Karpinės Ritės

Aktyvūs filtrai

 • -50% Ritė MiracleFish Hercules 4000-6000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish Hercules 4000-6000

  29,60 EUR -50% 59,20 EUR

  MiracleFish Hercules - dugninei ir karpių žūklei skirta ritė, su Baitrunner sistema. Baitrunner (arba laisvos eigos stabdžio sistema) apsaugo įrankius nuo įtempimo į vandenį, pirminio žuvies kibimo momentu, kai stambus laimikis užkibęs stipriai traukia valą. Užfiksavus Baitrunner'į, pradeda veikti priekinis ritės stabdis, kurio pagalba galima saugiai ištraukti laimikį. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritės korpusas pagamintas iš aliuminio. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją ir kitas technologijas. Pagrindinis ritės būgnelis aliuminis, šiek tiek seklesnis, puikiai tiks tiek pintam, tiek monofilamentiniam valui, jame įmontuotas metalinis valo klipsas. Ritė komplektuojam su atsarginiu, plastmasiniu būgneliu. Idealus variantas pradedančiąjam žvejui, norinčiam išmėginti dugninę arba karpių žūklę. Rankenėlę galima naudoti iš abiejų pusių.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish Dominator 4000-6000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish Dominator 4000-6000

  28,45 EUR -50% 56,90 EUR

  MiracleFish Dominator - dugninei ir karpių žūklei skirta ritė, su Baitrunner sistema. Baitrunner (arba laisvos eigos stabdžio sistema) apsaugo įrankius nuo įtempimo į vandenį, pirminio žuvies kibimo momentu, kai stambus laimikis užkibęs stipriai traukia valą. Užfiksavus Baitrunner'į, pradeda veikti priekinis ritės stabdis, kurio pagalba galima saugiai ištraukti laimikį. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritės korpusas pagamintas iš aliuminio. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją ir kitas technologijas, kurios ritės darbą padaro dar sklandesnį. Turi pagrindinį aliumini būgnelį, su metaliniu klipsu, į kurį tilps nemažai valo. Komplektuojama su plastmasiniu būgneliu. Idealus variantas pradedančiąjam žvejui, norinčiam išmėginti dugninę arba karpių žūklę. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Ultra Cast Carp FLX Spod & Marker II 16000

  82,10 EUR

  Pro FL Ultra Cast Carp FLX Spod & Marker II - didelė, neįtikėtinai galinga Spod ritė, skirta karpių žūklei jaukinimui ir šėrimui. Masyvi ir galinga ritė, su labai dideliu būgneliu leis tiksliai ir lengvai užmesti šėrimo raketas į jaukinamą vietą. Ritė turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją bei kitas technologijas, kurios užtikrina labai kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritė turi net 3 metalinius valo klipsus, su kuriais galima pasižymėti jaukinamų vietų atstumus ir vėl tiksliai numesti tokį patį atstumą. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Ultimate Feeder FD8000

  47,40 EUR

  Pro FL Ultimate Feeder - moderni, galinga ir itin tvirta, karpinei žūklei skirta ritė. Dėl didelio būgnelio, ritė puikiai tinka tolimiems atstumams. Dėl didelių, aukštos kokybės frikcinių poveržlių, esančių ritės priekiniame stabdyje, yra užtikrinamas itin tikslus stabdymo jėgos reguliavimas, todėl su šia rite labai lengva kovoti net ir su neįtikėtino dydžio laimikiais. Ritės korpusas ir rotorius pagaminti iš labai tvirto kompozito, sustiprinta pagrindinė ašis. Labai gražiai kloja valą. Turi Infinitive Anti-Reverse, Anti-Twist fukcijas, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei kitas technologijas, kurios užtikrina sklandų ritės darbą. Turi 2 metalinius klipsus. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Shimano Ultegra 14000 CI4+ XSC
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Ultegra 14000 CI4+ XSC

  270,28 EUR -15% 317,98 EUR
  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Method 6000 LC

  85,00 EUR

  Carp Expert Uni Method - tvirta, patvari, aukštos kokybės ritė, skirta karpių žvejybai. Korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis iš aliuminio. Dėl pakankamai didelio jos būgnelio, ritė puikiai tinka tolimiems atstumams. Subalansuotas rotorius, o prie jame įmontuota apsauga apsaugos valą nuo susipainiojimo. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Turi metalinę rankenėlę, metalinį valo klipsą. Ritė atlaiko net ir sunkiausius išbandymus.

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Runner 6000

  51,00 EUR

  Carp Expert Uni Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Ritės korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis pagamintas iš tvirto aliuminio. Dėl šiek tiek siaurėjančio būgnelio formos, masalas itin toli skris, o valas bus apsaugotas tiek nuo susipainiojimo metimo metu, tiek nuo dilimo. Pakankamai didelė valo talpa ant būgnelio sudaro pagrindą atlikti ilgus metimus. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Ritė turi itin patikimą kelių diskų stabdžių sistemą bei metalinį valo klipsą. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Classic Runner 4000/5000

  39,00 EUR

  Carp Expert Classic Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Su šia rite galima lengvai numesti tolimus atstumus. Ritė turi aliuminį, gilų, korozijai ir išoriniams pažeidimams atsparų būgnelį, subalansuotą rotorių, „Anti-reverse" sistemą, metalinį klipsą bei kitas sistemas, dėl kurių ritė yra galinga ir nebijo apkrovų. Dėl esančio 5.2:1 pavarų santykio, ritė sukasi labai sklandžiai. Rankena padengta gumuota danga, dėl to, ritę labai patogu išlaikyti kibimo metu ir ją valdyti. Ritė puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC14000

  95,00 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
 • Ritė FL PRO Mosterus Carp 14000

  86,00 EUR

  FL PRO Mosterus Carp 14000 -

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC 7000-8000

  77,50 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
 • Ritė TiCA Spod Mentor 5000

  95,10 EUR

  TiCA Spod Mentor - didelė, galinga, karpių žūklei skirta ritė. Ritėje sumontuoti 9+1 nerūdijančio plieno guoliai, turi frikcinį stabdį, kompiuteriu balansuotas rotorius, sliekinė pavara puikiam valo klojimui bei kiti priedai užtikrinantys ritės kokybišką bei sklandų darbą. Ritė su dideliu pavarų perdavimu (dideliu ritės sukimosi greičiu), kuris leidžia puikiai jaukinti žvejojamą vietą su SPOD raketomis. Ritė turi tris metalinius klipsus. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Ultra Cast Carp FLX 6000/7000

  57,00 EUR

  FL Pro Ultra Cast Carp FLX - modernaus dizaino, galinga ir labai tvirta ritė, kuri puikiai tiks Method Feeder žūklėje gaudant karpius ir taip pat dugninėje žvejyboje tiek su pintu, tiek su monofilamentiniu valu. Korpusas pagamintas iš grafito, dėl to ritė yra tvirta ir nebijo apkrovų. Korpuse įmontuoti 8 guoliai, kurie užtikrina itin lengvą ir labai sklandų ritės darbą. Gilus ir platus būgnelis leis masalus numesti tolimą atsumą ypatingai lengvai. Ritė turi du plieninius, metalinius valo klipsus, kompiuteriu subalansuotą rotorių, sliekinę pavaros sistemą, kuri užtikrina neįtikėtiną valo vyniojimo galią, tuo pačiu metu užtikrinant tobulą valo klojimą ir jokio susisukimo. Taip pat turi „Anti-twist" ir „Quick Drag" sistemas, apsaugą nuo valo palindimo po būgneliu. Ergonomiška, naujo modelio užsukama rankenėlė užtikrins dar malonesnį žuvies traukimą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Okuma Surf 8K

  119,90 EUR

  Okuma Surf 8K - kartu su geriausiais žvejais sukurta Okuma Surf-8K ritė, kuri užtikrina maksimalų malonumą žvejyboje ir didžiausią užmetimo atstumą. Dėl specialios būgnelio formos ir naudojamų technologijų ritės gamyboje, sumažina valo trintį užmetimo metu ir užtikrina itin sklandų valo klojimą. Po lengvu, bet patvariu grafitiniu ritės korpusu slypi šeši nerūdijančiojo plieno guoliai ir greito Anti-Reverse sistema. Itin tvirta ir patogi rankena, padedanti lengvai susidoroti net ir su stambiais laimikiais. Siekiant užtikrinti didžiausią atsparumą korozijai, ritė turi „Hydro Block", kuris apsaugo visas ritėje esančias sistemas, o patentuota „Cyclonic Flow Rotor" technologija iš ritės korpuso pašalina visą drėgmės perteklių.

