Meškerės ir ritės

Aktyvūs filtrai

 • -10% Ritė Shimano Ultegra XTE Spod
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Ultegra XTE Spod

  170,91 EUR -10% 189,90 EUR

  Shimano Ultegra XTE Spod - aukštos kokybės, seklaus būgnelio, didelio našumo Spod ritė. Lengvame, standžiame, CI4+ konstrukcijos korpuse slypi pažangiausios Shimano technologijos. „Hagane Gear" pavaros ir „X-SHIP" kartu su „Infinity Drive„ ir „Silent Drive„ technologijos užtikrina nuostabų ritės darbo sklandumą ir lengvą sukimąsi. Dėl „Super Slow 5" technologijos, sukuriamas nepaprastai sklandus ritės valo klojimas, kuris sumažina trintį ir padidina užmetimo galimybes. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Shimano Ultegra 5500 XTD
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Ultegra 5500 XTD

  163,20 EUR -15% 192,00 EUR

  Shimano Ultegra - tolimiems metimams sukurta ir skirta ritė, kuri pagaminta iš XT-7 grafito. Puikiai tinka lengvai karpinei žvejybai ir žvejojant „feeder" ar „method feeder" būdais stovinčiame vandenyje ar stiprioje srovėje didelio svorio šėryklomis. Komplekte yra 1 atsarginis būgnelis, 2 būgnelio įdėklai, dėl kurių nereikia papildomai privynioti valo. Įdiegtas priekinis stabdys - Instant drag, Super Stopper II, Aero wrap II, X-Ship, Super Slow Oscillation - 5 modernios technologijos, dėl kurių ši ritė tapo lyderiaujančia karpine rite visoje Europoje. Ritės pakuotėje yra ir papildomas būgnelis, ant kurio galėsite susisukti didesnio ar mažesnio diametro valą ir būsite pasiruošę visoms situacijoms, visuose įmanomuose ežeruose ir tvenkiniuose. Instant drag priekinio stabdžio technologija leis greitai atlaisvinti arba suveržti stabdį, tereikės pusės pasukimo. Puiki ritė ne tik karpių žvejybai, bet ir galingam feeder'iui žvejojant trofėjinius egzempliorius.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FOX EOS PRO 13ft 3.5lb

  84,99 EUR

  FOX EOS PRO - 2 dalių, iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminta karpinė meškerė. Kotas lengvas, tačiau labai tvirtas. Įmontuoti labai ploni SLIK Air žiedeliai. Rankena plona, neslystančios EVA medžiagos, su kokybišku 18mm ritės laikikliu. Meškerykočio blanko svoris ir tvirtumas idealiai subalansuotas, suteikia gerą manevringumą. Kotas puikiai sugeria ir amortizuoja karpio smūgius. Tad su šia meškere bus vienas malonumas grumtinėse su dideliais laimikiais.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė FOX EOS 10000
  • Išpardavimas!

  Ritė FOX EOS 10000

  77,99 EUR -10% 86,66 EUR

  FOX EOS 10000 - tvirtos, patikimos konstrukcijos, juodos matinės spalvos ritė. Šios akį traukiančios naujosios EOS ritės pasirodė neįtikėtinai populiarios ir tikrai patikimos nuo tada, kai buvo išleistos 2013 m. Ritė yra jautri traukimo metu, todėl jausite kiekvieną žuvies judesį. Taip pat yra 5 nerūdijančio plieno guoliai bei didelė rankena patogiam ir galingam sukiui. Šios ritės puikiai tiks ne tik karpinei, bet ir dugninei žvejybai, gaudyti ir taikias, ir stambesnias, stipriau besipriešinančias žuvis.

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Ritė FOX EOS 10000

  89,99 EUR -10% 99,99 EUR

  FOX EOS 10000 - tvirtos, patikimos konstrukcijos, juodos matinės spalvos ritė su baitrunneriu (reguliuojama galinio stabdžio funkcija). Šios akį traukiančios naujosios EOS ritės pasirodė neįtikėtinai populiarios ir tikrai patikimos nuo tada, kai buvo išleistos 2013 m. Ritė yra jautri traukimo metu, todėl jausite kiekvieną žuvies judesį. Taip pat yra 5 nerūdijančio plieno guoliai bei didelė rankena patogiam ir galingam sukiui. Šios ritės puikiai tiks ne tik karpinei, bet ir dugninei žvejybai, gaudyti ir taikias, ir stambesnias, stipriau besipriešinančias žuvis.

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3,5lbs
  • Išpardavimas!

