Nuolaida 15

Aktyvūs filtrai

 • -15% Karpinė meškerė Carp Expert Smart Boilie LC 3,90m 3,5lbs
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Karpinė meškerė Carp Expert Smart Boilie LC 3,90m 3,5lbs

  35,70 EUR -15% 42,00 EUR

  Carp Expert Black Shadow Spod - meškerė pagaminta iš aukštos kokybės, kokybiško IM anglies pluošto, kuris užtikrina, kad meškerė atlaikys sunkius svorius, metant tolimus atstumus. Ši aukštos kokybės medžiaga padaro meškerę lengvą, ilgaamžę. Praktiška rankena idealiai tinka tiksliam ir tolimam užmetimui. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį bei SIC žiedelius, kurių konstrukcija yra sutvirtinta. Šis meškerės ilgis yra puikus variantas tolimiems atstumams. 

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Kosadaka Roger Midi 32F 2,6g

  9,39 EUR -15% 11,05 EUR

  Kosadaka Roger Midi - nedidelis, itin lengvas, lašo formos vobleris, skirtas šapalų žūklei, bet taip pat labai vilioja lydekas ar ešerius. Vobleris, dėl konstrukcijos, puikiai dirba ne tik stovinčio vandens telkiniuose, bet ir upėse. Viduje esantis šaratukas, svyruojant masalui, skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus puolimui. Efektyviausiai masalas veikia pravedinėjant pauzėmis arba trukčiojimais. Nepaisant nedidelio svorio ir dydžio, šis vobleris pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybės. Turi du aštrius trišakius kabliukus, kurie pagaminti iš aukštos kokybės vielos ir taip užtikrina, kad laimikis jų neatlenks. 

  Ilgis - 3,2cm
  Svoris - 2,6g
  Nėrimo gylis - 0,8-1,1m

  Peržiūrėti
 • -15% Valas Varivas Avani Light Game Super Premium PEx4 150m
  • Išpardavimas!

  Valas Varivas Avani Light Game Super Premium PEx4 150m

  51,51 EUR -15% 60,60 EUR

  Varivas Avani Light Game Super Premium - šviesios spalvos, 4 gijų, kietesnio pynimo, labai švelnus pintas valas. Vienas iš geriausių japoniškų pintų valų, skirtų patiems mažiausiems masalams, patenkantiems į avižadrebio ir XUL kategoriją. Tvirtas, ilgaamžis ir atsparus trinčiai. Dėl apvalios formos, neturi atminties, ypatingai jautrus, atsparus vandeniui bei neskleidžia garso.

  Ilgis - 150m
  Storis - PE#0.2 - 0,076mm - 2,27kg

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 3+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 3+1

  125,50 EUR -15% 147,65 EUR

  Crystal BlackFox - kibimo indikatorių rinkinys su racija. Veikimo nuotolis 150-250 metrų, priklausomai nuo oro sąlygų ir vietovės. Visiškai atsparūs vandeniui! Tai naujas dizainas, klasikinis stilius derinamas su dideliu funkcionalumu. Įvairiaspalviai LED - privalumas, nes yra galimybė pasirinkti 7 signalizatoriaus diodo spalvas. Tai reiškia, kad signalizatorius galite nustatyti bet kokios spalvos, pavyzdžiui, 4 vienodų spalvų arba bet kokių kitų norimų variantų. Taip pat yra nuotolio bandymo funkcija, naktinio apšvietimo funkcija ir 15 sekundžių nutildymo funkcija. Elegantiška moderni forma ir kieta matinė danga užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Absoliutus atsparumas vandeniui taip pat prisideda prie jo ilgaamžiškumo. Negalima nepastebėti guminių įdėklų garsiakalbio ausyse, kurie buvo specialiai pritaikyti meškerės apsaugai. Jie taip pat atlieka labai praktišką funkciją - prilaiko meškerę stiprių smūgių metu. Signalizatoriai yra reguliuojami tiek tono, tiek garsumo, tiek jautrumo prasme ir turi LED lemputes, kurios taip pat signalizuoja apie žuvies kibimą. 

  Daugiau savybių, naudojimo instrukcija ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Spiningas Okuma Psycho Perch Spin 2.30m 3-18g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Okuma Psycho Perch Spin 2.30m 3-18g

  92,00 EUR -15% 108,24 EUR

  Okuma Psycho Perch Spin - pasižymi ypatingai lengva anglies pluošto konstrukcija, ir aukščiausio lygio, įklijuota, sustiprinto (UFR) viršūnės technologija, kuri padidina spiningo keliamąją galią ir maksimalų stiprumą. Meškerė yra pritaikyta gaudyti nedideliais masalais plėšrias žuvis. Kaip galima spręsti iš pavadinimo puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Džigaujant kotas jautriai perduos dugno nelygumus, o žuvies kibimą aiškiai pajausite ir pamatysite. Spiningas puikiai tiks gaudyti su  sunkesniais ir įvairių rūšių masalais. Blankas pagamintas iš labai lengvo, aukšots kokybės anglies pluošto. Žiedeliai - CCS Seaguide SIC, su 316 nerūdijančio plieno rėmeliais. Patogi rankena su trimis atskiromis dalimis dengta EVA medžiga. Kokybiškas ritės laikiklis.

