Kėdės

Turime platų pasirinkimą karpinių kėdžių, feederinių bei paprastų išlankstomų kėdžių žvejybai. Prie karpinių kėdžių galima pritvirtinti prailginimus ir jas paversti gultais, ant kurių patogiai galėsite praleisti naktį žūklėje. Prie feeder kedžių galima primontuoti įvairius priedus. Paprastos žvejybinės kėdės, patogiai ir greitai susilanksto bei tinka naudoti ne tik žvejyboje, bet ir poilsiaujant gamotoje.

Aktyvūs filtrai

 • -15% Kėdė Carp F5R
  • Išpardavimas!

  Kėdė Elektrostatyk Carp F5R

  79,80 EUR -15% 93,88 EUR

  Elektrostatyk Carp F5R – viena populiariausių kėdžių pagal kainos ir kokybės santykį. Šio kedės kojos prasiilgina iki 20cm, bei galima kiekvieną atskirai reguliuoti. Taip pat reguliuojasi atlošo pasvyrimo padėtis. Prie jos papildomai galima primontuoti, kojų prailginimą su kuriuo kėdė taps patogiu gultu. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies ilgis - 48cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 35cm iki 55cm
  Atlošo aukštis - 60cm
  Svoris - 6kg
  Išlaikomas svoris - iki 130kg

  Peržiūrėti
 • -15% Kėdė Carp F5R STP
  • Išpardavimas!

  Kėdė su staliuku ir meškerės laikikliu Elektrostatyk Carp F5R STP

  99,80 EUR -15% 117,41 EUR

  Elektrostatyk Carp F5R STP - su staliuku ir meškerės laikikliu. Patogi kėdė su reikalingais priedais, puikiai tinka naudoti feeder žūklėje. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies ilgis - 48cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 33cm iki 46cm
  Atlošo aukštis - 60cm
  Svoris - 6kg
  Išlaikomas svoris - iki 130kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Elektrostatyk Carp FK5

  95,00 EUR

  Elektrostatyk Carp FK5 – Patogi, plati ir tvrita kėdė naudoti žvejyboje arba buvimui gamtoje. Reguliuojasi kėdės atlošo pasvyrimo kampas bei kojų ilgiai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmetys:
  Ilgis - 50cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 40cm iki 55cm
  Atlošo aukštis - 70cm
  Svoris - 8,5kg
  Išlaikomas svoris - iki 150kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Elektrostatyk Carp F1

  41,50 EUR

  Elektrostatyk Carp F1 – Patoilgi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yra vieta skirta pasidėti gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies ilgis - 41cm
  Plotis - 42cm
  Aukštis - 42cm
  Atlošo aukštis - 45cm
  Svoris - 3kg
  Išlaikomas svoris - 110kg

  Peržiūrėti
 • Gultas Elektrostatyk Carp F5R

  124,00 EUR

  Elektrostatyk Carp F5R - reguliuojasi gulto atlošo pasvyrimo kampas, nusileidžia į visiškai horizontalų. Taip pat galima reguliuoti kojų ilgius, tai patogu jeigu planuojama statyti ant nelygios žemės. Gultas / lova susideda iš dviejų dalių - kėdės ir prailginimo. Nuėmus prailginimą galima puikiai naudoti kaip patogią kėdę žvejybai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmenys:
  Ilgis - 180cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 33cm iki 46cm
  Svoris - 10kg
  Išlaikomas svoris - iki 130kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Elektrostatyk Carp FK2

  86,00 EUR

  Elektrostatyk Carp FK2 – komfortiška ir labai patogi kedė. Kėdes kojos reguliuojasi kiekviena atskirai - prasiilgina iki 15cm. Taip pat galima keisti atlošo pasvyromo kampą. Prie kedės galima prisitaikyti prailginimą ir kėdė tampa gultu. Puikiai tinka naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies ilgis - 55cm
  Plotis - 55cm
  Aukštis - nuo 30cm iki 45cm
  Atlošo aukštis - 65cm
  Svoris - 7kg
  Išlaikomas svoris - iki 140kg

  Peržiūrėti
 • Prailgintojas kėdei Elektrostatyk Carp F5R

  47,00 EUR

  Elektrostatyk Carp F5R - primontuotas labai padidina kėdės komfortą, kurią galima naudoti net kaip gultą/lovą ilgesnėms žvejybos išvykoms. Jo kojų ilgiai reguliuojamos, kad būtų galima pastatyti ant nelygaus reljefo.

