Palapinės ir kubai

Palapinė yra pravartus pagalbininkas žvejojant ar būnant gamtoje. Kubas - apsaugo nuo šalčio peldinėje žūklėje. Taip pat, tiek palapinės, tiek kubai apsaugo ir nuo lietaus, saulės ar kitų gamtos reiškinių. Turime įvairaus dydžio kubų ir palapinių.

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Palapinės tvirtinimo varžtas

  3,00 EUR

  Metalinis, tvirtas palapinės tvirtinimo varžtas. Patogi varžto kilpa padės įsukti varžtą į ledą be didelių pastangų. Ant varžto galo užsisuka plastmasinė apsauga.

  Sriegio ilgis - 8cm

  Peržiūrėti
 • Palapinės tvirtinimo varžtų komplektas

  18,00 EUR

  Metaliniai, tvirti palapinės tvirtinimo varžtai. Patogi varžto kilpa padės įsukti varžtą į ledą be didelių pastangų. Ant varžto galo užsisuka plastmasinė apsauga. Pagamintas iš tvirto metalo. Komplekte yra 4 virvės. 

  Sriegio ilgis - 7cm

  Peržiūrėti
 • Pašiltinta žieminė palapinė/kubas

  395,00 EUR

  Pašiltinta žieminė palapinė / kubas yra pagaminta iš 3 sluoksnių, 210D Oxford medžiagos, kuri yra itin patvari, atsapri vandeniui ir vėjui. Palapinė yra labai sandari, puikiai išlaiko šilumą. Atraminiai rėmo vamzdeliai yra pagaminti iš stiklo pluošto. Kiti šarnyrai bei sujungiamosios dalys pagaminti iš kokybiško metalo. Palapinė ypač greitai ir lengvai išsiskleidžia. Turi du įėjimus, dvipusius užtrauktukus, 2 nedidelius langus, vieną ventiliacinę angą bei angą ant stogo, skirtą kaminui. Anga metalinė. Komplekte yra dugnas, tvirtinamas velcro juostelėmis, su atverčiamomis vietomis eketėms, 4 įsukami tvirtinimai ir virvės. Viskas susideda į patogų transportavimo krepšį su rankenomis. Pilkai kamufliažinė palapinės spalva nevargina akių, taip pat, per puikiai praleidžia šviesą. 

  Svoris - apie 12kg

  Galima rinktis iš skirtingų matmenų:
  220x220x200cm
  240x240x200cm

  Peržiūrėti
 • Pašiltinta žieminė palapinė/kubas 200x200x210cm

  495,00 EUR

  Pašiltinta žieminė palapinė / kubas yra pagaminta iš 3 sluoksnių, 210D Oxford medžiagos, kuri yra itin patvari, atsapri vandeniui ir vėjui. Palapinė yra labai sandari, puikiai išlaiko šilumą. Atraminiai rėmo vamzdeliai yra pagaminti iš stiklo pluošto. Kiti šarnyrai bei sujungiamosios dalys pagaminti iš kokybiško metalo. Palapinė ypač greitai ir lengvai išsiskleidžia. Turi du įėjimus, dvipusius užtrauktukus, 6 langus, vieną ventiliacinę angą bei angą ant stogo, skirtą kaminui. Anga metalinė. Komplekte yra dugnas, tvirtinamas velcro juostelėmis, su atverčiamomis vietomis eketėms, 4 įsukami tvirtinimai ir virvės. Viskas susideda į patogų transportavimo krepšį su rankenomis. Tamsiai žalia palapinės spalva nevargina akių, taip pat, per esančius langus puikiai praleidžia šviesą. 

  Matmenys - 200x200x210cm
  Svoris - apie 13kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė palapinė/kubas 180x180x200cm

  182,00 EUR

  Žieminė palapinė / kubas yra pagaminta iš net trijų sluoksnių, apšiltintos medžiagos, kuri yra atsapri vandeniui ir vėjui. Atraminiai rėmo vamzdeliai yra 11mm tvirti ir nelūžtantys. Kiti šarnyrai bei sujungiamosios dalys pagaminti iš kokybiško metalo. Palapinės kampas plačiai atsisega, dvipusis užtrauktukas, du langai, dvi ventiliacijos angos cirkuliuoti orą. Komplekte yra 4 įsukami tvirtinimai ir 2 virvės atatampoms. Viskas susideda į patogų transportavimo krepšį su rankenomis. Šviesi palapinės spalva nevargina akių, taip pat gerai praleidžia dienos šviesą. Puikiai tinka gaudant stintas ar kitas žūvis poledinėje žūklėje, vėgelių žvejyboje atšalus orams.

  Matmenys - 180x180x200cm

  Peržiūrėti
 • -10% Šildytuvas ir viryklė Yanchuan YC-808B
  • Išpardavimas!

  Šildytuvas ir viryklė Yanchuan YC-808B

  38,00 EUR -10% 42,22 EUR

  Lengvas turistinis šildytuvas ir viryklė viename, naudojama tiek šaltuoju metų laiku pasišildyti, tiek maistui pasiruošti. Puikiai praverčia žvejyboje, stovyklaujant ar iškyloje gamtoje. Prietaisas greitai ir tolygiai įkaista. Prietaiso kampas reguliuojasi pagal funkciją. Pagaminta iš nerūdijančio, aukštai temperatūrai atsparaus plieno. Dujinė viryklė skirta naudoti su suskystintųjų arba butano dujų balionėliais (į komplektą neįeina). Viryklė turi itin tikslų dujų galios reguliatorių, užtikrinantį sklandų temperatūros reguliavimą gaminant maistą.

  Matmenys - 25x24x20cm
  Galingumas - 1,3kW
  Didžiausias srauto greitis - 100 gramų per valandą

  Peržiūrėti
 • Automatinė žieminė palapinė 200x200x125cm

  36,00 EUR

  Automatinė, pati pasistatanti žieminė palapinė, kuri apsaugos nuo vėjo bei sniego, pravers netgi žvejojantiems šaltomis žiemos naktimis poledinėje žūklėje. Puikiai tinka žvejoti vienam žvejui. Galinėje palapinės sienelėje yra atitraukiamas langelis, kuris ne tik suteikia didesnį apšvietimą palapinėje bet ir gali būti naudojamas oro ventiliacijai. Tvirta konstrukcija. Palapinė lengvai surenkama ir kompaktiškai susideda į transportavimo krepšį.

  Matmenys - 200x200x125cm
  Svoris - 3,5kg

  Peržiūrėti
 • -15% Žieminė palapinė kubas pašiltinta
  • Išpardavimas!

  Žieminė palapinė/kubas pašiltinta F2F Cube II

  310,25 EUR -15% 365,00 EUR

  Pašiltinta žieminė palapinė kubas F2F CUBE II - pagaminta iš pastorinto, trijų sluoksnių izoliuoto audinio, kuris leidžia patogiai bei komfortiškai žvejoti bet kokiu oru. Palapinė erdvi, greitai ir lengvai pastatoma. Palapinės rėmas pagamintas iš tvirtų 11mm storio stiklo pluošto vamzdelių. Šarnyrai - metaliniai. Palapinės spalva - šviesi, nevargina akių, puikiai praleidžia šviesą ir viduje būna šviesu. Palapinė turi dvi įėjimo angas, du langus, kuriuos galima išsiimti. Yra kišenės bei anga kaminui. Komplekte pridedama varžnai bei šniūrai palapinės stabiliam pastatymui. Palapinę patogiai ir greitas pastatyti gali vienas asmuo. Viskas susipakuoja į patogų krepšį su rankenomis. Palapinė puikiai tinka poledinei žūklei, viduje lengvai ir patogiai telpa keli žvejai. Ją taip pat galima naudoti ir vasarą arba kitu sezonu.

  Svoris - 14kg

  Galima rinktis iš skirtingų matmenų:
  200x200x225cm
  220x220x235cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė palapinė Akara F2F Automatic

  52,00 EUR

  Akara F2F Automatic - automatiškai išsiskleidžianti palapinė pasistato vos per kelias sekundes. Ryškios spalvos palapinė puikiai tiks vienam žvejui žvejojančiam ant ledo. Palapinė turi užtrauktuku atitraukiamas vienas duris ir vieną langą. Palapinė yra iškart su dugnu, jį galima atitraukti ir pasidaryti vienas žvejybai. Palapinė turi dėklą į kurį susideda ir patogiai trasportuojasi.

  Galima rinktis iš skirtingų matmenų:
  220x220x170cm - 3.5kg
  200x200x150cm - 2.8kg

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Žieminė palapinė/kubas F2F Cube I

  164,97 EUR -10% 183,30 EUR

  Žieminė palapinė kubas F2F - Palapinė erdvi, greitai ir lengvai pastatoma. Pagaminta iš kokybiškos Oxford 300 medžiagos, kuri yra neperpučiama, atspari karščiui ir nepralaidi vandeniui. Palapinės rėmas pagamintas iš tvirtų 11mm storio stiklo pluošto vamzdelių. Šarnyrai - metaliniai. Palapinės spalva - šviesi, nevargina akių, puikiai praleidžia šviesą ir viduje būna šviesu. Palapinė turi dvi įėjimo angas, du langus, kuriuos galima išsiimti. Yra kišenės bei anga kaminui. Komplekte pridedama varžnai bei šniūrai palapinės stabiliam pastatymui. Viskas susipakuoja į patogų krepšį su rankenomis. Palapinė puikiai tinka poledinei žūklei, viduje lengvai ir patogiai telpa keli žvejai. Ją taip pat galima naudoti ir vasarą arba kitu sezonu.

  Svoris - 12kg

  Galima rinktis iš skirtingų matmenų:
  200x200x225cm
  220x220x235cm

  Peržiūrėti
 • Palapinės tvirtinimo varžtas

  4,50 EUR

  Metalinis, tvirtas palapinės tvirtinimo varžtas. Patogi varžto kilpa padės įsukti varžtą į ledą be didelių pastangų. Ant varžto galo užsisuka plastmasinė apsauga. Pagamintas iš tvirto metalo.

  Sriegio ilgis - 11,5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė palapinė/kubas Northern

  244,35 EUR

  „Northern" firmos palapinė yra pagaminta iš Oxford 300 medžiagos, kuri yra nepralaidi drėgmei bei atspari ugniai. Atraminiai rėmo vamzdeliai yra 11mm storio, tvirti ir nelūžtantys. Kiti šarnyrai bei sujungiamosios dalys pagaminti iš kokybiško metalo. Palapinėje yra dvejos durys, dvipusis užtrauktukas, keturi langai, dvi ventilecijos angos cirkuliuoti orą ir vienas atidaromas/pakeliamas šonas. Prie žemės/ledo tvirtinasi 6 įsukamais kuoliukais ir 4 šniūrais. Viskas susideda į patogų transportavimo krepšį su rankenomis. Šviesi palapinės spalva nevargina akių, taip pat gerai praleidžia dienos šviesą. Puikiai tinka gaudant stintas ar kitas žūvis poledinėje žūklėje, vėgelių žvejyboje atšalus orams bei drąsiai galima naudoti vasarą kaip priedangą nuo saulės arba užuovėją.

  Galima rinktis iš dviejų dydžių: 195x195x220cm ir 220x220x240cm.

  Peržiūrėti