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3.60m 3,5lbs

  104,00 EUR -15% 122,35 EUR

  Okuma Custom Black - dviejų dalių karpinė meškerė. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuoti platūs karpiniai SIC žiedeliai. Koto rankena liauna ir patogi su  kokybišku Okuma Heavy Duty grafito ritės laikikliu. Labai plonas ruošinys, pagamintas iš 24T anglies pluošto yra optimaliai subalansuotas, suteikia nuostabų manevringumą ir jėgos atsargas kovojant su žuvimi. Rankena su EVA apdaila užtikrina puikų sukibimą net tada, kai rankos yra šlapios. Kotas smagiai linksta ir puikiai amortizuoja karpio smūgius bei gerai suvaldo užkibusį laimikį.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma Custom Black CB 60-80
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma Custom Black CB 60-80

  79,00 EUR -15% 92,94 EUR

  Okuma Custom Black CB - karpinė ritė, skirta dugninei žūklei. Ritė pasižymi savo galia ir „Fast Drag" greitai užsiveržiančiu stabdžiu. Ritėje sumuotuoti 3+1 nerūdijančio plieno guoliai, adatinis atbulinės eigos blokavimo guolis, sliekinė pavara, puikiam valo klojimui, bei kiti priedai užtikrinantys ritės kokybišką bei sklandų darbą. Priekinis ritės stabdis yra apsaugotas nuo vandens. Patogus medinis ritės rankenėles laikiklis, metalinis valo klipsas. Vienu rankenelės apsisukimu ritė surenka virš 100cm valo. Komplekte yra atsarginis grafitinis būgnelis.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black Spod 3.90m 5lbs

  121,00 EUR -15% 142,35 EUR

  Okuma Custom Black Spod - karpinė meškerė, skirta mėtyti ypatingai didelius svorius. Dažnai naudojama atliekant jaukinimą nuo kranto, naudojant šeriminę raketą. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuotas tvirtas ritės laikiklis, kokybiški SIC žiedeliai. Pirmojo ritės žiedo skersmuo 45mm. Iš viso kote yra įmontuoti 6 žiedai. SPOD Kotas puikiai meta didelius svorius tiksliai bei tolimą atstumą.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma 8K
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma 8K

  109,00 EUR -15% 128,24 EUR

  Okuma 8K - tvirta ir patikima karpinė ritė, tikriausiai vienas iš geriausių variantų kainos ir kokybės santykiu savo klasėje. Ritė turi didelį ir platų daugiabriaunį būgnelį, kuris užtikrina skalndų bei lengvą sūkimasi. Ritėje įmontuoti 5+1 guoliai, kurie palengvina ritės veikimą. Ritės korpusas yra atsparus korozijai, joje yra "CRF" cinklinio sukimosi rotatorius, greito krypties pakeitimo bėgeliai, dvigubi plieniniai spaustukai, greito traukimo sistema ir kiti priedai užtikrinantys gerą ritės darbą. Į gilų būgnelį telpa net 0,33mm storio 620 metrų valo, metalinis apvalus ritės "clipsas" leis saugiai ir tvirtai užfiksuoti valą ir visada užmesti vienodą atstumą. Rankenėlė yra pagaminta iš tvirto metalo su mediniu laikikliu, kuris ne tik gražiai atrodo bet patogiai ir tvirtai laikosi žvejo rankoje. Vienu rankenėles apsisukimu ritė suvinioja ...

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma Big Bomber Spod BBS-8000S

  84,90 EUR -15% 99,88 EUR

  Okuma Big Bomber Spod - 2020 metų ritė, skirta jaukinimui ir šėrimui. Masyvi ir tvirta ritė su dideliu būgneliu, ne tik leis tiksliai ir lengvai užmesti iki jūsų jaukinamos vietos masalus, bet taip pat greitai juos pargabent atgal į krantą. Ritė vienu rankenėlės apsisukimu suvynioja net 128cm valo atgal į būgnelį! Ritė turi du metalinius klipsus su kuriais galėsite pasižymėti savo jaukinamas vietas ir tiksliai užemesti tokį pat atstumą. Ritė yra pagaminta iš kieto metalo su tvirta "TPE ergo" rankenėle. Ritėje įmontuota porgresuojanti valo tempimo sistema "XXL", kuri leidžia lygiai ir be trinties suvynioti valą į būgnelį.  Tvirta ir patikima ritė leis puikiai ir tiksliai jaukinti jūsų žvejojamą vietą už nedidelę kainą.

  Peržiūrėti