  Matmenys:
  Ilgis - 70cm
  Plotis - 60cm
  Aukštis - nuo 33cm iki 46cm
  Svoris - 4kg

  Peržiūrėti
 • Prailgintojas kėdei Elektrostatyk Carp FK2

  47,00 EUR

  Elektrostatyk Carp FK2 - kėdės atrama kojoms sukuria labai patogų karpinį gultą su kėde.Jis turi reguliuojamas kojeles, todėl gali būti montuojamas ant nelygios žemės.

  Matmenys:
  Ilgis - 70cm
  Plotis - 60cm
  Aukštis - nuo 30cm iki 45cm
  Svoris - 3kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Elektrostatyk Carp WP5

  25,00 EUR

  Elektrostatyk Carp WP5 - Nedidelė, nebrangi, kompaktiška kėdutė su atlošu. Greitai išsilanksto ir susideda. Gali būti žalios arba kamufliažinės spalvos.

  Ilgis - 33cm
  Plotis - 30cm
  Aukštis - 40cm
  Atlošo aukštis - 45cm
  Svoris - 2,8kg
  Išlaikomas svoris - iki 120kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Elektrostatyk Carp F6

  42,00 EUR

  Elektrostatyk Carp F6 - greitai ir patogiai susilankstoma kėdė, puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Ilgis - 40cm
  Plotis - 46cm
  Aukštis - 46cm
  Atlošo aukštis - 40cm
  Svoris - 4kg

  Peržiūrėti
 • Priedai kėdei F5R

  30,00 EUR

  Staliukas ir meškerės laikiklis, palengvins jūsų žūklę ir ją pavers labiau komfortiška. Patogiai prie F5R STP kėdės (turi būti ir priekyje ir gale specialios angos pritvirtinti priedams) įmontuojami priedai leis jums nepakylant nuo kėdės, turėti tiek masalus tiek meškerykočio kotą po ranka.

  Peržiūrėti
 • Kėdė Elektrostatyk Cuzo F3

  140,00 EUR

  Elektrostatyk Cuzo F3 - patogi kėdė naudoja feeder / dugninėje žūklėje. Prie 25mm skersmens kojų galima prisidėti įvairius priedus: laikiklius, staliuką, pedaną ir t.t. Kojų aukščius galima reguliuoti atskirai. Yra gulsčiukas, kurio pagalba pastatysite kėdę lygiai ir stabiliai. Puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminti kėdė, rekomenduojame!

  Matmenys - 65x78x20cm
  Svoris - 6,3kg su kojomis
  Atlošo aukštis - 60cm
  Atlošo plotis - 46cm
  Sėdimosios dalies ilgis - 48cm
  Sėdimosios dalies plotis - 50cm
  Teleskopinės kojos ilgis - 66-95cm
  Kojos skersmuo - ø25mm

  Peržiūrėti
 • Pedanas kėdei Elektrostatyk 70x50cm

  96,80 EUR

  Pakojis tvirtinasi prie kėdės arba platformos. Pedano komplekte yra 4 prasiilginančios kojos. Pedanas suteikia stabilumo ir patogumo sėdint ant nelygaus paviršiaus. Turi papildomas plastikinias jungtis prijungti prie kedės arba platformos kojų.

  Ilgis - 70cm
  Plotis - 50cm
  Kojų ilgis - 70-105cm
  Kojų skersmuo - 25mm
  Svoris - 6kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė su pedanu Elektrostatyk Cuzo F3

  235,00 EUR

  Elektrostatyk Cuzo F3 - stabili ir patogi kėdė skirta feeder / dugninei žūklei. Kėdė turi 4 prasiilginančias kojas. Sukomplektuota kartu su pedanu. Pedanas turi 4 atskiras prasiilginančias kojas taip pat.

