Graibšai / tinkleliai žvejybai | Žvejybos reikmenys LT

Graibštai / tinkleliai

Norint saugiai ištraukti bei laikyti laimikį, žvejo arsenale turi būti atitinkami graibštai bei tinkleliai. Siūlome pasirinkti skirtingų ilgių bei pagaminimo medžiagų graibštus, kuriuos galėsite naudoti žvejyboje tiek iš valties, tiek gaudant nuo kranto. Turime guminių, kvadratinių, apvalių, medžiaginių, sportinių tinklelių. Graibštai spiningavimui, Feeder žvejybai, karpiniai. Taip pat turime atskirai graibšto galvų, teleskopinių bei sudedamų kotų.

Aktyvūs filtrai

 • Tinklelis Matrix Flow Mesh Keepnet 4m

  84,99 EUR

  Matrix River Keepnet - 4metrų ilgio tinklelis, kuris apsaugo ir nežaloja žuvies. Stiprūs polikarbonato žiedai, kurie apsaugoti nuo nusidevėjimo bei įbrėžimų. Pagaminimo medžiaga 100% Poliesteris. Turi du tvirtinimo taškus. Kvadratinės formos tinklelio neridena srovė, todėl jis puikiai tinka žvejybai upėje.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva CarpZoom XXL Rubber Net Head

  15,50 EUR

  CarpZoom XXL Rubber Net Head - tinklelis specialiai sukurtas dideliems laimikiams, tokiems kaip karpiai, karšiai ir kitos taikios žuvys.  Turi tvirtą metalinį rėmą ir minkštą gumuotą, patvarų tinklelį. Švelni, itin minkšta medžiaga nežaloja žuvų. Turi universalų sriegį, tad galima pritaikyti prie bet kurio graibšto koto. 

  Matmenys - 72x65x70cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Team Feeder By Döme Power Fighter 440cm

  46,80 EUR

  Haldorado Team Feeder Power Fighter - 3 dalių, sudedamas graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš patvaraus, kokybiško anglies pluošto. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 440cm
  Transportavimo ilgis - 126cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Preston Response Match 4m

  119,99 EUR

  Preston Response Match - graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Kotas yra itin plonas ir lengvas, tačiau labai tvirtas. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Graibšto kotą galima sutrumpinti iki 3m ilgio. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • Silikoninis graibštas Atora 1,45m

  26,50 EUR

  Teleskopinis graibštas su juodu silikoniniu tinkliuku. Graibšto kotas dviejų dalių, teleskopinis, metalinis. Geras pagalbininkas žvejojant iš valties ar gaudant nuo kranto komerciniuose tvenkiniuose.

  Bendras ilgis - 145cm
  Galvos matmenys  40x46cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis FL 2m

  11,50 EUR

  Medžiaginis tinklelis skirtas saugiai laikyti sugautas žuvis vandenyje. Universalus sriegis tinka pritvirtinti prie įvairių tinklelio laikiklių.  

  Ilgis - 2m
  Skersmuo - 30cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Flagman Rubber Mesh 4m

  92,40 EUR

  Flagman Rubber Mesh - aukštos kokybės, kvadratinis tinklelis žuvims. Kvadratinė tinklelio forma neleidžia tinkleliui suktis esant srovei. Išoriniai aliuminio lydinio lankai neleidžia pratrinti tinklelio ir leidžia jam tarnauti ilgus metus. Tinklas gumuotas ir nesugeria kvapų, yra ilgaamžis ir tvirtas. Tinklelis turi reguliuojamą tvirtinimą su standartiniu varžtu.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Preston Carp Mesh Keepnet 4m

  69,99 EUR

  Preston Carp Mesh Keepnet - tinklelis pagamintas iš itin patvarios, žuvims nekenksmingos medžiagos. Stiprūs, papildomi sutvirtinimai aplink kiekvieną žiedą. Patikrinta ir išbandyta Fix Angle fiksavimo sistema. Tinklelis skirtas karpių žūklei. Minkštas audinys į kurį neįsivelia žūvų pelekai.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Team Feeder By Döme Master Carp Pro 330cm

  64,50 EUR

  Haldorado Team Feeder Master Carp Pro - teleskopinis, 5 dalių graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš patvaraus, kokybiško anglies pluošto, puikiai atlaikys stambių laimikių traukimą. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Be to, padengta medžiaga, kuri turi puikų sukibimą net ir šlapiomis rankomis. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 330m
  Transportavimo ilgis - 125cm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis FL 2,5m

  24,50 EUR

  Guminis tinklelis nelaiko žuvies kvapo, greitai ir gerai plaunasi bei džiūsta. Turi transportavimo dėklą ir smaigą įsmeigti į krantą. Tinklelyje žuvis ilgiau išlieka gyvybinga.

