Dėklai meškerėms

Gausus pasirinkimas meškerių dėklų tik mūsų parduotuvėje. Turime minkštų, pakietintų su papildomais paminkštinimais, kietų dėklų. Taip pat universalių dviejų skyrių kietų dėklų į kuriuos be problemų įtalpinsite tiek dugnines / feeder meškeres, tiek spiningus ar plūdinius kotus. Galite rinktis iš įvairių ilgių dėklų meškerėms. Gabenkite meškeres patogiai, tvarkingai ir saugiai vienoje vietoje iki žūklavietės, ir iš jos!

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Kietas dėklas meškerėms Atora 90-135cm

  42,50 EUR

  Išskirtinai gražaus dizaino, patogus ir užtikrinantis saugų įrankių transportavimą dėklas. Dėklas turi dvi trumpas ir papildomą ilgą rankeną persimetimui per petį. Viduje telpa vienas arba keli įrankiai. 

  Matmenys
  90cm - 
  90x23x13cm
  135cm - 135x19x11cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga PRO FL
  • Nauja

  Meškerės galūnių apsauga PRO FL

  5,30 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Tamprus, tinkantis įvairioms meškerėms. 

  Ilgis: 90-150cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga PRO FL
  • Nauja

  Meškerės galūnių apsauga PRO FL

  8,00 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Ypač tamprus, tinkantis įvairioms meškerėms. Turi petneša kuri padės lengviau bei patogiau transportuoti meškerė. Galima rinktis iš kelių skirtingų dydžių. 

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga Preston Supera

  13,00 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Dažniausiai naudojama spiningams apsaugoti. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Turi itin elastingą dirželį bei velcro juostelę, skirtą prisegti prie meškerės vidurio.

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškererių galūnėms Preston Supera X Tip Safe

  30,00 EUR

  Preston Supera X Tip Safe - dviejų skyrių dėklas, skirtas laikyti meškerių galūnes. Dėklas apsaugo meškerių galūnes nuo išorinių pažeidimų, bei padeda patogiai jas transportuoti. Dėklas pagamintas iš 840D specialios medžiagos, kuri yra itin tvirta, lengvai valoma. Stiprūs užtrauktukai.

  Matmenys - 80x9x5cm

  Peržiūrėti
 • Kietas dėklas meškerėms Atora 89cm

  25,50 EUR

  Išskirtinai gražaus dizaino, patogus ir užtikrinantis saugų įrankių transportavimą dėklas. Dėklas turi dvi trumpas ir papildomą ilgą rankeną persimetimui per petį. Viduje telpa vienas arba keli įrankiai. Taip pat yra jusotos, skirtos pritvirtinti meškerėms ir stabiliai jas prilaikyti. 

  Matmenys - 89x10x10mm

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Flagman Armadale Three Rod Hard Case 190cm

  88,20 EUR

  Flagman Armadale Three Rod Hard Case - trijų skyrių, kietas dėklas, skirtas transportuoti jau paruoštus meškerykočius su ritėmis. Dėkle yra minkšta pertvara apsauganti meškerykočius nuo smūgių. Dėklas pagamintas iš itin tvirtos, kokybiškos medžiagos. Plastikinis padas padeda apsaugoti nuo purvo ir vandens. Ergonomiška rankena ir neslystantis diržas per petį patogiam transportavimui.

  Ilgis - 190cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Flagman Armadale Four Rod Hard Case 165m

  99,00 EUR

  Flagman Armadale Four Rod Hard Case - keturių skyrių, kietas dėklas, skirtas transportuoti jau paruoštus meškerykočius su ritėmis. Dėkle yra minkšta pertvara apsauganti meškerykočius nuo smūgių. Dėklas pagamintas iš itin tvirtos, kokybiškos medžiagos. Plastikinis padas padeda apsaugoti nuo purvo ir vandens. Ergonomiška rankena ir neslystantis diržas per petį patogiam transportavimui.

  Ilgis - 165cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Flagman Armadale Three Rod Hard Case 165cm

  79,50 EUR

  Flagman Armadale Three Rod Hard Case - trijų skyrių, kietas dėklas, skirtas transportuoti jau paruoštus meškerykočius su ritėmis. Dėkle yra minkšta pertvara apsauganti meškerykočius nuo smūgių. Dėklas pagamintas iš itin tvirtos, kokybiškos medžiagos. Plastikinis padas padeda apsaugoti nuo purvo ir vandens. Ergonomiška rankena ir neslystantis diržas per petį patogiam transportavimui.

  Ilgis - 165cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Flagman Armadale Two Rod Hard Case 190cm

  78,00 EUR

  Flagman Armadale Two Rod Hard Case - dviejų skyrių, kietas dėklas, skirtas transportuoti jau paruoštus meškerykočius su ritėmis. Dėkle yra minkšta pertvara apsauganti meškerykočius nuo smūgių. Dėklas pagamintas iš itin tvirtos, kokybiškos medžiagos. Plastikinis padas padeda apsaugoti nuo purvo ir vandens. Ergonomiška rankena ir neslystantis diržas per petį patogiam transportavimui.

