Stovai / laikikliai

Meškerių stovas - patogus įrankis žvejyboje, jeigu norite saugiai, tvarkingai ir estetiškai žvėjoti. Daugelis žvejų kuoliukus įsmeigiamus į žemę jau išmainė į stovus. Pagrindinis stovo privalumas – jis tvirtai bei stabiliai laikosi ant visų paviršių: tiek ant medinio liepto, tiek ant betono ir ant kietos žemės, kur įsmeigti kuoliukų nėra galimybės. Stovai patogiai ir greitai susilanksto, turi savo transportavimo krepšį. Galima reguliuoti jų ilgį, aukštį bei pasvyrimo kampą. Turi srėgius į kuriuos galima įsukti meškerės laikilius ir signalizatorius. Puikus pagalbininkas dugninėje, feeder ar karpių žūklėje. Taip pat siūlome pasirinkti iš gausaus skirtingų ilgių metalinių laikiklių žvejybai, kurių galuose yra srėgiai patogiam įsukimui į žemę. Jeigu dar neturite, siūlome išbandyti!

Aktyvūs filtrai

 • Meškerių laikiklis Flagman IMP Rotating Side Quiver Rest

  8,40 EUR

  Flagman IMP Rotating Side Quiver Rest - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš patvaraus plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio.

  Ilgis - 24cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman Rotating Side Quiver Rest

  8,65 EUR

  Flagman Rotating Side Quiver Rest -  modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš patvaraus plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio.

  Ilgis - 24cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Flagman Armadale Telescopic Tripod XL

  82,00 EUR

  Flagman Armadale Telescopic Tripod - trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, stovas išlieka labai stabilus. Transportavimui komplektuojasi su patogiu transportavimo dėklu.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 70 iki 170cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Flagman Armadale Tripod

  65,60 EUR

  Flagman Armadale Tripod - trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, stovas išlieka labai stabilus. Transportavimui komplektuojasi su patogiu transportavimo dėklu.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 40 iki 100cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman

  68,90 EUR

  Labai tvirtas meškerykočių laikiklis, vienu metu talpinantis 12 meškerių. Teleskopinės kojs padeda keisti stovo aukštį ir prisitaikyti prie nelygaus paviršiaus bei naudoti universaliai - tiek žvejojant nuo kranto, tiek įbridus į vandenį.  Laikiklis pagamintas iš minkštos medžiagos, tad nepažeis meškerės. Savaime užsifiksuojančios kojos konstrukcija apsaugo meškeres. Sulankstomos konstrukcijos, kas leidžia greitai išskleisti ir suskleisti. Turi kablį, tad yra galimybė pakabinti papildomą svorį esant labai stipriam vėjui. 

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Flagman Armadale Feeder Arm Medium

  72,40 EUR

  Flagman Armadale Feeder Arm Medium - ergonomiškas ir lengvas laikiklis meškerėms su 2 tvirtinimo taškais. Tvirtinasi prie 25, 30, 36mm skersmens kojų. Pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, išsiskiria tvirtumu, lengvumu ir užtikrina stabilumą meškerykočiui. 

  Ilgis - 75cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis meškerei Flagman 90 Foam Team Rest EVA

  9,60 EUR

  Flagman 90 Foam Team Rest EVA - meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio.

  Ilgis - 34cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Flagman Match Competition

  28,00 EUR

  Flagman Match Competition - patikimas, plastikinis Flagman stalas su metaliniu rėmu. Skirtas tvirtinti prie platformos ar kėdės turičios 25, 30, 36mm skersmens kojas. Leidžia susidėti papildomus aksesuarus. Paaukštinti stalo šonai apsaugo įrankius nuo kritimų.

  Matmenys - 42x38cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Side Tray L

  32,98 EUR

  Preston Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Dėl patvarios konstrukcijos ir paaukštintų stalo šonų, įrankiai apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 33x44cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis trims meškerėms FL Buzz Bar Alu

  5,10 EUR

  Patogus laikiklis, tvirtinamas į žemę ir vienu metu galintis laikyti tris meškeres. Stovelio viršuje esantys sriegiai taip pat tinka ir signalizatioriams įsukti.

  Ilgis - reguliuojasi nuo 35 iki 60cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 25cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Team Feeder By Döme Side Tray Medium

  32,60 EUR

  Haldorado Team Feeder Side Tray Medium - itin tvirtos konstrukcijos, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 36mm, 30mm ir 25mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Matmenys - 42x38x2cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Team Feeder By Döme Competition

  8,10 EUR

  Haldorado Team Feeder Competition - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklis pagamintas iš patvaraus, nedūžtančio TPE plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Ilgis - 27cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Atrama Haldorado Star Arm Rest

  11,00 EUR

  Haldorado Star Arm Rest - kampinė atrama grublėtu paviršiumi, skirta patogiai pasidėti meškerės kotui arba galūnei, tvirtinama sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio. 

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Haldorado Star Rod Rest Curved

  11,00 EUR

  Haldorado Star Rod Rest Curved - meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio. 

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Team Feeder By Döme

  13,50 EUR

  Haldorado Team Feeder Rod Holder - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Ilgis - 30cm

  Peržiūrėti
 • -35% Stovas meškerėms MiracleFish
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms MiracleFish

  48,45 EUR -35% 74,54 EUR

  Tvirtos konstrukcijos keturkojis stovas, skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi tris meškerių laikiklius, į kurių vietas galima įsukti ir signalizatorius. Stovą su meškerėmis galima pastatyti ant įvairių paviršių, nes keturios kojos yra lengvai reguliuojamos. Galima reguliuoti stovo ilgį. Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį.

  Aukštis - 56cm
  Ilgis - nuo 81cm iki 135cm
  Tarpai tarp laikiklių - 22cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Super Side Tray

  35,99 EUR

  Preston Super Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23, 25 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 43x39cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis GURU Mini Stealth Reaper Rear Rest

  6,49 EUR

  GURU Mini Stealth Reaper Rear Rest - tvirtas meškerių laikiklis su žalvariniu sriegiu. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Tinka visų tipų meškerių kotams.

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Preston Keepnet Arm SH

  17,99 EUR

  Preston Keepnet Arm SH - graibšto laikiklis su greita jungtimi. Laikiklį galima pasukti norimu kampu. Gali būti tvirtinamas prie 23mm kvadartinių, ir 25mm, 30mm apvalių kojų. 

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Preston DLX Butt Rest Arm

  27,99 EUR

  Preston DLX Butt Rest Arm  - puikiai tinka tiksliai nustatyti meškerės storgalį žvejojant feederiu, yra visiškai reguliuojamas ir su dviem "Snap-Lock" greito atlaisvinantys fiksatoriai, kad jį būtų galima maksimaliai sureguliuoti. Komplekte yra kompaktiškas "Dutchmaster" EVA minkštas laikiklis meškerei. Pridedami tvirtinimo įdėklai laikikliui: 30 mm apvalus, 25 mm apvalus, 23 mm OffBox.

  Peržiūrėti