Aktyvūs filtrai

 • -10% Valas Gosen Fata Area Trout PEx4 100m
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Valas Gosen Fata Area Trout PEx4 100m

  24,21 EUR -10% 26,90 EUR

  Gosen Answer Ajing - 4 gijų, originaliai vieno iš lyderiaujančių Japonijos valų gamintojo sukurtas Area Trout (upėtakių) žūklei tvenkiniuose, aukštos kokybės valas. Šis valas taip pat puikiai tinkamas ir avižadrebio megėjams. Šio valo gamyboje panaudotos aukštos kokybės technologijos: MPX - kai skirtingo storio valui naudojamos optimalaus storio gijos, tam kad maksimaliai padinti stiprumą ir atsparumą trinčiai; HDX - technologija pagal kurią apdorojamos gijos, padidinti sukibimą tarp jų, o tuo pačiu valo slidumą ir jautrumą; SG - Gosen priklausanti technologija padidinanti jautrumą. Specialiai Gosen parinkta spalva, šį valą daro praktiškai nepastebimu vandenyje.

  Ilgis - 150m
  Storis - PE#0.2 - 0,076mm - 2,3kg

  Peržiūrėti
 • -10% Valas Gosen Answer Ajing PEx4 150m
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Valas Gosen Answer Ajing PEx4 150m

  26,91 EUR -10% 29,90 EUR

  Gosen Answer Ajing - 4 gijų, originaliai vieno iš lyderiaujančių Japonijos valų gamintojo sukurtas avižadrebio ir nanojig mėgėjams, aukščiausios kokybės valas. Šio valo gamyboje panaudotos aukštos kokybės technologijos: MPX - kai skirtingo storio valui naudojamos optimalaus storio gijos, tam kad maksimaliai padinti stiprumą ir atsparumą trinčiai; HDX - technologija pagal kurią apdorojamos gijos, padidinti sukibimą tarp jų, o tuo pačiu valo slidumą ir jautrumą; SG - Gosen priklausanti technologija padidinanti jautrumą. Specialiai Gosen parinkta spalva Orange Coctail geresniam matomumui ne tik dieną, bet ir naktį.

  Ilgis - 150m
  Storis - PE#0.2 - 0,076mm - 2,3kg

  Peržiūrėti
 • -10% Valas Varivas Avani Light Game Super Premium PE X4
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Valas Varivas Avani Light Game Super Premium PEx4 100m

  35,90 EUR -10% 39,89 EUR

  Varivas Avani Light Game Super Premium - šviesios spalvos, 4 gijų, kietesnio pynimo, labai švelnus pintas valas. Vienas iš geriausių japoniškų pintų valų, skirtų patiems mažiausiems masalams, patenkantiems į avižadrebio ir XUL kategoriją. Tvirtas, ilgaamžis ir atsparus trinčiai. Dėl apvalios formos, neturi atminties, ypatingai jautrus, atsparus vandeniui bei neskleidžia garso.

  Ilgis - 100m
  Storis - PE#0.2 - 0,076mm - 2,27kg

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Šėrykla Drennan Groundbait Heavy

  2,96 EUR -10% 3,29 EUR

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Eurybia Spin 1.93m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Eurybia Spin 907 1.93m 0,2-0,8g

  59,90 EUR -10% 66,56 EUR

  Mifine Eurybia Spin - greitos akcijos, jautrus XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 77g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, SiC tipo žiedelius. Meškerės rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kurią labai patogu laikyti ilgą laiką ir užtikriną puikų sukibimą, net su šlapiomis rankomis.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Eurybia Spin 1.85m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Eurybia Spin 907 1.85m 0,2-0,8g

  59,50 EUR -10% 66,11 EUR

  Mifine Eurybia Spin - greitos akcijos, jautrus XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukšto modulio anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 76g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi vientisą viršūnėlę, SiC tipo žiedelius. Meškerės rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kurią labai patogu laikyti ilgą laiką ir užtikriną puikų sukibimą, net su šlapiomis rankomis.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Legends 1.98m 0,2-2g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Legends 1.98m 0,2-2g

  48,40 EUR -10% 53,78 EUR

  Mifine Legends - vidutiniškai greitos akcijos, jautrus UL tipo spiningas, idealiai tinkantis spiningavimui nedideliais masalais. Nors meškerės užmetimas nurodomas iki 2gramų, su šio kotu, drąsiai galima mėtyti ir sunkesnius masalus, kaip sakoma, meškerė turi "rezervo". Spiningas  yra pritaikytas gaudyti įvairiais masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukštos kokybės anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 92g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi klijuota viršūnėlę, K tipo žiedelius žiedelius. Meškerės rankena dalinė, kamštinė.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Legends 1.85m 0,2-2g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Legends 1.85m 0,2-2g

