Aktyvūs filtrai

 • Ritė Wizard Edge 2000
  • Nauja

  Ritė Wizard Edge 2000

  85,00 EUR

  Wizard Edge - lengva, tvirta ritė, skirta spiningavimui ir SUL bei UL žvejybai. Šios ritės dizainą kūrė japonai, o tai reiškia, kad ritė yra patikima, ilgaamžė ir atlaikys įvairiausius išbandymus. Ritės korpusas pagamintas iš tvirto grafito, o būgnelis - iš aliuminio. Ritėje įmontuoti 4+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi metalinį valo klipsą, itin patogią, neslystančią rankeną, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei „Anti-Reverse" sistemą. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems.

  Peržiūrėti
 • Ritė Wizard Spin 2000/4000
  • Nauja

  Ritė Wizard Spin 2000/4000

  33,00 EUR

  Wizard Spin - lengva, kompaktiško dydžio ritė, skirta spiningavimui ir UL žvejybai. Modernaus dizaino ritė pagaminta iš grafito, kuris užtikrina ritės tvirtumą bei nedidelį jos svorį. Ritė turi 5+1 guolius, kurie užtikrina sklandų ritės darbą bei ilgaamžiškumą. Ritė turi metalinį valo klipsą. Komplekte taip pat yra atsarginis grafitinis būgnelis. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žvejams.

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Lite 1000
  • Nauja

  Ritė Akara Ultra Lite 1000

  67,50 EUR

  Akara Ultra Lite - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Korpusas pagamintas itin lengvo grafito kompozito. Ritės rotorius ir pavaros pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi subalansuotą rotorių, tolygaus valo klojimo sistemą bei kitas funkcijas, kurios užtikrina puikų ritės veikimą. Taip pat, visos ritės dalys yra padengtos korozijai atsparia danga. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000
  • Nauja

  Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000

  89,95 EUR

  Akara Ultra Sport - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Ši ritė turi smūgiams atsparų korpusą ir subalansuotą rotorių. Šiame modelyje sumontuoti 10+1 guoliai, kurie leidžia ritę naudoti ekstremaliomis sąlygomis ir atlaiko nemenkas apkrovas traukiant laimikį. Ritės konstrukcija užtikrina gerą užmetimo atstumą. Būgnelis yra pagamintas iš aviacinio aliuminio.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Fuego LT 1000-3000D-C

  114,70 EUR

  Daiwa 23 Fuego LT - naujausias 2023 metų modelis.  Su itin lengvo svorio Zaion V anglies pluošto korpusu, naujoji Fuego tampa dar patvaresnė ir labiau atspari korozijai, tad ji yra puikus pasirinkimas žvejui, kuris žvejoja ne tik gėlame vandenyje bet ir sūriuose vandenyse. Zaion V yra kompozitinė medžiaga, kurią Daiwa sukūrė, kad galėtų patobulinti savo LT rites, išlaikant tvirtas lyg metalo savybes, bet išgaunant itin lengvą svorį. Sumažintas medžiagos lankstumas užtikrina, kad viduje esanti mechanika veikia dar efektyviau, yra labiau apsaugota ir tarnaus dar ilgiau. Daiwa atnaujindama šį modelį pridėjo savo mažos inercijos AirDrive rotorių, taip sumažindami jos svorį lyginant su jos ankstesnės kartos modeliais ir palengvindami ritės sukimąsi. Su keliais kertiniais atnaujinimais, atnaujinta Fuego LT yra puikus pasirinkimas žvejams ieškantiems ištvėrmingos ir ilgaamžės ritės už visiems prieinamą kainą.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė 13Fishing Modus TX2 LH

  131,90 EUR

  13Fishing Modus TX2 LH - multiplikatorinė ritė, kuri yra 100% atspari korozijai, tad tinka žvejybai ir sūriame vandenyje. Joje sumontuotos japoniškos „Hamai" pavaros, „Dead Stop" apsaugos sistema nuo reverso ir klasikinės kamštinės rankenėlės. Ritė pagaminta iš korozijai atsparaus grafito, sumontuoti 7 antikoroziniai rutuliniai guoliai, 6 krypčių išcentrinė stabdžių sistema bei kitos technologijos, kurios šią ritę padaro itin galinga ir tvirta. Rankenėlė kairėje pusėje.

