Spinigavimo sistemos

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Sistema lydekoms gyva žuvele

  4,50 EUR

  Sistema lydekoms gaudyti su gyva žuvele. Sistema turi lydekoms skirtą plūdę, aštrų trišakį kabliuką bei 5g svarelį. Nuėmus trišakį kabliuką ir uždėjus dvišakį, su šia sistema galima žvejoti vėjažuves jūroje.

  Peržiūrėti
 • Pavadėliai spiningavimui Savage Gear Regenerator Trace 50cm (3 vnt.)

  3,90 EUR

  Savage Gear Regenerator Trace - „Regenerator” pavadėliai su svareliais bei „Spring Carbon” plieniniais spaustukais. Pavadėliai ypač atsparūs trinčiai bei žuvų dantims, o šį atsparumą suderinus su tvirtumu bei elastingumu, šie pavadėliai ypač tinkami naudoti plėšrių žuvų žvejybai. Pakuotėje yra 3 vnt.

  Storis - 0,85mm; ilgis - 50cm; stiprumas - 20kg
  Storis - 100mm; ilgis - 50cm; stiprumas - 25kg

  Peržiūrėti
 • Sistema lydekoms gyva žuvele FL

  3,50 EUR

  Sistema lydekoms gaudyti su gyva žuvele. Sistema turi lydekoms skirtą plūdę, aštrų trišakį kabliuką, 30g svarelį bei T formos atvadą.

  Peržiūrėti
 • Fluorocarboniniai pavadėliai spiningavimui 25cm (2 vnt.)

  1,50 EUR

  Atora Fluorocarbon Wire Leaders - tinka lydekų ir kitų žuvų žvejybai su spiningavimo masalais. Fluorocarbonas yra mažiau matomas po vandeniu ir atsparesnis trinčiai. Su suktuku ir karabinu užkabinti masalui.

  Ilgis - 25cm
  Storis - 0,45mm
  Stiprumas - 9kg

  Peržiūrėti
 • Atora Stinger Rig Extreme High Grade

  4,30 EUR

  Patvari ir tvirta sistema, skirta naudoti su didesniais minkštais masalais. Šis sistema pagaminta iš itin stiprios vielos, kuri užtikrina stiprumą ir ilgaamžiškumą. Sistema turi du aštrius trišakius kablius. Naudodami kamščiatraukį, švelniai įsukite jį į minkšto masalo burną, o metalinį vamzdelį į masalo pilvą.

  Dydis - 1/0

  Peržiūrėti
 • Atora Stinger Rig Extreme High Grade

  2,90 EUR

  Patvari ir tvirta sistema, skirta naudoti su didesniais minkštais masalais. Šis sistema pagaminta iš itin stiprios vielos, kuri užtikrina stiprumą ir ilgaamžiškumą. Sistema turi aštrų trišakį kablį. Naudodami kamščiatraukį, švelniai įsukite jį į minkšto masalo burną, o metalinį vamzdelį į masalo pilvą.

  Dydis - 1/0

  Peržiūrėti
 • Sistemėlė Savage Gear Dropshot Rig Kit S

  9,80 EUR

  Savage Gear Dropshot Rig Kit S - aukščiausios kokybės sistemėlė, surišta su 100% fluorokarboniniu valu ir ypatingai aštriais nerūdijančio plieno kabliukais.

  Pakuotėje yra 3 vnt. 

  Peržiūrėti
 • Styginiai pavadėliai Atora (10 vnt.)

  2,80 EUR

  Styginiai pavadėliai, skirti spiningavimui.

  Pakuotėje 10vnt.
  Ilgis - 20cm

  Diametras - 0,35mm

  Peržiūrėti
 • Svarelis Savage Gear Punch Rig Heads (3/2vnt)

  4,10 EUR

  Savage Gear Punch Rig - svereliai skirti masalo užgilinimui. Galvutės leidžia tvirtinti minkštą masalą, skirtą žvejoti giliai. Su šiai svareliais galite  traukti masalą labiau vibruojančiais veiksmais, vilkdami masalą per dugną su kabliu ant nugaros. Praverkite svarelio galvutę per masalo kaktą ir pridėkite mėgstamą kablį ant masalo nugaros arba pilvo, tada užfiksuokite atitinkamu žiedu. Puikiai tinka naudoti su Herring Shad, Goby, River Roach, Real Eel ir kitais dideliais masalais.

  Galima rinktis iš skiritngų svorių;
  Pakuotėje yra 3vnt svarelių (nuo 5 iki 15g) ir 2vnt svarelių (nuo 20 iki 30g)


  Video apžvalga...

  Peržiūrėti
 • Savage Gear Carbon49 Corkscrew Stinger

  9,80 EUR

  Savage Gear Carbon49 Corkscrew Stinger - patvarūs ir tvirti, skirti naudoti su daug didesniais minkštais masalais. Šis sistema pagaminta iš itin stiprios, Carbon49 dengtos nerūdijančio plieno vielos, kuri užtikrina išskirtinį stiprumą ir ilgaamžiškumą. Sistema turi du labai aštrius trišakius kablius. Naudodami kamščiatraukį, švelniai įsukite jį į minkšto masalo burną, o metalinį vamzdelį į masalo pilvą. Pakuotėje 2 vnt.

  Dydžiai:
  #1 - atlaiko iki 16kg
  #2/0 - atlaiko iki 31kg
  #3/0 - atlaiko iki 39kg

  Peržiūrėti
 • Savage Gear Carbon49 Corkscrew Stinger

  7,40 EUR

  Savage Gear Carbon49 Corkscrew Stinger - patvarūs ir tvirti, skirti naudoti su daug didesniais minkštais masalais. Šis sistema pagaminta iš itin stiprios, Carbon49 dengtos nerūdijančio plieno vielos, kuri užtikrina išskirtinį stiprumą ir ilgaamžiškumą. Naudodami kamščiatraukį, švelniai įsukite jį į minkšto masalo burną, o metalinį vamzdelį į masalo pilvą. Pakuotėje 2 vnt.

  Dydžiai:
  #1 - atlaiko iki 16kg
  #1/0 - atlaiko iki 23kg
  #2/0 - atlaiko iki 31kg
  #3/0 - atlaiko iki 39kg

  Peržiūrėti
 • Savage Gear 1x7 Titanium Corkscrew Stinger

  10,10 EUR

  Savage Gear 1x7 Titanium Corkscrew Stingers - patvarūs ir tvirti, skirti naudoti su daug didesniais minkštais masalais. Šis sistema pagaminta iš 1x7 gijų titano vielos, kuri užtikrina išskirtinį stiprumą ir ilgaamžiškumą. Naudodami kamščiatraukį, švelniai įsukite jį į minkšto masalo burną. Pakuotėje 1 vnt.

  Dydžiai:
  #1/0 - atlaiko iki 23kg
  #2/0 - atlaiko iki 23kg

  Peržiūrėti
 • Savage Gear Carbon49 Double Stinger (2 vnt.)

  15,30 EUR

  Savage Gear Carbon49 Double Stinger - pavadėlis su 2 plačiai lenktais trišakiais kabliukais, kurie yra puikiai suspausti ant Coated Carbon49 gijos vielos. Kiekviena kilpa turi pritvirtintą silikoninį vamzdelį. Stingeris naudojamas pakaustyti didelėms gumoms, kad plėšrūnas griebdamas masalą užsakabintų ant papildomų kablių. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Dydžiai: 
  #1/0 - 11.5cm; atlaiko iki 16kg
  #2/0 - 13.5cm; atlaiko iki 23kg
  #3/0 - 15cm; atlaiko iki 23kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Savage Gear Carbon49 Stinger

  7,40 EUR

  Savage Gear Carbon49 Stinger - pavieniai, plačiai lenkti kabliukai, puikiai suspausti ant Coated Carbon49 gijos vielos. Kiekviena kilpa turi pritvirtintą silikoninį vamzdelį. Pakuotėje yra 3 vnt.

  Dydžiai:
  #6; ilgis - 6.5cm; atlaiko iki 11kg
  #4; ilgis - 7.5cm; atlaiko iki 11kg
  #2; ilgis - 8cm; atlaiko iki 16kg
  #1; ilgis - 9cm; atlaiko iki 16kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Savage Gear Corkscrew Stinger 3G

  9,60 EUR

  Savage Gear Corkscrew Stinger 3G - puikūs kabliukai su nerūdijančio plieno viela ir pasukama svirtimi užtikrina nepriekaištingą patvarumą ir stiprumą.

  Lydinio svoris - 3g.
  Pakuotėje 2 vnt.

  Dydžiai:
  #1 - 35kg
  #1/0 - 35kg
  #2/0 - 35kg

  Video apžvalga ... 

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo sistema Drop Shot Rig Pear 5-7g

  5,40 EUR

  Spiningavimo sistema Drop Shot Rig - sistema puikiai tinkanti ešerių ir kitų plėšrūnų žvejybai. Suktukas padeda valui nesusipinti bei greitai ir lengvai pritvirtinti sistemėlę prie pagrindinio valo. Sistemėlės kabliukas yra pritvirtintas aukščiau svarelio, taip masalas pateikiamas aukščiau dugno ir matomas žuvims iš tolimo atstumo. Labai gerai veikia, kai žuvis yra labai nedideliame plote, nes užmetus masalą, galima jį ilgai išlaikyti vienoje vietoje. Lengvai judinant meškerę, masalui suteikiami sužeistos žuvies ar kito vandens gyvio judesiai. Sistemėlės svarelis pagamintas iš volframo, slyvutės formos.

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo sistema Drop Shot & Jig Rig Tandem

  6,40 EUR

  Spiningavimo sistema Drop Shot & Jig Rig Tandem - tai dviejų populiariausių spiningavimo sistemų Drops Shot ir Jig Rig derinys. Su šia sistema galėsite žvejoti dviem skirtingais spiningavimo būdais vienu metu. Tai puikiai vilioja žuvis ir padvigubiną šansą pagauti laimikį. Sistema surišta su kokybišku 0,28mm storio valu, naudojami tvirti japonų gamybos kabliukai, švininis, kristalo formos svarelis. Taip pat prie sistemos pridėti du silikoniniai masalai. Viskas pilnai paruošta žvejybai. Puikiai tinka ešerių ir lydekų žūklėje.
  Galima pasirinkti skirtingus svorius.

  Peržiūrėti
 • Tokyo Rig Fanatik Chupa Chups Black 3-10g

  2,50 EUR

  Tokyo Rig Fanatik Chupa Chups Black - sistema su juodu švininiu svareliu, skirta gaudyti ešerius, starkius. Tempiant sistemą dugnu, silikoninis masalas pravedamas aukščiau dugno, o tai reiškia, kad jis labiau matomas žuvims. Gaudant TOKYO RIG sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius.
  Pakuoteje yra 3vnt.

  Peržiūrėti
 • Paternoster sistemėlė 5,3-14,2g

  5,80 EUR

  Peternoster sistemėlė viena iš seniausių sistemėlių ešerių ir starkių žvejybai. Virš svarelio pririštas ilgas pavadėlis su kabliuku. Svarelis pagamintas iš volframo. Sistemėlės viršuje pririštas suktukas. Labai paprastas masalo pravedimo būdas - užmetus sistemėlę, leisti jai nuskęsti iki dugno ir svarelį tempti dugnu. Laiko patikrinta, labai paprasta ir labai efektyvi sistemėlė vangiems ešeriams ir starkiams.

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo sistema Jig Rig Long 5,3-14,2g

  6,20 EUR

  Surišta Jig Rig sistema su ilgu svareliu. Sistema su suktuku viršuje, patogiam bei greitam tvirtinimui prie pagrindinio valo. Lazdelės formos svoris pagamintas iš volframo. Volframas yra kietesnis bei sunkesnis nei švinas, dėl to užsimes toliau ir daužysis į dugną garsiau. Pravedimas panašus į tradicinį džigą, kada masalas atkeliamas nuo dugno ir paleidžiamas vėl grimzti. Nugrimzdus galima trumpais meškerės judesiais pajudinti, padaužyti sistemėlę į dugną. Šis būdas labai patinka ešeriams. Jig Rig sistemėlė puikiai tinkama pradedančiajam ešerių gaudytojui, bet ją puikiai gaudo ir profesionalai.

  Peržiūrėti