  Peržiūrėti
 • -15% Jaukinimo laivelis Crystal TA88
  • Sumažinta kaina

  Jaukinimo laivelis Crystal TA88

  950,30 EUR -15% 1 118,00 EUR

  Crystal TA88 - laivelis su GPS, skirtas jaukinimui. Laivelis pagamintas iš patvaraus ABS plastiko, kuris užtikrina, kad laivelis atlaikys smūgius ir nebus sugadintas. Dvigubo korpuso konstrukcija yra atspari net ir labai stipriam vėjui bei bangoms. Dėl aptakios valties korpuso formos ir aštraus priekio, laivelis lengvai skrodžia vandeniu. Laivelyje yra dviejų 12V variklių konstrukcija, kuri užtikrina didelę galią ir didesnę trauką vandenyje. Nuotolinio valdymo pultelyje yra LCD ekranas, kuriame rodoma visa laivelio informacija. Laivelis veikia dideliu valdymo dažniu, todėl užtikrinamas platus ir stabilus nuotolinio valdymo signalas iki 500 metrų. Laivelyje įmontuoti priekiniai ir galiniai stiprios šviesos prožektoriai, kurie pagerina matomumą naktį. Laivelyje taip yra labai naudinga automatinio grįžimo funkcija, kuri įsijungia išsikrovus akumuliatoriui arba ilgesnį laiką esant prastam signalui ir užtikrina, kad valtis saugiai grįžtų į pradinį tašką. Laivelyje yra 13000mAh įkraunama ličio baterija, tad laivelis gali nepertraukiamai plaukti iki 4 valandų. Didžiausias plaukimo greitis - 90m/min.

  Laivelio matmenys - 60x48x24cm
  Svoris - 5,75kg

  Peržiūrėti
 • -15% Dugninė meškerė Shimano Aero X3 Distance Power Feeder 3,66cm iki 80g
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Shimano Aero X3 Distance Power Feeder 3,66cm iki 80g

  118,96 EUR -15% 139,95 EUR

  Shimano Aero X3 Distance Feeder - išskirtinai aukštos klasės dugninė meškerė, kuri pagaminta iš „Full Carbon" anglies pluošto su „Diaflash" technologija - skersinis anglies juostos apvyniojimas išoriniame sluoksnyje, kuris sumažina blanko sukimąsi ir padidina meškerės akcijos greitį. Ši technologija iš pradžių buvo sukurta aukštos klasės spiningams ir vis dar naudojama daugelyje modelių, kuriuose būtina greitis ir jautrumas. Su šia meškere itin lengvai ir labai tiksliai galima užmesti. Turi aukštos klasės „Fuji DPS" ritės laikiklė, pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną. Įmontuoti Seaguide XOG žiedeliai, kurie specialiai išdėstyti taip, kad pagerintų metimo veiksmingumą ir maksimaliai padidintų užmetimo efektyvumą. Turi tris skirtinfas viršūnėles - 1,5oz, 2oz ir 3oz.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft Dark Camo
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft Dark Camo

  39,94 EUR -15% 46,99 EUR

  Korda Compac Padded Sleeve 13ft Dark Camo - dėklas, skirtas vienai, dviejų dalių, 13ft meškerei. Ritės sritis yra didesnė, dėl to meškerė puikiai telpa su rite. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x26x5cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft Dark Camo
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft Dark Camo

  144,46 EUR -15% 169,95 EUR

  Korda Compac 5 Rod Holdall Dark Camo - dėklas, skirtas penkioms 13ft ilgio meškerėms. Ričių sritis yra didesnė, dėl to meškerės puikiai telpa su ritėmis. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Visos penkios meškerių vietos yra atskirtos paminkštintomis pertvaromis. Turi kišenes, kuriose galima puikiai laikyti kuoliukus, graibštą ar kitus reikalingus priedus. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x30x16cm

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinis švinas Korda Tournament Casting Swivel 113-135g
  • Išpardavimas!

