Filtruoti pagal

Spinigavimo sistemos

 • Sistema ešeriams Jig Rig Pear sistema 7-14g

  5,00 EUR

  Spiningavimo sistema Jig Rig Pear  - sistema su kriaušės formos svareliu. Sistema su suktuku viršuje, patogiam bei greitam tvirtinimui prie pagrindinio valo. Kriaušės formos svoris pagamintas iš volframo. Volframas yra kietesnis bei sunkesnis nei švinas, dėl to užsimes toliau ir daužysis į dugną garsiau. Dažniausiai naudojama su silikoniniais masalais. Pravedimas panašus į tradicinį džigą, kada masalas atkeliamas nuo dugno ir paleidžiamas vėl grimzti. Nugrimzdus galima trumpais meškerės judesiais pajudinti, padaužyti sistemėlę į dugną. Šis būdas labai patinka ešeriams. Jig Rig sistemėlė puikiai tinkama pradedančiajam ešerių gaudytojui, bet ją puikiai gaudo ir profesionalai.

  Peržiūrėti
 • Paternoster sistemėlė

  5,80 EUR

  Peternoster sistemėlė viena iš seniausių sistemėlių ešerių ir starkių žvejybai. Virš svarelio pririštas ilgas pavadėlis su kabliuku. Svarelis pagamintas iš volframo. Sistemėlės viršuje pririštas suktukas. Labai paprastas masalo pravedimo būdas - užmetus sistemėlę, leisti jai nuskęsti iki dugno ir svarelį tempti dugnu. Laiko patikrinta, labai paprasta ir labai efektyvi sistemėlė vangiems ešeriams ir starkiams.

  Peržiūrėti
 • Sistema ešeriams Jig Rig Long 5-14g

  4,50 EUR

  Spiningavimo sistema Jig Rig Long  - surišta Jig Rig sistema su ilgu svareliu. Sistema su suktuku viršuje, patogiam bei greitam tvirtinimui prie pagrindinio valo. Lazdelės formos svoris pagamintas iš volframo. Volframas yra kietesnis bei sunkesnis nei švinas, dėl to užsimes toliau ir daužysis į dugną garsiau. Pravedimas panašus į tradicinį džigą, kada masalas atkeliamas nuo dugno ir paleidžiamas vėl grimzti. Nugrimzdus galima trumpais meškerės judesiais pajudinti, padaužyti sistemėlę į dugną. Šis būdas labai patinka ešeriams. Jig Rig sistemėlė puikiai tinkama pradedančiajam ešerių gaudytojui, bet ją puikiai gaudo ir profesionalai.

  Peržiūrėti
 • Sistema spiningavimui Tokyo Rig

  3,30 EUR

  Tokyo Rig - sistema su volframiniu svareliu, stikliniu karokiuku ir kabliuku. Skirta gaudyti ešeriams, starkiams. Gaudant TOKYO RIG sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius. Volframinis svarelis pasižymi geromis aerodinaminėmis savybėmis, ko pasekoje užtikrinamas tolimesnis užmetimas nei naudojant švininį svarelį. Volframinis svarelis taip pat nesideformuoja kaip švininis. Volframinis svarelis žymiai pranoksta švininius ne tik dėl savo mažesnės išvaizdos (iki 50% mažesnis nei švininis svarelis), kuris mažiau baido žuvį, tačiau ir dėl savo kietumo, kurio dėka daužydamasis į dugną, sukelia daug stipresnius garsus nei švininis, o tai labiau vilioja žuvis.

  Peržiūrėti
 • Tokyo Rig Fanatik Chupa Chups Black 3-10g.

  2,50 EUR

  Tokyo Rig Fanatik Chupa Chups Black - sistema su juodu švininiu svareliu, skirta gaudyti ešerius, starkius. Tempiant sistemą dugnu, silikoninis masalas pravedamas aukščiau dugno, o tai reiškia, kad jis labiau matomas žuvims. Gaudant TOKYO RIG sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius.
  Pakuoteje yra 3vnt.

