Aktyvūs filtrai

 • Dėžutė masalams 23x11,5x3cm
  • Nauja

  Dėžutė masalams 23x11,5x3cm

  7,50 EUR

  Plastmasinė dėžutė, skirta susidėti įvairius žvejybos įrankius. Dažniausiai naudojama spiningavimo masalams susidėti, bet universaliai tinka ir laikyti kitą žūklės įrangą. Dėžutė yra penkių skyrių, turi 10 papildomų pertvarų, kurias galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 23x11,5x3cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Dėžutė masalams 16x10cm

  1,60 EUR

  Dėžutė tinkanti susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dažniausiai naudojama susidėti nedideliems spiningavimo masalams arba kitoms įvairioms smulkmenoms. Dėžutė su 5 skyriais.

  Matmenys - 16x10cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Flagman

  5,50 EUR

  Kompaktiška dėžutė su tinkleliu dugne ir perforuotu dangteliu, skirta gyviems ir negyviems masalams. Dėžutės apačioje yra tinklelis, per kurį nuteka vandens perteklius, kvėpuoja gyvi masalai. Galima lengvai ir greitai praplauti esančius gyvus ir negyvus masalus. Dėžutė pagaminta iš kokybiško plastiko.

  Matmenys - 13,5x6,5x5,3mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė FL Pro Tackle

  25,80 EUR

  Dėžė su kelių dydžių dėžutėmis, kuriose puikiai tilps įvairios žvejybos smulkmenos. Dėžėje yra 7 skyriai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį, 6 mažos dėžutės ir dvi dėžutės pavadėliams su porolonu ir smeigtukais. Dėžutės dangteliai skaidrūs, tvirtai užsidaro. Pagaminta iš tvirto plastiko.

  Matmenys - 35,5x30x5,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė FL Pro Tackle

  14,60 EUR

  Dėžė su mažomis dėžutėmis, kuriose puikiai tilps įvairios žvejybos smulkmenos. Dėžėje yra 2 skyriai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį ir 6 mažos dėžutės. Dėžutės dangteliai skaidrūs, tvirtai užsidaro. Dėžė neužima daug vietos, tad puikiai tilps į bet kokį krepšį.

  Matmenys - 27x20x5,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė pavadėliams FL Pro

  7,80 EUR

  Kompaktiška ir patogi dėžutė saugiai bei patogiai laikyti surištus kabliukus su pavadėliais. Parduodama kartu su 10 minkštomis EVA ritelėmis pavadėliams susukti ir 10 smeigtukų. Šioje pavadelinėje galima laikyti feederinius pavadėlius, plauko sistemas, zigrig'us, paller waggler'ius ir kitus surištus ir susuktus pavadėlius.

  Matmenys - 15x10x7cm
  Ritelės skersmuo - 6,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Fishing Box Duo Tip

  9,50 EUR

  Italų gamybos, dvipusė dėžutė, kurioje puikiai tilps įvairios žvejybos smulkmenos. Vienoje dėžutės pusėje yra 14 skyrelių, kitoje - 9 įvairaus dydžio mažų skyrelių. Dėžutės dangteliai skaidrūs, tvirtai užsidaro. Yra rankenėlė, patogiam dėžutės transportavimui.

  Matmenys - 30x23x7cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box Ariel 2T

  15,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia dvi papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 10 skyrelių, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 32x18x15cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Fishing Box Maxi Duo

  10,50 EUR

  Italų gamybos, dvipusė dėžutė, kurioje puikiai tilps įvairios žvejybos smulkmenos. Vienoje dėžutės pusėje yra 5 pailgi skyreliai, kitoje - 15 įvairaus dydžio mažų skyrelių. Dėžutės dangteliai skaidrūs, tvirtai užsidaro. Yra rankenėlė, patogiam dėžutės transportavimui.

  Matmenys - 38x25x7cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Team Feeder By Döme EVA 170

  9,50 EUR

  Haldorado Team Feeder EVA 170 - patogi dėžutė, puikiai tinkanti susidėti gyvus masalus žvejybai. Pagamintas iš EVA medžiagos indelis yra nepralaidus vandeniui ir itin lengvai valosi. Indelis turi tinklinį viršutinį dangtelį, kuris užsitraukia užtrauktuku, taip užtikrinant, kad gyvi masalai ilgiau išliks gyvi ir neišlips.