  46,80 EUR -10% 52,00 EUR

  Mifine Legends - idutiniškai greitos akcijos, jautrus UL tipo spiningas, idealiai tinkantis spiningavimui nedideliais masalais. Nors meškerės užmetimas nurodomas iki 2gramų, su šio kotu, drąsiai galima mėtyti ir sunkesnius masalus, kaip sakoma, meškerė turi "rezervo". Spiningas  yra pritaikytas gaudyti įvairiais masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš aukštos kokybės anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra lengva, sveria tik 92g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi klijuota viršūnėlę, K tipo žiedelius žiedelius. Meškerės rankena dalinė, kamštinė.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Illusion Slash 1.93m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Illusion Slash 901 1.93m 0,2-0,8g

  48,60 EUR -10% 54,00 EUR

  Mifine Illusion Slash - lėtos akcijos, labai jautrus XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra neįtikėtinai lengva, sveria tik 60g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi klijuota viršūnėlę, Fuji žiedelius. Meškerės rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kurią labai patogu laikyti ilgą laiką ir užtikriną puikų sukibimą, net su šlapiomis rankomis.

  Peržiūrėti
 • -10% Spiningas Mifine Illusion Slash 1.85m 0,2-0,8g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Mifine Illusion Slash 901 1.85m 0,2-0,8g

  46,60 EUR -10% 51,78 EUR

  Mifine Illusion Slash - lėtos akcijos, labai jautrus XUL tipo spiningas, idealiai tinkantis avižadrebiui. Meškerė yra pritaikyta gaudyti mikro masalais - puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Meškerė pagaminta iš 30T anglies pluošto, kuris užtikrina jos lengvumą ir tvirtumą. Anglies pluoštas pasižymi ilgaamžiškumu ir jautrumu, dėl to su šiuo spiningu bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerė yra neįtikėtinai lengva, sveria tik 55g, dėl to su šiuo spiningu, yra labai lengva valdyti masalus. Turi klijuota viršūnėlę, Fuji žiedelius. Meškerės rankena pagaminta iš EVA medžiagos, kurią labai patogu laikyti ilgą laiką ir užtikriną puikų sukibimą, net su šlapiomis rankomis.

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Kabliuko jungtis Korda Hook Klip Medium

  4,94 EUR -10% 5,49 EUR

  Korda Hook Klip -  tai paprastas, bet kartu ir labai išradingas sprendimas, kuris leidžia akimirksniu pakeisti kabliuką karpių žūklėj.  Produktas pagamintas iš patvarios medžiagos, padengtas juoda danga, užtikrinanti jo atsparumą ir tinkamą maskuotę vandenyje.

  Peržiūrėti
 • -10% Meškerės viršūnėlė Drennan Distance 2-6oz
  • Sumažinta kaina

  Meškerės viršūnėlė Drennan Acolyte Feeder 1-4oz

  24,21 EUR -10% 26,90 EUR

  Drennan Acolyte Feeder viršūnėlės yra aukštos kokybės anglies antgaliai, skirti originalioms "Acolyte Feeder" meškerėms, išskyrus "Distance Feeder" meškeres.

  Šie itin ploni, didelio modulio anglies antgaliai puikiai dera su "Drennan Acolyte Feeder" meškerėmis. Progresyvus, lėtas kūgis ir parabolinė akcija padeda geriau pastebėti užkibimą.

  Dėl naudojamos itin plonos anglies Feeder viršūnėlė yra žymiai lengvesnė, mažiau atšoka nuo viršūnėlės ir greičiau atsigauna, lyginant su analogiška stikline viršūnėle. Šie antgaliai pasižymi įspūdingu jautrumu.

  "Acolyte Feeder" antgaliai turi tiksliai nurodytas metamo svorio gramatūrą ir yra keičiami tik su dabartinėmis "Acolyte Ultra Feeder" ir "Acolyte Plus Feeder" meškerėmis.

  Galima rinktis iš skirtingų kietumų.

  Peržiūrėti
 • -10% Meškerės viršūnėlė Drennan Distance 2-6oz
  • Sumažinta kaina

  Meškerės viršūnėlė Drennan Acolyte Distance 2-6oz

  24,21 EUR -10% 26,90 EUR

  Acolyte Distance Feeder Tips - tai aukštos kokybės anglies viršūnėlės, skirtos tik Drennan Acolyte Distance Feeder meškerėms.

  Jų didelio skersmens žiedai padeda tolimo užmetimo metu ir sklandžiai valdo pagrindinį valą bei pavadėlius. Jie sukurti specialiai "Acolyte Distance" meškerių modeliams.

  Galima rinktis iš skirtingų kietumų

  Peržiūrėti
 • -10% Dėklas meškerėms Drennan DMS 2 ROD 195cm
  • Sumažinta kaina

  Dėklas meškerėms Drennan DMS 2 ROD 195cm

  116,10 EUR -10% 129,00 EUR

  Idealus meškerių dėklas bet kokioms pagamintoms meškerėms, kurių transportavimas iki (195 cm). Pagaminta taip, kad būtų galima transportuoti su didelėm ritėm sudėjus jas prakaitom. DRENNAN DMS ženklas tai dėklų ir tašių serija, kuri yra labai tvirta, lengvai valoma bei visiškai atspari vandeniui.

