Priedai platformoms, kėdėms

Platus pasirinkimas įvairių priedų kėdėms ir platformoms. Staliukai, pakojai, feeder arm'ai, laikikliai, dubenėliai ir kiti įrankiai reikalingi feeder žūklei. Žinomiausių gamintojų produkcija: Matrix, Preston, Guru, Feeder Competinion, Carp Zoom ir kitų. 

Aktyvūs filtrai

 • Laikiklis Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending

  28,99 EUR

  Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending - puikiai tinka pasidėti meškerę ar graibšto kotą. Laikiklio aukštis yra reguliuojamas, turi Snap-Lock greitąją jungtį, kurios pagalba laikiklio viršų galima greitai ir patogiai nuimti. Laikiklio viršus pagamintas iš didelį tankį turinčios EVA medžiagos, kuri apsaugo meškerę ar graibšto kotą nuo išronių pažeidimų. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvalioms kojoms.

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Flagman Armadale Feeder Arm Medium

  72,40 EUR

  Flagman Armadale Feeder Arm Medium - ergonomiškas ir lengvas laikiklis meškerėms su 2 tvirtinimo taškais. Tvirtinasi prie 25, 30, 36mm skersmens kojų. Pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, išsiskiria tvirtumu, lengvumu ir užtikrina stabilumą meškerykočiui. 

  Ilgis - 75cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis meškerei Flagman 90 Foam Team Rest EVA

  9,60 EUR

  Flagman 90 Foam Team Rest EVA - meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio.

  Ilgis - 34cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Flagman Match Competition

  28,00 EUR

  Flagman Match Competition - patikimas, plastikinis Flagman stalas su metaliniu rėmu. Skirtas tvirtinti prie platformos ar kėdės turičios 25, 30, 36mm skersmens kojas. Leidžia susidėti papildomus aksesuarus. Paaukštinti stalo šonai apsaugo įrankius nuo kritimų.

  Matmenys - 42x38cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Side Tray L

  32,98 EUR

  Preston Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Dėl patvarios konstrukcijos ir paaukštintų stalo šonų, įrankiai apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 33x44cm

  Peržiūrėti
 • Koja platformai Atora 36mm

  22,40 EUR

  Teleskopinė koja kėdei arba platformai. 36mm skersmens kojos ilgis prasiilgina nuo 75 iki 100cm. Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus.

  Parduodama po 1 vnt.

  Peržiūrėti
 • Atsarginis varžtas kėdei ar pakojui Atora

  3,40 EUR

  Atsarginis varžtas Atoram skirtas kėdei ar pakojui.

  Peržiūrėti
 • Gulščiukas kėdėms ir platformoms Atora

  3,40 EUR

  Gulsčiukas, skirtas pritvirtinti prie platformos ar kėdės, kad būtų galima kėdę ar platformą pastatyti į tiesią padėtį ant nelygaus paviršiaus Gulščiukas gali būti pritvirtintas klijuojant ar kniedėmis, yra tam skirtos skylutes.

  Peržiūrėti
 • Stalas su markize Preston Venta-Lite Hoodie Side Tray XL

  149,99 EUR

  Preston Venta-Lite Hoodie Side Tray - stalas su markize. Stalas yra pakankamai didelis, kad būtų galima pasidėti didelį kiekį masalų ir apsaugoti juos esančiu gaubtu nuo lietaus ar saulės spindulių. Staliuko priekyje yra liniuotė. Specialūs stalo fiksatoriai, tvirtinami prie platformos kojų, yra pakankamai stiprūs, kad atlaikytų didesnį kiekį jaukų. Gaubtas pritvirtinamas dviem rankiniais ratukais, kurie yra stalo šonuose.

  Matmenys - 27x79x61cm

  Peržiūrėti
 • Platforma Preston Absolute Station Graphite

  999,99 EUR

  Preston Absolute Station Graphite - patogi, iš itin aukštos kokybės medžiagų pagaminta, reguliuojamo aukščio platforma. Daugelį metų „Absolute" yra aukščiausios klasės platformos, dizaino ir inžinerijos šedevras, apimantis pažangiausias funkcijas ir visiškai naują elegantišką dizainą. Pagrindinis sėdynės dėžės rėmas pagamintas iš lengvo aliuminio, naudojant hidroformavimo technologiją, dėl kurios jis yra lengvas ir itin tvirtas. Turi 6 teleskopines kojas, kurių diametras yra 30mm. Platformoje, po sėdyne, yra stalčiukai įvairiems žvejybos įrankiams susidėti. Platforma turi „Mag-Lok“ spaustukus, kurie užtikrina, kad dėtuvės būtų saugiai užfiksuotos transportavimo metu. Nuimamas arba sutraukiamas, reguliuojamas pakojis, neslystantis pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Platforma turi nešimui ant peties skirtą paminkštintą diržą, kurį galima lengvai nuimti. Turi paminkštintą peties diržą patogiam transportavimui.

  Svoris - 17kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Stalas Team Feeder By Döme Side Tray Medium

  32,60 EUR

  Haldorado Team Feeder Side Tray Medium - itin tvirtos konstrukcijos, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 36mm, 30mm ir 25mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Matmenys - 42x38x2cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Super Side Tray

  35,99 EUR

  Preston Super Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23, 25 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 43x39cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Preston Keepnet Arm SH

  17,99 EUR

  Preston Keepnet Arm SH - graibšto laikiklis su greita jungtimi. Laikiklį galima pasukti norimu kampu. Gali būti tvirtinamas prie 23mm kvadartinių, ir 25mm, 30mm apvalių kojų. 

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Preston DLX Butt Rest Arm

  27,99 EUR

  Preston DLX Butt Rest Arm - puikiai tinka pasidėti meškerę ar graibšto kotą. Laikiklio aukštis yra reguliuojamas, turi Snap-Lock greitąją jungtį, kurios pagalba laikiklio viršų galima greitai ir patogiai nuimti. Laikiklio viršus pagamintas iš didelio tankio turinčios EVA medžiagos, kuri apsaugo meškerę ar graibšto kotą nuo išronių pažeidimų. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvalioms kojoms.

  Peržiūrėti
 • Sietelio laikiklis Preston Cross Arm

  20,99 EUR

  Preston Cross Arm - sietelio laikiklis, kuris yra tvirtinamas ant kėdės arba platformos. Ypač kompaktiškas dizainas. Greitai ir lengvai nuimamas, turi greitą jungtį. Uždėjus laikiklį, puikiai tiks laikyti meškerei. Tinka 23mm, 25mm ir 30mm apvalioms kojoms.

  Ilgis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Platforma Haldorado Rotary Box

  450,00 EUR

  Haldorado Rotary Box - kompaktiško dizaino, patogi platforma su pakoju ir šoniniu staliuku. Platforma turi 1 erdvų, greitai atidaromą smulkių įrankių skyrių. Sėdynė ir atlošas padengti specialia medžiaga, kuri labai atspari kaitriai vasaros saulei ir 100 % atspari vandeniui. Visos 4 žvejybinę platfromą laikančios kojos yra 36mm skersmens, apvalios, suderinamos su priedais. Kojelių apačios, tiek platformos, tiek pakojo, yra plokščios ir reguliuojamos, todėl puikiai prisitaiko bet kokio nelygaus paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Pakojo kojelės yra teleskopinės. Pakojis pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl nebijo vandens. Staliukas pagamintas iš perforuoto metalo, dėl to jis yra labai lengvas, bet tvirtas. Turi storą, paminkštintą diržą, kuris padeda lengvai transportuoti platformą.

  Matmenys - 72x44x65cm
  Pakojo plotis - 61cm
  Pokojo matmenys - 48x42cm
  Stalo matmenys - 88x51cm
  Svoris - 10kg

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Carp Expert

  1,50 EUR

  Carp Expert - gumuotas meškerės laikiklis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko. Pagaminta iš tvirtos plasmases. Meškerė itin tvirtai įsistato tarp laikiklio auselių ir stabiliai laikosi.

  Aukštis - 7,5cm
  Plotis tarp auselių - 4cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix 3D-R Protector Bar Long 43cm

  22,99 EUR

  Matrix 3D-R Protector Bar Long  - naujiena, modernaus dizaino meškerės laikiklis.

  Tinka 25mm,30mm ir 36mm kojai.

  Video apvažlga... 

  Peržiūrėti
 • -5% Platforma Matrix XR36 Pro Shadow Seatbox
  • Išpardavimas!

  Platforma Matrix XR36 Pro Shadow Seatbox

  949,00 EUR -5% 998,95 EUR

  Matrix XR36 Pro Shadow Seatbox - platforma kompaktiško dizaino, patogi, pagaminta iš aliuminio, reguliuojamo aukščio žvejo platforma. Anoduoto aliuminio juodos spalvos 36mm diametro teleskopinės kojos. Atnaujintas platformos kojų fiksacijos mechanizmas nepalieka ant platformos kojų žymių. Padidintos apimties varžtai lenvesniam kojų fiksavimui. Sutraukiamas į vidų pakojis su papildomu fiksacijos mechanizmu, neslystantis tekstūrinis plastiku dengtas pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Platformos visose kojose (viršutinėse dalyse, uždengti juoda plastmase, kuri išsisuka) įmontuoti sriegiai aksesuarų, kojų prailginimų tvirtinimui.Platformos sėdynė iš ultra-hardwearing PU ir įmontuotu gulsčiuku. 4 taškų nešimo diržo tvirtinimas, patogus paminkštintas nešimo diržas, kurį galima nuimti. Plačios ir lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus, neleidžia smigti į gruntą. Įmontuotas gulsčiukas tiksliam platformos pastatymui.

  Sustumta (transportavimas) Plotis 761mm x  Ilgis 561mm
  Ištiesta - Plotis 761mm x Ilgis 830mm

  Svoris -18,5 kg

  Peržiūrėti
 • Laikiklis su indu Preston Eva Bowl And Hoop S

  39,99 EUR

  Preston Eva Bowl And Hoop S - pagamintas iš tvirtos medžiagos, reguliuojama įvairiomis kryptimis tvirtinimo detalėmis.  Jis patogiai montuojamas ant kėdės ar žvejybos platformoms. Tinka 23, 25, 30, 36mm kojai.

  Matmenys:
  Vidinis diametras - 27cm

  Gylis - 15cm

  Peržiūrėti