Dėžės

Dėžės žvejybai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Eva krepšys „The bag" 40cm

  16,50 EUR

  Universalus krepšys, kuriame galima laikyti ir gyvas žuveles, spiningavimo masalus ar kitus jūsų žūklei reikalingus įrankius. Krepšys pagamintas iš neperšlampamos silikoninės medžiagos. Į vidų galima pilti vandenį, yra skylė deguoniui. Įmontuotos net keturios paprastos rankenos skirtingose vietose ir petneša per petį. Ant krepšio viršau pavaizduota 30cm likniuotė. Patogus krepšys įvairiapusiam naudojimui

  Matmenys - 40x25x26cm

  Peržiūrėti
 • Žvejybinis krepšys Akara Easy Fishing 15l

  17,50 EUR

  Puiki talpa laikyti įvairiems žūklės įrankiams. Daugelis žvejų, tokio tipo krepšius renkasi spiningavimo masalams susidėti arba net laikyti gyvas žuveles. Krepšys yra pagamintas iš EVA medžiagos ir visiškai nepralaidus vandeniui, todėl jūsų laikomi daiktai bus saugūs nuo vandens.

  Matmenys - 36x22x24cm
  Svoris - 600g
  Talpa - 15l

  Peržiūrėti
 • Dežė žvejybos įrankiams 39x27x8cm

  20,00 EUR

  Dėžė įvairioms žvejybinėms smulkmenoms. Pagaminta iš patvarios plastmasės. Dėžė turi keturis išilginius skyrius. Apatiniai du padalinti per pusę. Vieno iš jų pertvarą galima išimti norint įsidėti didesnių daiktų. Viršutinius  du skyrius galima išdalinti pertvaromis į mažesnius skyrius. Dėžės komplektacijoje yra dvylika mažų pertvarų ir viena didelė. Tai leis prisitaikysit prie savo poreikių. Pravartus daiktas susidėti savo žvejybinius daiktus, kad viskas butų vienoj vietoj, bei nepasimestų.

  Matmenys - 39x28x8.5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Jackall 30x20x4cm

  15,00 EUR

  Japonije pagamita ir labai kokybiškos plastmasės. Dėžutės skyrelių dydį galima parisitaikyti pagal savo poreikius. Puikiai tiks vobleriams, guminukams ar kitoms žvejybos smulkmenoms.

  Dydis - 30x20x4cm

  Peržiūrėti
 • Žvejybinė dėžė

  18,00 EUR

  Trijų skyrių, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia dvi papildomos sekcijos ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 34x20x16cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė „Inkiliukas"

  66,00 EUR

  Žieminė dėžė „Inkiliukas" - lengva ir patogi dėžė skirta poledinei žūklei. Sudaro du skyriai. Pirmas skyrius susidėti meškerėlėms, antrasis žuvims. Pirmasis skyrius pertvaromis padalintas į devynis skyrelius, kur saugiai bei patogiai galima laikyti meškerytes (pertvaros išsiima). Antrojo skyriaus dangtyje yra skylė per kurią greitai ir patogiai, neatidarinėjant dėžės, galima susidėti laimikius. Tiek viršutinė, sėdimoji dalis, tiek apatinė dėžės dalis paminkštinta 1cm storio pūstu polietilenu, kuris užtikrina, kad sėdėsite patogiai bei šiltai. Išlaikomas svoris 130kg.

  Svoris - 2,5kg
  Dėžės matmenys - 40x30x22cm
  Sėdimos vietos matmenys - 22x20cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios 10l

  33,80 EUR

  Žieminė dėžė Helios 10l - patogi bei kompaktiška. Leis saugiai laikyti savo žvejybos įrankius. Apatinį skyrių galima naudoti susidėti žuvims ar žvejyboje reikalingiems daiktams. Dėžės viršutinėje dalyje yra 3 integruotos dėžutės smulkmenoms laikyti. Dėžė savo priekinėje dalyje turi atidaromą angą. Dėžės šonuose yra 2 nuimamos, papildomiems daiktams susidėti kišenės. Žieminė dėžė turi platų dirželį, kuris skirtas patogiam transportavimui. Dėžė pagaminta iš smūgiams ir šalčiui atsparios plastmasės (iki -40°C). Viršutinė dėžės dalis padengta minkšta poliuretano medžiaga, patogiam sėdėjimui.

  Tūris - 10l
  Svoris - 1.85kg
  Spalva - juoda/žalia
  Aukštis - 42cm
  Ilgis - 30cm
  Plotis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Fishbox 19l

  34,00 EUR

  Helios Fishbox 19l - patvarios žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Taip pat dėžė yra atspari deformacijoms, nepakeičia savo pradinės formos. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Vienas skyrius su papildomomis kišenėmis, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dėžutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui ir 3 sienelės, kuriomis galima atkirti skyrius. Dėžė nepraleidžia vandens, yra lengvai valoma. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Ilgis - 38cm (50cm - įskaitant atverčiamas kišenes)
  Plotis - 25,5cm
  Aukštis - 39,5cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Fish Box Helios 19L

  41,50 EUR

  Helios Fish Box 19L - kokybiška žieminė dėžė, viena iš populiariausių šiuo metu rinkoje. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Dėžės viršus pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dėžutės susidėti smulkiems daiktams, didesniame skyriuje yra trys pertvaros, kuriomis galima atskirti vietas skirtingiems daiktams. Turi šonines kišenes į kurias patogu susidėti žiemines meškerėles. Pritvirtintas medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui.  Atsisėdus išlaiko iki 210kg.

  Aukštis - 40cm
  Ilgis - 48cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti
 • Žvejybinis krepšys Akara Easy Fishing 25l

  23,70 EUR

  Puiki talpa laikyti įvairiems žūklės įrankiams. Daugelis žvejų, tokio tipo krepšius renkasi spiningavimo masalams susidėti arba net laikyti gyvas žuveles. Krepšys yra pagamintas iš EVA medžiagos ir visiškai nepralaidus vandeniui, todėl jūsų laikomi daiktai bus saugūs nuo vandens.

  Matmenys - 45x25x25cm
  Svoris - 800g
  Talpa - 25l

  Peržiūrėti
 • Žvejybinė dėžė Hokaido

  29,80 EUR

  Tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia trys papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 27 skyreliai, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 40x18x21cm

  Peržiūrėti
 • -10% Žieminė dėžė Rapala Ice Box G2
  • Išpardavimas!

  Žieminė dėžė Rapala Ice Box G2

  82,76 EUR -10% 91,95 EUR

  Rapala Ice Box G2 - lengva, bet labai patvari žieminė žvejybinė dėžė. Dėžė turi termo izoliaciją, tad puikiai išlaikys tiek šilumą, tiek šaltį. Patogu laikyti žvejybinius įrankius, maistą ar net gėrimus. Nuimamos vidinės pertvaros. Turi patogų dirželį transportavimui.

  Matmenys - 41х28х45cm
  Didžiausias svoris - 150 kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Matrix Storage Box 16

  15,49 EUR

  Matrix Storage Box - itin tvirta dėžė, skirta laikyti įvairias žvejybos smulkmenas. Pagaminta iš itin kokybiško plastiko. Dėl tamsiai pilkos apdailos, dėžutėje daiktai yra apsaugoti nuo UV spindulių. 16 skyrių, kuriuos galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 35,6x22x8cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Matrix Storage Box 8

  15,49 EUR

  Matrix Storage Box - itin tvirta dėžė, skirta laikyti įvairias žvejybos smulkmenas. Pagaminta iš itin kokybiško plastiko. Dėl tamsiai pilkos apdailos, dėžutėje daiktai yra apsaugoti nuo UV spindulių. 8 skyrių, kuriuos galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 35,6x22x8cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys EVA Element M

  16,50 EUR

  Universalus krepšys, kuriame galima laikyti ir gyvas žuveles, spiningavimo masalus ar kitus jūsų žūklei reikalingus įrankius. Krepšys pagamintas iš neperšlampamos silikoninės medžiagos. Į vidų galima pilti vandenį, yra skylė deguoniui. Įmontuotos net keturios paprastos rankenos skirtingose vietose ir petneša per petį. Patogus krepšys įvairiapusiam naudojimui

  Matmenys - 40x25x26cm

  Peržiūrėti