  Karpinis švinas Korda Tournament Casting Swivel 113-135g

  2,29 EUR -15% 2,69 EUR

  Tournament Casting Swivel - dažniausiai naudojami karpinėse sistemose švinai. Švino viršuje įmontuotas suktukas. Pailga forma su aiškiai į priekį pasislinkusiu svorio centru ir gana aštriu galiuku garantuoja puikias aerodinamines savybes, todėl leidžia pasiekti didžiausius atstumus, užtikrinant didelį metimo tikslumą. Švinas skrenda itin toli. Švinai naudojami karpių arba dugninėje žūklėje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft

  35,69 EUR -15% 41,99 EUR

  Korda Compac Padded Sleeve - dėklas, skirtas vienai, dviejų dalių, 13ft meškerei. Ritės sritis yra didesnė, dėl to meškerė puikiai telpa su rite. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x26x5cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft

  135,96 EUR -15% 159,95 EUR

  Korda Compac 5 Rod Holdall - dėklas, skirtas penkioms 13ft ilgio meškerėms. Ričių sritis yra didesnė, dėl to meškerės puikiai telpa su ritėmis. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Visos penkios meškerių vietos yra atskirtos paminkštintomis pertvaromis. Turi kišenes, kuriose galima puikiai laikyti kuoliukus, graibštą ar kitus reikalingus priedus. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x30x16cm

  Peržiūrėti
 • -15% Valas Korda Spod Braid 300m
  • Išpardavimas!

  Valas Korda Spod Braid 300m

  33,96 EUR -15% 39,95 EUR

  Korda Spod Braid - ryškiai salotinės spalvos, pintas, Spod skirtas valas, kuris pasižymi neįtikėtinu tvirtumu, geru mazgų laikymu. Valas itin lengvai slysta žiedeliais, dėl to tinkamas tolimiems užmetimams. Visiškai netamprus. 

  Ilgis - 300m
  Storis - 0,16mm

  Peržiūrėti
 • -15% Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools
  • Išpardavimas!

  Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools (2 vnt.)

  5,52 EUR -15% 6,49 EUR

  Porolonas, skirtas saugiai laikyti Zig ir Chod Rig pavadėlius. Porolonas pagamintas ir labai tankaus putplasčio. Vienas porolonas talpina 6 pavadėlius ir turi 6 smeigtukus, tad vienoje pakuotėje yra 2 porolonai ir 12 smeigtukų. Smeigtukai sudėti į labai patogias, iš tvirto plastiko pagamintas dėžutes, nesibaiminant, kad smeigtukai pasimes.

  Peržiūrėti
 • -15% Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm
  • Išpardavimas!

  Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm

  11,47 EUR -15% 13,49 EUR

  Korda Long Chuck Tapered Mainline - tamsiai žalio spalvos, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas valas su konusiniu shockleader'iu, kuris yra itin tvirtas ir ilgaamžis. Plonasis galas yra 0,27mm, o storasis - 0,47mm. Pakuotėje yra 300m. Pravartus valas norint atlikti tolimus metimus. Naudojamas tiek dugninėje, tiek karpinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -15% Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm
  • Išpardavimas!

  Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm

  11,89 EUR -15% 13,99 EUR

  Korda Long Chuck Tapered Mainline - skaidrus, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas valas su konusiniu shockleader'iu, kuris yra itin tvirtas ir ilgaamžis. Plonasis galas yra 0,27mm, o storasis - 0,47mm. Pakuotėje yra 300m. Pravartus valas norint atlikti tolimus metimus. Naudojamas tiek dugninėje, tiek karpinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -15% Smeigtukai Korda Spare Pins Double
  • Išpardavimas!

  Smeigtukai Korda Spare Pins Double

  2,80 EUR -15% 3,29 EUR

  Dvigubi smeigtukai, skirti pavadėlio tvirtinimui prie porolono. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Peržiūrėti
 • -15% Smeigtukai Korda Spare Pins Single
  • Išpardavimas!

  Smeigtukai Korda Spare Pins Single

  2,80 EUR -15% 3,29 EUR

  Smeigtukai, skirti pavadėlio tvirtinimui prie porolono. Pakuotėje yra 30 vnt.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėžutė Korda Tackle Safe Storage System
  • Išpardavimas!

  Dėžutė Korda Tackle Safe Storage System

  28,89 EUR -15% 33,99 EUR

  Korda Tackle Safe Storage System - itin tvirta, kompaktiška ir labai patvari dėžutė, skirta įvarioms žvejybos smulkmenoms ir aksesuarams susidėti. Dėžutė legvai telpa į nedidelį žvejybinį krepšį. Pagaminta iš ABS plastiko, dėl to yra atspari smūgiams. Dėžutės skyreliai užsidaro labai sandariai. Pati dėžutė užsidaro magnetų pagalba. Ant dėžutės viršaus yra 20cm ilgio liniuotė.

  Matmenys - 24x13x4cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėžutė pavadėliams Korda Leader Safe Large
  • Išpardavimas!

  Dėžutė pavadėliams Korda Leader Safe Large

  9,34 EUR -15% 10,99 EUR

  Kompaktiška ir patogi dėžutė saugiai bei patogiai laikyti surištus kabliukus su pavadėliais. Dėžutėje telpa iki 6 vnt. surištų pavadėlių. 

  Peržiūrėti