Įrankiai ir aksesuarai

Aktyvūs filtrai

 • -15% Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Narrow
  • Išpardavimas!

  Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Narrow

  15,29 EUR -15% 17,99 EUR

  Korda Compac Spool Case Narrow - kamufliažinės spalvos, specialus dėklas, skirtas atsarginiams ritės būgneliams saugiai laikyti bei transportuoti. Dėklas pagamintas iš aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Sienelės sustiprintos, turi patogius užtrauktukus. Į dėkla telpa 3 būgneliai.

  Matmenys - 22x8,5x8cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Wide
  • Išpardavimas!

  Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Wide

  14,44 EUR -15% 16,99 EUR

  Korda Compac Spool Case Wide - specialus dėklas, skirtas atsarginiams ritės būgneliams saugiai laikyti bei transportuoti. Dėklas pagamintas iš aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Sienelės sustiprintos, turi patogius užtrauktukus. Į dėkla telpa 3 būgneliai.

  Matmenys - 25x9,5x8cm

  Peržiūrėti
 • Replės/žirklės Savage Gear Folding

  7,50 EUR

  Savage Gear Braid And Splitring Scissors - replės žiedams nuimti ir uždėti kabliukus ant mažesnių masalų. Taip pat tinkamos užspausti gilzes pavadėliui bei nukirpti valą. Pagamintos iš nerūdijančio plieno. Patogiai susilanksto.

  Ilgis - 9.5cm

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis kablys ištraukti žuviai Asseri

  9,95 EUR

  Teleskopinis kablys, skirtas patogiai bei greitai ištraukti didelį laimikį iš eketės.

  Ilgis (pilnai išskleisto) - 1m
  Transportavimo ilgis - 24,5cm

  Peržiūrėti
 • Šildytuvas kojų pirštams Asseri Toe Warmer 8h

  2,60 EUR

  Asseri Toe Warmer - idealus sprendimas šalančių kojų pirštų problemai išspręsti. Pirštų šildytuvas yra labai plonas, su užapvalinta lipnia viršutine dalimi, puikiai tinkančia bet kokio tipo batams, tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat plačiai naudojami sporte, iškilose, slidinėjimo batrams. Jie suteikia vidutinę 42°C šilumą ir gali pasiekti maksimalią 58°C temperatūrą. Išlaiko temperatūra 8h.

  Naudojimo instrukcija:
  1) Atidarykite pakuotę ir ištraukite kojų pirštų šildytuvą. Jis pradeda veikti per kelias minutes kontaktuojant su oru.
  2) Įdėkite šildytuvą į batų, guminių batų, slidinėjimo batų ar kitos avalynės vidinę priekinę dalį.
  3) Nuimkite atsipalaidavusį popierių nuo šildytuvo lipnios pusės ir priklijuokite prie kojinių.

  Peržiūrėti
 • Šildytuvas rankoms Asseri Hand Warmers 12h

  2,20 EUR

  Aserri Hand Warmers -  puikus pagalbininkas, kad rankos nešaltų šaltomis dienomis žvejyboje, medžioklėje ar iškyloje gamtoje. Kiekvienoje pakuotėje yra pora rankoms skirtų šildytuvų. Šildytuvas yra labai plonas, tinka tinka įsidėti į visų tipų pirštines. Šilumos poveikis trunka iki 12 valandų (vidutinė temperatūra: 53°C, maksimali temperatūra: 68°C).

  Naudojimo instrukcija:
  1) Išimkite šildytuvą iš pakuotės.
  2) Šiek tiek pakratykite.
  3) Įdėkite šildytuvą į pirštinę.

  Peržiūrėti
 • Ledo smaigai

  8,00 EUR

  Ledo smaigai/nagės yra privalomas žieminės žūklės įrankis žvejojant ant ledo. Smaigai padeda išsitraukti iš vandens įlūžus ledui. Dažniausiai nešiojami ties krūtine, patogioje bei greitai pasiekiamoje vietoje. Smaigai sujungti tampria jungtimi, ašmenys yra paslėpti, todėl juos galima saugiai nešioti ir nesibaiminti jog įsidursite. Smeigiant į ledą, ašmenys išsistumia ir galima saugiai išsitraukti save į paviršių.

  Peržiūrėti
 • Samtelis ledui

  3,90 EUR

  Storos, metalinės skardos samtelis su medine rankena. Samtelis skirtas išgriebti ledui iš eketės. Būtinas įrankis norint žieminėje žūklėje žvejoti švarioje eketėje. 

  Ilgis - 34cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas žieminei meškerei Siweida 90cm

  45,00 EUR

  Dėklas žieminėms meškerėms Iron Wolf - patogus, vieno skyriaus dėklas žieminio spiningėlio transportavimui. Visiškai kietas, dėl to Jūsų meškerė apsaugota nuo pažeidimų. Dėklas turi reguliuojamą petnešą per petį patogiam transportavimui.

