Feeder priedai kėdėms ir platformoms | Žvejybos reikmenys LT

Priedai platformoms, kėdėms

Platus pasirinkimas įvairių priedų kėdėms ir platformoms. Staliukai, pakojai, feeder arm'ai, laikikliai, dubenėliai ir kiti įrankiai reikalingi feeder žūklei. Žinomiausių gamintojų produkcija: Matrix, Preston, Guru, Feeder Competinion, Carp Zoom ir kitų. 

Aktyvūs filtrai

 • Meškerių laikiklis Preston Rod Support
  • Nauja

  Meškerių laikiklis Preston Rod Support

  15,99 EUR

  Preston Rod Support - laikiklis yra kompaktiškas, neužima daug vietos krepšyje, tad bus patogu transportuoti į kiekvieną žvejybą. Kampiniai dantračiai leidžia reguliuoti laikiklį pagal norimą padėtį. Laikiklį pritvirtinti tinka prie platformos arba kėdės 23, 25 arba 30mm kojų.

  Peržiūrėti
 • Markizė Matrix Storm Cover - Large

  47,99 EUR

  Matrix Storm Cover - markizė šoniniam staliukui. Medžiaga yra visiškai atspari vandeniui, todėl masalai bus apsaugoti tiek nuo vandens, vėjo, tiek nuo saulės. Markizė yra pagaminta iš labai stiprių ir kokybiškų medžiagų. 

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikikliai FL

  4,70 EUR

  Gumuotų meškerės laikiklių komplektas, kurie užsisuka ant kuoliuko. Pagaminti iš tvirtos medžiagos. Dėl gumuotoso medžiagos, meškerė itin tvirtai įsistato tarp laikiklio auselių ir stabiliai laikosi.

  Aukštis - 6cm
  Plotis tarp auselių - 2cm

  Peržiūrėti
 • Stalas su markize Atora

  84,80 EUR

  Šoninis staliukas kėdei ar platformai. Tvirtinasi viename taške prie kojos. Turi atraminę teleskopinę koją, kurios ilgis reguliuojasi nuo 50 iki 80cm. Tinka visoms kėdėms ir platformoms, kurios turi 25,30 arba 36mm kojas. Turi išskleidžiamą, nuimamą stogelį, kas apsaugo nuo vėjo, lietaus ar saulės. Stalas yra sutvirtintas iš apačios, tačiau jo svoris nėra didelis, kadangi pagamintas iš lengvų medžiagų.

  Matmenys - 55x40cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Preston Space Saver 360

  41,99 EUR

  Preston XS Feeder Arm Standart - universalus laikiklis turintis 360 laipsnių judėjimo kampą, leidžiantį meškeriotojui nustatyti meškerykočio atramą beveik bet kokiu kampu. Idealiai tinka apeiti aplink tinklelius arba didesniais kampais, išvengiant nepatogių kliūčių. 36mm su 30mm įvorė. 

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Rapala SmartHub Work Station

  21,95 EUR

  Rapala SmartHub Work Station - universalus laikiklis, tvirtinamas prie Rapala SmartHub Flat Mount laikiklio arba Rapala SmartHub Track System 16 plokščiojo laikiklio. Šis laikiklis laikyti įvairius masalus, smulkius žvejybos įrankius ar atlikti įvairius veiksmus, tokius kaip, rišti kabliukus. Yra 3 skyreliai, su skaidriais dangteliais, į kuriuos taip pat galima susidėti įvairius smulkius įrankius ir sandariai laikyti. 

  Matmenys - 30x16cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Puodelio laikiklis Rapala SmartHub Cup Holder

  6,95 EUR

  Rapala SmartHub Cup Holder - puodelio laikiklis, tvirtinamas prie Rapala SmartHub Flat Mount laikiklio arba Rapala SmartHub Track System 16 plokščiojo laikiklio. Puodelio laikiklis tinka daugumai gėrimų skardinių ar puodelių.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Rapala SmartHub Track System 16

  20,95 EUR

  Rapala SmartHub Track System 16 - laikiklis, prie kurio tvirtinasi SmartHub priedai. Priedų jungtys reguliuojasi, galima išdėstyti bet kurioje takelio vietoje. Raudonos spalvos centrinis taškas užfiksuoja ir puikiai išlaiko visus SmartHub priedus.

  Matmenys - 42,5x6,5cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending

  28,99 EUR

  Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending - puikiai tinka pasidėti meškerę ar graibšto kotą. Laikiklio aukštis yra reguliuojamas, turi Snap-Lock greitąją jungtį, kurios pagalba laikiklio viršų galima greitai ir patogiai nuimti. Laikiklio viršus pagamintas iš didelį tankį turinčios EVA medžiagos, kuri apsaugo meškerę ar graibšto kotą nuo išronių pažeidimų. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvalioms kojoms.

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Flagman Armadale Feeder Arm Medium

  72,40 EUR

  Flagman Armadale Feeder Arm Medium - ergonomiškas ir lengvas laikiklis meškerėms su 2 tvirtinimo taškais. Tvirtinasi prie 25, 30, 36mm skersmens kojų. Pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, išsiskiria tvirtumu, lengvumu ir užtikrina stabilumą meškerykočiui. 

  Ilgis - 75cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis meškerei Flagman 90 Foam Team Rest EVA

  9,60 EUR

  Flagman 90 Foam Team Rest EVA - meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio.

  Ilgis - 34cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Flagman Match Competition

  28,00 EUR

  Flagman Match Competition - patikimas, plastikinis Flagman stalas su metaliniu rėmu. Skirtas tvirtinti prie platformos ar kėdės turičios 25, 30, 36mm skersmens kojas. Leidžia susidėti papildomus aksesuarus. Paaukštinti stalo šonai apsaugo įrankius nuo kritimų.

  Matmenys - 42x38cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Side Tray L

  32,98 EUR

  Preston Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Dėl patvarios konstrukcijos ir paaukštintų stalo šonų, įrankiai apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 33x44cm

  Peržiūrėti
 • Koja platformai Atora 36mm

  22,40 EUR

  Teleskopinė koja kėdei arba platformai. 36mm skersmens kojos ilgis prasiilgina nuo 75 iki 100cm. Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus.

  Parduodama po 1 vnt.

  Peržiūrėti
 • Atsarginis varžtas kėdei ar pakojui Atora

  3,40 EUR

  Atsarginis varžtas Atoram skirtas kėdei ar pakojui.

  Peržiūrėti
 • Gulščiukas kėdėms ir platformoms Atora

  3,40 EUR

  Gulsčiukas, skirtas pritvirtinti prie platformos ar kėdės, kad būtų galima kėdę ar platformą pastatyti į tiesią padėtį ant nelygaus paviršiaus Gulščiukas gali būti pritvirtintas klijuojant ar kniedėmis, yra tam skirtos skylutes.

  Peržiūrėti
 • Stalas su markize Preston Venta-Lite Hoodie Side Tray XL

  149,99 EUR

  Preston Venta-Lite Hoodie Side Tray - stalas su markize. Stalas yra pakankamai didelis, kad būtų galima pasidėti didelį kiekį masalų ir apsaugoti juos esančiu gaubtu nuo lietaus ar saulės spindulių. Staliuko priekyje yra liniuotė. Specialūs stalo fiksatoriai, tvirtinami prie platformos kojų, yra pakankamai stiprūs, kad atlaikytų didesnį kiekį jaukų. Gaubtas pritvirtinamas dviem rankiniais ratukais, kurie yra stalo šonuose.

  Matmenys - 27x79x61cm

  Peržiūrėti
 • Platforma Preston Absolute Station Graphite

  999,99 EUR

  Preston Absolute Station Graphite - patogi, iš itin aukštos kokybės medžiagų pagaminta, reguliuojamo aukščio platforma. Daugelį metų „Absolute" yra aukščiausios klasės platformos, dizaino ir inžinerijos šedevras, apimantis pažangiausias funkcijas ir visiškai naują elegantišką dizainą. Pagrindinis sėdynės dėžės rėmas pagamintas iš lengvo aliuminio, naudojant hidroformavimo technologiją, dėl kurios jis yra lengvas ir itin tvirtas. Turi 6 teleskopines kojas, kurių diametras yra 30mm. Platformoje, po sėdyne, yra stalčiukai įvairiems žvejybos įrankiams susidėti. Platforma turi „Mag-Lok“ spaustukus, kurie užtikrina, kad dėtuvės būtų saugiai užfiksuotos transportavimo metu. Nuimamas arba sutraukiamas, reguliuojamas pakojis, neslystantis pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Platforma turi nešimui ant peties skirtą paminkštintą diržą, kurį galima lengvai nuimti. Turi paminkštintą peties diržą patogiam transportavimui.

  Svoris - 17kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Stalas Team Feeder By Döme Side Tray Medium

  34,40 EUR

  Haldorado Team Feeder Side Tray Medium - itin tvirtos konstrukcijos, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 36mm, 30mm ir 25mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Matmenys - 42x38x2cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Super Side Tray

  35,99 EUR

  Preston Super Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23, 25 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 43x39cm

  Peržiūrėti