Dugninės / Feeder Meškerės

Siūlome gausų pasirinkimą dugninių ir feeder meškerių. Meškerės yra skirtingo jautrumo, lankstumo, kietumo, ilgio ir dizaino. Rasite nuo naujų lengvų meškerių skirtų gaudyti mažais svoriais, iki tvirtų kotų su kuriais drąsiai galima gaudyti stiprios srovės upėse. Dugnines meškeres galite pasirinkti pagal žvejybos būda, norimos sugauti žuvies rūšį ir žvejojamo vandens telkinio ypatybes.

Aktyvūs filtrai

 • -10% Dugninė meškerė Drennan Acolyte Ultra Feeder 3,35m 15-45g
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Drennan Acolyte Ultra Feeder 3,35m 15-45g

  279,90 EUR -10% 311,00 EUR

  Drennan Acolyte Ultra Feeder - dviejų dalių, itin plona, lengva dugninė meškerė, pasižyminti universalumu. Ši meškerė tinka žvejybai tiek stovičiuose vandens telkiniuose, tiek nebijo išbandymų upėse. Parabolinis meškerės blankas itin sklandžiai ir jautriai perduoda visus žuvies smūgius. Užmetimą pagerina teisingai išdėstyti SiC žiedeliai, kuie užtikrina valo slydimą kuo sklandesnį. Turi Fuji DPS ritės laikiklį. Meškerykotis puikiai tinka gaudyti tiek mažus ir vidutinius karpius, tiek kitas taikias žuvis. Meškerė turi tris skirtingas anglies pluošto viršūnėles: 1oz, 1.5oz ir 2oz.  Komplekte taip pat yra dvi neopreninės juostos, kurios apsaugo meškerių galūnes ir viena neopreninė juosta, kuria abi meškerės dalys yra susegamos ir taip išlaikomos kartu transportavimo metu. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė FL Competition Carp Feeder 3.60/3.90m iki 180g

  46,90 EUR

  FL Competition Carp Feeder - itin galinga, universali meškerė, turinti dvejas skirtingas galūnes. Užsidėjus vieną galūnę meškerykotis tampa puikiu karpiniu kotu, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėmis, žvejybos įrankį galima naudoti kaip dugninę meškerę. Meškerė turi ypatingai plačius, tvirtus karpinius žiedelius. Pirmojo žiedelios plotis yra 3,9cm, o paskutinis feeder galūnės žiedelio plotis - net 0,9cm! Žiedelių plotis daug didesnis už įprastus tiek pradžioje, tiek meškerės viršūnėje. Uždėjus feeder galūnes, užmetimas yra iki 180g, o karpinę - iki 3,5lbs. Didelis užmetimas, meškerę padaro ypatingai tvirtą, užtikrina kiekvieno laimikio lengvą ištraukimą, blankas nebijo apkrovų.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder By Döme Tornado Power Carp XH 3.90m 50-170g

  88,60 EUR

  Haldorado Tornado Power Carp XH - extra heavy akcijos dugninė meškerė. Meškerė pasižymi elegantišku, moderniu dizainu. Dėl specialaus kryžminio pynimo, blankas yra itin tvirtas ir galingas, nebijo apkrovų. Ergonomiška rankena pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos, o tai užtikina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi SIC žiedelius. Meškerė puikiai tiks žvejybai tiek stovinčio, tiek tekančio vandens telkiniuose. Su šia meškere lengvai galima užmesti 70-100m.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder By Döme Tornado Power Carp H 3.90m 40-120g

  84,00 EUR

  Haldorado Tornado Power Carp H - heavy akcijos, universali dugninė meškerė. Meškerė pasižymi elegantišku, moderniu dizainu. Dėl specialaus kryžminio pynimo, blankas yra itin tvirtas ir galingas, nebijo apkrovų. Ergonomiška rankena pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos, o tai užtikina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi SIC žiedelius. Meškerė puikiai tiks žvejybai tiek stovinčio, tiek tekančio vandens telkiniuose. Su šia meškere lengvai galima užmesti 70-100m.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder By Döme Tornado Power Carp MH 3.60m 20-80g