  Ilgis - 190cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Top Mix Stradivari 140/160cm

  81,50 EUR

  Top Mix Stradivari - 3 skyrių, standus meškerių dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės audinio, kuris yra atsparus vandeniui. Dėklas turi platesnę vietą ričių srityje, kad būtų galima transportuoti meškeres kartu su ritėmis. Dėklas turi dirželį ant peties ir rankeną patogiam transportavimui.

  Galima pasirinkti iš kelių ilgių.

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Preston Supera 2 Hardcase 190cm

  99,99 EUR

  Preston Supera Hardcase - 2 skyrių, 2 meškerių dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės 840D medžiagos, kuris yra ypač atsparus dėvėjimuisi ir vandeniui. Dėklas turi platesnę vietą ričių srityje, kad būtų galima transportuoti meškeres kartu su ritėmis. Dėklas turi dirželį ant peties ir rankeną patogiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms FL 130/150cm

  19,95 EUR

  Dėklas meškerėms palengvins bei suteiks patogumo transportuojant ir tvarkingumo laikant meškerykočius. Dėklas medžiaginis, 3 skyrių, su papildomomis kišenėmis. Meškeres telpa su ritėmis, galima įdėti 3 dalių meškerės, kurių  bendras ilgis yra iki 430cm.

  Ilgis - 130/150cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas karpinėms meškerėms Extra Carp 190cm

  76,50 EUR

  Dėklas trims karpinėms meškerėms. Pagamintas iš aukštos kokybės 600D poliesterio. Turi 2 didelius išorinius skyrius, įvairiems žvejybos reikmenims susidėti. Dėkle yra išskirtos specialios vietos karpinėms ritėms. Turi rankenas, kurios padeda patogiai transportuoti dėklą su meškerėmis. 

  Ilgis - 190cm
  Skyriai - 3

  Peržiūrėti
 • Dėklas CarpZoom Double Rod Sleeve 390cm

  29,00 EUR

  CarpZoom Double Rod Sleeve 390cm - dviejų skyrių dėklas, pagamintas iš tvirtos ir patvarios medžiagos ir turi storą apsauginį paminkštinimą. Dėl paminkštintų rankenų, reguliuojamo diržo per petį, šio dėklo transportavimas yra paprastas ir patogus. Meškerės apsaugotos paminkštinta centrine pertvara. Ričių vieta praplatinta.

  Ilgis - 390cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių dėklas Matrix ETHOS® PRO STIFF 1,75m

  89,99 EUR

  Matrix ETHOS® PRO STIFF - dėklas 2 meškerėms su atstumo matavimo kuoliukais - pakietintas dėklas skirtas laikyti suruoštas meškerės su ritėmis. Šone papildomas užtraukiamas skyrius graibšto kotams. Užtraukiami skyriai. Vidiniai tvirtinimo lipukai papildomai fiksuoti meškerėms. Reguliuojamas peties diržas bei patogi rankena nešimui. Dėkle jau yra astumo matuokliai, tad nebereikės jų pirkti atskirai. Puikus dėklas skirtas saugiai transportuoti meškeres ir kitus įrankius.

  Matmenys - 175x20x17cm

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Dėklas Atora EVA 145cm

  21,50 EUR

  Atora EVA - vandeniui atparus, vieno skyriaus dėklas, skirtas patogiam meškerės transportavimui. Turi tvirtus, didelius, patogius užtrauktukus bei reguliuojamą dirželį per petį. 

  Ilgis - 145cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas karpinei meškerei Shimano Luggage Tactical Carp Rod Sleeve 211cm

  34,95 EUR

  Shimano Luggage Tactical Carp Rod Sleeve - dėklas, skirtas karpinei, SPOD meškerei laikyti. Turi nedidelę kišenę, smulkmenoms laikyti. Yra paminkštinimas viršūtinėje ir apatinėje dalyse.

  Ilgis - 211cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas ritei CarpZoom

  7,80 EUR

  CarpZoom Reel Case - nedidelis, neopreninės medžiagos dėklas, skirtas apsaugoti ritę. Dėklas paminkštintas, kad ritė būtų apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Dėklas užsisega lipnia juostele.

  Matmenys - 24x25cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Preston Supera Hardcase 160cm

  129,99 EUR

  Preston Supera Hardcase - 2 skyrių, 4 meškerių dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės 840D medžiagos, kuris yra ypač atsparus dėvėjimuisi ir vandeniui. Dėklas turi platesnę vietą ričių srityje, kad būtų galima transportuoti meškeres kartu su ritėmis. Dėklas turi ilgą šoninę kišenę, į kurią puikiai tilps graibšto kotas. Dėklo viduje yra dirželiai ir meškerės rankenos vietoje kišenėlės su šniureliais, kurie pritvirtins meškeres ir jos bus apsaugotos nuo išorinių pažeidimų. Dėklas turi dirželį ant peties ir rankeną patogiam transportavimui.

  Peržiūrėti