Dėžės

Įvairios žvejybinės dėžės, skirtos įvairiems žvejyboms įrankiams susidėti. Asortimente turime dėžių ir poledinei žūklei, dėžių/kėdučių bei „inkiliuką".

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Žieminė dėžė Helios 10l
  • Nauja

  Žieminė dėžė Helios 10l

  33,80 EUR

  Patogi bei kompaktiška. Leis saugiai laikyti savo žvejybos įrankius. Apatinį skyrių galima naudoti susidėti žuvims ar žvejyboje reikalingiems daiktams. Dėžės viršutinėje dalyje yra 3 integruotos dėžutės smulkmenoms laikyti bei du skyreliai su pertvaromis. Dėžė savo priekinėje dalyje turi atidaromą angą. Dėžės šonuose yra 2 nuimamos, papildomiems daiktams susidėti kišenės. Žieminė dėžė turi platų dirželį, kuris skirtas patogiam transportavimui. Dėžė pagaminta iš smūgiams, vandeniui ir šalčiui atsparios plastmasės. Viršutinė dėžės dalis padengta minkšta poliuretano medžiaga, patogiam sėdėjimui.

  Tūris - 10l
  Svoris - 2,4kg
  Spalva - juoda/žalia
  Aukštis - 40cm
  Ilgis - 25cm
  Plotis - 22cm
  Atlaiko svorį iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Ice Addition 19l
  • Nauja

  Žieminė dėžė Helios Ice Addition 19l

  36,00 EUR

  Helios Ice Addition - patvari žieminė dėžė, pasižyminti puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžė pagaminta iš tvirtos, šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Taip pat, dėžė yra atspari deformacijoms, nepakeičia savo pradinės formos. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžė turi vieną, didelį, pagrindinį skyrių, o dėžės dangtyje yra 4 nedidelės dėžutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Dėžė nepraleidžia vandens, yra lengvai valoma. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Ilgis - 36cm
  Plotis - 20cm
  Aukštis - 32cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 1,5kg

  Peržiūrėti
 • Dežutės ir šėryklų komplektas PRO FL Tackle
  • Nauja

  Dežutės ir šėryklų komplektas PRO FL Tackle

  98,50 EUR

  PRO FL Tackle - smulkmenų dėžutė, pagaminta taip, kad smulkmenos matytųsi per skaidrų dangtelį, todėl žvejys dar prieš atidarydamas tiksliai žinos kurioje vietoje yra jam reikalingas daiktas. Puikus įrankis tiek pradedančiajam tiek profesionalui.

  Į komplektą įeiną:

  Šėryklos:
  25g - 5 vnt
  30g - 4 vnt
  35g - 4 vnt
  40g - 4 vnt
  45g - 3 vnt

  50g - 4 vnt
  60g - 8 vnt
  Quick Change Beads - 20vnt
  Formelė šėryklai - 2 vnt

  Peržiūrėti
 • Dėžutė PRO FL Tackle
  • Nauja

  Dėžutė PRO FL Tackle

  46,90 EUR

  PRO FL Tackle - smulkmenų dėžutė, pagaminta taip, kad smulkmenos matytųsi per skaidrų dangtelį, todėl žvejys dar prieš atidarydamas tiksliai žinos kurioje vietoje yra jam reikalingas daiktas. Puikus įrankis tiek pradedančiajam tiek profesionalui.

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box Pratico

  33,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dėl tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, dėžė gali atlaikyti dideles apkrovas. Dėtuvę sudaro dvi pagrindinės dalys. Viršutiniai skyreliai, skirti smulkiems žvejybos įrankiams laikyti. Viduje yra didelis skyrius ir 2 papildomos dėtuvės su skyriais didesniems žvejybos įrankiams susidėti. Dėžė itin stabiliai pasistato ant nelygaus paviršiaus ir dėžę galima naudoti kaip kėdę. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 46x31x30cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box K1

  65,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dėl tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, dėžė gali atlaikyti dideles apkrovas. Dėtuvę sudaro dvi pagrindinės dalys. Viršutinis skyrius tinka didesniems žvejybos priedams laikyti. Mažosios dėžutės padeda tvarkingai laikyti smulkius aksesuarus. Dėžės apatinėje dalyje yra keturi ištraukiami stalčiai su gana dideliais skyriais. Dėžės viršuje yra praktiška 40cm liniuotė. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 46x26x32cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė FL Pro

  23,20 EUR

  Itin tvirta ir labai patogi dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia dvi papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 14 įvairaus dydžio skyrelių su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 40x20x15cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė FL Pro

  32,60 EUR

  Itin tvirta ir labai patogi dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia trys papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 27 įvairaus dydžio skyrelių, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 44x24x20cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box K4

  50,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžės priekį, yra 3 dėžutės, kuriose yra 3 skyriai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžės viršuje taip pat yra didesnis skyrius. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 34x26x35,5cm
  Dėžučių matmenys - 27,5x18x5,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box K3

  30,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžės priekį, yra 4 dėžutės, kuriose yra 3 skyriai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžės viršuje taip pat yra didesnis skyrius. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 37x23x21cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box Ariel 3T

  25,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia trys papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 12 skyrelių, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Virštutinis skyrelis turi dangtelį. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 37x22x20cm

  Peržiūrėti
 • Priedas Meiho dėžei Meiho Rod Stand

  35,95 EUR

  Meiho Rod Stand - meškerių laikiklis, tvirtinamas prie Meiho dėžių. Pagamintas iš labai tvirto plastiko. Laikiklio viršuje yra guma, kuri apsaugo meškerę nuo išorinių pažeidimų. Tinka Meiho BM-9000 ir VS-7070 dėžėms.