  Peržiūrėti
 • Atsarginis būgnelis Preston Inertia 420

  21,99 EUR

  Preston Inertia 420 Spool - seklus būgnelis Preston Inertia 420 ritei. Būgnelis metalinis, turi metalinį klipsą. Pravartus naudojant skirtingų diametrų valus.

  Valo talpa - 0.26mm/150m

  Peržiūrėti
 • Atsarginis būgnelis Team Feeder By Döme Power Fighter Pro 6000

  16,20 EUR

  Haldorado Team Feeder Power Fighter Pro 6000 - atsarginis būgnelis Team Feeder By Döme Power Fighter Pro 6000 ritei. Būgnelis metalinis, turi metalinį klipsą. Pravartus naudojant skirtingų diametrų valus.

  Peržiūrėti
 • Atsarginis būgnelis Team Feeder By Döme Power Fighter Pro 5000

  14,20 EUR

  Haldorado Team Feeder Power Fighter Pro 5000 - atsarginis būgnelis Team Feeder By Döme Power Fighter Pro 5000 ritei. Būgnelis metalinis, turi metalinį klipsą. Pravartus naudojant skirtingų diametrų valus.

  Peržiūrėti
 • Ritė Team Feeder By Döme Fine Carp 5000-6000

  95,80 EUR

  Haldorado Team Feeder Fine Carp - ši ritė, tai puikus pasirinkimas feeder ar karpių žūklei. Ritė yra labai tvirta, galinga. Korpuse įmontuoti 7+1 guoliai, kurie utikrina itin lengvą ir labai sklandų ritės darbą. Ritė turi du plieninius, metalinius valo klipsus, itin greitą priekinio stabdžio sistemą, subalansuotą rotorių, sliekinę pavarą, o ritės korpusas pagamintas iš tvirto grafito. Taip pat yra įdiegta apsauga nuo valo susisukimo. Ši ritė atlaikys bet kokius išbandymus tiek tekančiuose, tiek stovinčiuose vandens telkiniuose. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Ultegra XTE Spod
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Ultegra XTE Spod

  170,91 EUR -10% 189,90 EUR

  Shimano Ultegra XTE Spod - aukštos kokybės, seklaus būgnelio, didelio našumo Spod ritė. Lengvame, standžiame, CI4+ konstrukcijos korpuse slypi pažangiausios Shimano technologijos. „Hagane Gear" pavaros ir „X-SHIP" kartu su „Infinity Drive„ ir „Silent Drive„ technologijos užtikrina nuostabų ritės darbo sklandumą ir lengvą sukimąsi. Dėl „Super Slow 5" technologijos, sukuriamas nepaprastai sklandus ritės valo klojimas, kuris sumažina trintį ir padidina užmetimo galimybes. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Crystal Black Star 9000

  78,50 EUR

  Crystal Black Star - tvirta, didelė ritė, skirta karpinei arba dugninei žūklei. Ritės būgnelis yra metalinis, seklus ir ilgas, o tai reiškia, kad valas iš būgnelio skris be pasipriešinimo ir leis lengvai užmesti tolimus atstumus. Būgnelis talpina 310 metrų 0.35mm storio valą, o priekinis stabdis itin tvirtai užsiveržia, tad tai padės lengviau valdyti užkibusius stambius laimikius. Turi subalansuota rotorių, „Instant Anti Reverse" sistemą, sliekinę pavarą, puikiam valo klojimui. Komplekte turi atsarginį metalinį 12000 dydžio būgnelį, kuris talpina 750 metrų 0.35mm valo. Ritės būgnelyje įmontuoti du metaliniai klipsai, Lėtas būgnelio kilnojimasis ir ir greitai aplink jį besisukantis lankelis, užtikrins, kad valas bus suklotas gija prie gijos. Patikima ir nebrangi ritė skirta karpių žvejybai.

  Peržiūrėti