Graibštai / tinkleliai

Norint saugiai ištraukti bei laikyti laimikį, žvejo arsenale turi būti atitinkami graibštai bei tinkleliai. Siūlome pasirinkti skirtingų ilgių bei pagaminimo medžiagų graibštus, kuriuos galėsite naudoti žvejyboje tiek iš valties, tiek gaudant nuo kranto. Turime guminių, kvadratinių, apvalių, medžiaginių, sportinių tinklelių. Graibštai spiningavimui, Feeder žvejybai, karpiniai. Taip pat turime atskirai graibšto galvų, teleskopinių bei sudedamų kotų.

Aktyvūs filtrai

 • FL Landing Net
  • Nauja

  Graibštas FL Landing Net

  46,00 EUR

  FL Landing Net - teleskopinis graibštas su dideliu, guminiu ir lengvu, lengvai plaunamu tinkleliu. Rankena ergonomiška, neslystanti, tvirta, aliuminė, patogiai ir greitai išsitraukia. Graibšto galva susilanksto, tad labai patogu transportuoti.

  Galvos matmenys - 70x60cm
  Bendras ilgis - reguliuojasi nuo 170 iki 230cm
  Transportavimo ilgis - 100cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Atora Precision RPL 4m
  • Nauja

  Graibšto kotas Atora Precision RPL 4m

  31,50 EUR

  Atora Precision RPL - yra aukštos kokybės graibšto kotas, skirtas tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Pagamintas iš tvirto ir lengvo anglies pluošto, šis kotas užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą naudojant. Dėl savo lengvumo ir tvirtumo jis leidžia lengvai ir greitai manevruoti graibštu, net ir gaudant dideles žuvis. Ergonomiška rankena užtikrina patogų suėmimą, o tvirtas fiksavimo mechanizmas garantuoja saugumą žvejybos metu.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • Gumuotas graibštas FL 60-180cm
  • Nauja

  Gumuotas graibštas FL 60-180cm

  25,30 EUR

  Gumuotas graibštas, puikiai tinkantis naudoti žvejybai iš valties, spiningaujant įsibridus ar nuo kranto. Graibštas turi plūdurus, kad įmetus į vandenį nepaskęstų, o laikytųsi vandens paviršiuje. Tinklelis gumuotas, kad neįsikabintų kabliukai į tinklelį, kai reikės ištraukti užkibusią žuvį. Taip pat, gumuotas tinklelis saugesnis žuvims ir nelaiko kvapo. 

  Bendras ilgis - reguliuojasi nuo 60 iki 180cm
  Galvos matmenys - 50x60cm
  Transportavimo ilgis - 90cm

  Peržiūrėti
 • Karpinis graibštas Prologic C3 Fulcrum Landing Net & Net Float 42"
  • Tik internetu
  • Nauja

  Karpinis graibštas Prologic C3 Fulcrum Landing Net & Net Float 42"

  121,80 EUR

  Prologic C3 Fulcrum Landing Net - yra aukštos kokybės karpinis graibštas, sukurtas didelių žuvų saugiam gaudymui. Šis 42 colių graibštas pasižymi dviejų dalių konstrukcija, leidžiančia lengvai transportuoti ir naudoti. Tvirtas rėmas ir patvari tinklelio medžiaga užtikrina ilgaamžiškumą, o plūduriuojantis dizainas padeda lengviau valdyti graibštą vandenyje. Ergonomiška rankena užtikrina patogų laikymą ir naudojimą. Tai puikus pasirinkimas rimtiems karpių žvejams.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis karpinis graibštas Carp Expert

  17,50 EUR

  Sulankstoma graibšto galva jį padaro labai kompaktšku. Tinklelis medžiaginis,mažų akių. Puikus kiekvieno žvejo pagalbininkas padedantis lengviau ištraukti žuvį.


  Bendras ilgis - 180cm
  Rankenos ilgis - 125cm
  Transportavimo ilgis -  75cm
  Galvos matmeys - 40x47

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis graibštas Kamasaki

  12,40 EUR

  Sulankstoma graibšto galva jį padaro labai kompaktšku. Tinklelis medžiaginis,mažų akių. Puikus kiekvieno žvejo pagalbininkas padedantis lengviau ištraukti žuvį.


  Bendras ilgis - 180cm
  Rankenos ilgis - 125cm
  Transportavimo ilgis -  75cm
  Galvos matmeys - 40x47

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis graibštas Carp Expert

  23,50 EUR

  Aukštos kokybės teleskopinis graibštas. Sulankstoma graibšto galva jį padaro labai kompaktišku. Tinklelis medžiaginis, kotas aliuminis. Tinka naudoti tiek nuo kranto, tiek iš valties. Graibšto tinklelis nežaloja žuvų.

  Galima pasirinkti iš skirtingų ilgių.

  2m:
  Bendras ilgis - 200cm
  Rankenos ilgis - 175cm
  Transportavimo ilgis - 75cm 
  Galvos matmeys - 50x60x55

  2,40m:
  Bendras ilgis - 240cm
  Rankenos ilgis - 180cm
  Transportavimo ilgis - 75cm
  Galvos matmeys - 50x60x60

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva FL Landing Net

  18,30 EUR

  FL Rubber Landing Net - graibšto galva, kuri puikiai talpins didesnius laimikius, tokius kaip: karpiai, karšiai ir kitos taikios žuvys. Turi tvirtą aliuminį rėmą ir minkštą medžiaginį, patvarų tinklelį. Švelni, itin minkšta medžiaga nežaloja žuvų. Turi universalų sriegį, tad galima pritaikyti prie bet kurio graibšto koto. Prie sriegio yra įmontuota speciali rankena, kuri padės greičiau sugriebti graibštą ir ištraukti į krantą.

  Matmenys - 70x60x60cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva FL Rubber Landing Net

  20,20 EUR

  FL Rubber Landing Net - graibšto galva, kuri puikiai talpins didesnius laimikius, tokius kaip: karpiai, karšiai ir kitos taikios žuvys. Turi tvirtą aliuminį rėmą ir minkštą gumuotą, patvarų tinklelį. Prie sriegio yra įmontuota speciali rankena, kuri padės greičiau sugriebti graibštą ir ištraukti į krantą. Švelni, itin minkšta medžiaga nežaloja žuvų. Turi universalų sriegį, tad galima pritaikyti prie bet kurio graibšto koto. 

  Matmenys - 70x60x60cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva FL Rubber Landing Net

  17,20 EUR

  FL Rubber Landing Net - graibšto galva, kuri puikiai talpins didesnius laimikius, tokius kaip: karpiai, karšiai ir kitos taikios žuvys. Turi tvirtą aliuminį rėmą ir minkštą gumuotą, patvarų tinklelį. Švelni, itin minkšta medžiaga nežaloja žuvų. Turi universalų sriegį, tad galima pritaikyti prie bet kurio graibšto koto. 

  Matmenys - 60x50x50cm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas graibštas FL 80-100cm

  18,50 EUR

  Trumpas, gumuotas graibštas, puikiai tinkantis naudoti žvejybai iš valties, spiningaujant įsibridus ar nuo kranto. Graibštas turi plūdurus, kad įmetus į vandenį nepaskęstų, o laikytųsi vandens paviršiuje. Tinklelis gumuotas, kad neįsikabintų kabliukai į tinklelį, kai reikės ištraukti užkibusią žuvį. Taip pat, gumuotas tinklelis saugesnis žuvims ir nelaiko kvapo. 

  Bendras ilgis - reguliuojasi nuo 80 iki 100cm
  Galvos matmenys - 50x40cm
  Transportavimo ilgis - 50cm

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis FL Rubber Mesh Keepnet 4m

  54,99 EUR

  Guminis tinklelis nelaiko žuvies kvapo, lengvai plaunasi bei greitai džiūsta. Guma taip pat nežaloja žuvies. Tinklelyje žuvis ilgiau išlieka gyvybinga. Rėmas pagamintas iš sustiprinto aliuminio. Kvadratinės formos tinklelio nevarto srovė, todėl jis puikiai tinka žvejybai ir upėje.

  Ilgis - 4m
  Plotis - 50x40cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Matrix Flow Mesh Keepnet 4m

  84,99 EUR

  Matrix River Keepnet - 4metrų ilgio tinklelis, kuris apsaugo ir nežaloja žuvies. Stiprūs polikarbonato žiedai, kurie apsaugoti nuo nusidevėjimo bei įbrėžimų. Pagaminimo medžiaga 100% Poliesteris. Turi du tvirtinimo taškus. Kvadratinės formos tinklelio neridena srovė, todėl jis puikiai tinka žvejybai upėje.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva CarpZoom XXL Rubber Net Head

  15,50 EUR

  CarpZoom XXL Rubber Net Head - tinklelis specialiai sukurtas dideliems laimikiams, tokiems kaip karpiai, karšiai ir kitos taikios žuvys.  Turi tvirtą metalinį rėmą ir minkštą gumuotą, patvarų tinklelį. Švelni, itin minkšta medžiaga nežaloja žuvų. Turi universalų sriegį, tad galima pritaikyti prie bet kurio graibšto koto. 

  Matmenys - 72x65x70cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Team Feeder By Döme Power Fighter 440cm

  46,80 EUR

  Haldorado Team Feeder Power Fighter - 3 dalių, sudedamas graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš patvaraus, kokybiško anglies pluošto. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 440cm
  Transportavimo ilgis - 126cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Preston Response Match 4m

  119,99 EUR

  Preston Response Match - graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Kotas yra itin plonas ir lengvas, tačiau labai tvirtas. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Graibšto kotą galima sutrumpinti iki 3m ilgio. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • Silikoninis graibštas Atora 1,45m

  26,50 EUR

  Teleskopinis graibštas su juodu silikoniniu tinkliuku. Graibšto kotas dviejų dalių, teleskopinis, metalinis. Geras pagalbininkas žvejojant iš valties ar gaudant nuo kranto komerciniuose tvenkiniuose.

  Bendras ilgis - 145cm
  Galvos matmenys  40x46cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis FL 2m

  11,50 EUR

  Medžiaginis tinklelis skirtas saugiai laikyti sugautas žuvis vandenyje. Universalus sriegis tinka pritvirtinti prie įvairių tinklelio laikiklių.  

  Ilgis - 2m
  Skersmuo - 30cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Flagman Rubber Mesh 4m

  92,40 EUR

  Flagman Rubber Mesh - aukštos kokybės, kvadratinis tinklelis žuvims. Kvadratinė tinklelio forma neleidžia tinkleliui suktis esant srovei. Išoriniai aliuminio lydinio lankai neleidžia pratrinti tinklelio ir leidžia jam tarnauti ilgus metus. Tinklas gumuotas ir nesugeria kvapų, yra ilgaamžis ir tvirtas. Tinklelis turi reguliuojamą tvirtinimą su standartiniu varžtu.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Preston Carp Mesh Keepnet 4m

  69,99 EUR

  Preston Carp Mesh Keepnet - tinklelis pagamintas iš itin patvarios, žuvims nekenksmingos medžiagos. Stiprūs, papildomi sutvirtinimai aplink kiekvieną žiedą. Patikrinta ir išbandyta Fix Angle fiksavimo sistema. Tinklelis skirtas karpių žūklei. Minkštas audinys į kurį neįsivelia žūvų pelekai.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Peržiūrėti