Aktyvūs filtrai

 • -10% Pintas valas TORAY Saltline Super Light PEx4 150m
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Pintas valas TORAY Saltline Super Light PEx4 150m (0.2-0.4PE)

  28,90 EUR -10% 32,11 EUR

  Toray pintas valas Saltline Super Light PEx4 150m (0.2-0.4PE) - japoniškas plonas pintukas, originaliai kurtas Ajing stiliaus žūklei jūroje, mūsų situacijose pritaikomas pačioms lengviausioms žūklėms spiningu. 0,2 storis ypač tinkamas žūklei avižadrebio stiliumi, 0,3-0,4 - nano ir XUL variantams. Žvejai išbandę šiuos valus teigia, kad jis yra slidus, labai gerai metasi, taip pat vienas iš atspariausių trinčiai ir ilgaamžiškiausių tarp panašaus storio konkurentų gamintojų valų.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Westin W2 Finesse JIG 2.18cm 5-20g
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Spiningas Westin W2 Finesse JIG 2.18cm 5-20g

  98,01 EUR -10% 108,90 EUR

  Westin W2 Finesse JIG – yra puikus spiningas, tinkantis visų rūšių plėšrūnams žvejoti tiek minkštais, tiek kietais masalais. Kotas yra lengvas ir jautrus, tačiau greitas ir pakankamai galingas, kad kabliuką galėtų įsmeigti į kietą, kaulėtą bet kurio plėšrūno burną! Jis puikiai tinka mesti minkštus masalus arba lėtai sukti Teksaso ar Karolinos sistemėlėm dugną. Spiningas puikiai tiks tiek sekliuose gaudyti šapalus, bei upėtakius su mažais vobleriukais ar blizgutėmis, tiek ir giliuose gaudyti ešerius, bei starkius.

  Peržiūrėti
 • -10% Signalizatorių komplektas Prologic C-Series Pro Alarm Set 3+1+1 Multi Colour
  • Tik internetu
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Signalizatorių komplektas Prologic C-Series Pro Alarm Set 3+1+1 Multi Colour

  139,50 EUR -10% 155,00 EUR

  Prologic C-Series Pro Alarm set -  yra specializuotas žvejybos signalizatorių, palapinės lempos ir imtuvo rinkinys, skirtas meškeriotojams stebėti žuvies kibimą net ir tamsiuoju paros metu. ProLogic C serijos dizainas yra labai praktiškas reguliuojamumo požiūriu. Galėsite reguliuoti garsumą, tonus ir jautrumą, atsižvelgdami į asmeninius poreikius ir sąlygas. Kiekvienas nustatymas turi šešis pasirinkimo lygius. Šis imtuvas signalizuoja šviesa, garsu ir vibracija; galite pasirinkti iš kiekvieno signalo, atsižvelgdami į savo pageidavimus. Dėl daugybės mažų apgalvotųū detalių šis rinkinys puikiai tinka žvejams; Pavyzdžiui, jei baterijos išsikrauna, gausite priminimą iš šviesos diodų. Šis praktiškas ir patrauklus dizainas yra ne tik paprastas naudoti, bet ir tvirtas.


  Peržiūrėti
 • -10% Kabliukai GURU Super XS
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Kabliukai GURU Super XS

  2,69 EUR -10% 2,99 EUR

  GURU Super XS - specialios lenktos formos kabliukai, skirti Method Feeder žvejybai. Ši forma užtikrina gerą žuvies išlaikymą net ir su labai mažo dydžio kabliuku. Kabliukai yra be užkarpėlių, tinka žvejybai komerciniuose telkiniuose.

  Galima rinktis iš 8,10, 12, 14 ir 16 dydžių.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Cardiff XR C2000S
  • Sumažinta kaina

  Ritė Shimano Cardiff XR C2000S

  247,41 EUR -10% 274,90 EUR

  Shimano Cardiff XR C2000S - "Cardiff XR" yra aukščiausios klasės ritė, skirta UL spiningavimui ir upėtakių žvejybai. Puikios išvaizdos ir minimalaus svorio (tik 155g!) ritė gerai dera prie plonųjų meškerių ir puikiai jas subalansuoja, be to, ji pasižymi specialia tikslaus pasipriešinimo konstrukcija, skirta naudoti su naujausios technologijos plonais valais.
  Ieškote specializuotos ritės, kuri subalansuotų lengvus spininigus ir užtikrintų vienodą tikslumą bei subtilumą? Cardiff XR gali būti tai, ko ieškote. Dėl apvalios kamštinės rankenos rankenos ir tamsiai žalios, perlamutrinės spalvos apdailos ši ritė vizualiai skiriasi nuo kitų "Shimano" produktų. Lengvas sukimas, kuris užtikrina puikų masalo valdymą pirštų galiukais, o jei esate lengvų valų specialistas, tikrai įvertinsite itin jautraus priekinio stabdžio pasipriešinimą, kuris yra sukalibruotas ploniausiems valams. ...

  Peržiūrėti
 • -10% Dugninė meškerė Daiwa 23 Ninja X Feeder 3.60/3.90m iki 120g
  • Išpardavimas!

  Dugninė meškerė Daiwa 23 Ninja X Feeder 3.60/3.90m iki 120g

  91,44 EUR -10% 101,60 EUR

  Daiwa 23 Ninja X Feeder - 2023 metų naujiena! Atnaujintas ir patobulintas Daiwa Ninja X Feeder modelis. Tai premium klasės dugninė meškerė, idealiai atitinkanti kainos ir kokybės santykį. Meškerės blankas pagamintas iš plono ir lengvo HMC+ anglies pluošto ruošinio. Blankas puikiai subalansuotas, padės atlikti labai tolimus metimus ir suteiks didelį galios rezervą kovos su laimikiu metu. Meškerykotis pritaikytas žvejybai stovinčio vandens telkiniuose arba lėtos tekmės upėse. Blanke įmontuoti tvirti, kokybiški titano oksido žiedeliai. Turi patogią, kamštinę rankeną ir DPS ritės laikiklį. Komplekte yra 3 skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2 anglies pluošto ir 1 stiklo pluošto. Viršūnėlės labai gerai perduos visus, menkiausius žuvies prisilietimus, net ir iš labai tolimų atstumų.

  Peržiūrėti
 • -10% Signalizatorių komplektas Crystal Ambition 4+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal Ambition 4+1

  279,00 EUR -10% 310,00 EUR

  Crystal Ambition - 2024 metų naujiena! Šis signalizatorių komplektas, skirtas žvejams, kurie nori patikimos ir efektyvios įrangos, leidžiančios lengvai ir tiksliai stebėti žuvų kibimą. Komplektą sudaro 4 signalizatoriai ir 1 racija, kurios veikimo spindulys sieka net 500m. Signalizatoriai pagaminti iš labai tvirto ir atsparaus plastiko, dengti guma, dėl to užtikrina patikimą veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Turi įjungimo/išjungimo svirtį. Taip pat, signalizatoriai turi vandeniui atsparius dangtelius, kurie dar labiau apsaugo signalizatorių nuo drėgmės. Signalizatoriai turi jungtis, tad galima prijungti kibimo indikatorius/swingus. Aukštos signalizatoriaus briaunos apsaugo nuo šoninio kibimo arba vėjo. Turi naujos kartos D-Tec™ Plus Sensing jautrumo sistemą (DTSS). Galima reguliuoti signalizatoriaus garsą, jautrumą, signalo toną, indikatoriaus spalvas. Signalizatoriuose yra įmontuoti aukštos kokybės garsakalbiai. Taip pat yra begarsis rėžimas. Kiekvienas signalizatorius turi ryškius, spalvotus LED indikatorius, leidžiančius lengvai pastebėti kibimą tiek dieną, tiek naktį. Aukštos kokybės komponentai užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Komplekte yra atsuktuvas, specialiai pritaikytas signalizatorių ir racijos varžtams bei dirželis, kuris leis pasikabinti raciją patogioje vietoje.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Chase Spin 1.85m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Chase Spin 1.93m 0,2-0,8g

  56,07 EUR -10% 62,30 EUR

  Mifine Chase Spin - greitos akcijos, XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 75g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, Fuji O žiedelius ir dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Chase Spin 1.85m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Chase Spin 1.85m 0,2-0,8g

  53,10 EUR -10% 59,00 EUR

  Mifine Chase Spin - greitos akcijos, XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 60g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, Fuji O žiedelius ir dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Air Spin 1.85m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Air Spin 1.85m 0,2-0,8g

  53,10 EUR -10% 59,00 EUR

  Mifine Air Spin - trijų dalių, minkštas, lėtos akcijos, XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 75g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, Fuji/Ra žiedelius ir dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga. Komplekte yra kietas transportavimo dėklas.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Air Spin 1.93m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Air Spin 1.93m 0,2-0,8g

  55,80 EUR -10% 62,00 EUR

  Mifine Air Spin - trijų dalių, minkštas, lėtos akcijos, XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 75g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, Fuji/Ra žiedelius ir dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga. Komplekte yra kietas transportavimo dėklas.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Gorgons Spin 1.80m 0,2-0,6g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Gorgons Spin 1.80m 0,2-0,6g

  58,50 EUR -10% 65,00 EUR

  Mifine Gorgons Spin - greitos akcijos, minkštas XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 75g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Gorgons Spin 1.85m 0,2-0,6g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Gorgons Spin 1.85m 0,2-0,6g

  59,40 EUR -10% 66,00 EUR

  Mifine Gorgons Spin - greitos akcijos, minkštas XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 76g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Murrow Spin 1.85m 0,2-2g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Murrow Spin 1.85m 0,2-2g

  58,50 EUR -10% 65,00 EUR

  Mifine Murrow Spin - vidutiniškai greitos akcijos, parabolinis, XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 77g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę ir dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Murrow Spin 1.93m 0,2-2g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Murrow Spin 1.93m 0,2-2g

  59,40 EUR -10% 66,00 EUR

  Mifine Murrow Spin - vidutiniškai greitos akcijos, parabolinis, XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 78g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę ir dalinę rankeną, kurios dalis yra dengta EVA medžiaga.

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SR 5,5g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SR yra 5,5 gramų svorio,  apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,5g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,6m

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SSR 5,7g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SSR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SSR yra 5,7 gramų svorio, apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,7g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,1m

  Peržiūrėti
 • -10% Šlepetės Lemigo Indoor 749
  • Išpardavimas!

  Šlepetės Lemigo Indoor 749

  9,99 EUR -10% 11,10 EUR

  Lemigo Indoor - minkštos, lanksčios ir labai patogios šlepetės, pagamintos iš EVA medžiagos, kuri yra itin tvirta bei lengvai valoma. Šlepetės yra neįtikėtinai lengvos, pora sveria tik 260g. Turi neslystantį padą.

  Peržiūrėti
 • -10% Kabliukai Drennan Carp Circle Barbless
  • Sumažinta kaina

  Kabliukai Drennan Carp Circle Barbless

  3,14 EUR -10% 3,49 EUR

  Drennan Carp Circle - labai tvirti ir aštrūs kabliukai, dengti PTFE danga (plastiko tipas, kuris paviršius padaro atsparius vandeniui ir nerūdijančius), kuri dar labiau pagerina kabliukų patvarumą ir aštrumą. Taip pat, ši danga sumažina kabliuko matomumą po vandeniu. Kabliukai be užkarpėlių. 

  Pakuotėje yra 10 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • -10% Dirbtinis masalas Drennan Buoyant Caster
  • Išpardavimas!

  Dirbtinis masalas Drennan Buoyant Caster

  3,95 EUR -10% 4,39 EUR

  Drennan Buoyant Caster - itin tikroviškai atrodantis kablio masalas, išvaizda primenantis tikrus skandintų musės lervų kokonus, kurios puikiai tinka karpių, lynų, karosų ar kitų taikių žuvų žūklei. Masalas yra plūdrus, prisodrintas ananasų kvapo, kurį labai mėgsta žuvys. Masalai taip yra apibarstyti maistinio krakmolo milteliais. 

  Pakuotėje yra 28 vnt.

  Peržiūrėti