  76,00 EUR

  Haldorado Tornado Power Carp MH - medium heavy akcijos, universali dugninė meškerė. Meškerė pasižymi elegantišku, moderniu dizainu. Dėl specialaus kryžminio pynimo, blankas yra itin tvirtas ir galingas, nebijo apkrovų. Ergonomiška rankena pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos, o tai užtikina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi SIC žiedelius. Meškerė puikiai tiks žvejybai tiek stovinčio, tiek tekančio vandens telkiniuose. Su šia meškere lengvai galima užmesti 60-80m.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder By Döme Tornado LC 4.20m 50-170g

  95,60 EUR

  Haldorado Tornado Long Cast - tolimo užmetimo dugninė meškerė. Meškerė pasižymi elegantišku, moderniu dizainu. Dėl specialaus kryžminio pynimo, blankas yra itin tvirtas ir galingas, nebijo apkrovų. Ergonomiška rankena pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos, o tai užtikina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi SIC žiedelius. Meškerė puikiai tiks žvejybai tiek stovinčio, tiek tekančio vandens telkiniuose. Su šia meškere lengvai galima užmesti 90-120m.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix T-Rex River Feeder HH 4.20m iki 300g

  104,30 EUR

  Top Mix T-Rex River Feeder HH - itin tvirta ir labai patogi dugninė meškerė, puikiai tinkanti žvejybai net tik stovinčiuose vandens telkiniuose, bet ir upėse. 24T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. Turi Fuji ritės laikiklį. Rankenos ilgis yra optimalus metimui, o jos medžiaga - EVA ir kamščio derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles. Dėl savo stiprios konstrukcijos, meškerykotis nebijo išbandymų ir apkrovų.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix T-Rex River Feeder HH 3.90m iki 300g

  104,30 EUR

  Top Mix T-Rex River Feeder HH - itin tvirta ir labai patogi dugninė meškerė, puikiai tinkanti žvejybai net tik stovinčiuose vandens telkiniuose, bet ir upėse. 24T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. Turi Fuji ritės laikiklį. Rankenos ilgis yra optimalus metimui, o jos medžiaga - EVA ir kamščio derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles. Dėl savo stiprios konstrukcijos, meškerykotis nebijo išbandymų ir apkrovų.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix T-Rex Method Feeder XH 3.90m iki 150g

  110,00 EUR

  Top Mix T-Rex Method Feeder XH - extra heavy akcijos, labai lengva, tvirta ir labai patogi dugninė meškerė. 24T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. K stiliaus žiedeliai su 3 kojelėmis, o tai užtikrina, kad žiedeliai yra labai tvirti bei valas neapsisuka aplink žiedelį metimo metu. Rankenos ilgis yra optimalus metimui, o jos medžiaga - EVA ir kamščio derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix T-Rex Method Feeder H 3.90m iki 130g

  104,30 EUR

  Top Mix T-Rex Method Feeder H - heavy akcijos, labai lengva, tvirta ir labai patogi dugninė meškerė. 24T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. K stiliaus žiedeliai su 3 kojelėmis, o tai užtikrina, kad žiedeliai yra labai tvirti bei valas neapsisuka aplink žiedelį metimo metu. Rankenos ilgis yra optimalus metimui, o jos medžiaga - EVA ir kamščio derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix T-Rex Method Feeder MH 3.60m iki 100g

  104,30 EUR

  Top Mix T-Rex Method Feeder MH - medium heavy akcijos, labai lengva, tvirta ir labai patogi dugninė meškerė. 24T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. K stiliaus žiedeliai su 3 kojelėmis, o tai užtikrina, kad žiedeliai yra labai tvirti bei valas neapsisuka aplink žiedelį metimo metu. Rankenos ilgis yra optimalus metimui, o jos medžiaga - EVA ir kamščio derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix T-Rex Method Feeder M 3.60m iki 80g

  98,70 EUR

  Top Mix T-Rex Method Feeder M - medium akcijos, labai lengva, tvirta ir labai patogi dugninė meškerė. 24T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. K stiliaus žiedeliai su 3 kojelėmis, o tai užtikrina, kad žiedeliai yra labai tvirti bei valas neapsisuka aplink žiedelį metimo metu. Rankenos ilgis yra optimalus metimui, o jos medžiaga - EVA ir kamščio derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix Stradivari Method Feeder MH 4.20m iki 160g