  Matmenys - 90x18x12cm

  Peržiūrėti
 • Peilis Imax

  13,10 EUR

  Tvirtas, aštrus, juodai dengtas, nerūdijančio plieno peilis. Peilis turi neslystančias rankenas, kurios užtikrina patogumą ir geresnį peilio valdymą. Prie peilio pridedamas dėklas ir keraminis galąstuvas. 

  Peržiūrėti
 • Žirklutės valui kirpti FL

  2,50 EUR

  Itin aštrios ir patvarios žirklės lengvai nukerpa bet kokį monofilamentinį ar pintą valą. Smulkūs ašmenys padeda nukirpti valą itin švariai ir tiksliai, o dėl didelių, gumuotų rankenų lengva žirkles naudoti.

  Peržiūrėti
 • Vandeniui atsparus telefono dėklas Fil Fishing

  3,80 EUR

  Vandeniui atsparus telefono dėklas neleis sušlapti telefonui žvejyboje, medžioklėje, plaukiant baidare ar netikėtai užklupus lietui mieste.

  Matmenys - 18x10,5cm

  Peržiūrėti
 • Žirklutės valui kirpti Team Feeder By Döme

  9,65 EUR

  Haldorado Team Feeder Micro Braided Cord Cutting Shears - Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija. Itin aštrios ir patvarios Team Feeder žirklės lengvai nukerpa bet kokį monofilamentinį ar pintą valą. Žirklės pagamintos iš medicininio plieno, kuris padengtas teflonine medžiaga, o tai reiškia, kad žirklės yra ilgaamžės, nebijo pažeidimų. Smulkūs ašmenys padeda nukirpti valą itin švariai ir tiksliai, o dėl didelių rankenų lengva žirkles naudoti.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ledo smaigai Rapala Ice Claws

  16,50 EUR

  Rapala Ice Claws - privalomas žieminės žūklės įrankis žvejojant ant ledo. Smaigai padeda išlipti iš vandens įlūžus ledui. Dažniausiai nešiojami ties krūtine, patogioje bei greitai pasiekiamoje vietoje. Virvelės ilgis reguliuojasi.

  Peržiūrėti
 • Antkeliai poledinei žūklei Liwi Sport

  57,90 EUR

  Antkeliai, skirti poledinei žūklei, apsaugo kelius nuo šalčio ir sužalojimų. Neprigeria vandens. Šie antkeliai yra minkšti, tad bus patogu net ir būnant ilgesnį laiką. Tvirtas ir patogus užsegimas.

  Pakuotėje - 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Antkeliai poledinei žūklei Prof Montaz

  46,50 EUR

  Antkeliai, skirti poledinei žūklei, apsaugo kelius nuo šalčio ir sužalojimų. Šie antkeliai yra minkšti, tad bus patogu net ir būnant ilgesnį laiką. Tvirtas ir patogus užsegimas.

  Pakuotėje - 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Samtelis ledui Rapala

  9,95 EUR

  Rapala Mega Scoop - samtelis, kuris turi didelį sulankstomą kaušelį, tad minimaliomis pastangomis pašalina maksimalų ledo kiekį. Samtelis labai lengvas, pagamintas iš tvirto plastiko, tad rankos nešals. Turi reguliuojamą riešo dirželis.

  Rankenos ilgis - 24cm
  Bendras ilgis - 35cm

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės laikiklis Konger

  5,80 EUR

  Lengvas, kompaktiškai transportuojamas, iš tvirto aliuminio pagamintas stovelis žieminei meškerei. Laikikliai pagaminti iš tvirto plastiko. Geras pagalbininkas gaudant karšius, kuojas ar stintas. Turint šį laikiklį, meškerės nereikia laikyti rankoje ar atremti į įvairius savo žvejybinius daiktus.

  Matmenys - 18x21x20cm

  Peržiūrėti
 • Samtelis ledui

  4,00 EUR

  Storos, metalinės skardos samtelis su medine rankena. Samtelis skirtas išgriebti ledui iš eketės. Vienas samtelio šonas yra dantytas, kuris padės prakapoti apšalusias eketes. Būtinas įrankis norint žieminėje žūklėje žvejoti švarioje eketėje. 

  Ilgis - 45cm

  Peržiūrėti
 • LED švieselė seliavinėms sistemėlėms - 3 spalvų

  3,00 EUR

  LED švieselė seliavinėms sistemėlėms – gavusi kontaktą su vandeniu mirksi raudona, balta ir žalia spalvomis.

  Ilgis – 1,5cm 

  Peržiūrėti