Vobleriai

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Spiningavimo masalas Lucky John Pro Haira Tiny 33F SP 4g

  8,75 EUR

  Lucky John Pro Haira Tiny - nedidelis vobleris, kuris turi storą korpusą ir nedidelį liežuvėlį, puikiai tinkatis upėtakių, šapalų, amūrų ar ešerių žūklei. Sustojus, vobleris greitai iššoka į viršų, dėl to vobleris neužkimba už dugno kliuvinių. Pravedinėjant masalą tolygiai, jis juda labai intensyviai. Vobleris turi OSS (Outside Stabilizer System) - stabilizavimo sistemą su volframiniu rutuliuku, kuris sukelia vibracijas. Taip judėdamas ir vibruodamas, masalas suformuoja bangas, kurios yra labai patrauklios plėšrioms žuvims. Taip pat, dėl šios sistemos, masalas puikiai dirba ir tekančiuose vandens telkiniuose. Dėl MCS (Magnetic Cast System), masalas skrieja itin toli ir tiksliai.

  Ilgis - 3,3cm
  Svoris - 4g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Flip Min 50S 2,7g

  4,00 EUR

  Pro FL Flip Min - vobleris, skirtas upėtakių ir lydekų žūklei. Dėl savo formos, vobleris toli metasi. Masalas, tiek traukiant lėtai, tiek tvičinamas, linguoja į šonus ir taip vilioja plėšrias žuvis pulti. Masalai dažyti kibiomis spalvomis, po vandeniu blizga. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 2,7g
  Nėrimo gylis - iki 0,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris SMITH Camion 32SR 2.5g

  14,90 EUR

  SMITH Camion - japonų inžinierių originaliai kurtas area trout žūklei, tačiau būdamas crank tipo ir gerai laikydamas srovę, labai tinka ir šapalų, ešerių bei margųjų upėtakių spiningavimui.

  Ilgis - 32mm
  Svoris - 2,5g
  Tipas - plaukiantis 
  Nerimas - 0,2-0,8m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Kill Bill 65 6g

  4,10 EUR

  Pro FL Kill Bill - kokybiški, kibių spalvų su blizgančia danga vobleriai, kurie po vandeniu puikiai atspindi šviesą ir taip labai vilioja upėtakius, lydekas ir kitas plešrias žuvis puolimui. Voblerių blizgėjimas patraukia laimikių dėmesį iš toli. Dėl savo formos, masalai skrenda itin toli. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 6,5cm
  Svoris - 6g
  Nėrimo gylis - 0-1,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Unfair Super Slim 50 SP 50mm 2g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Unfair Super Slim SP -  labai efektyvus masalas Area Trout žūklei. Serija "Unfair" buvo pirmoji, sukėlusi didžiulį judėjimą savo unikaliomis ir sprogstamosiomis žūklės savybėmis, kurios, buvo skirtos itin lėtam pravedimui. Pagrindiniai bruožai - "lėtas ir platus judėjimas", sukuriantis veikimo fiksuotoje padėtyje iliuziją, ir "netaisyklingas darbas", automatiškai padidinantis kibimo galimybes. Be to, kūno paviršiuje esančius plyšius padengia vandens srovės, todėl jie sukuria "minkštą bangavimą", kuris pranoksta kietųjų masalų poveikį. Mėgaukitės originaliu vobleriu, kurį entuziastingai palaikė turnyrų varžybose dalyvaujantys žvejai gaudantys upėtakius.

  Tipas - Suspending
  Svoris - 2g
  Ilgis - 50mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Unfair Super Slim 50F Glow Body 50mm 1,8g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Unfair Super Slim 50F Glow Body - labai efektyvus masalas Area Trout žūklei. Serija "Unfair" buvo pirmoji, sukėlusi didžiulį judėjimą savo unikaliomis ir sprogstamosiomis žūklės savybėmis, kurios, buvo skirtos itin lėtam pravedimui. Pagrindiniai bruožai - "lėtas ir platus judėjimas", sukuriantis veikimo fiksuotoje padėtyje iliuziją, ir "netaisyklingas darbas", automatiškai padidinantis kibimo galimybes. Be to, kūno paviršiuje esančius plyšius padengia vandens srovės, todėl jie sukuria "minkštą bangavimą", kuris pranoksta kietųjų masalų poveikį. Mėgaukitės originaliu vobleriu, kurį entuziastingai palaikė turnyrų varžybose dalyvaujantys žvejai gaudantys upėtakius.

  Tipas - Floating
  Svoris - 1,8g
  Ilgis - 50mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Micro Cra-Pea DR 2Hook SS 25mm 2,1g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Micro Cra-Pea - Originali Crap-Pea serija yra garsi upėtakių žvejybai skukurtais vobleriais, o šie "Micro Cra-Pea" masalai yra mikro dydžio Cra-Pea analogas. Vobleris jis pasižymi tvirta plaukimo jėga. Dviejų kabliukų serija sukurta taip, kad naudojant du, vienšakius kabliukus ant mažo korpuso padidėtų žuvies užsikirtimo tikimybė. 2Hooks serija sukurta ne tik siekiant padidinti žuvies realizavimo tikimybę, bet ir naudojant du kablius būna padidintas vibracijos koeficientas. Puikus masalas upėtakių, šapalų ar kitų plėšrūnų žvejybai.

  Tipas - lėtai skęstantis 
  Svoris - 2,1g

  Ilgis - 25mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Surface Air Blow F 33mm 1,8g

  13,60 EUR

  Vobleris Lucky Craft Surface Air Blow F -  sukurtas plūduriuojančio bangų voblerio AIR BLOW pagrindu, buvo specialiai pagamintas sulaukti kibimus nuo paviršiaus. Traukiant masalą, jis sukelia platų bangavimą paviršiuje, kad būtų galima gaudyti upėtakius, šapalus ir kitas žuvis, kurios stebi vandens paviršių ir laukia ten įkritusio maisto. Sėkmingiausias veiksmas yra "pin spot action on the surface". Smulkia meškerykočio akcija sukurdami apskritas bangas aplink (Surface Air Blow)s, galite pavaizduoti vandens paviršiuje įkritusį vabalą. Tai privalomas vobleris paviršinio sezono metu, kai žuvys aktyviai maitinasi nuo paviršiaus. Drąsiai rekomenduojame jį žvejams, mėgstantiems sulaukti kibimų nuo paviršiaus

  Tipas - Plūdrus
  Svoris - 1,8g
  Ilgis - 33mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Deep Cra-Pea DRS SS 34mm 3,9g

  13,60 EUR

   Lucky Craft Deep Cra-Pea DRS SS -Lėtai grimztantis, padugne judantis masalas, skirtas žvejybai upėtakių ir kitų žuvų žūklei.
  Dažniausiai naudojamas Area Trout žvejybai, kai laimikius reikia vylioti iš didesnio gylio. Cra-Pea SS serija - tai garsus ir agresyvus upėtakinis vobleris, specialiai sukurtas giluminei žūklei. Dažnai žvejų naudojamas per varžybas kaip koziris, kai laimikiai yra labai neaktyvūs. Masalas pasižymi puikiomis tolimojo užmetimo savybėmis.

  Tipas - Lėtai grimzdantis
  Svoris - 3,9g
  Ilgis - 34mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Deep Cra-Pea LC Max SS 37,5mm 5g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Deep Cra-Pea LC Max SS - LC MAX (Long Cast Max) serijoje yra magnetinė svorio perkėlimo sistema, kuri leidžia atlikti labai tolimus ir tikslius metimus. LCMAX yra 5 g svoris, kuris yra šiek tiek mažesnis už didžiausią leistiną svorį, naudojamą įvairiuose Area Trout upėtakių žvejybos čempionatuose. Šis masalas dažnai naudojamas, kai žuvis yra atsitraukusi ir ją reikia pamėginti pagauti iš tolimo atstumo. Vobleris pakaustytas aštriais vienšakiais kabliais, agresyviai dirba yra lėtas skęstantis. Puikiai išprovokuoja upėtakių ar kitų žuvų kibimus.

  Tipas - Lėtai skęstantis
  Svoris - 5g

  Ilgis - 37.5mm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Pointer 50S 5cm 4,2g

  13,60 EUR

  Lucky Craft Pointer 50S - japonų gamintojų, specialūs spiningavimo masalai, sukurti Lietuvos rinkai, išskirtinai pabaltijos žvejams sukurtos spalvos, pagal šių šalių žvejus sportininkus. Daugiametę patirtį turintys žvejai parinko spalvas ir sukūrė jų derinius, veikiančius būtent mūsų vandens telkiniuose. Šis modelis pasižymi tvirta akcija. Nepaisant nedidelio dydžio, vobleris itin toli metasi. Puikiai tinka gaudyti upėtakius.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 4,2g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Lucky Craft Japan Deep Cra-Pea SFT 3,4cm 3,3g

  10,29 EUR

  Lucky Craft Japan Deep Cra-Pea SFT - nedideliais, bet plačiais judesiais plaukiantis vobleris, kuris užtikrina itin veiksmingą plėšrūnų viliojimą. Vobleris turi 2 itin aštrius kabliukus, kurie subalansuoti taip, kad veiktų taip pat, kaip kiti modeliai su trišakiais kabliukais. Šie masalai itin vilioja upėtakius. Puikiai tinka tiek tvenkiniuose, tiek žvejybai upėse.

