Įrankiai / aksesuarai

Įvairūs žvejybos įrankiai bei aksesuarai skirtingiems žūklės būdams. Nepriklausomai nuo metų laiko ar žvejybos būdo, kiekvienas žvejys turi savo mėgstamus pagrindinius žvejybos įrankius ir reikmenis. Tai gali būti įvairios žnyplės, kabliukų išėmėjai, žirklės, peiliai, žiodikliai, svarstyklės, laidynės, talpos masalams, pavadėlinės, baltyminių kukulių adatos ir dar daugelis kitų smulkmenų reikalingų žvejyboje. Taip pat, galite pasirinkti įvairių įrankių, kurie bus ne tik pagalbininkai žvejyboje, bet ir pravartūs įrankiai stovyklaujant gamtoje.

Aktyvūs filtrai

 • Adatėlės boiliams Pro FL Bait Pins
  • Nauja

  Adatėlės boiliams Pro FL Bait Pins

  1,50 EUR

  Pro FL Bait Pins - adatėlės, skirtos patogiam boilio tvirtinimui. Adatėlės yra labai lengvos, todėl neatims masalo plūdrumo. Adatėlės skirtos rišti pavadėliams, gaudant Method Feeder būdu. Taip pat puikiai tiks karpiavimui, gaudant vienu masalu. 

  Pakuotėje 25 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų ilgių.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Karpinė sistemėlė FOX Naturals Leadcore Leaders x3

  6,99 EUR

  FOX Naturals Leadcore PG Lead - tai paruoštas lyderis su švininiu šerdu, skirtas kiekvienam, kuris vertina aukštą kokybę ir galutinio montažo patikimumą. Prie lyderio tereikia pritvirtinti bet kokį saugų Fox EDGES klipsą dydis 7. Pagamintas iš Edges Naturals 50lb Leadcore, žinomo dėl išskirtinio atsparumo ir ilgaamžiškumo, šis lyderis užtikrina efektyvumą ir patikimumą bet kurioje situacijoje.

  Produktas buvo atidžiai suprojektuotas ir pagamintas Fox, vieno iš labiausiai gerbiamų žūklės įrangos gamintojų pasaulyje.
  Nepaneigiamas lyderio pranašumas yra jo spalvinė gama "Naturals", kuri yra tamsiai žalia ir diskretiška, todėl puikiai maskuojasi ant beveik bet kokio dugno ir padidina šansus apgauti sunkiai pagauanamas žuvis.

  Pakuotėje 3vnt.

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Kobra FOX Rangermaster Carbon 26

  109,24 EUR -5% 114,99 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiško anglies pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Į kobros komplektą įeina medžiaginis dėklas su užtrauktuku patogiam transportavimui.

  Skersmui: 26mm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Valo žymeklis Cralusso Line Marker Pink
  • Nauja

  Valo žymeklis Cralusso Line Marker Pink

  14,15 EUR

  Cralusso Line Marker Pink - aukštos kokybės, ilgai išliekantis, vandeniui atsparus valo žymeklis, padėsiantis kiekvieną kartą numesti masalą norimu atstumu. Baigus žvejoti galima nuvalyti nuo valo.

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Matas karpių žūklei Kamasaki

  15,60 EUR

  Matas/kilimėlis Kamasaki - pagamintas iš minkštos medžiagos, kuris skirtas karpių bei kitų žuvų žvejybai naudoti. Kilimėlis patiesiamas ant žemės ir sušlapinimas, tada ant jo paguldomas sugautas laimikis. Taip žuvis apsaugoma nuo purvo ir galimai patenkančių infekcijų į jos kūną. Matus reikalaujama turėti vykstant žvejoti į komercinius vandens telkinius ar dalyvaujant varžybose.

  Matmenys - 100x60

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai
  • Nauja

  Formelė šėryklai

  1,90 EUR

  Formelė skirta naudoti su Method Feeder šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite naudodami du šoninius sparnelius, esančius formelės šonuose. Apačioje yra mygtukas, kuris palengvina šėryklos išėmimą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 5x2,8cm
  L - 5,8x3,2cm

  Peržiūrėti
 • Žuvies matavimo liniuotė
  • Nauja

  Žuvies matavimo liniuotė

  12,70 EUR

  Plati, iš tvirto plastiko pagaminta liniuotė žuvims matuoti. Liniuotė susilanksto ir neužima daug vietos.

  Ilgis - 100cm

  Peržiūrėti
 • Stalas FL Bivvy Table RP07
  • Nauja

  Stalas FL Bivvy Table RP07

  54,90 EUR

  Staliukas su teleskopinėmis kojomis. Nedidelis transportavimo dydis užtikrina patogumą. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Pagamintas iš kieto ir tvirto plastiko. Staliuko kraštai aukštesni, dėl to daiktai nuo stalo nenuslys. Stalas padalintas į šešias dalis, dėl to patogu susidėti įrankius ar aksesuarus pagal poreikį. Turi stalčiuką, kuriame yra speciali porolonu dengta vieta pavadėliams susidėti. Teleskopinės, reguliuojamos kojos turi specialius padus, kurie leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. Ant stalviršio yra nubraižyta 28 cm liniuotė.

  Stalviršio išmatavimai - 48x28cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 31 iki 44cm

  Peržiūrėti
 • Stalas FL Bivvy Table RP01
  • Nauja

  Stalas FL Bivvy Table RP01

  39,60 EUR

  Staliukas su teleskopinėmis kojomis. Nedidelis transportavimo dydis užtikrina patogumą. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Pagamintas iš kieto ir tvirto plastiko. Staliuko kraštai aukštesni, dėl to daiktai nuo stalo nenuslys. Stalas padalintas į keturias dalis, dėl to patogu susidėti įrankius ar aksesuarus pagal poreikį. Teleskopinės, reguliuojamos kojos turi specialius padus, kurie leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. 

  Stalviršio išmatavimai - 60x29cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 24 iki 30cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga Fox Tip & Butt Protectors
  • Nauja

  Meškerės galūnių apsauga Fox Tip & Butt Protectors

  10,99 EUR

  Apsaugokite savo meškerę nuo pažeidimų transportuojant naudodami inovatyvias Fox Tip & Butt Protectors apsaugos. Šios prekės ženklo produktai yra žinomi visame pasaulyje tarp žvejų dėl jų patikimumo ir funkcionalumo. Fox apsaugos ne tik yra praktiškos, bet taip pat turi estetišką išvaizdą, tad išsiskirsite kiekviename žūklės vietoje.

  Fox Tip apsaugos pagamintos iš neopreno – lengvos ir atsparios medžiagos, kuri efektyviai saugo meškerę nuo pažeidimų. Jų universali konstrukcija reiškia, kad jos tinka daugumai karpių meškerių. Jūs visada galite būti tikri, kad jūsų meškerė yra saugi, nepriklausomai nuo vietos, į kurią ją vežate.

  Fox meškerės apsaugos sukurtos siekiant maksimaliai apsaugoti jūsų įrangą. Plati apsauga antikui ir siauresnė viršūnei užtikrina optimalią apsaugą kiekvienai meškerės daliai. Be to, lipdukų užsegimai išlaiko apsaugas vietoje, net keliaujant į nelygias žūklės teritorijas.

  *Neopreninės apsaugos viršūnei ir antikui, naudojamos saugiam transportavimui
  *Plati apsauga antikui ir siauresnė viršūnei
  *Lipdukų užsegimai, išlaikantys apsaugas vietoje

  Peržiūrėti
 • Švinukų rinkinys FL 0,3-3,6g
  • Nauja

  Švinukų rinkinys FL 0,3-3,6g

  3,00 EUR

  Užspaudžiamų švinukų rinkinys. Komplekte yra pailgi, užspaudžiami švinai nuo 0,3 iki 3,6 gramų svorio.

  Bendras svoris - 156g

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Replės Pro FL Crimp Set

  13,20 EUR

  Pro FL Crimping Pliers - replės naudojamos vamzdeliams pavadėlių gamybai. Puikus įrankis norint savarankiškai pasidaryti spiningavimo pavadėlius. Komplekte yra 0,6mm ir 0,8mm vamzdelių. Replės taip pat turi aštrius ašmenis valui nukirpti bei įrankį mazgams ištraukti.

  Peržiūrėti
 • Dėklas ritėms Pro FL
  • Nauja

  Dėklas ritėms Pro FL

  20,99 EUR

  Dėklas, skirtas keturioms ritėms saugiai laikyti ir transportuoti. Dėklas paminkštintas, kad ritė būtų apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Dėklas užsisega stipriais ir tvirtais užtrauktukais.

  Matmenys - 40x40x10cm

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Pro FL 25mmx5m
  • Nauja

  PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Pro FL 25mmx5m

  8,30 EUR

  PVA kojinė yra tvirta, puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Ilgis - 5m
  Storis - 37mm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Pro FL 37mmx5m

  8,80 EUR

  PVA kojinė yra tvirta, puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Ilgis - 5m
  Storis - 37mm

  Peržiūrėti
 • Grąžtas boiliams Pro FL Bore Tool
  • Nauja

  Grąžtas boiliams Pro FL Bore Tool

  4,60 EUR

  Įrankis dažniausiai naudojamas boiliams išgręžti. Šis grąžtelis dažniausiai naudojamas didelio skersmens boiliams. Juose išgręžus skylę, į boilio vidų galima įdėti kitą norimą masalą. 

  Peržiūrėti
 • -15% Stalas FL Table
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Stalas FL Table

  27,50 EUR -15% 32,35 EUR

  FL Table - sulankstomas, kompaktiškas stovyklavimo stalas, labai naudingas tiek žvejams, tiek gamtos mylėtojams. Išradingas stalo dizainas sukurtas taip, kad būtų nedideli transportavimo matmenys. Galima sulenkti tiek stalo kojas, tiek stalviršį. Dėl ypatingo dizaino stalą galima greitai surinkti. Jį taip pat galima greitai išardyti po kiekvieno naudojimo. Į komplektą įeina transportavimo maišelis.

  Matmenys:
  Ilgis - 51cm
  Plotis - 54cm
  Aukštis - 49cm
  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius/swingas FL
  • Nauja

  Kibimo indikatorius/swingas FL

  4,50 EUR

  Kibimo indikatorius, naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui. Turi grandinėlę, kurios svoris užtikrina stabilumą. Grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu. Kibimo indikatorius šviečia kartu su signalizatoriumi žuvies kibimo metu.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.

  Peržiūrėti
 • Adata PVA kojinei Pro FL Stinger Needle
  • Nauja

  Adata PVA kojinei Pro FL Stinger Needle

  2,00 EUR

  Adata, skirta greitai ir patogiai praverti pavadėlį per PVA kojinę ar maišelį. Labai patogi, ergonomiška rankena leis puikiai valdyti įrankį.

  Bendras ilgis - 16cm

  Peržiūrėti
 • Adata boiliams Pro FL Splicing Needle
  • Nauja

  Adata boiliams Pro FL Splicing Needle

  2,00 EUR

  Adata, skirta greitai ir patogiai užmauti boilį ar kitą masalą ant plauko sistemos. Taip pat, su šiuo įrankiu galima pasigaminti leadcore sistemas su kilputėmis. Labai patogi, ergonomiška rankena leis puikiai valdyti įrankį.

  Bendras ilgis - 10cm

  Peržiūrėti