir lengvas laikiklis meškerėms su 2 tvirtinimo taškais. Tvirtinasi prie 25, 30, 36mm skersmens kojų. Pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, išsiskiria tvirtumu, lengvumu ir užtikrina stabilumą meškerykočiui. 

  Ilgis - 75cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis meškerei Flagman 90 Foam Team Rest EVA

  9,60 EUR

  Flagman 90 Foam Team Rest EVA - meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio.

  Ilgis - 34cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Flagman Match Competition

  28,00 EUR

  Flagman Match Competition - patikimas, plastikinis Flagman stalas su metaliniu rėmu. Skirtas tvirtinti prie platformos ar kėdės turičios 25, 30, 36mm skersmens kojas. Leidžia susidėti papildomus aksesuarus. Paaukštinti stalo šonai apsaugo įrankius nuo kritimų.

  Matmenys - 42x38cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Side Tray L

  32,98 EUR

  Preston Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Dėl patvarios konstrukcijos ir paaukštintų stalo šonų, įrankiai apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 33x44cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis trims meškerėms FL Buzz Bar Alu

  5,10 EUR

  Patogus laikiklis, tvirtinamas į žemę ir vienu metu galintis laikyti tris meškeres. Stovelio viršuje esantys sriegiai taip pat tinka ir signalizatioriams įsukti.

  Ilgis - reguliuojasi nuo 35 iki 60cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 25cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Team Feeder By Döme Side Tray Medium

  34,40 EUR

  Haldorado Team Feeder Side Tray Medium - itin tvirtos konstrukcijos, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 36mm, 30mm ir 25mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Matmenys - 42x38x2cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Team Feeder By Döme Competition

  8,85 EUR

  Haldorado Team Feeder Competition - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklis pagamintas iš patvaraus, nedūžtančio TPE plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Ilgis - 27cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Atrama Haldorado Star Arm Rest

  11,30 EUR

  Haldorado Star Arm Rest - kampinė atrama grublėtu paviršiumi, skirta patogiai pasidėti meškerės kotui arba galūnei, tvirtinama sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio. 

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti