Karpinei žūklei

Aktyvūs filtrai

 • Formelė šėryklai
  • Nauja

  Formelė šėryklai

  1,90 EUR

  Formelė skirta naudoti su Method Feeder šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite naudodami du šoninius sparnelius, esančius formelės šonuose. Apačioje yra mygtukas, kuris palengvina šėryklos išėmimą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 5x2,8cm
  L - 5,8x3,2cm

  Peržiūrėti
 • Stalas FL Bivvy Table RP07
  • Nauja

  Stalas FL Bivvy Table RP07

  54,90 EUR

  Staliukas su teleskopinėmis kojomis. Nedidelis transportavimo dydis užtikrina patogumą. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Pagamintas iš kieto ir tvirto plastiko. Staliuko kraštai aukštesni, dėl to daiktai nuo stalo nenuslys. Stalas padalintas į šešias dalis, dėl to patogu susidėti įrankius ar aksesuarus pagal poreikį. Turi stalčiuką, kuriame yra speciali porolonu dengta vieta pavadėliams susidėti. Teleskopinės, reguliuojamos kojos turi specialius padus, kurie leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. Ant stalviršio yra nubraižyta 28 cm liniuotė.

  Stalviršio išmatavimai - 48x28cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 31 iki 44cm

  Peržiūrėti
 • Stalas FL Bivvy Table RP01
  • Nauja

  Stalas FL Bivvy Table RP01

  39,60 EUR

  Staliukas su teleskopinėmis kojomis. Nedidelis transportavimo dydis užtikrina patogumą. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Pagamintas iš kieto ir tvirto plastiko. Staliuko kraštai aukštesni, dėl to daiktai nuo stalo nenuslys. Stalas padalintas į keturias dalis, dėl to patogu susidėti įrankius ar aksesuarus pagal poreikį. Teleskopinės, reguliuojamos kojos turi specialius padus, kurie leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. 

  Stalviršio išmatavimai - 60x29cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 24 iki 30cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas ritėms Pro FL
  • Nauja

  Dėklas ritėms Pro FL

  20,99 EUR

  Dėklas, skirtas keturioms ritėms saugiai laikyti ir transportuoti. Dėklas paminkštintas, kad ritė būtų apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Dėklas užsisega stipriais ir tvirtais užtrauktukais.

  Matmenys - 40x40x10cm

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Pro FL 25mmx5m
  • Nauja

  PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Pro FL 25mmx5m

  8,30 EUR

  PVA kojinė yra tvirta, puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Ilgis - 5m
  Storis - 37mm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Pro FL 37mmx5m

  8,80 EUR

  PVA kojinė yra tvirta, puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Ilgis - 5m
  Storis - 37mm

  Peržiūrėti
 • Grąžtas boiliams Pro FL Bore Tool
  • Nauja

  Grąžtas boiliams Pro FL Bore Tool

  4,60 EUR

  Įrankis dažniausiai naudojamas boiliams išgręžti. Šis grąžtelis dažniausiai naudojamas didelio skersmens boiliams. Juose išgręžus skylę, į boilio vidų galima įdėti kitą norimą masalą. 

  Peržiūrėti
 • -15% Stalas FL Table
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Stalas FL Table

  27,50 EUR -15% 32,35 EUR

  FL Table - sulankstomas, kompaktiškas stovyklavimo stalas, labai naudingas tiek žvejams, tiek gamtos mylėtojams. Išradingas stalo dizainas sukurtas taip, kad būtų nedideli transportavimo matmenys. Galima sulenkti tiek stalo kojas, tiek stalviršį. Dėl ypatingo dizaino stalą galima greitai surinkti. Jį taip pat galima greitai išardyti po kiekvieno naudojimo. Į komplektą įeina transportavimo maišelis.

  Matmenys:
  Ilgis - 51cm
  Plotis - 54cm
  Aukštis - 49cm
  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Adata PVA kojinei Pro FL Stinger Needle
  • Nauja

  Adata PVA kojinei Pro FL Stinger Needle

  2,00 EUR

  Adata, skirta greitai ir patogiai praverti pavadėlį per PVA kojinę ar maišelį. Labai patogi, ergonomiška rankena leis puikiai valdyti įrankį.

  Bendras ilgis - 16cm

  Peržiūrėti
 • Adata boiliams Pro FL Splicing Needle
  • Nauja

  Adata boiliams Pro FL Splicing Needle

  2,00 EUR

  Adata, skirta greitai ir patogiai užmauti boilį ar kitą masalą ant plauko sistemos. Taip pat, su šiuo įrankiu galima pasigaminti leadcore sistemas su kilputėmis. Labai patogi, ergonomiška rankena leis puikiai valdyti įrankį.

  Bendras ilgis - 10cm

  Peržiūrėti
 • Adata boiliams Pro FL Micro Boilie Needle
  • Nauja

  Adata boiliams Pro FL Micro Boilie Needle

  2,40 EUR

  0,9mm adata, skirta greitai ir patogiai užmauti boilį ar kitą masalą ant plauko sistemos. Labai patogi, ergonomiška rankena leis puikiai valdyti įrankį.

  Bendras ilgis - 10cm

  Peržiūrėti
 • Žiedeliai FOX Edges Heavy Duty O ring

  3,99 EUR

  FOX Edges Heavy Duty O ring - žiedeliai, naudojami sistemėlių rišimui. Puikiai tinkantys, kaip įvairiausių pavadėlių rišimo aksesuaras.

  Pakuotėje yra 15 vnt.

  Peržiūrėti
 • Skaitmeninis chronometras su žuvų skaičiuokle Matrix Digital Clicker

  41,99 EUR

  *Sukurtas kaip „viskas viename“ chronometras, skaičiuotuvas ir laikrodis
  *Didelis LCD ekranas Ekrane rodomas laikas, chronometras, žuvies skaičius
  *Sulankstomas sriegis Seatbox priedams tvirtinti
  *Įmontuotas išskleidžiamas stovas, skirtas pastatyti ant stalo
  *IPX5 atsparumo oro sąlygoms įvertinimas
  *Matmenys: 8,4cm x 6,4cm x 2,8cm
  *Automatinė miego funkcija po 8 valandų
  *Maitinamas su baterijomis – 1x CR2032 (nepridedamas su gaminiu)

  Peržiūrėti
 • Termo vamzdeliai FOX Edges Camo Shrink Tube

  4,79 EUR

  FOX Edges Camo Shrink Tube - „specialūs vamzdeliai, kurių tūris kaitinant sumažėja 3 kartus. Vamzdeliai yra plačiai pritaikomi ir labai dažnai naudojami įvairiuose pristatymuose. Su jų pagalba galite prailginti kablio priekinę dalį, uždaryti mazgą ir daug daugiau.

  Pakuotėje 10vnt.

  Peržiūrėti
 • Šėrimo raketa SPOMB Midi X White

  17,99 EUR

  Šėrimo raketa SPOMB - patentuotas dizainas leidžiantis raketos turiniui būti išleistam iškart kontaktavus su vandeniu. Aerodinaminis raketos dizainas leidžia taikliai mėtyti didesniais atstumais net esant stipriam vėjui. Tuo pačiu, dizainas leidžia naudoti raketą universaliems masalams – peletėms, boiliams, kanapėms, kukurūzams, dzikams, mėsai, duonai bei kitiems produktams.

  Ilgis - 15cm

  Peržiūrėti
 • Jauko maišyklė Deepex

  25,00 EUR

  Nerūdijančio plieno jauko maišyklė, skirta užsidėti ant elektrinio suktuko. Dėl specialių galvos strypelių išlankstymo formos, maišant ir drėkinat jaukus, greičiau pasiekiamas reikiamas rezultatas. Skirtumas jaučiamas didenis, nei maišant jauką su rankomis. Dėl plokščio dugno konstrukcijos, bus pasiektas kiekvienas kibiro taškas.

  Bendras aukštis - 31cm
  Plotis - 10cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė su sieteliui Preston Ventamesh Tub 1.8l

  8,99 EUR

  Preston Ventamesh Tub - indelis, skirtas pelečių mirkymui Method Feeder žvejybai. 

  Talpa - 1.8L

  Peržiūrėti
 • Karpinė sistemėlė FOX Edges Kwik Change lead clip Tubing Rigs

  7,19 EUR

  FOX Naturals Leadcore PG Lead - karpių žūklei skirta sistemėlė su greita jungtimi pavadėliui, itin tvirtas pavadėlio tvirtinimas. 

  Pakuotėje 3vnt.

  Peržiūrėti
 • Rankšluostis žvejybai Preston Towel

  11,99 EUR

  Preston Towel - švelnus, iš 100% medvilnės pagamintas rankšluostis žvejybai. Patogus daiktas žūklėje nusausinti arba nusivalyti rankas bei žvejybos įrankius.

  Dydis - 60x45cm

  Peržiūrėti