  Kėdės matmenys:
  Ilgis, plotis , aukštis: 65x78x20cm
  Svoris -  6,3kg
  Atlošo aukštis - 60cm
  Atlošo plotis - 46cm
  Sėdimosios dalies ilgis - 48cm
  Sėdimosios dalies plotis - 50cm
  Teleskopinės kojos ilgis - 66-95cm
  Kojos skersmuo - ø 25mm

  Pedano matmenys:
  Ilgis - 70cm
  Plotis - 50cm
  Kojų ilgis - 70-105cm
  Kojų skersmuo - 25mm
  Svoris - apie 6kg

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Platforma Matrix S36 Superbox

  679,99 EUR -10% 755,54 EUR

  Matrix Platforma S36 Superbox Lime - kompaktiško dizaino, patogi, pagaminta iš aliuminio, reguliuojamo aukščio žvejo platforma. Kojos 36mm diametro, teleskopinės. Nuimamas arba sutraukiamas į vidų pakojis, neslystantis pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Platformos visose kojose (viršutinėse dalyse, uždengti juoda plastmase, kuri išsisuka) įmontuoti sriegiai aksesuarų tvirtinimui. Platforma turi vieną gilią dėtuvę, vieną 90mm gylio dėtuvę ir 1 dėtuvę su rankena. Lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Įmontuotas gulsčiukas tiksliam platformos pastatymui. Platforma turi nešimui ant peties skirtą paminkštintą diržą, kurį galima nuimti.

  Peržiūrėti
 • Kėdės prailginimas Elektrostatyk FK5 POD

  47,00 EUR

  Elektrostatyk FK5 POD - primontuotas labai padidina kėdės komfortą, kurį galima naudoti net kaip gultą/lovą ilgesnėms žvejybos išvykoms. Jo kojų ilgiai reguliuojami, kad būtų galima pastatyti ant nelygaus paviršiaus. 

  Matmenys:
  Ilgis - 75cm
  Plotis - 60cm
  Aukštis - nuo 33cm iki 46cm
  Svoris - 4kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė CarpZoom Foldable Armchair

  27,00 EUR

  CarpZoom Foldable Armchair - patogi, sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui, telefonui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys - 53x43x41/94cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė CarpZoom Feeder Competition

  74,00 EUR

  CarpZoom Feeder Competition - patogi, daugelio meškeriotojų naudojama Carp Zoom kėdė. Ši kėdė pagaminta iš tvirto plieno, kuris papildomai padengtas nerūdijančio plieno danga. Taip pat, šio modelio kėdę galima pasistatyti net nuolydžioje vietovėje. Kiekvienos kojos apačioje, kurias galima greitai ir lengvai reguliuoti, yra tam tikri padai, kurie užtikrina puikų stabilumą net ant kietų, minkštų ar akmenuotų paviršių. Tokie padai taip pat padeda kėdę gerai įtvirtinti smėlyje. Nugaros atlošas reguliuojamas, todėl galima pakeisti pasvirimo kampą, kad būtų patogu. Yra papildoma kišenė atlošo nugaroje.

  Matmenys - 51x45x47/100cm
  Svoris - 6,1kg

  Peržiūrėti
 • Vandeniui atsparus kėdės užvalkalas FOX

  16,99 EUR

  Neperšlampamas, elastingas, nuo lietaus ir dulkių apsaugantis kėdės apsauginis užvalkalas. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kėdė Matrix Deluxe Accessory Chair

  174,99 EUR

  Matrix Deluxe Accessory Chair - aliuminio/plieno konstrukcijos kėdė su aukštu, plačiu paminkštinimu komfortui, skirta dugninei, karpinei, plūdinei žvejybose. Reguliuojamas kojų aukštis. Kojų galai reguliuojasi, tad galima šią kėdę pastatyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus.
  Kėdė turi 25mm aliuminio kojas, prie kurių galima pridėti įvairius feeder priedus, kaip meškerių laikiklius, feeder arm, staliukus ir kita. Kėdė lengvai susilanksto, turi nešiojimo dirželį, tad ją patogu transportuoti. Atlaiko iki 150kg.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti