Spiningavimui

Aktyvūs filtrai

 • Spiningas Savage Gear Revenge SG6 Pelagic Cast 2.21m 20-80g

  217,50 EUR

  Savage Gear Alpha SG6 Pelagic Cast - spiningas, sepcialiai sukurtas žvejybai su dideliais masalais, naudojant multiplikatorinę ritę. Pagaminta iš labai patvaraus, japoniško Torayca 30/40T anglies pluošto. Puikiai subalansuota ir neįtikėtinai stipri, greitos akcijos meškerė, leidžia itin tiksliai užmesti ir tobulai valdyti masalą. Blankas yra lengvas, tačiau itin tvirtas, jautrus, dėl to jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Spiningas turi SeaGuide CCS nerūdijančio plieno žiedelius, Fuji ritės laikiklį, aukščiausios kokybės kamštinę rankeną.

  Peržiūrėti
 • Pavadėliai Savage Gear Teaser Trace 60cm 1mm (2 vnt.)

  8,40 EUR

  Savage Gear Teaser Trace - itin tvirti pavadėliai, kurie turi reguliuojamą lapelį, kuris po vandeniu labai blizga ir patraukia plėšrūnių dėmesį. Pavadėlio medžiaga yra labai atspari lydekų įkandimams, pasižymi neįtikėtinu tvirtumu ir elastingumu. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Žirklės Pro FL Braid Snips

  5,90 EUR

  Labai tvirtos, aštrios, iš nerūdijančio plieno pagamintos žirklės. Ergonomiškos rankenos, pagamintos iš minkštos gumos, leidžia lengvai ir patogiai jas valdyti. Geležtės yra tokios aštrios, kad jos pjauna vielutes, pavadėlius, bet kokį valą ir t.t.

  Peržiūrėti
 • Replės Pro FL Crimping Pliers

  13,70 EUR

  Pro FL Crimping Pliers - replės naudojamos vamzdeliams pavadėlių gamybai. Puikus įrankis naudojamas norint patiems pasidaryti spiningavimo pavadėlius. Komplekte yra 0,6mm, 0,7mm ir 0,9mm vamzdelių.

  Peržiūrėti
 • Žirklės Pro FL Braid Scissors Luminous

  12,70 EUR

  Neįtikėtinai tvirtos, aštrios, iš nerūdijančio plieno pagamintos žirklės su liuminescencinėmis rankenomis, kurios naktį šviečia, dėl to visada lengva rasti įrankį. Ergonomiškos rankenos, pagamintos iš minkštos gumos, leidžia lengvai ir patogiai jas valdyti. Geležtės yra tokios aštrios, kad jos pjauna vielutes, pavadėlius ir t.t.

  Peržiūrėti
 • Žirklės valui kirpti Pro FL Cutters

  3,60 EUR

  Lengvos ir kompaktiškos žirklutės, skirtos monofilamentiniam ir pintam valui kirpti. Pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Vieni ašmenys su smulkiais įrėžimais, kurie stabdo valo slydimą kerpant.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Narrow
  • Išpardavimas!

  Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Narrow

  15,29 EUR -15% 17,99 EUR

  Korda Compac Spool Case Narrow - kamufliažinės spalvos, specialus dėklas, skirtas atsarginiams ritės būgneliams saugiai laikyti bei transportuoti. Dėklas pagamintas iš aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Sienelės sustiprintos, turi patogius užtrauktukus. Į dėkla telpa 3 būgneliai.

  Matmenys - 22x8,5x8cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Wide
  • Išpardavimas!

  Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Wide

  14,44 EUR -15% 16,99 EUR

  Korda Compac Spool Case Wide - specialus dėklas, skirtas atsarginiams ritės būgneliams saugiai laikyti bei transportuoti. Dėklas pagamintas iš aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Sienelės sustiprintos, turi patogius užtrauktukus. Į dėkla telpa 3 būgneliai.

  Matmenys - 25x9,5x8cm

  Peržiūrėti
 • -15% Svarstyklės Korda Digital Scale 60kg
  • Išpardavimas!

  Svarstyklės Korda Digital Scale 60kg

  93,42 EUR -15% 109,90 EUR

  Korda Digital Scale - skaitmeninės svarstyklės, turinčios tvirtą nerūdijančio plieno pakabinimo kabliuką. Svarstyklės pagamintos iš aukštos kokybės medžaigų, dėl to jos yra atsparios vandeniui, smūgiams. Svarstyklės sveria iki 60kg, fiksuoja svorį, kurį galima išsaugoti atmintyje, kurioje telpa iki 50 įrašų. Turi LCD ekraną, kuris naktį dega žalia spalva, kad nevargintų akių. Šios skaitmeninės svarstyklės taip pat sukurtos taip, kad ilgai veiktų baterija ir būtų paruoštos naudoti, kai tik prireikia. Dauguma meškeriotojų sutiks, kad vienas iš svarbiausių karpių žvejybos aspektų yra galimybė pasverti ir užfiksuoti laimikį.

