Priedai platformoms, kėdėms

Platus pasirinkimas įvairių priedų kėdėms ir platformoms. Staliukai, pakojai, feeder arm'ai, laikikliai, dubenėliai ir kiti įrankiai reikalingi feeder žūklei. Žinomiausių gamintojų produkcija: Matrix, Preston, Guru, Feeder Competinion, Carp Zoom ir kitų. 

Aktyvūs filtrai

 • Pedanas kėdei Elektrostatyk 70x50cm

  96,80 EUR

  Pakojis tvirtinasi prie kėdės arba platformos. Pedano komplekte yra 4 prasiilginančios kojos. Pedanas suteikia stabilumo ir patogumo sėdint ant nelygaus paviršiaus. Turi papildomas plastikinias jungtis prijungti prie kedės arba platformos kojų.

  Ilgis - 70cm
  Plotis - 50cm
  Kojų ilgis - 70-105cm
  Kojų skersmuo - 25mm
  Svoris - 6kg

  Peržiūrėti
 • Matrix 3D-R Double Protector Bar Short

  25,99 EUR

  Matrix 3D-R Double Protector Bar Short - dvigubas meškerių laikiklis. Tinkantis naudoti prie kėdžių arba platformų. Laikiklis pagamintas iš minkštos EVA medžiagos, turi greitą atleidimą bei du tvirtinimo taškus su sriegiu. Tinka 25, 30 ir 36mm apvalioms kojoms.

  Ilgis - 28cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix 3D-R Eva 6 Kit Roost Bar

  21,99 EUR

  Matrix 3D-R Eva 6 Kit Roost Bar - minkštas, iš EVA medžiagos pagamintas meškerių laikilis, skirtas 6 kotams. Tinka ant 25, 30 ir 36mm kojų. Integruota 3D-R greitos jungties sistema. 

  Ilgis - 36cm
  Video apžvalga - 

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Matrix 3-DR Feeder Arm Long

  41,99 EUR

  Matrix 3D-R Feeder Arm - "feeder arm", stabilus ir tvirtas. Reguliuojamas pakėlimo kampas ir ilgis. Komplekte yra greita jungtis ant armo laikikliui įsukti. Tinka 25mm, 30mm ir 36 mm platformos kojoms.

  Ilgis - nuo 83 iki 130cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix Multi Rest Ripple Eva 25-40cm

  19,99 EUR

  Matrix Multi Rest Ripple Eva - naujiena, modernaus dizaino meškerės laikiklis, tvirtinamas prie „feeder arm", padengtas EVA medžiaga (minkštas). Laikikliai yra grublėti, galima papildomai uždėti šoninius laikiklius, kurie apsaugo nuo meškerės įtempimo į vandenį.

  Galima rinktis iš skirtingų ilgių.

  Video apžvalga ... 

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix Flexi Rod Rest

  11,99 EUR

  Matrix Flexi Rod Rest - modernaus dizaino, minkštos gumos meškerės laikiklis, tvirtinamas sriegiu prie įvairių meškerės laikiklių. Turi kampo reguliavimo funkciją. Patogus ir tvirtas meškerės laikiklis. Parduodama 1 vnt.

  Matmenys: ilgis - 10cm
  Plotis tarp auselių - 4cm

  Peržiūrėti
 • Kojos platformai Matrix 36mm legs 450mm

  34,99 EUR

  Matrix 36mm legs 450mm - prasiilginamos kojos kėdei/platformai. 36mm skersmens kojų ilgis prasiilgina nuo 45 iki 80cm. Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus.

  Pakuotėje yra 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Stalas Matrix Self Support Side Tray L

  99,99 EUR

  Matrix Standard Side Tray L - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos, kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Matmenys - 57x45cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Matrix Standard Side Tray M

  84,99 EUR

  Matrix Standard Side Tray M - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos, kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Matmenys - 57x40cm

  Peržiūrėti
 • Stalas su markize CarpZoom

  85,55 EUR

  Šoninis staliukas kėdei ar platformai. Tvirtinasi viename taške prie kojos, turi atraminę teleskopinę koją, kurios viršuje yra standartinis sriegis aksesuarams pritvirtinti. Tinka visoms kėdėms ir platformoms 36,30 ir 25 mm kojoms. Turi išskleidžiamą stogelį, kas apsaugo nuo vėjo, lietaus ar saulės. Pačio stalelio svoris nėra didelis, kadangi pagamintas iš lengvų medžiagų.

  Matmenys - 65x45cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis jaukui prie kėdės CarpZoom

  22,60 EUR

  Pagaminta iš tvirtos medžiagos, reguliuojama įvairiomis kryptimis tvirtinimo detalėmis. Jis patogiai montuojamas ant jūsų kėdės ar žvejybos platformos, o specialių reguliatorių dėka jis pritvirtinamas reikiamoje padėtyje. Indelis yra erdvus ir leidžia į jį įpilti pakankamą kiekį masalo ar kitų ingredientų. Masalinis dubuo „Carp Zoom Bowl with Arm“ visada yra po ranka, o tai labai patogu ir taupo laiką periodiškai jaukinant žvejybos zoną.