  Ilgis - 2,5m
  Skersmuo - 45cm

  Peržiūrėti
 • Vežių gaudyklė

  8,70 EUR

  Speciali gaudyklė, skirta vėžiams gaudyti. Turi 8 angas bei vieną angą gaudyklės apačioje, kad būtų lengva ir patogu ištraukti vėžius. Komplektacijoje taip yra ir virvutė. Itin greitai ir patogiai susilanksto, bei neužima daug vietos.

  Aukštis - 60cm
  Skersmuo - 90cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas FL Power Handle 3m

  34,00 EUR

  FL Power Handle - graibšto kotas, su standartiniu sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Rankena standi, gerai subalansuota. Susideda iš 4 dalių.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 3m

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis 2,5m

  16,50 EUR

  Guminis tinklelis nelaiko žuvies kvapo, greitai ir gerai plaunasi bei džiūsta. Turi transportavimo dėklą ir smaigą įsmeigti į krantą. Tinklelyje žuvis ilgiau išlieka gyvybinga.

  Ilgis - 2,5m
  Skersmuo - 40cm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis FL 3,5m

  42,00 EUR

  Tinklelis turi transportavimo krepšį ir smaigą, įsmeigti į krantą. Ilgame tinklelyje žuvis ilgai išbus gyvybinga ir nepatirs didelio streso. Guminių tinklelių privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį, nesibaiminant nemalonių kvapų.

  Ilgis - 3,5m
  Skermuo - 50cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva GURU Specimen Duel 600

  26,99 EUR

  GURU Specimen Duel 600 - tinklelis specialiai sukurtas dideliems laimikiams, tokiems kaip karpiai, karšiai ir kitos taikios žuvys. Rėmas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, tvirtas. Tinklelis yra itin stiprus, atlaiko bet kokius išbandymus. Švelni, itin minkšta medžiaga nežaloja žuvų. Šis tinklas yra lengvas, tačiau pakankamai tvirtas. Turi dviejų skirtingų diametrų akis - 8 ir 2mm. 8mm akys leidžia lengvai valdyti tinklelį po vandeniu, o 2mm - nežaloja žuvies pelekų, žvynų. 

  Matmenys:
  Ilgis - 60cm
  Plotis - 50cm
  Gylis - 50cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva GURU Landing Net Duel 550

  20,99 EUR

  GURU Landing Net Duel 550 - skirtingų akių dydžių tinklelis, švelnios, itin minkštos medžiagos - nežalojantis žuvų. Tinklelis itin tvirtas, atlaikys tiek smulkias žuvis, tiek stambius karpius. Turi universalų sriegį, tad galima pritvirtinti prie bet kokio graibšto koto.

  Matmenys:
  Ilgis - 55cm
  Plotis - 45cm
  Gylis - 40cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Korum Speci Square Net 75x65cm

  27,99 EUR

  Korum Full Metal Latex Spoon - graibšto galva, kurios tinklelis yra itin stiprus ir švelnus žuvims. Rėmas pagamintas iš tvirtos medžiagos. Konstrukcija ir matmenys yra pakankamai dideli, kad saugiai išlaikytų neramią stambią žuvį. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Tinklelis lengvai plaunasi, nesugeria kvapų bei neįsikabina kabliukai.

  Ilgis – 75cm
  Plotis – 60cm
  Gylis - 75cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Korum Full Metal Latex Spoon 75x65cm

  40,99 EUR

  Korum Full Metal Latex Spoon - gumuota graibšto galva, kurios tinklelis yra itin stiprus ir švelnus žuvims. Rėmas pagamintas iš tvirtos, 15mm anoduotos medžiagos. Turi specialų lengvą SOFTEX latekso tinklelį. Konstrukcija ir matmenys yra pakankamai dideli, kad saugiai išlaikytų neramią stambią žuvį. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Tinklelis lengvai plaunasi, nesugeria kvapų bei neįsikabina kabliukai.

  Ilgis – 75cm
  Plotis – 65cm
  Gylis - 65cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Team Feeder By Döme Master Carp Pro 440cm

  65,80 EUR

  Haldorado Team Feeder Master Carp Pro - 5 dalių, sudedamas graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš patvaraus, kokybiško anglies pluošto, puikiai atlaikys stambių laimikių traukimą. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Be to, padengta medžiaga, kuri turi puikų sukibimą net ir šlapiomis rankomis. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 440cm
  Transportavimo ilgis - 125cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Team Feeder By Döme Power Fighter 330cm

  35,40 EUR

  Haldorado Team Feeder Power Fighter - teleskopinis, 3 dalių graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš patvaraus, kokybiško anglies pluošto. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 330cm
  Transportavimo ilgis - 125cm

  Peržiūrėti