  Ilgis - 33mm
  Svoris - 3,3g
  Tipas - plaukiantis 

  Peržiūrėti
 • Vobleris ZipBaits Rigge Deep 70F 5g

  18,99 EUR

  ZipBaits Rigge Deep 70F - gaudant šiuo vobleriu, šis labai gerai dirbs po vandeniu tiek traukiant tolygiai, tiek traukiant su pauzėmis ar ne naudojant itin agresyvų „tvičingą”. Šis vobleris skrieja tolimą atstumą, dėl savo specialios, pailgos formos. Turėdamas gana ilgą liežuvį, šis masalas dažnai „rausia dugną“ ir gaudant sekliau ši savybė dažnai duoda rezultatų, ypač tada, kai žuvys pasislėpusios arčiau dugno.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 5g
  Nėrimo gylis - 1,5-2m

  Peržiūrėti
 • Vobleris BB Minnow 7,5cm 5,7g

  4,00 EUR

  Itin kibių spalvų vobleriai, kurie dengti specialia UV danga, kuri po vandeniu atspindi saulės šviesą ir taip žybčiojant vilioja upėtakius, ešerius ir kitus plėšrius laimikius. Vobleriai po vandeniu juda švelniai, subalansuotu judesiu. Vobleriai turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 7,5cm
  Svoris - 5,7g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris Hunter Ronin 5S 4g

  7,20 EUR

  Hunter Ronin - žinomo lenkų žvejo Andzej Lipinski – rankų darbo upėtakiniai masalai. Šie vobleriai testuoti ir patikrinti Lietuvoje, bei Lenkijos upėse. Vobleriukai labai gerai metasi ir iš karto užsiveda, agresyviai sublizga saulei pašvietus į vandenį. Puikiai išprovokuoja net ir neaktyvų upėtakį. Taip pat labai gerai gaudo ir kitas žuvis, kaip šapalus, ešerius ar salačius.

  Ilgis - 50mm
  Svoris - 4g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Shimano Cardiff Pinspot 50S 3,5g

  11,90 EUR -15% 14,00 EUR

  Shimano Cardiff Pinspot 50S - vobleris, skirtas mažose upėse žvejoti. Turi AR-C fukciją, kuri užtikrina, kad masalas skris itin tiksliai ir tolimą atstumą. Dar vienas ypatingas šio masalo bruožas - didelis plokščias šoninis korpusas, suteikiantis puikų blyksėjimo efektą, kuris, atliekant nedidelius trūkčiojimus, ypatingai patrauks dėmesį ir labai vilios plėšrias žuvis. Masalas turi 2 itin aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 50mm
  Svoris - 3,5g
  Nėrimo gylis - 0,6-1,2m
  Tipas - skęstantis

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Shimano Cardiff Flügel 70F 7,8g

  10,92 EUR -5% 11,49 EUR

  Shimano Cardiff Flügel 70F - gyliai neriantis, upėtakių žūklei skirtas vobleris, kuris turi dėl ypatingos formos ir viduje esančio specialaus svarelio, kuris perkelia svorio centrą metimo metu, itin toli ir tiksliai metasi. Viduje sumontuotos spyruoklės dėka, kai tik masalas prisiliečia prie vandens, svarelis atstumiamas atgal į pradinę padėtį, kad masalas veiktų maksimaliai efektyviai. Liežuvėlio dizainas buvo pakoreguotas taip, kad masalas išliktų idealiai subalansuotas, net traukiant dideliu greičiu ar greitai tekančiame vandenyje.  Masalas turi du itin aštrius ir tvirtus trišakius kabliukus.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 7,8g
  Nėrimo gylis - 2m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Shimano Cardiff Flügel Flat 70 5g

  10,92 EUR -5% 11,49 EUR

  Shimano Cardiff Flügel Flat 70 - plokščio korpuso vobleris, kuris turi specialią magnetinę tolimo užmetimo sistemą, kuri užtikrina didelį užmetimo atstumą ir stabilų masalo skridimą ore. Dėl tikroviško spalvinimo ir plokščios kūno formos, masalas primena tikrą žuvelę ir puikiai blyksi trūkčiojant. Naudojant įprastą užmetimą, masalas plaukia labai plačiai. Stabdant masalą, viduje esantis šaratukas nuslenka į nugarinę masalo dalį, todėl masalas pakyla galva aukštyn. Šio dydžio vobleris puikiai tinka tiek mažesniems, tiek didesniems upėtakiams gaudyti. 

  Ilgis - 70mm
  Svoris - 5g
  Nėrimo gylis - 0,5m
  Tipas - plūduriuojantis

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Cardiff Fuwatoro 35F 2,5g

  10,34 EUR -10% 11,49 EUR

  Cardiff Fuwatoro 35F - vobleris, sukurtas specialiai upėtakių žvejybai. Net ir labai lėtai pravedamas vobleris virpa ir labai patraukia žuvies dėmesį. Idealiai tinka gaudyti upėtakius.

  Ilgis - 35mm
  Svoris - 2,5g
  Tipas - plūduriuojantis

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Shimano Cardiff Fuwatoro Top 35F 2,5g

  9,31 EUR -15% 10,95 EUR

  Shimano Cardiff Fuwatoro Top 35F - paviršinis vobleris, sukurtas specialiai komercinei žvejybai tvenkiniuose. Lėtai pravedamas vobleris, sukelia purslus vandens paviršiuje ir labai patraukia žuvies dėmesį. Idealiai tinka gaudyti upėtakius.

  Ilgis - 35mm
  Svoris - 2,5g
  Tipas - plūduriuojantis

  Peržiūrėti