  234,60 EUR

  Top Mix Stradivari Method Feeder MH - medium heavy akcijos, labai lengva, tvirta ir labai patogi dugninė meškerė. 30T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. Rankenos ilgis užtikrina patogų meškerės valdymą, o jos medžiaga - EVA ir kamštienos derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix Stradivari Method Feeder M 3.60m iki 65g

  205,30 EUR

  Top Mix Stradivari Method Feeder M - medium akcijos, labai lengva, tvirta ir labai patogi dugninė meškerė. 30T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. Rankenos ilgis užtikrina patogų meškerės valdymą, o jos medžiaga - EVA ir kamštienos derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix Stradivari Method Feeder M 3.30m iki 50g

  190,70 EUR

  Top Mix Stradivari Method Feeder M - medium akcijos, labai lengva, tvirta ir labai patogi dugninė meškerė. 30T Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys. Rankenos ilgis užtikrina patogų meškerės valdymą, o jos medžiaga - EVA ir kamštienos derinys - užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix Distance Feeder 4.20m 60-140g

  205,00 EUR

  Top Mix Distance Feeder - dugninė meškerė, specialiai sukurta žvejybai tolimais atstumais. Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi platesnius Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys, bei tolimiems atstumams optimizuotą, ilgą pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles - 3oz, 4oz ir 5oz. Meškerė puikiai dirba tiek įprastinėje žvejyboje, tiek varžybose. 2021 m. Top Mix komanda čempionate, naudodami šias meškeres, laimėjo čempionatą.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Top Mix Distance Feeder 3.90m 60-120g

  174,30 EUR

  Top Mix Distance Feeder - dugninė meškerė, specialiai sukurta žvejybai tolimais atstumais. Toray anglies pluošto blankas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, dėl to, meškerė yra itin tvirta ir galinga. Turi platesnius Seaguide žiedelius, per kuriuos valas itin tolygiai ir lasvai slys, bei tolimiems atstumams optimizuotą, ilgą pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną. Turi 3 anglies pluošto viršūnėles - 3oz, 4oz ir 5oz. Meškerė puikiai dirba tiek įprastinėje žvejyboje, tiek varžybose. 2021 m. Top Mix komanda čempionate, naudodami šias meškeres, laimėjo čempionatą.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder By Döme Fine Max M 3.60m 25-70g

  129,00 EUR

  Haldorado Team Feeder Fine Max - medium akcijos dugninė meškerė, pagaminta iš IMT-10 Power Carbon anglies pluošto, kuris yra ne tik tvirtas, patikimas, nebijo apkrovų, bet ir labai lengvas. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankena, kuri turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis bei SIC žiedelius. Nors meškerė ir galinga, tačiau bus jaučiamas kiekvienas, net ir menkiausias žuvies prisilietimas. Turi tris, anglies pluošto, skirtingo jautrumo viršūnėles. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder By Döme Fine Max MH 3.60m 40-80g

  130,00 EUR

  Haldorado Team Feeder Fine Max - medium heavy akcijos dugninė meškerė, pagaminta iš IMT-10 Power Carbon anglies pluošto, kuris yra ne tik tvirtas, patikimas, nebijo apkrovų, bet ir labai lengvas. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankena, kuri turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis bei SIC žiedelius. Nors meškerė ir galinga, tačiau bus jaučiamas kiekvienas, net ir menkiausias žuvies prisilietimas. Turi tris, anglies pluošto, skirtingo jautrumo viršūnėles. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder By Döme Fine Max H 3.90m 50-100g

  131,50 EUR

  Haldorado Team Feeder Fine Max - heavy akcijos dugninė meškerė, pagaminta iš IMT-10 Power Carbon anglies pluošto, kuris yra ne tik tvirtas, patikimas, nebijo apkrovų, bet ir labai lengvas. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankena, kuri turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis bei SIC žiedelius. Nors meškerė ir galinga, tačiau bus jaučiamas kiekvienas, net ir menkiausias žuvies prisilietimas. Turi tris, anglies pluošto, skirtingo jautrumo viršūnėles. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti