Graibštai

Graibštai - puikus pagalbininkas žvejyboje saugiai ir užtikrintai atgabenti laimikį iki kranto. Turime įvairių ilgių, nuo trumpų teleskopinių, skirtų žūklei iš valties ar nuo kranto graibštų, iki 4 metrų ilgio ir ilgesnių. Asortimente yra žilkiniai, medžiaginiai ir guminiai graibštai. Taip pat galite atskirai įsigyti graibšto kotų ir galvų žvejybai ir susikomplektuoti sau patinkantį įrankį. Graibštas žuviai, privalomas daiktas kievieno žvejo asernale!

 • Graibštas karpių žūklei

  49,50 EUR

  Didelis ir platus graibštas skirtas karpių žūklei ir ne tik. Bendras graibšto ilgis 275cm. Rankena pagaminta iš anglies pluošto, dviejų dalių. Prie graibšto pritvirtinti plūdurai, kurie padeda jį išlaikyti ant vandens paviršiaus. Patogiai išsiardo ir susidada į transportavimo dėklą.

  Matmenys:

  Bendras graibšto - ilgis 275cm
  Rankenos ilgis - 185cm
  Graibšto galvos matmenys - plotis 110cm, ilgis 90cm

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis graibštas žvejybai 3.4m

  22,00 EUR

  Patogus, nesunkus teleskopinis graibštas.
  Pravartus dalykas gaudant žūklavietėse, kur yra daug žolių arba arba nepatogios sąlygos išsikelti laimikį į krantą.
  Graibšto rankenos ilgis reguliuojasi nuo 105cm iki 290cm, galvos matmenys 50x50cm, bendras graibšto ilgis 340cm. Graibštą galima užfiksuoti trijose skirtingose pozicijose. Graibšto galva atskirai nusisuka. Būtinas įrankis kiekvieno žvejo arsenale, kad įspūdingi laimikiai saugiai pasiektų krantą.

  Bendras iligs - 340cm
  Gallvos matmenys - 50x50cm
  Transportavimas - 105cm

  Peržiūrėti
 • Graibštas žvejybai

  16,00 EUR

  Teleskopinis graibštas žvejybai. Patogiai susilanksto ir neužima daug vietos. 
  Graibštus galima rinktis iš dviejų ilgių 220cm arba 240cm.
  Galvos matmenys 50x60cm. Graibšto galva tinklinė.

  Peržiūrėti
 • Graibštas gumuotas

  10,05 EUR

  Trumpas, gumuotas graibštas, puikiai tinkantis naudoti žvejybai iš valties arba spiningaujant nuo kranto ir įsibridus. Graibšto matmenys: rankenos ilgis 20cm, bendras ilgis 65cm. Graibšto galvos iligs - 45cm plotis -40cm. Prie graibšto rankenos pritvirtintas šniūras su karabinu, kuriu galima patogiai bei saugiai prisegti graibštą prie diržo ar kitos vietos.

  Bendras ilgis - 65cm
  Galvos matmenys - 45x40cm
  Rankenos ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto "Galva" FL 70x60cm

  13,50 EUR

  Graibšto galva 70cm ilgio, 60cm pločio, švelnus medžiaginis tinklelis. Įprastas srėgis tinkantis įsukti į daugelį graibšto kotų.

  Peržiūrėti
 • Graibšto "Galva" FL 65x50cm

  12,50 EUR

  Graibšto galva 65cm ilgio ir 50cm pločio, su įprastiniu srėgiu, kuriuo galima įsukti į daugelį graibšto kotu. Medžiaginis, smulkus minkštas tinklelis

  Peržiūrėti
 • Tinklelis mailiui gaudyti silikoninis 100x100cm

  8,20 EUR

  Kvadratinis tinklelis gaudyti mailiui, liaudiškai vadinamas "televizoriumi" Pats tinklelis pagamintas iš silikoninės medžiagos, todėl pro jį lengvai prasiskverbia vanduo. Metaliniai vamzdeliai ir konstrukcija ypatingai tvirta.
  Tinklelio akis 5mm. Susilanksto ir kompaktiškai galima transportuoti.