  Peržiūrėti
 • Ritė 13Fishing Architect 1000

  109,95 EUR

  13Fishing Architect - aukščiausios kokybės, užtikrinanti aukščiausio lygio funkcijas ir našumą ritė spiningavimui, puikiai tinkanti tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. „Architect" serijoje yra patentuotas „Coolstop Stage 6" būgnelio stabdis, kurio patvarumas yra 6 kartus didesnis nei anglies pluošto. Unikalios „Coolstop" nuožulnios poveržlės praplečia pasipriešinimo sistemos konstrukcijos ir pažangiausių medžiagų ribas. Tur tvirtas ir galingas „Z-Cast Drive" pavaras, kurios gali atlaikyti bet kokius iššūkius. Be pastangų veikianti „Glide Oscillation" sistema užtikrina išskirtinai sklandų ritės darbą. Turi sandarų rotorių ir „Instant Stop" sistemą. Rankenėlę galima įsidėti tiek į kairę, tiek į dešinę puses.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Okuma C101-A

  89,90 EUR

  Okuma C101-A - multiplikatorinė ritė, kurios korpusas pagamintas iš korozijai atsparaus grafiko, kurioje integruota „A6061-T6“ mechaninio pjovimo aliuminio būgnelis. Taip pat ritėje integruotas daugiabriaunis diskas traukimo sistemoje, o šoninės plokštelės leidžia pakeisti būgnelį itin greitai. Turi anoduotą U formos būgnelį, 5BB+1RB guolių sistemą, išorėje reguliuojamą magnetinę užmetimo kontrolės sistemą, ergonominę rankeną ir anti-reverse. Rankenėlė kairėje pusėje.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa Freams LT 4000C-5000C
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa Freams LT 4000C-5000C

  158,20 EUR -10% 175,78 EUR

  Daiwa Freams LT - ritė, kuri papirks bet kurį spiningautoją savo techninėmis detalėmis ir optimalia galia. Ritės korpusas ir rotorius yra pagaminti iš „Zaion V” medžiagos. „MagSealed” konstrukcija apsaugo nuo vandens ir nešvarumų įsiskverbimo per pagrindinę ašį ir kartu su „Zaion V” medžiaga užtikrina ilgaamžį ritės tarnavimo laiką ir sklandų darbą. Dėka naudojamos „Zaion V” anglies pluošto medžiagos, ritės svoris buvo dar labiau sumažintas. ATD stabdžio sistema reaguoja net ir į mažiausią pasipriešinimą ir taip užtikrina optimalų saugumą kritinėse kovos su žuvimi situacijose net ir naudojant itin plonus valus. Naujai sukurta „Tough Digigear” pavara užtikrina optimalų galios perdavimą ir didelį atsparumą. Specialus aliuminio būgnelio kraštas sumažina atsparumą trinčiai metimo metu ir optimizuoja užmetimo atstumus – idealiai tinkla lengviems masalams ir lengviems kotams. Freams LT tinka praktiškai visoms žvejybos technikoms gėlame vandenyje.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė su valu FL TD 304
  • Išpardavimas!

  Ritė su valu FL TD 304

  7,00 EUR -50% 14,00 EUR

  Ritė su iškart suviniotu monofilamentiniu valu. Ritės perdavimas 5.2:1. Ritėje sumontuoti 4 guoliai ir ir talpina 0,20mm 240m valo. Ritė lengva, sveria 247 gramus, puikiai tiks pradedantiesiems žvejams.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma Carbonite V2 Match 4000

  46,67 EUR -15% 54,90 EUR

  Okuma Carbonite V2 Match - šis modelis turi ciklinio srauto rotoriaus konstrukciją, kurio dėka yra sumažinamas vandens įsiskverbimas ir korozijos galimybė. Tiksli elipsinė pavarų sistema sukuria sklandesnį ritės darbą ir sumažina trintį sukimosi metu. Tiksli valo klojimo sistema ir vilkimo slėgis.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė Miracle Fish XW 2000-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė MiracleFish XW 2000-4000

  28,97 EUR -50% 57,95 EUR

  MiracleFish XW - 2023 naujo modelio ritė skirta universaliai žūklei. Išskirtinio dizaino, ypač lengvai besisukanti ritė puikiai tinks spiningavimui, plūdinei žvejybai arba dugninei žūklei.Ritėje sumontuoti 10+1 guoliai, kurie užtrikrina sklandų ir lengą ritės darbą. Būgnelis vidutinio gilumo, priklausomai nuo dydžio, gali talpinti nuo 200m, 0,22mm storio valo. Bugnelyje įmontuotas metalinis klipsas, už kurio tvirtai laikysis užsuktas valas. Korpusas pagamintas iš aliuminio, turit tvirta taip pat aliumininę rankenėlę su minkstu ir patogiu laikiklius. Išvaizdi ir kokybiška ritė už gerą kainą.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė Miracle Fish XC 2000-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė MiracleFish XC 2000-4000

  23,80 EUR -50% 47,60 EUR

  MiracleFish XC - gražaus dizaino, lengvai besisukanti ritė skirta universaliems žūklės būdams. Ritės būgnelyje įmontuotas metalinis klipsas, kuris tvirtai laiko valą. Ritės būgnelis naujo modelio, išlengvintas. Tvirtas priekinis ritės stabdis, kokybiškai veiks kovoje su laimikiu. Ritės perdavimas 5,5:1 greitai suvynios valą. Talpus būgnelis talpina, priklausomai nuo dydžio, virš 200m 0,20mm valo. Mažesnio dydžio ritės puikiai tiks plūdinei meškerei arba Light klasės spiningui, o 4000 dydžio ritę galėsite naudoti dugninėje žūklėje arba spiningu gaudant stambius laimikius. Ritės korpusas pagamintas grafito medžiagos, rankenėlė tvirta, aliumininė su minkštu iš EVA medžiagos padarytu laikikliu. Ritė komplektuojama su papildomu plastikiniu būgneliu.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano SLX DC 151 HG

  219,95 EUR

  Shimano SLX DC HG - multiplikatorinė Shimano ritė, kuri sukurta specialiai taip, kad su ja būtų galima atlikti lengvus ir tikslius užmetimus bet kokiomis sąlygomis. Turi ypatingai lengvą, standų „Hagane“ korpusą. Turi DC stabdymo sistemą, kuri užtikrina tinkamą stabdžio jėgą ir optimizuotą užmetimo atstumą, bei tikslumą. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Ritė yra lengvai valdoma, nereikalauja daug pastangų, sklandžiai kloja valą. Sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano SLX DC 151

  219,95 EUR

  Shimano SLX DC - multiplikatorinė Shimano ritė, kuri sukurta specialiai taip, kad su ja būtų galima atlikti lengvus ir tikslius užmetimus bet kokiomis sąlygomis. Turi ypatingai lengvą, standų „Hagane“ korpusą. Turi DC stabdymo sistemą, kuri užtikrina tinkamą stabdžio jėgą ir optimizuotą užmetimo atstumą, bei tikslumą. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Ritė yra lengvai valdoma, nereikalauja daug pastangų, sklandžiai kloja valą. Sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano Curado DC 201 XG

  285,95 EUR

  Shimano Curado DC - vienos iš populiariausių multiplikatorinių Shimano ričių. Ypatingai lengvas, standus „Hagane“ korpusas, kuris puikiai tinka įvairiems žvejybos būdams. Labai patogi laikyti delne. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Suporuotas su reguliuojama „SVS Infinity“ valdymo sistema, kuri perduoda ilgus ir tikslius smūgius. Ritės būgnelis pagamintas iš Magnumlite lydinio. Ritės stabdžių konstrukcijoje panaudota dartanium medžiaga. Ši ritė dirba itin sklandžiai ir tolygiai. Sukama kaire ranka.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano Curado DC 201 HG

  285,95 EUR

  Shimano Curado DC HG - vienos iš populiariausių multiplikatorinių Shimano ričių. Ypatingai lengvas, standus „Hagane“ korpusas, kuris puikiai tinka įvairiems žvejybos būdams. Labai patogi laikyti delne. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Suporuotas su reguliuojama „SVS Infinity“ valdymo sistema, kuri perduoda ilgus ir tikslius smūgius. Ritės būgnelis pagamintas iš Magnumlite lydinio. Ritės stabdžių konstrukcijoje panaudota dartanium medžiaga. Ši ritė dirba itin sklandžiai ir tolygiai. Sukama kaire ranka.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual-DX 500/800

  58,50 EUR

  Ryobi Spiritual-DX - maža, lengva, bei tvirta ritė, pagaminta iš NCRT kompozitinės medžiagos, kuri padaro ritę 20% lengvesnę ir 40% stipresnę. Ritė turi metalinį V formos būgnelį. Turi aukštos kokybės titaninį pagrindinį veleną. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Shimano Nexave FI 1000-4000

  66,95 EUR

  Shimano Nexave FI - 2021 m. atnaujinta, naujo modelio Shimano ritė. Ši ritė puikiai tiks žvejybai tiek upėse, tiek ežeruose: nuo lengvų ir vidutinio sunkumo masalų upėtakiams, ešeriams, lydekoms ir starkiams iki plūdinės ir feeder žvejybos. Dėl 3 nerūdijančio plieno rutulinių guolių, ritė veikia sklandžiai. Pasipriešinimas puikiai reguliuojamas ir padės be problemų kovoti su stambiais laimikiais. Puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Shimano Stradic FL 2500-4000

  209,95 EUR

  Shimano Stradic FL - labai gerai žinoma, populiari ir labai vertinama spiningavimo ritė. Ritė yra neįtikėtinai stipri ir patikima. „MicroModule II“, „Silent Drive“ funkcijos, dėl kurių ritė sukasi itin sklandžiai. „Hagane Gear“ stiprumas bei „X Protect“ ritę padaro itin patvarią. Užmetimo efektyvumas yra neįtikėtinas. Visos šios savybės šią spiningavimo ritę padaro idealia. Dėl ritės stiprumo, su ja galima žvejoti stovinčiuose ar tekančiuose vandens telkiniuose, net gaudant stambius laimikius dideliais masalais. Shimano Stradic FL taip apt puikiai tinka jūrinei žvejybai.

  Peržiūrėti