  Matmenys - 18x12x8cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Team Feeder By Döme EVA 355

  11,60 EUR

  Haldorado Team Feeder EVA 355 - patogi dėžutė, puikiai tinkanti susidėti granules, jauką, ar įvairius masalus žvejybai. Pagamintas iš EVA medžiagos indelis yra nepralaidus vandeniui. Indelis turi permatomą viršutinį dangtelį, kuris užsitraukia užtrauktuku, taip apsaugant jauką, masalus nuo drėgmės.

  Matmenys - 35x12x8cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Team Feeder By Döme EVA 855

  18,90 EUR

  Haldorado Team Feeder EVA 855 - patogi dėžutė, puikiai tinkanti susidėti granules, jauką, ar įvairius masalus žvejybai. Pagamintas iš EVA medžiagos indelis yra nepralaidus vandeniui. Indelis turi permatomą viršutinį dangtelį, kuris užsitraukia užtrauktuku, taip apsaugant jauką, masalus nuo drėgmės.

  Matmenys - 38x25x9cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dėžučių rinkinys Team Feeder By Döme EVA

  37,95 EUR

  Haldorado Team Feeder EVA - patogus, EVA medžiagos dėžučių rinkinys, puikiai tinkantis susidėti granules, jauką, ir įvairius masalus žvejybai. Pagamintas iš EVA medžiagos indelis yra nepralaidus vandeniui. Viduje esančios trys atskiros dėžutės, į kurias galima susidėti skirtingus jaukus ar masalus. Indelis turi permatomą viršutinį dangtelį, kuris užsitraukia užtrauktuku, taip apsaugant jauką, masalus nuo drėgmės.

  Komplektą sudaro:
  1 vnt. pagrindinė dėžutė (38x25x9cm)
  1 vnt. pailga dėžutė (38x12x8cm)

  2 vnt. vidutinio dydžio masalo dėžutė (35x11x8cm)

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dėžutė MiracleFish XD-04S

  7,40 EUR

  MiracleFish XD-04S - labai kompaktiška dėžutė skirta žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 3 didelius skyrius ir 15 pertvarų, patogiam skyrių suskirstymui. Kiekvienas dėžutės didelis skyrius atsidaro atskirai. Dėžutės pasižymi plastiko tvirtumu ir itin sandariai užsidaro.

  Matmenys - 16x9x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Quatro J

  7,45 EUR

  Meiho Quatro J - dėžutė skirta žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 4 skyrius ir 8 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Kiekvienas dėžutės skyrius atsidaro atskirai. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 17x10x1,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Lure Game Case J

  7,45 EUR

  Meiho Lure Game Case J - dėžutė skirta žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 1 skyrių ir 6 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 17x10x1,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Meiho Bucket Mouth

  79,95 EUR

  Meiho Bucket Mouth - dėžutė skirta įvairiems žvejybos įrankiams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžė pagaminta iš lengvo ir atsparaus smūgiams plastiko. Dėžė labai patogiai ir sandariai užsidaro plastikiniu spaustuku. Yra rankena patogiam nešimui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 54x34x35cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Meiho Versus VS-7070

  59,95 EUR

  Meiho Versus VS-3070 - dėžutė skirta įvairiems žvejybos įrankiams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžė pagaminta iš lengvo ir atsparaus smūgiams plastiko. Viršutinis skyrius su 3 skyriais ir 6 nuimamomis pertvaromis. Apatinis skyrius su 2 nuimamomis pertvaromis. Dėžė labai patogiai ir sandariai užsidaro plastikiniais spaustukais. Yra rankena patogiam nešimui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 43x23x27cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Versus VS-3070

  49,95 EUR

  Meiho Versus VS-3070 - dėžutė skirta įvairiems žvejybos įrankiams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžė turi 2 didelius skyrius. Viename skyriuje yra 6 skyreliai ir 12 pertvarų, patogiam skyrių suskirstymui. Kitame skyriuje yra 5 skyriai ir 4 pertvaros. Dėžė labai patogiai ir sandariai užsidaro plastikiniais spaustukais. Yra rankena patogiam nešimui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 38x27x12cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Fly Case OL

  6,75 EUR

  Meiho Fly Case OL - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 4 skyrius ir 16 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 20,5x18,7x4,5cm

  Peržiūrėti