Laikikliai

Aktyvūs filtrai

 • Meškerių laikiklis Preston Rod Support
  • Nauja

  Meškerių laikiklis Preston Rod Support

  15,99 EUR

  Preston Rod Support - laikiklis yra kompaktiškas, neužima daug vietos krepšyje, tad bus patogu transportuoti į kiekvieną žvejybą. Kampiniai dantračiai leidžia reguliuoti laikiklį pagal norimą padėtį. Laikiklį pritvirtinti tinka prie platformos arba kėdės 23, 25 arba 30mm kojų.

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikikliai FL

  4,70 EUR

  Gumuotų meškerės laikiklių komplektas, kurie užsisuka ant kuoliuko. Pagaminti iš tvirtos medžiagos. Dėl gumuotoso medžiagos, meškerė itin tvirtai įsistato tarp laikiklio auselių ir stabiliai laikosi.

  Aukštis - 6cm
  Plotis tarp auselių - 2cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Preston Space Saver 360

  41,99 EUR

  Preston XS Feeder Arm Standart - universalus laikiklis turintis 360 laipsnių judėjimo kampą, leidžiantį meškeriotojui nustatyti meškerykočio atramą beveik bet kokiu kampu. Idealiai tinka apeiti aplink tinklelius arba didesniais kampais, išvengiant nepatogių kliūčių. 36mm su 30mm įvorė. 

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending

  28,99 EUR

  Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending - puikiai tinka pasidėti meškerę ar graibšto kotą. Laikiklio aukštis yra reguliuojamas, turi Snap-Lock greitąją jungtį, kurios pagalba laikiklio viršų galima greitai ir patogiai nuimti. Laikiklio viršus pagamintas iš didelį tankį turinčios EVA medžiagos, kuri apsaugo meškerę ar graibšto kotą nuo išronių pažeidimų. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvalioms kojoms.

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman IMP Rotating Side Quiver Rest

  8,40 EUR

  Flagman IMP Rotating Side Quiver Rest - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš patvaraus plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio.

  Ilgis - 24cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman Rotating Side Quiver Rest

  8,65 EUR

  Flagman Rotating Side Quiver Rest -  modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš patvaraus plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio.

  Ilgis - 24cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Flagman

  68,90 EUR

  Labai tvirtas meškerykočių laikiklis, vienu metu talpinantis 12 meškerių. Teleskopinės kojs padeda keisti stovo aukštį ir prisitaikyti prie nelygaus paviršiaus bei naudoti universaliai - tiek žvejojant nuo kranto, tiek įbridus į vandenį.  Laikiklis pagamintas iš minkštos medžiagos, tad nepažeis meškerės. Savaime užsifiksuojančios kojos konstrukcija apsaugo meškeres. Sulankstomos konstrukcijos, kas leidžia greitai išskleisti ir suskleisti. Turi kablį, tad yra galimybė pakabinti papildomą svorį esant labai stipriam vėjui. 

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Flagman Armadale Feeder Arm Medium

  72,40 EUR

  Flagman Armadale Feeder Arm Medium - ergonomiškas ir lengvas laikiklis meškerėms su 2 tvirtinimo taškais. Tvirtinasi prie 25, 30, 36mm skersmens kojų. Pagamintas iš specialaus aliuminio lydinio, išsiskiria tvirtumu, lengvumu ir užtikrina stabilumą meškerykočiui. 

  Ilgis - 75cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis meškerei Flagman 90 Foam Team Rest EVA

  9,60 EUR

  Flagman 90 Foam Team Rest EVA - meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio.

  Ilgis - 34cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Flagman Match Competition

  28,00 EUR

  Flagman Match Competition - patikimas, plastikinis Flagman stalas su metaliniu rėmu. Skirtas tvirtinti prie platformos ar kėdės turičios 25, 30, 36mm skersmens kojas. Leidžia susidėti papildomus aksesuarus. Paaukštinti stalo šonai apsaugo įrankius nuo kritimų.

  Matmenys - 42x38cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Side Tray L

  32,98 EUR

  Preston Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Dėl patvarios konstrukcijos ir paaukštintų stalo šonų, įrankiai apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 33x44cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis trims meškerėms FL Buzz Bar Alu

  5,10 EUR

  Patogus laikiklis, tvirtinamas į žemę ir vienu metu galintis laikyti tris meškeres. Stovelio viršuje esantys sriegiai taip pat tinka ir signalizatioriams įsukti.

  Ilgis - reguliuojasi nuo 35 iki 60cm
  Tarpai tarp meškerių laikiklių - 25cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Team Feeder By Döme Side Tray Medium

  34,40 EUR

  Haldorado Team Feeder Side Tray Medium - itin tvirtos konstrukcijos, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 36mm, 30mm ir 25mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Matmenys - 42x38x2cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Team Feeder By Döme Competition

  8,85 EUR

  Haldorado Team Feeder Competition - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklis pagamintas iš patvaraus, nedūžtančio TPE plastiko ir padengta neslystančia gumuota danga. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Ilgis - 27cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Atrama Haldorado Star Arm Rest

  11,30 EUR

  Haldorado Star Arm Rest - kampinė atrama grublėtu paviršiumi, skirta patogiai pasidėti meškerės kotui arba galūnei, tvirtinama sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio. 

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Haldorado Star Rod Rest Curved

  11,00 EUR

  Haldorado Star Rod Rest Curved - meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Galuose esantys rutuliai garantuoja, kad žuvis negalės lengvai ištraukti meškerės iš laikiklio. 

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Team Feeder By Döme

  13,80 EUR

  Haldorado Team Feeder Rod Holder - modernaus dizaino meškerių laikiklis, tinkantis įvairių meškerių kotams, tvirtinamas sriegiu prie meškerės laikiklių. Laikiklio galvutė pagaminta iš EVA medžiagos, kuri yra švelni ir apsaugo meškerykočius nuo išorinių pažeidimų. Paaukštinti kraštai garantuoja, kad žuvis negalės meškerės ištraukti iš laikiklio. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Ilgis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Super Side Tray

  35,99 EUR

  Preston Super Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23, 25 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Stalo šonai paaukšinti, kad įrankiai būtų apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 43x39cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis GURU Mini Stealth Reaper Rear Rest

  6,49 EUR

  GURU Mini Stealth Reaper Rear Rest - tvirtas meškerių laikiklis su žalvariniu sriegiu. Unikali šio laikiklio konstrukcija leidžia meškerykočius padėti bet kokiu kampu, o valas visada laisvai bėga per griovelius. Tinka visų tipų meškerių kotams.

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Preston Keepnet Arm SH

  17,99 EUR

  Preston Keepnet Arm SH - graibšto laikiklis su greita jungtimi. Laikiklį galima pasukti norimu kampu. Gali būti tvirtinamas prie 23mm kvadartinių, ir 25mm, 30mm apvalių kojų. 

  Peržiūrėti