Kėdės

Turime platų pasirinkimą karpinių, feeder bei paprastų, išlankstomų kėdžių žvejybai. Prie karpinių kėdžių galima pritvirtinti prailginimus ir jas paversti gultais, ant kurių patogiai galėsite praleisti naktį žūklėje. Prie feeder kedžių galima pritvirtinti įvairius priedus. Paprastos žvejybinės kėdės, patogiai ir greitai susilanksto bei tinka naudoti ne tik žvejyboje, bet ir poilsiaujant gamtoje.

Aktyvūs filtrai

 • -20% Kėdė-kuprinė DAM Backpack with Chair
  • Tik internetu
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Kėdė-kuprinė DAM Backpack with Chair

  59,40 EUR -20% 74,25 EUR

  DAM Backpack with Chair - ši kuprinė su integruota kėde sveria tik 3 kg, tačiau gali atlaikyti iki 110 kg svorį. Kuprinės matmenys yra 40x38x55 cm, suteikiant pakankamai vietos jūsų žvejybos reikmenims ar kitiems būtiniausiems daiktams. Tvirta ir patvari konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą, o kėdė suteikia patogią sėdimą vietą bet kurioje vietoje.

  *Medžiaga - 100% 600D nailonas / PVC
  *Didelė kuprinės talpa
  *Trys išorinės kišenės
  *Maksimali apkrova 110 kg
  *Matmenys 40 x 38 x 55 cm

  Peržiūrėti
  • Tik internetu
  • Nauja

  Kėdė Prologic Inspire Lite-Pro Chair W/Pockets

  71,50 EUR

  Prologic Inspire Lite-Pro Chair W/Pockets - mažiausia iš Prologic Lite-Pro serijos Inspire karpinių kėdžių. Yra įsiūta kišenėlė po sėdyne, skirta priedams. Skirta mobilumo mėgstantiems bei mėgstantiems minimalizmą šalia vandens. Kėdės sėdynė pagaminta iš aukštos kokybės, atsparios vandeniui, kvėpuojančios medžiagos. Kėdėje yra patogi, neopreninė pagalvėlė galvos aukštyje. Kiekviena kojelė yra atitinkamai reguliuojama, kad būtų galima pritaikyti prie nelygios vietovės. Sudėjus užima nedaug vietos transportavimo metu. Kėdės spalvinis raštas - kamufliažinis Mimicry Camo Pattern. Patogumas aukščiausiame lygyje!

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 47x40x52cm
  Atlošo aukštis - 33-52cm
  Svoris - 4,8kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair W/Arms
  • Tik internetu
  • Nauja

  Kėdė Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair W/Arms

  86,90 EUR

  Prologic Inspire Lite-Pro Recliner Chair - yra patogi ir lengva karpinė kėdė, sukurta ilgoms žvejybos sesijoms. Ji pasižymi reguliuojamu atlošu ir patvariais porankiais, kurie suteikia papildomą komfortą. Lengvas, tačiau tvirtas aliuminio rėmas užtikrina ilgaamžiškumą, o paminkštintas sėdynės paviršius suteikia maksimalų patogumą. Kėdė lengvai sulankstoma ir patogi transportuoti, todėl ji yra puikus pasirinkimas bet kuriam žvejui.

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 47x40x52cm
  Atlošo aukštis - 33-43cm
  Svoris - 6,3kg
  Išlaikomas svoris - iki 140kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Pro FL Camo Chair Small
  • Nauja

  Kėdė Pro FL Camo Chair Small

  85,60 EUR

  Pro FL Camo Chair Small – labai patogi ir tvirta kėdė, skirta naudoti žvejyboje arba iškylai gamtoje. Reguliuojasi kėdės atlošo pasvyrimo kampas bei kojų ilgiai. Sėdimoji dalis ir atlošas paminkštinti, dėl to bus patogu sėdint ir ilgą laiką. Labai greitai bei patogiai susilanksto.

  Matmenys:
  Sėdimosios dalies matmenys - 50x40
  Atlošo matmenys - 50x55cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 35-45cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė Carp Expert Big Boss

  120,00 EUR

  Carp Expert Comfort Camo - dėl sėdynės ir atlošo dizaino bei matmenų kėdė suteikia dideli komfortą. Kėdė turi nuimamą papildomą pagalvę. Taip pat reguliuojasi atlošo pasvyrimo padėtis.

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 60x60cm
  Atlošo aukštis - 55x65cm
  Svoris - 7,5kg
  Išlaikomas svoris - iki 150kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Carp Expert Comfort Camo

  110,00 EUR

  Carp Expert Comfort Camo - visas paminkštintas šios unikalios kamufliažo audinio kraštas turi sutvirtintas siūles, kad būtų geriau apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Dizainas taip pat apima du porankius, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas. Tai tvirtas ir įspūdingas gaminys. Rėmas yra sulankstomas, todėl jį lengviau transportuoti ir laikyti.

  Matmenys:

  Sėdynės dydis - 50x38x55cm
  Atlošo aukštis - 55cm
  Svoris - 5,5kg
  Išlaikomas svoris - iki 120kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor Elegant Chair

  24,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yravieta, skirta pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys - 90x85x45cm
  Transportavimo matmenys - 90x20cm
  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor King Size

  59,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yra dvi vietos, skirtos pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Sėdimosios dalies matmenys - 60x54cm
  Matmenys - 
  60x95x100cm
  Transportavimo matmenys - 25x20x100cm
  Svoris - 4kg
  Atlaiko iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • -15% Kėdė Elektrostatyk Carp FK6
  • Sumažinta kaina

  Kėdė Elektrostatyk Carp FK6

  108,60 EUR -15% 127,76 EUR

  Elektrostatyk Carp FK6 – patogi, plati ir tvirta kėdė, skirta naudoti žvejyboje arba buvimui gamtoje. Reguliuojasi kėdės atlošo pasvyrimo kampas bei kojų ilgiai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmetys:
  Ilgis - 50cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 40cm iki 55cm
  Atlošo aukštis - 70cm
  Svoris - 8,8kg
  Išlaikomas svoris - iki 150kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė Atora Feeder Chair

  189,00 EUR

  Atora Feeder Chair - Lietuvos žvėjų pamėgta kėdė skirta Feeder žūklei. Kėdės stabilumą užtikrina 36mm koja, prie kurios galite pritvirtinti įvairius feeder priedus. Kojos teleskopinės, jų ilgiai reguliuojasi. Kojų padai taip pat reguliuojasi ir labai palengvina kėdės pastatymą ant nelygaus paviršiaus. Priekinių kojų viršūnėlese atsisuka dangtelis, po kuriuo yra sriegiai, į kuriuos galima įsukti norimą priedą. Taip pat galima reguliuoti atlošo pasvyrimo kampą. Kėdė patogiai susideda ir transportuojasi. Gale kėdės yra rankena, kuri labai palengvina jos transportavimą. Gale, prie rankenos, į kėdės korpusą yra įmontuotas gulščiukas, kuris pravers, kai kėdę reikės statyti ant nelygaus paviršiaus. Patogiam kėdės transportavimui, po apačia yra specialūs laikikliai, į kuriuos įsistato kėdės kojos bei yra diržas petį. 

  Kojos diamentras – 36mm
  Sėdimosios dalies plotis - 60cm
  Sėdimosios dalies gylis - 51 cm
  Atlošo aukštis - 59 cm
  Kėdės korpuso matmenys - 66x57cm
  Galinių kojų aukštis - nuo 65 iki 90cm
  Priekinių kojų aukštis - nuo 70 iki 107cm

  Svoris - 7kg

  Peržiūrėti
 • -10% Kėdė Flagman Armadale Feeder Chair
  • Sumažinta kaina

  Kėdė Flagman Armadale Feeder Chair

  243,00 EUR -10% 270,00 EUR

  Flagman Armadale Feeder Chair - labai patikimos ir tvirtos konstrukcijos sulankstomas krėslas, kuris gali būti naudojamas tiek kaip kėdė, tiek kaip platforma. Rėmas pagamintas iš lengvo lydinio, sėdimoji dalis pagaminta iš ilgaamžės medžiagos. Kėdės nugarėlę galima laisvai atlošti. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus, nes kojos yra teleskopinės, o padai turi reguliuojamas plokšteles. Platūs padai neleidžia smigti į minkštą gruntą. Kojos aliumininės. Galima naudoti bet kokius 36mm skersmens kojas turinčioms platformoms tinkančius priedus. 

  Nugarėlės aukštis - 65cm
  Nugarėlės plotis - 60cm
  Kojos skersmuo - 36mm
  Kojos aukštis - reguliuojasi nuo 50 iki 85cm
  Transportavimo matmenys - 72x68x25cm
  Svoris - 7,8kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui

  12,90 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 26x27cm
  Svoris - 950g                                                
  Transportavimo ilgis - 44cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui

  17,40 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yra vieta skirta pasidėti gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 43cm
  Svoris - 2kg
  Transportavimo ilgis - 80cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė Filex Superior Feeder Chair 36

  224,00 EUR

  Filex Superior Feeder Chair 36 - itin stabili ir tvirta kėdė, kuri užtikrins didelį patogumą visos žvejybos metu. Kėdė turi keturias 36mm diametro kojas, kurios garantuoja papildomą stabilumą ant bet kokio paviršiaus. Visos kėdės kojos turi universalų sriegį viršuje. Priekinės kojos yra teleskopinės, o galinės fiksuotos. Sėdynė ir atlošas pagaminti iš patogaus porolono. Be to, ši kėdė turi dvi 36mm diametro kojeles šonuose, kad būtų galima lengvai pritvirtinti norimus priedus. Nugaros atlošas reguliuojamas keliomis padėtimis. Tvirti ir lengvai užsukami/atsukami laikikliai leidžia greitai ir lengvai pasireguliuoti kėdės aukštį. Lengvai sulankstoma ir turi peties diržą patogiam transportavimui.

  Atlošo matmenys - 62x50cm
  Sėdimos dalies matmenys - 53x50cm
  Galinių kojų ilgis - 55cm
  Priekinių, teleskopinių ilgis - reguliuojasi nuo 55 iki 85cm

  Peržiūrėti
 • -10% Kėdė DAM Iconic Foldable Chair
  • Išpardavimas!

  Kėdė DAM Iconic Foldable Chair

  63,90 EUR -10% 71,00 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su dvejomis vietomis įsidėti gėrimui. Pagaminta iš itin tvirto apvalaus plieno rėmo, aukštos kokybės 600D poliesterio pamušalo, nuimamo ir storo paminkštinto galvos srityje. Lengva transportuoti ir patogu sėdėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje. Turi transportavimo krepšį.

  Matmenys:
  Matmenys - 98x85x70cmcm
  Svoris - 4kg
  Transportavimo matmenys - 98x20x20cmcm
  Atlaiko svorį iki - 130kg

  Peržiūrėti
 • Platforma Preston Absolute Station Graphite

  999,99 EUR

  Preston Absolute Station Graphite - patogi, iš itin aukštos kokybės medžiagų pagaminta, reguliuojamo aukščio platforma. Daugelį metų „Absolute" yra aukščiausios klasės platformos, dizaino ir inžinerijos šedevras, apimantis pažangiausias funkcijas ir visiškai naują elegantišką dizainą. Pagrindinis sėdynės dėžės rėmas pagamintas iš lengvo aliuminio, naudojant hidroformavimo technologiją, dėl kurios jis yra lengvas ir itin tvirtas. Turi 6 teleskopines kojas, kurių diametras yra 30mm. Platformoje, po sėdyne, yra stalčiukai įvairiems žvejybos įrankiams susidėti. Platforma turi „Mag-Lok“ spaustukus, kurie užtikrina, kad dėtuvės būtų saugiai užfiksuotos transportavimo metu. Nuimamas arba sutraukiamas, reguliuojamas pakojis, neslystantis pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Platforma turi nešimui ant peties skirtą paminkštintą diržą, kurį galima lengvai nuimti. Turi paminkštintą peties diržą patogiam transportavimui.

  Svoris - 17kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kėdė su krepšiu žvejybai ir turizmui

  12,50 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su krepšiu. Krepšyje yra atsegamas skyrius ir rankenos, kurios pagelbės transportuojant  Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 25x26cm
  Svoris - 260g
  Transportavimo ilgis - 45x35cm

  Peržiūrėti
 • Maža kėdutė žvejybai ir turizmui

  5,60 EUR

  Patogi, maža, lengvai sulankstoma kėdutė vaikams. Dėl savo mažo dydžio labai patogi transportuoti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 20cm
  Svoris - 260g
  Transportavimo ilgis - 37cm

  Spalva gali skirtis.

  Peržiūrėti
 • Platforma Haldorado Rotary Box

  450,00 EUR

  Haldorado Rotary Box - kompaktiško dizaino, patogi platforma su pakoju ir šoniniu staliuku. Platforma turi 1 erdvų, greitai atidaromą smulkių įrankių skyrių. Sėdynė ir atlošas padengti specialia medžiaga, kuri labai atspari kaitriai vasaros saulei ir 100 % atspari vandeniui. Visos 4 žvejybinę platfromą laikančios kojos yra 36mm skersmens, apvalios, suderinamos su priedais. Kojelių apačios, tiek platformos, tiek pakojo, yra plokščios ir reguliuojamos, todėl puikiai prisitaiko bet kokio nelygaus paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Pakojo kojelės yra teleskopinės. Pakojis pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl nebijo vandens. Staliukas pagamintas iš perforuoto metalo, dėl to jis yra labai lengvas, bet tvirtas. Turi storą, paminkštintą diržą, kuris padeda lengvai transportuoti platformą.

  Matmenys - 72x44x65cm
  Pakojo plotis - 61cm
  Pokojo matmenys - 48x42cm
  Stalo matmenys - 88x51cm
  Svoris - 10kg

  Peržiūrėti
 • Pedanas kėdei Preston Absolute 36

  142,99 EUR

  Preston Absolute 36 Feeder Chair Foot Platform - pedanas tvirtinasi prie kėdės arba platformos. Pedano komplekte yra 2 36mm teleskopinės kojos, kurių galai reguliuojasi, tad pedanas išliks stabilus ant bet kokios nelygaus paviršiaus. Dėl itin stabilios konstrukcijos, prie jo puikiai tinka tvirtinti papildomus „Offbox" priedus. Pedanas greitai ir lengvai susirenka.

  Matmenys - 55x11,5x77cm
  Kojų ilgis - 50cm
  Kojų skersmuo - 36mm
  Svoris - 10kg

  Peržiūrėti