  Peržiūrėti
 • Graibštas Guminis 2,15m

  22,10 EUR

  Tvirtas ir patogus graibštas su pagumuotu tinkleliu. Į tinklelį mažiau kabinasi kabliukai, greičiau džiūsta ir lengviau valosi.
  Bendrai graibto ilgis - 2,15m. Graibšto galvos matmenys 60x55cm.
  Patogus ir reikalingas įrankis kiekvienam žvejui. Atskirai nusiima graibšto galva. Puikiai tinka naudoti tiek nuo kranto tiek iš žvejojant iš valties.

  Bendras ilgis - 2,15m
  Galvos matmenys - 60x55cm
  Transportavimas - 1,55m

  Peržiūrėti
 • Graibštas gumuotas 2.2m

  16,85 EUR

  Gumuotas teleskopinis graibštas žvejybai padės jums saugiai išsitraukti užkibusius laimikius. Gumuoto tinklelio privalumai - taip smarkiai neįsipina kabliukai, nelaiko žuvies kvapo ir patogu plauti. Greitai susilanksto ir išsilanksto, patogu transportuoti. Pravartus įrankis, puikiai tinka naudoti iš valties ar nuo kranto. Graibšto kotas fiksuojasi trijose ilgiuose - 75cm, 115cm ir 165cm.

  Galvos matmenys - 60x55cm
  Bendras ilgis - 2,2m
  Transportavimas - 95cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva gumuota su plūdurais

  14,00 EUR

  Gumine grabšto galva su srėgiu tinkanti prisisukti prie įvairių graibšto kotų. Guminis graibšto tinklelis nežaloja žuvies yra lengvai plaunamas ir iš jo lengviau ištraukti įsmigusį kabliuką. Įmontuoti plūdurai leidžia graibšto galvą išlaikyti ant vandens paviršiaus ir įkritųsi į vandenį ji nepaskęs.

  Galvos ilgis 55cm
  Plotis 43cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva gumuota FL

  13,00 EUR

  Gumine grabšto galva su srėgiu tinkanti prisisukti prie įvairių graibšto kotų. Guminis graibšto tinklelis nežaloja žuvies yra lengvai plaunamas ir iš jo lengviau ištraukti įsmigusį kabliuką. 

  Galvos ilgis - 50cm
  Plotis - 40cm

  Peržiūrėti
 • Graibštas karpių žūklei Hokaido 280cm 100x100cm

  36,50 EUR

  Didelis ir platus graibštas skirtas karpių žūklei ir ne tik. Bendras graibšto ilgis 280cm. Rankena pagaminta iš anglies pluošto, dviejų dalių. Rankenos ilgis 180cm. Graibšto galvos matmenys - plotis 100cm, ilgis 100cm. Patogiai išsiardo ir susideda į transportavimo dėklą.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis graibštas FL 50x60 190cm

  7,00 EUR

  Trijų dalių graibštas su teleskopiniu kotu. Sulankstoma graibšto galva jį padaro labai kompaktšku. Tinklelis medžiaginis,mažų akių. Puikus kiekvieno žvejo pagalbininkas padedantis lengviau ištraukti žuvį.

  Maksimalus ilgis su galva - 190cm
  Rankena - 140cm
  Transportavimo ilgis - 65cm

  Peržiūrėti
 • Matrix Carp Landing Net 60x50cm

  18,50 EUR

  Matrix Carp Landing Net - lengvo dizaino, minkštas tinklas, stipriu rėmu. Idealiai tinka gaudant karpius ar kitas dideles žuvis. Tinklas subtilaus dizaino, turintis lengvą tinklelį aplink kraštus. Didesnis akių dydis taip pat užtikrina, kad galėsite greitai ir lengvai ištraukti žuvį. Be to, plonas tinklelio pagrindas yra saugus žuvims. Pagamintas iš 100% polisterio.