  Sveria iki - 60kg

  Peržiūrėti
 • Suktukai su karabinu Atora Snap Links

  1,00 EUR

  Atora Snap Links - suktukai su karabinu/greita jungtimi. Pakuotėje yra 5 vnt.

  Dydis - 10

  Peržiūrėti
 • Replės/žirklės Savage Gear Folding

  7,50 EUR

  Savage Gear Braid And Splitring Scissors - replės žiedams nuimti ir uždėti kabliukus ant mažesnių masalų. Taip pat tinkamos užspausti gilzes pavadėliui bei nukirpti valą. Pagamintos iš nerūdijančio plieno. Patogiai susilanksto.

  Ilgis - 9.5cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga Benzar Mix

  7,35 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Tamprus, tinkantis įvairioms meškerėms nuo 3 iki 4,5m. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Šildytuvas kojų pirštams Asseri Toe Warmer 8h

  2,60 EUR

  Asseri Toe Warmer - idealus sprendimas šalančių kojų pirštų problemai išspręsti. Pirštų šildytuvas yra labai plonas, su užapvalinta lipnia viršutine dalimi, puikiai tinkančia bet kokio tipo batams, tiek vyrams, tiek moterims. Taip pat plačiai naudojami sporte, iškilose, slidinėjimo batrams. Jie suteikia vidutinę 42°C šilumą ir gali pasiekti maksimalią 58°C temperatūrą. Išlaiko temperatūra 8h.

  Naudojimo instrukcija:
  1) Atidarykite pakuotę ir ištraukite kojų pirštų šildytuvą. Jis pradeda veikti per kelias minutes kontaktuojant su oru.
  2) Įdėkite šildytuvą į batų, guminių batų, slidinėjimo batų ar kitos avalynės vidinę priekinę dalį.
  3) Nuimkite atsipalaidavusį popierių nuo šildytuvo lipnios pusės ir priklijuokite prie kojinių.

  Peržiūrėti
 • Šildytuvas rankoms Asseri Hand Warmers 12h

  2,20 EUR

  Aserri Hand Warmers -  puikus pagalbininkas, kad rankos nešaltų šaltomis dienomis žvejyboje, medžioklėje ar iškyloje gamtoje. Kiekvienoje pakuotėje yra pora rankoms skirtų šildytuvų. Šildytuvas yra labai plonas, tinka tinka įsidėti į visų tipų pirštines. Šilumos poveikis trunka iki 12 valandų (vidutinė temperatūra: 53°C, maksimali temperatūra: 68°C).

  Naudojimo instrukcija:
  1) Išimkite šildytuvą iš pakuotės.
  2) Šiek tiek pakratykite.
  3) Įdėkite šildytuvą į pirštinę.

  Peržiūrėti
 • Spinwal karabinai Micro Snap

  3,60 EUR

  Spinwal karabinai skirti MicroJig žūklės būdui. Dažniausiai segtukai naudojami, jog galėtumėte greičiau pakeisti masalus spiningaujant.

  No.1 - 5kg

  Peržiūrėti
 • Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 50cm

  3,60 EUR

  Labai tvirti plieniniai pavadėliai 1x19 vijų. Puikiai tinka lydekų, upėtakių ir ešerių žūklei. 

  Pavadėlio ilgis - 50cm
  Galima pasirinkti iš 21kg

  Peržiūrėti
 • Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 30cm

  2,40 EUR

  Labai tvirti plieniniai pavadėliai 1x19 vijų. Puikiai tinka lydekų, upėtakių ir ešerių žūklei. 

  Pavadėlio ilgis - 30cm
  Galima pasirinkti iš 8 ir 21kg

  Peržiūrėti
 • Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 25cm

  2,60 EUR

  Labai tvirti plieniniai pavadėliai 1x19 vijų. Puikiai tinka lydekų, upėtakių ir ešerių žūklei. 

  Pavadėlio ilgis - 25cm
  Galima pasirinkti iš 8 ir 12kg

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga PRO FL

  5,30 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Tamprus, tinkantis įvairioms meškerėms. 

  Ilgis: 90-150cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga PRO FL

  8,00 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Ypač tamprus, tinkantis įvairioms meškerėms. Turi petneša kuri padės lengviau bei patogiau transportuoti meškerė. Galima rinktis iš kelių skirtingų dydžių. 

  Peržiūrėti