Vobleriai

Aktyvūs filtrai

 • Vobleris Rapala Skitter Pop Elite 75 10g

  15,50 EUR

  Rapala Skitter Pop Elite - paviršinis, puikiai skriejantis tolimus atstumus vobleris, skirtas šapalų, lydekų, ešerių ir kitų plėšrių žuvų žūklei. Korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės balzos, dažytas kokybiškais dažais, o tai garantuoja masalo ilgaamžiškumą. Vobleris ant uodegos turi plunksnas ir pravedinėjant, tiek korpusas, tiek uodega su plunksnomis, stipriai linguoja į šonus, taip viliodamas laimikius pulti. Vobleris turi du VMC® 7554 juodo nikelio trišakius kabliukus. 

  Ilgis - 7,5cm
  Svoris - 10g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SR 5,5g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SR yra 5,5 gramų svorio,  apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,5g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,6m

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SSR 5,7g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SSR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SSR yra 5,7 gramų svorio, apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,7g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,1m

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Kosadaka Roger Midi 32F 2,6g

  9,39 EUR -15% 11,05 EUR

  Kosadaka Roger Midi - nedidelis, itin lengvas, lašo formos vobleris, skirtas šapalų žūklei, bet taip pat labai vilioja lydekas ar ešerius. Vobleris, dėl konstrukcijos, puikiai dirba ne tik stovinčio vandens telkiniuose, bet ir upėse. Viduje esantis šaratukas, svyruojant masalui, skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus puolimui. Efektyviausiai masalas veikia pravedinėjant pauzėmis arba trukčiojimais. Nepaisant nedidelio svorio ir dydžio, šis vobleris pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybės. Turi du aštrius trišakius kabliukus, kurie pagaminti iš aukštos kokybės vielos ir taip užtikrina, kad laimikis jų neatlenks. 

  Ilgis - 3,2cm
  Svoris - 2,6g
  Nėrimo gylis - 0,8-1,1m

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Kosadaka May-Beetle 35F 3,8g

  10,90 EUR -5% 11,47 EUR

  Kosadaka May-Beetle - nedidelis, itin lengvas, tikrą vandenyje gyvenantį vabalą primenantis paviršinis vobleris, skirtas šapalų žūklei, bet taip pat labai vilioja lydekas ar ešerius. Vobleris, dėl konstrukcijos, puikiai dirba ne tik stovinčio vandens telkiniuose, bet ir upėse. Viduje esantis šaratukas, pravedinėjant masalą, skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus puolimui. Nepaisant nedidelio svorio ir dydžio, šis vobleris pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybės ir puikiai skrenda esant vėjuotiems orams. Vobleriai dažyti kokybiškais dažais, dengti UV danga, kuri atsipindi šviesą. Turi du aštrius dvišakius kabliukus, kurie pagaminti iš aukštos kokybės vielos ir taip užtikrina, kad laimikis jo neatlenks. Taip pat, dvišakiai kabliukai apsaugo nuo susipainiojimo žolėse ar kituose dugno kliuviniuose.

  Ilgis - 3,5cm
  Svoris - 3,8g
  Nėrimo gylis - 0-0,2m

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Lucky John Pro Haira Tiny 33F SP 4g

  8,75 EUR

  Lucky John Pro Haira Tiny - nedidelis vobleris, kuris turi storą korpusą ir nedidelį liežuvėlį, puikiai tinkatis upėtakių, šapalų, amūrų ar ešerių žūklei. Sustojus, vobleris greitai iššoka į viršų, dėl to vobleris neužkimba už dugno kliuvinių. Pravedinėjant masalą tolygiai, jis juda labai intensyviai. Vobleris turi OSS (Outside Stabilizer System) - stabilizavimo sistemą su volframiniu rutuliuku, kuris sukelia vibracijas. Taip judėdamas ir vibruodamas, masalas suformuoja bangas, kurios yra labai patrauklios plėšrioms žuvims. Taip pat, dėl šios sistemos, masalas puikiai dirba ir tekančiuose vandens telkiniuose. Dėl MCS (Magnetic Cast System), masalas skrieja itin toli ir tiksliai.

  Ilgis - 3,3cm
  Svoris - 4g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Tabatao 50F-SSR 11,3g

  15,95 EUR

  Pontoon21 Tabatao - vienas iš naujausių Pontoon21 naujovių. Šis masalas yra originalus tiek savo konstrukcija, triukšmo kamera, tiek vidiniu svorių išsidėstymu. Triukšmo kamera - sferinio plieno kapsulės pavidalo, kurioje laisvai juda trijų skirtingų dydžių metaliniai šratai. Masalas yra truputi didesnis, nei įprastas šapalinis vobleris, tačiau šapalai jam negali atsispirti. Vobleris skrieja itin toli, net ir stipriam vėjui esant. Taip pat, išlieka stabilus žvejojant ir srovėje. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 55cm
  Svoris - 11,3g
  Nėrimo gylis - 0,2-0,4m

  Peržiūrėti
 • Vobleris DUO Realis Crank Mid Roller 40F 5,3g

  14,49 EUR

  DUO Realis Crank Mid Roller - kompaktiško dydžio, išskirtinio dizaino vobleris, skirtas šapalų žūklei. Masalas pritaikytas žvejybai gylesniuose vandens telkiniuose. Voblerio liežuvėlis apsaugo ir užtikrina, kad kabliukas neužkibs ant dugno kliuvinių. Puikiai subalansuotas masalas užtikrina puikų užmetimo atstumą ir tikslumą. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 4cm
  Svoris - 5,3g
  Nėrimo gylis - 1,2-1,8m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Red Rag 36F-SR 5,7g

  10,99 EUR

  Pontoon21 Red Rag - labai aktyvus vobleris šapalų žūklei, kuris yra išpūsto korpuso, kurio viduje yra įmontuotas balansavimo svarelis, lemiantis taisyklingą masalo padėtį vandenyje bei įtakojantis tolimą ir tikslų metimą. Be to, dėka ypatingo balansavimo svarelio išdėstymo, šis vobleris yra triukšmingas. Judant vobleriui garso vibracija ne tik aiškiai girdima, bet ir jaučiama per spiningą. O tai labai stipriai atkreipia žuvų dėmesį. Masalas labai gerai dirba pravedinėjant norimame gylyje, bei stop&go stiliumi. Vobleris du aštrius Owner trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3,6cm
  Svoris - 5,7g
  Nėrimo gylis - 0,4-0,6m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Baby Red Rag 32F-MDR 5,1g

  10,25 EUR

  Pontoon21 Baby Red Rag - labai aktyvus vobleris šapalų žūklei, kuris yra išpūsto korpuso, kurio viduje yra įmontuotas balansavimo svarelis, lemiantis taisyklingą masalo padėtį vandenyje bei įtakojantis tolimą ir tikslų metimą. Be to, dėka ypatingo balansavimo svarelio išdėstymo, šis vobleris yra triukšmingas. Judant vobleriui garso vibracija ne tik aiškiai girdima, bet ir jaučiama per spiningą. O tai labai stipriai atkreipia žuvų dėmesį. Masalas aktyviai aria dugną, sukelia dumblą. Dėl gana ilgo ir plataus liežuvėlio, vobleris nekliūva už dugno kliuvinių. Be šapalo, šį voblerį griebs ir lydeka, ešerys ar starkis. Vobleris turi du aštrius Owner trišakius kablius.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3,2cm
  Svoris - 5,1g
  Nėrimo gylis - 0,8-1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Bassday Bun 30F 4,5g

  11,99 EUR

  Bassday Bun - tikrą vandenyje vabalą primenantis vobleris, labai mėgstamas šapalų grobis. Šis vobleris yra paviršinis, paneria vos 10cm. Masalas itin agresyviai dirba net ir žvejojant srovėje. Taip pat, puikiai toli ir tiksliai metasi. Spalvos ryškios, dažytos kokybiškai dažais, iškart patraukia žuvų dėmesį. Turi labai aštrų trišakį kabliuką.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3cm
  Svoris - 4,5g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Shimano Bantam Ligen 66F 5,5g

  16,95 EUR

  Shimano Bantam Ligen - išskirtinės išvaizdos vobleris, kuris nepaliks abejingos nei vienos plėšrūnės. Kai masalo pravedimui naudojami įprasti, maži trūktelėjimai, galima pasiekti „Walk the dog“ veiksmą , arba agresyvūs trūkčiojimai ir braukimai sukelia sprogimą, kuris sukelia didelius vandens purslus, taip pritraukiant žuvis. Naudojant mirksintį atšvaitą, pridėta „Flash Boost" technologija, kuri sukuria vizualinę trauką, o naudojant „Scale Boost 3D" holografinę plėvelę sukuriamas nepaprastai tikroviškas žvynelių raštas, kuris itin vilioja plėšrūnus. Tai yra puikus masalas, kurį galima naudoti lydekų, salačių ir šapalų žvejyboje. Masalas turi du aštrius, itin tvirtus trišakius kabliukus.

  Ilgis - 66mm
  Svoris - 5g
  Kabliukų dydžiai - #8

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris SMITH Daibisen 43mm 4g

  18,90 EUR

  SMITH Daibisen -

  Ilgis - 43mm
  Svoris - 4g

  Peržiūrėti
 • Vobleris SMITH Camion 32SR 2.5g

  14,90 EUR

  SMITH Camion - japonų inžinierių originaliai kurtas area trout žūklei, tačiau būdamas crank tipo ir gerai laikydamas srovę, labai tinka ir šapalų, ešerių bei margųjų upėtakių spiningavimui.