  Matmenys - 60x50cm

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Graibštas Akara

  20,00 EUR

  Graibštas Akara - puikus graibštas žvejybai iš valties. Plati ir patogi graibšto galva padės lengvai ištraukti stambų laimikį. 

  Galvos matmenys: 60x80cm.
  Koto ilgis: 1.2m.
  Bendras ilgis: 1.95m.

  Peržiūrėti
 • Silikoninis graibštas žvejybai FL

  18,50 EUR

  Silikoninis graibštas FL - trumpas, silikoninis graibštas, puikiai tinkantis naudoti žvejybai iš valties, spiningaujant įsibridus ar nuo kranto. Silikoninis tinklelis neleis įsikabinti kabliukams, kai reikės ištraukti užkibusią žuvį. Taip pat, silikoninis tinklelis saugesnis, nežaloja laimikio. Dažnai naudojamas upėtakių ir kitų jautrių žuvų žvejyboje. Prie graibšto rankenos pritvirtintas šniūras su karabinu, kuriuo galima patogiai bei saugiai prisegti graibštą prie diržo ar kitos vietos.

  Bendras ilgis - 67cm.
  Graibšto galvos matmenys: 46x34cm.
  Gylis - 30cm.

  Peržiūrėti
 • Graibštas gumuotas 2.25m

  18,50 EUR

  Gumuotas teleskopinis graibštas žvejybai padės jums saugiai išsitraukti užkibusius laimikius. Gumuoto tinklelio privalumai - taip smarkiai neįsipina kabliukai, nelaiko žuvies kvapo ir patogu plauti. Greitai susilanksto ir išsilanksto, patogu transportuoti. Pravartus įrankis galima naudoti tiek iš valties tiek žvejyboje nuo kranto. Graibšto kotas fiksuojasi trijose pozicijose: 75cm, 115cm ir 165cm.

  Galvos matmenys - 70x50cm
  Bendras ilgis - 2,25m
  Transportavimas - 80cm

  Peržiūrėti
 • Graibštas teleskopinis gumuotas 3,5m

  20,00 EUR

  Teleskopinis, gumuotas graibštas. Graibšto kotas 3m, 3 dalių. Graibšto koto ir graibšto galvos sujungimas pagamintas iš metalo. Galvos tinkliukas gumuotas, dėl to kabliukai neįsipainios į jį. Taip pat uždėti du plūdurai kurie padės graibšto galvai neskęsti. Graibštą galima fiksuoti trijuose skirtinguose ilgiuose. Kota galima naudoti ir su kitomis graibšto galvomis.

  Graibšto galvos plotis - 45cm
  Graibšto galvos gylis - 30cm
  Graibšto koto ilgis - 300cm
  Bedras graibšto ilgis - 350cm

  Peržiūrėti
 • Graibštas silikoninis 1,6m

  22,00 EUR

  Teleskopinis graibštas su skaidriu silikoniniu tinkliuku. Graibšto kotas dviejų dalių, teleskopinis, metalinis. Geras pagalbininkas žvejojant iš valties ar gaudant nuo kranto komerciniuose tvenkiniuose.

  Graibšto koto ilgis - 110cm
  Graibšto galvos plotis - 40cm
  Graibšto galvos gylis - 40cm

  Peržiūrėti
 • Graibštas silikoninis 1,6m

  22,00 EUR

  Teleskopinis graibštas su juodu silikoniniu tinkliuku. Graibšto kotas dviejų dalių, teleskopinis, metalinis. Geras pagalbininkas žvejojant iš valties ar gaudant nuo kranto komerciniuose tvenkiniuose.

  Graibšto koto ilgis - 110cm
  Graibšto galvos plotis - 40cm
  Graibšto galvos gylis - 40cm

  Peržiūrėti