  Peržiūrėti
 • Sistema ešeriams Carolina Rig 7-14g

  4,80 EUR

  Spiningavimo sistema Carolina rig sistemėlė – sukurta, kaip hipnotizavimo priemonė ešeriams. Šiai sistemėlei dažnu atveju neatsispiria ir vangios, sočios žuvys. Masalas ant kabliuko naudojamas silikoninis, „valgomas“ guminukas, o svareliui volframinė arba švininė kulka. Pravedimas panašus į tradicinį džigą, kada masalas atkeliamas nuo dugno ir paleidžiamas vėl grimzti. Grimztant arba nugrimzdus sistemėlei, ją galima lengvai pajudinti. Tuo momentu, volframinė kulka besidaužydama į stiklinį karoliuką, sukuria garsą, kuris atkreipia ešerių dėmėsį. Carolina rig sistemėlė puikiai tinkama pradedančiajam ešerių gaudytojui, bet ja puikiai gaudo ir profesionalai.

  Peržiūrėti
 • Sistema ešeriams Drop Shot Rig 7-14g

  5,40 EUR

  Spiningavimo sistema Drop Shot Rig - surišta Drop Shot sistema su suktuku viršuje. Suktukas padeda valui nesusipinti bei greitai ir lengvai pritvirtinti sesitemėlę prie pagrindinio valo. Sistemėlės kabliukas yra pritvirtintas aukščiau svarelio, taip masalas pateikiamas aukščiau dugno ir matomas žuvims iš tolimo atstumo. Labai gerai veikia, kai žuvis yra labai nedideliame plote, nes užmetus masalą, galima jį ilgai išlaikyti vienoje vietoje. Lengvai judinant meškerę, masalui suteikiami sužeistos žuvies ar kito vandens gyvio judesiai. Sistemėlės svarelis pagamintas iš volframo. Turi specialų suktuką, kuris leidžia reguliuoti atstumą kiek masalas bus pakilęs nuo dugno.

  Peržiūrėti
 • Sistema spiningavimui Tokyo Rig x2

  2,80 EUR

  Tokyo Rig x2 - sistema su dviem volframiniais svareliais,stikliniu karoliuku per vidurį ir kabliuku. Skirta gaudyti ešerius, starkius. Gaudant Tokyo Rig sistemėle, sumažėja tikimybė užkabinti dugno kliuvinius. Volframiniai svareliai pasižymi geromis aerodinaminėmis savybėmis, ko pasekoje užtikrinamas tolimesnis užmetimas nei naudojant švininius svarelius. Volframiniai svareliai taip pat nesideformuoja kaip švininiai. Svareliai iš abiejų pusių daužydamiesi į karoliuką, sukuria  žuvį viliojančius garsus. Volframiniai svareliai žymiai pranoksta švininius ne tik dėl savo mažesnės išvaizdos (iki 50% mažesni nei švininiai svareliai), kurie mažiau baido žuvį, tačiau ir dėl savo kietumo, kurio dėka daužydamasis į dugną sukelia daug stipresnius garsus nei švininiai, o tai žymiai labiau vilioja žuvis.

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo sistema Drop Shot & Jig Rig Tandem
  • Nauja

  Spiningavimo sistema Drop Shot & Jig Rig Tandem

  6,40 EUR

  Spiningavimo sistema Drop Shot & Jig Rig Tandem - tai dviejų populiariausių spiningavimo sistemų Drops Shot ir Jig Rig derinys. Su šia sistema galėsite žvejoti dviem skirtingais spiningavimo būdais vienu metu. Tai puikiai vilioja žuvis ir padvigubiną šansą pagauti laimikį. Sistema surišta su kokybišku 0,28mm storio valu, naudojami tvirti japonų gamybos kabliukai, švininis, kristalo formos svarelis. Taip pat prie sistemos pridėti du silikoniniai masalai. Viskas pilnai paruošta žvejybai. Puikiai tinka ešerių ir lydekų žūklėje.
  Galima pasirinkti skirtingus svorius.

  Peržiūrėti