  Ilgis - 32mm
  Svoris - 2,5g
  Tipas - plaukiantis 
  Nerimas - 0,2-0,8m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Micro Cra-Pea DR 2Hook SS 25mm 2,1g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Micro Cra-Pea - Originali Crap-Pea serija yra garsi upėtakių žvejybai skukurtais vobleriais, o šie "Micro Cra-Pea" masalai yra mikro dydžio Cra-Pea analogas. Vobleris jis pasižymi tvirta plaukimo jėga. Dviejų kabliukų serija sukurta taip, kad naudojant du, vienšakius kabliukus ant mažo korpuso padidėtų žuvies užsikirtimo tikimybė. 2Hooks serija sukurta ne tik siekiant padidinti žuvies realizavimo tikimybę, bet ir naudojant du kablius būna padidintas vibracijos koeficientas. Puikus masalas upėtakių, šapalų ar kitų plėšrūnų žvejybai.

  Tipas - lėtai skęstantis 
  Svoris - 2,1g

  Ilgis - 25mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Surface Air Blow F 33mm 1,8g

  13,60 EUR

  Vobleris Lucky Craft Surface Air Blow F -  sukurtas plūduriuojančio bangų voblerio AIR BLOW pagrindu, buvo specialiai pagamintas sulaukti kibimus nuo paviršiaus. Traukiant masalą, jis sukelia platų bangavimą paviršiuje, kad būtų galima gaudyti upėtakius, šapalus ir kitas žuvis, kurios stebi vandens paviršių ir laukia ten įkritusio maisto. Sėkmingiausias veiksmas yra "pin spot action on the surface". Smulkia meškerykočio akcija sukurdami apskritas bangas aplink (Surface Air Blow)s, galite pavaizduoti vandens paviršiuje įkritusį vabalą. Tai privalomas vobleris paviršinio sezono metu, kai žuvys aktyviai maitinasi nuo paviršiaus. Drąsiai rekomenduojame jį žvejams, mėgstantiems sulaukti kibimų nuo paviršiaus

  Tipas - Plūdrus
  Svoris - 1,8g
  Ilgis - 33mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Deep Cra-Pea DRS SS 34mm 3,9g

  13,60 EUR

   Lucky Craft Deep Cra-Pea DRS SS -Lėtai grimztantis, padugne judantis masalas, skirtas žvejybai upėtakių ir kitų žuvų žūklei.
  Dažniausiai naudojamas Area Trout žvejybai, kai laimikius reikia vylioti iš didesnio gylio. Cra-Pea SS serija - tai garsus ir agresyvus upėtakinis vobleris, specialiai sukurtas giluminei žūklei. Dažnai žvejų naudojamas per varžybas kaip koziris, kai laimikiai yra labai neaktyvūs. Masalas pasižymi puikiomis tolimojo užmetimo savybėmis.

  Tipas - Lėtai grimzdantis
  Svoris - 3,9g
  Ilgis - 34mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Deep Cra-Pea LC Max SS 37,5mm 5g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Deep Cra-Pea LC Max SS - LC MAX (Long Cast Max) serijoje yra magnetinė svorio perkėlimo sistema, kuri leidžia atlikti labai tolimus ir tikslius metimus. LCMAX yra 5 g svoris, kuris yra šiek tiek mažesnis už didžiausią leistiną svorį, naudojamą įvairiuose Area Trout upėtakių žvejybos čempionatuose. Šis masalas dažnai naudojamas, kai žuvis yra atsitraukusi ir ją reikia pamėginti pagauti iš tolimo atstumo. Vobleris pakaustytas aštriais vienšakiais kabliais, agresyviai dirba yra lėtas skęstantis. Puikiai išprovokuoja upėtakių ar kitų žuvų kibimus.

  Tipas - Lėtai skęstantis
  Svoris - 5g

  Ilgis - 37.5mm

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Pro FL Cicada Popper 7cm

  4,99 EUR

  Pro FL Cicada Popper - spiningavimo masalas, kurio dažymas ir forma primena tikrą cikadą. Masalas dažytas kokybiškais dažais. Tai paviršinio tipo masalas, kuris judėdamas vandens paviršiumi imituoja gyvą vabzdį, kuris skleidžia vibraciją lyg būtų atsidūręs nelaimėje ir taip vilioja plėšrias žuvis. Turi 2 aštrius trišakius kabliukus. Tikroviška gyvo vabzdžio imitacija. Masalo viduje esantis saulę atspindintis blizgis, gerai patraukia plėšrūnų dėmesį ir išprovokuoja kibimą. Masalas skirtas paviršutinei žūklei.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 16g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Gengoal 35S

  12,30 EUR

  Lucky Craft Gengoal - pagal formą, tikrą vabalą primenantis vobleris, puikiai tinkantis gaudymui upėse. Vobleris turi dvišakius kabliukus, kurie neužkimba už įvairių dugno kliūvinių, pvz.: žolių. Labai lėtai pravedinėjant, vobleris itin ryškiai juda, o pravedinėjant greičiau - skrodžia vandens paviršiumi. Šis masalas labai vilioja šapalus, lydekas, ešerius ir kitas plėšrias žuvis.

  Ilgis - 35mm
  Svoris - 4,8g
  Nerimas - skęstantis

  Peržiūrėti