  Peržiūrėti
 • Adapteris kėdei F5R

  25,00 EUR

  Adapteris F5R kėdei - adapteris prisideda kaip vamzdukas 25mm, ant kurio galima pritvirtinti įvairius iš žūklės priedus kaip feeder arm, staliukas, meškerės laikiklis ir kiti.

  Peržiūrėti
 • Kampinis laikiklis tinkleliui CarpZoom

  16,00 EUR

  Kampinis laikiklis žvejybos tinkleliui su sriegiu. Patogiai prisitvirtina prie kėdės ir į sriegį įsisuka tinklelis, kuris bus patogiai jums po ranka. Tinka nuo 25 iki 36 kojos.

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Platforma Matrix S36 Superbox

  679,99 EUR -10% 755,54 EUR

  Matrix Platforma S36 Superbox Lime - kompaktiško dizaino, patogi, pagaminta iš aliuminio, reguliuojamo aukščio žvejo platforma. Kojos 36mm diametro, teleskopinės. Nuimamas arba sutraukiamas į vidų pakojis, neslystantis pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Platformos visose kojose (viršutinėse dalyse, uždengti juoda plastmase, kuri išsisuka) įmontuoti sriegiai aksesuarų tvirtinimui. Platforma turi vieną gilią dėtuvę, vieną 90mm gylio dėtuvę ir 1 dėtuvę su rankena. Lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Įmontuotas gulsčiukas tiksliam platformos pastatymui. Platforma turi nešimui ant peties skirtą paminkštintą diržą, kurį galima nuimti.

  Peržiūrėti
 • Matrix Keepnet Arm Short MK2

  18,99 EUR

  Matrix Keepnet Arm Short MK2 - patobulinta ir sustiprinta kompaktiška konstrukcija su greitai atlaisvinamu srėgiu ir lengvai suimamu rankiniu ratuku. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvaliai platformos kojai.

  Matmenys - 40x10x10cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Matrix 3D-R Mega Feeder Arm

  64,99 EUR

  Matrix 3D-R Mega Feeder Arm - vienas iš populiariausių meškerės laikiklių rinkoje. Idealiai tinka naudoti su ilgesnėmis meškerėmis dideliuose ežeruose ar upėse. Dviejų taškų laikiklis sukurtas naudojant naujausias technologijomis, išlaikyti maksimalų stabilumą. Feeder arm įmontuotos greitos jungtis - patogus ir laiką taupantis privalumas. Tvirtas keturių kampų užraktas skirtas reguliuoti meškerės laikiklio padėtį. Dvigubi tvirtinimo taškai, su skersiniu įtvaru, užtikrins stiprų fiksavimą. Feeder arm pagamintas iš lengvo bei stipraus, kampuoto aliuminio vamzdžio. Tinka naudoti feeder kėdėms ir platformoms. Užsitvirtina ant apvalių kojų, kurių diametras 25mm, 30mm ir 36mm. 

  Laikiklio ilgis reguliuojasi nuo 80 iki 130cm.

  Video apžvalga...

  Peržiūrėti
 • Skėčio laikiklis Feeder Competition

  19,00 EUR

  Skėčio rankena. Galima pritvirtinti ir skėtį, ir kitas atramas, tokias kaip stalai ir kitas platformos ir kėdės korpuso komplektas. Kad padidintų komfortą, Carp Zoom siūlo žvejams įvairius priedus, kurie pagerins žvejybos patirtį. Vienas iš tokių priedų yra Carp Zoom Umbrella Arm. Šis gaminys lengvai ir greitai pritvirtinamas prie kėdės, o skėtis ant jo jau pritvirtintas. Specialūs reguliatoriai saugiai laiko skėtį savo vietoje.

  Ilgis - 25 cm

  Peržiūrėti
 • Šoninis stalas kėdei, platformai

  53,70 EUR

  Staliukas dugninei/feederinei žvejybai. Pusė staliuko sudaro parfuruota skarda, kita pusė su įleidžiamu indeliu jaukui.

  Matmenys - 51x47cm
  Indelio dydis - 34x23x10cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis meškerei

  2,80 EUR

  Meškerių laikiklis - pagamintas iš tvirto lydinio, su metaliniu srėgiu. Prie srėgio yra gumelė užtikrinanti gerą priveržimą. Labai patogus žvejojant feeder ar method feeder būdu.

  Peržiūrėti
 • Matrix Deep Drawer Unit

  99,99 EUR

  Giliai traukiamas blokas tinka visoms „Matrix“ modulinėms sistemoms, išskyrus „FD compact“. Gali būti naudojamas kaire arba dešine ranka. Pridedami 2 stalčių įdėklai, skirti tvarkingai laikyti reikmenis.

  Stalčiaus gylis - 50mm

  Peržiūrėti