  Ilgis - 33cm
  Plotis - 7cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10% Žieminė dėžė Rapala Ice Box G2
  • Išpardavimas!

  Žieminė dėžė Rapala Ice Box G2

  82,76 EUR -10% 91,95 EUR

  Rapala Ice Box G2 - lengva, bet labai patvari žieminė žvejybinė dėžė. Dėžė turi termo izoliaciją, tad puikiai išlaikys tiek šilumą, tiek šaltį. Patogu laikyti žvejybinius įrankius, maistą ar net gėrimus. Nuimamos vidinės pertvaros. Turi patogų dirželį transportavimui.

  Matmenys - 41х28х45cm
  Didžiausias svoris - 150 kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žvejybinis krepšys Akara Easy Fishing 25l

  23,70 EUR

  Puiki talpa laikyti įvairiems žūklės įrankiams. Daugelis žvejų, tokio tipo krepšius renkasi spiningavimo masalams susidėti arba net laikyti gyvas žuveles. Krepšys yra pagamintas iš EVA medžiagos ir visiškai nepralaidus vandeniui, todėl jūsų laikomi daiktai bus saugūs nuo vandens.

  Matmenys - 45x25x25cm
  Svoris - 800g
  Talpa - 25l

  Peržiūrėti
 • Dežė žvejybos įrankiams 39x27x8cm

  20,00 EUR

  Dėžė įvairioms žvejybinėms smulkmenoms. Pagaminta iš patvarios plastmasės. Dėžė turi keturis išilginius skyrius. Apatiniai du padalinti per pusę. Vieno iš jų pertvarą galima išimti norint įsidėti didesnių daiktų. Viršutinius  du skyrius galima išdalinti pertvaromis į mažesnius skyrius. Dėžės komplektacijoje yra dvylika mažų pertvarų ir viena didelė. Tai leis prisitaikysit prie savo poreikių. Pravartus daiktas susidėti savo žvejybinius daiktus, kad viskas butų vienoj vietoj, bei nepasimestų.

  Matmenys - 39x28x8.5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė „Inkiliukas"

  66,00 EUR

  Žieminė dėžė „Inkiliukas" - lengva ir patogi dėžė skirta poledinei žūklei. Sudaro du skyriai. Pirmas skyrius susidėti meškerėlėms, antrasis žuvims. Pirmasis skyrius pertvaromis padalintas į devynis skyrelius, kur saugiai bei patogiai galima laikyti meškerytes (pertvaros išsiima). Antrojo skyriaus dangtyje yra skylė per kurią greitai ir patogiai, neatidarinėjant dėžės, galima susidėti laimikius. Tiek viršutinė, sėdimoji dalis, tiek apatinė dėžės dalis paminkštinta 1cm storio pūstu polietilenu, kuris užtikrina, kad sėdėsite patogiai bei šiltai. Išlaikomas svoris 130kg.

  Svoris - 2,5kg
  Dėžės matmenys - 40x30x22cm
  Sėdimos vietos matmenys - 22x20cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios 10l

  33,80 EUR

  Patogi bei kompaktiška. Leis saugiai laikyti savo žvejybos įrankius. Apatinį skyrių galima naudoti susidėti žuvims ar žvejyboje reikalingiems daiktams. Dėžės viršutinėje dalyje yra 3 integruotos dėžutės smulkmenoms laikyti. Dėžė savo priekinėje dalyje turi atidaromą angą. Dėžės šonuose yra 2 nuimamos, papildomiems daiktams susidėti kišenės. Žieminė dėžė turi platų dirželį, kuris skirtas patogiam transportavimui. Dėžė pagaminta iš smūgiams ir šalčiui atsparios plastmasės (iki -40°C). Viršutinė dėžės dalis padengta minkšta poliuretano medžiaga, patogiam sėdėjimui.

  Tūris - 10l
  Svoris - 1.85kg
  Spalva - juoda/žalia
  Aukštis - 42cm
  Ilgis - 30cm
  Plotis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Fishbox 19l

  34,00 EUR

  Helios/Nisus Fishbox 19l - patvarios žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Taip pat dėžė yra atspari deformacijoms, nepakeičia savo pradinės formos. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Vienas skyrius su papildomomis kišenėmis, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dėžutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui ir 3 sienelės, kuriomis galima atkirti skyrius. Dėžė nepraleidžia vandens, yra lengvai valoma. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Ilgis - 38cm (50cm - įskaitant atverčiamas kišenes)
  Plotis - 25,5cm
  Aukštis - 39,5cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Fish Box Helios 19L

  41,50 EUR

  Helios Fish Box 19L - kokybiška žieminė dėžė, viena iš populiariausių šiuo metu rinkoje. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Dėžės viršus pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dėžutės susidėti smulkiems daiktams, didesniame skyriuje yra trys pertvaros, kuriomis galima atskirti vietas skirtingiems daiktams. Turi šonines kišenes į kurias patogu susidėti žiemines meškerėles. Pritvirtintas medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui.  Atsisėdus išlaiko iki 210kg.

  Aukštis - 40cm
  Ilgis - 48cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti