Įrankiai / aksesuarai

Įvairūs žvejybos įrankiai bei aksesuarai skirtingiems žūklės būdams. Nepriklausomai nuo metų laiko ar žvejybos būdo, kiekvienas žvejys turi savo mėgstamus pagrindinius žvejybos įrankius ir reikmenis. Tai gali būti įvairios žnyplės, kabliukų išėmėjai, žirklės, peiliai, žiodikliai, svarstyklės, laidynės, talpos masalams, pavadėlinės, baltyminių kukulių adatos ir dar daugelis kitų smulkmenų reikalingų žvejyboje. Taip pat, galite pasirinkti įvairių įrankių, kurie bus ne tik pagalbininkai žvejyboje, bet ir pravartūs įrankiai stovyklaujant gamtoje.

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Karpinė sistemėlė FOX Edges Kwik Change lead clip Tubing Rigs

  7,19 EUR

  FOX Naturals Leadcore PG Lead - karpių žūklei skirta sistemėlė su greita jungtimi pavadėliui, itin tvirtas pavadėlio tvirtinimas. 

  Pakuotėje 3vnt.

  Peržiūrėti
 • Rankšluostis žvejybai Preston
  • Nauja

  Rankšluostis žvejybai Preston Towel

  11,99 EUR

  Preston Towel - švelnus, iš 100% medvilnės pagamintas rankšluostis žvejybai. Patogus daiktas žūklėje nusausinti arba nusivalyti rankas bei žvejybos įrankius.

  Dydis - 60x45cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  PVA kojinės papildymas FOX Edges Refill Fast Melt

  5,99 EUR

  FOX Edges Refill Fast Melt  -  PVA kojinės papildymas. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį. Skirta naudoti šaltame vandenyje. 


  Tipas - šaltam vandeniui 
  Ilgis - 5m
  Storis - 25mm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Jauko maišyklė

  25,00 EUR

  Nerūdijančio plieno jauko maišyklė, skirta užsidėti ant elektrinio suktuko. Greitai ir tolygiai išmaišo jauką. Skirtums jaučiamas didenis, nei maišant jauką su rankomis. Dėl plokščio dugno konstrukcijos, bus pasiektas kiekvienas kibiro taškas.

  Bendras aukštis - 32,5cm
  Plotis - 9cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Jauko maišyklė

  22,00 EUR

  Nerūdijančio plieno jauko maišyklė, skirta užsidėti ant elektrinio suktuko. Greitai ir tolygiai išmaišo jauką. Skirtums jaučiamas didenis, nei maišant jauką su rankomis. Dėl plokščio dugno konstrukcijos, bus pasiektas kiekvienas kibiro taškas.

  Bendras aukštis - 34,5cm
  Plotis - 9cm

  Peržiūrėti
 • Spiningas Savage Gear Revenge SG6 Pelagic Cast 2.21m 20-80g

  217,50 EUR

  Savage Gear Alpha SG6 Pelagic Cast - spiningas, sepcialiai sukurtas žvejybai su dideliais masalais, naudojant multiplikatorinę ritę. Pagaminta iš labai patvaraus, japoniško Torayca 30/40T anglies pluošto. Puikiai subalansuota ir neįtikėtinai stipri, greitos akcijos meškerė, leidžia itin tiksliai užmesti ir tobulai valdyti masalą. Blankas yra lengvas, tačiau itin tvirtas, jautrus, dėl to jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Spiningas turi SeaGuide CCS nerūdijančio plieno žiedelius, Fuji ritės laikiklį, aukščiausios kokybės kamštinę rankeną.

  Peržiūrėti
 • Pavadėliai Savage Gear Teaser Trace 60cm 1mm (2 vnt.)

  8,40 EUR

  Savage Gear Teaser Trace - itin tvirti pavadėliai, kurie turi reguliuojamą lapelį, kuris po vandeniu labai blizga ir patraukia plėšrūnių dėmesį. Pavadėlio medžiaga yra labai atspari lydekų įkandimams, pasižymi neįtikėtinu tvirtumu ir elastingumu. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Jaukinimo laivelis Crystal TA88

  1 118,00 EUR

  Crystal TA88 - laivelis su GPS, skirtas jaukinimui. Laivelis pagamintas iš patvaraus ABS plastiko, kuris užtikrina, kad laivelis atlaikys smūgius ir nebus sugadintas. Dvigubo korpuso konstrukcija yra atspari net ir labai stipriam vėjui bei bangoms. Dėl aptakios valties korpuso formos ir aštraus priekio, laivelis lengvai skrodžia vandeniu. Laivelyje yra dviejų 12V variklių konstrukcija, kuri užtikrina didelę galią ir didesnę trauką vandenyje. Nuotolinio valdymo pultelyje yra LCD ekranas, kuriame rodoma visa laivelio informacija. Laivelis veikia dideliu valdymo dažniu, todėl užtikrinamas platus ir stabilus nuotolinio valdymo signalas iki 500 metrų. Laivelyje įmontuoti priekiniai ir galiniai stiprios šviesos prožektoriai, kurie pagerina matomumą naktį. Laivelyje taip yra labai naudinga automatinio grįžimo funkcija, kuri įsijungia išsikrovus akumuliatoriui arba ilgesnį laiką esant prastam signalui ir užtikrina, kad valtis saugiai grįžtų į pradinį tašką. Laivelyje yra 13000mAh įkraunama ličio baterija, tad laivelis gali nepertraukiamai plaukti iki 4 valandų. Didžiausias plaukimo greitis - 90m/min.

  Laivelio matmenys - 60x48x24cm
  Svoris - 5,75kg

  Peržiūrėti
 • Meškerių surišiklis ir galūnių apsauga Pro FL Neoprene

  3,40 EUR

  Švelnus ir minkštas surišiklio neopreninis paviršius puikiai priglus prie meškerės, jos nebraižys, o gale esantys lipdukai tvirtai prisitvirtins. Komplekte taip yra ir galūnių apsauga, kuri užtikrins, kad meškerės viršūnėlės nepasižeis transportavimo metu.

  Peržiūrėti
 • Meškerių surišikliai Pro FL Neoprene Rod Bands (2 vnt.)

  1,99 EUR

  Švelnus ir minkštas surišiklio neopreninis paviršius puikiai priglus prie meškerės, jos nebraižys, o gale esantys lipdukai tvirtai prisitvirtins. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Šėrimo raketa

  3,50 EUR

  Šėrimo raketa yra būtinas įrankis, norint gausiai prijaukinti savo žūklės vietą. Raketa tvirtinasi prie meškerės valo, į jos vidų įdedamas jaukas, peletės, boiliai ar grūdai. Atsitrenkusi į vandens paviršių, raketa atsidaro ir iškrenta jaukas. Dėl esamų sparnelių, ši raketa skrenda itin toli.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 17cm
  L - 22cm

  Peržiūrėti
 • Žirklės Pro FL Braid Snips

  5,90 EUR

  Labai tvirtos, aštrios, iš nerūdijančio plieno pagamintos žirklės. Ergonomiškos rankenos, pagamintos iš minkštos gumos, leidžia lengvai ir patogiai jas valdyti. Geležtės yra tokios aštrios, kad jos pjauna vielutes, pavadėlius, bet kokį valą ir t.t.

  Peržiūrėti
 • Replės Pro FL Crimping Pliers

  13,70 EUR

  Pro FL Crimping Pliers - replės naudojamos vamzdeliams pavadėlių gamybai. Puikus įrankis naudojamas norint patiems pasidaryti spiningavimo pavadėlius. Komplekte yra 0,6mm, 0,7mm ir 0,9mm vamzdelių.

  Peržiūrėti
 • Kobra LK Baits Lukas Krasa Toray
  • Išpardavimas!

  Kobra LK Baits Lukas Krasa Toray

  82,00 EUR

  Ši itin lengva, bet neįtikėtinai tvirta kobra pagaminta iš anglies ir Toray 3KK pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Dėl savo lengvumo, sveria tik 51g, ir specialios konstrukcijos, su šia kobra be jokio vargo galima numesti labai tolimą atstumą, itin dideliu greičiu. Tinka visiems boiliams iki 24mm.

  Ilgis - 80cm

  Peržiūrėti
 • Šėrimo raketa LK Bait Crash Ball

  16,30 EUR

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Žirklės Pro FL Braid Scissors Luminous

  12,70 EUR

  Neįtikėtinai tvirtos, aštrios, iš nerūdijančio plieno pagamintos žirklės su liuminescencinėmis rankenomis, kurios naktį šviečia, dėl to visada lengva rasti įrankį. Ergonomiškos rankenos, pagamintos iš minkštos gumos, leidžia lengvai ir patogiai jas valdyti. Geležtės yra tokios aštrios, kad jos pjauna vielutes, pavadėlius ir t.t.

  Peržiūrėti
 • Žirklės valui kirpti Pro FL Cutters

  3,60 EUR

  Lengvos ir kompaktiškos žirklutės, skirtos monofilamentiniam ir pintam valui kirpti. Pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Vieni ašmenys su smulkiais įrėžimais, kurie stabdo valo slydimą kerpant.

  Peržiūrėti
 • Gumelių plėtiklis Pro FL Pellet Bander

  3,80 EUR

  Įrankis skirtas uždėti peletes ar kita masalą ant kabliuko ir jį pritvirtinti gumyte. Pagaminta iš tvirto plastiko, lengvas naudojimas. Puikiai tinka žvejojant boiliukais arba wafteriais bei Method Feeder būdu. Komplekte yra dėžutė su gumelėmis.

  Peržiūrėti
 • -15% Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools
  • Išpardavimas!

  Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools (2 vnt.)

  5,52 EUR -15% 6,49 EUR

  Porolonas, skirtas saugiai laikyti Zig ir Chod Rig pavadėlius. Porolonas pagamintas ir labai tankaus putplasčio. Vienas porolonas talpina 6 pavadėlius ir turi 6 smeigtukus, tad vienoje pakuotėje yra 2 porolonai ir 12 smeigtukų. Smeigtukai sudėti į labai patogias, iš tvirto plastiko pagamintas dėžutes, nesibaiminant, kad smeigtukai pasimes.

  Peržiūrėti
 • -15% Smeigtukai Korda Spare Pins Double
  • Išpardavimas!

  Smeigtukai Korda Spare Pins Double

  2,80 EUR -15% 3,29 EUR

  Dvigubi smeigtukai, skirti pavadėlio tvirtinimui prie porolono. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Peržiūrėti