  Ilgis - 195cm

  Peržiūrėti
 • -10% Atvadai Drennan DR Feeder Link
  • Sumažinta kaina

  Atvadai Drennan DR Feeder Link

  4,49 EUR -10% 4,99 EUR

  Drennan DR Feeder Link - atvadai su segtuku šeryklėlei gaudant in-line sistema dugninėje žvejyboje. Atvadas atitraukia šėryklą nuo pagrindinio valo ir neleidžia susipinti sistemai. Pakuotėje yra 4 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų ilgių.

  Peržiūrėti
 • -10% Dėžutė masalams Drennan DMS Bait-Seal Box 1,7l
  • Sumažinta kaina

  Dėžutė masalams Drennan DMS Bait-Seal Box 1,7l

  4,41 EUR -10% 4,90 EUR

  Kokybiško plastiko dėžutė sliekams, kukurūzams, musėms ir uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams. Dėžutė su sandariai užsidarančiu dangteliu.

  Matmenys - 23.5x15.2x8.5cm
  Tūris - 1,7L

  Peržiūrėti
 • -10% Plūdinė meškerė Drennan Acolyte Plus Float 4,26m 3-18g
  • Išpardavimas!

  Plūdinė meškerė Drennan Acolyte Plus Float 15ft 4,57m 3-18g

  260,10 EUR -10% 289,00 EUR

  Drennan Acolyte Plus Feeder - pasižymi itin plonu blanku, bet tuo pačiu pakankamai didele galia, kas leidžia žvejoti didesnėmis plūdėmis ar kovoti su didesnėmis žuvimis. Progresyvios akcijos meškerykočio viršutinė dalis, puikiai amortizuoja žuvies smūgius, kas leidžia žvejoti plonesniais valais ir sumažina laimikio atitrūkimą. Blankas aprūpintas Fuji ritės laikikliu ir ,,Fuji SiC'' tipo žiedeliais, bei kamštine rankena.

  Video apžvalga ... 

  Peržiūrėti
 • -10% Plūdinė meškerė Drennan Acolyte Plus Float 4,26m 3-18g
  • Išpardavimas!

  Plūdinė meškerė Drennan Acolyte Plus Float 14ft 4,26m 3-18g

  251,10 EUR -10% 279,00 EUR

  Drennan Acolyte Plus Feeder - žvejo profesionalo įrankis, skirtas žvejybai plūde (MATCH), pasižymintis išskirtiniu blanko darbu kovojant su žuvimi, dėl ko žuvis neatitrūksta nuo kabliuko. Užmetimo testas: 3-18gr. Itin lengvas, plonas, "greitos" akcijos, parabolinio linkimo blankas.  Puikiausios metimo savybės. SIC žiedų įvorės. FUJI ritės laikiklis. Rankena pagaminta iš kamštinės medžiagos. Rekomenduojamas valas 4lb-6lb. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Dugninė meškerė Drennan Acolyte Plus Feeder 12ft 3,66m 20-60g

  260,10 EUR -10% 289,00 EUR

  Drennan Acolyte Plus Feeder - plonas, lengvas (dvieju dalių) jautrus kotas optimaliam užmetimo tikslumui. Parabolinis blankas sušvelnina smūgius ir idealiai tinka vidutiniams ir dideliems nuotoliams iki 60 m+. Puikiai tinka atlikti metimus iki 60g. SiC žiedeliai, kad būtų galima naudoti šok-lyderius be jokiu kliuvimų ar strigimų žiedeliuose. Fuji DPS atsukamas ritės laikiklis, pilnai kamštinė rankai maloni rankena . Kotas komplektuojamas kartu: 1,5 oz, 2 oz ir 2,5 oz viršūnėlėmis.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Dugninė meškerė Drennan Acolyte Plus Feeder 11ft 3,35m 20-60g

  242,10 EUR -10% 269,00 EUR

  Drennan Acolyte Plus Feeder - žvejo profesionalo įrankis, skirtas žvejybai stovinčiame vandenyje, nedidelėse upėse ar karpių žūklei komerciniuose tvenkiniuose.  Skirtas baltai žuviai, karšiams, lynams, karpiams. Itin lengvas, plonas, standus, "greitos" akcijos, parabolinio linkimo blankas skirtas gaudyti iki 50 m atstumu naudojant iki 60 gr svorius. Puikiausios metimo savybės. SIC žiedų įvorės. Rekomenduojamas valas 4lb - 8lb (1,8kg 3,6kg).  Komplektuojamas su 3 viršūnėlėmis (2,0oz, 2,5ozir 3,0oz), neopreno pirštinėmis bei surišėjais saugiam transportavimui. Rankena pagaminta iš kamštinės medžiagos. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti