Krepšiai

Įvairūs krepšiai spiningavimui, dugninei žvejybai ir kitiems daiktams susidėti. Vandeniui nepralaidūs EVA krepšiai, įvairių dydžių medžiaginiai krepšiai, šaltkrepšiai bei dideli krepšiai susidėti rūbams ar kitiems įrankiams.

Aktyvūs filtrai

 • Eva krepšys „The bag" 40cm

  16,50 EUR

  Universalus krepšys, kuriame galima laikyti ir gyvas žuveles, spiningavimo masalus ar kitus jūsų žūklei reikalingus įrankius. Krepšys pagamintas iš neperšlampamos silikoninės medžiagos. Į vidų galima pilti vandenį, yra skylė deguoniui. Įmontuotos net keturios paprastos rankenos skirtingose vietose ir petneša per petį. Ant krepšio viršau pavaizduota 30cm likniuotė. Patogus krepšys įvairiapusiam naudojimui

  Matmenys - 40x25x26cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys Matrix Pro Ethos 65L

  84,99 EUR

  Matrix krepšys Pro Ethos 65L - puikus krepšys ruošiantis keliauti į žvejybą. 

  Pagrindinis skyrius skirtas susidėti įvairiomis dėžutėms, reikmenims bei jauko reikmenims;
  išorinis skyrius, užsegamas tvirtu užtrauktuku, skirtas susidėti įvairiems dugninės žvejybos reikmenims bei tinklams;
  2 papildomos šoninės kišenės;
  papildoma kišenė su skylutėmis skirta reikmenims išdžiūti;
  krepšio rankena reguliuojama;
  krepšio išorė dengta 100% polisterio audiniu, viduje politileno (60%) ir politerano (40%) audiniu; krepšio paminkštinimo/pakietinimo kamšalas yra 100% politeranas;
  krepšio dugną sudaro 100% PVC audinys;

  Matmenys - 64x40x52

  Peržiūrėti
 • Krepšys Matrix Aquos Bait & Cool Bag

  38,99 EUR

  Matrix Aquos Bait & Cool Bag -  pagamintas iš 600D patvaraus PVC pagrindo poliesterio. Pagrindiniame skyriuje galima laikyti iki 6 didelių masalų kubilų. Pagrindinis skyrius su folija. Išorinė kišenė idealiai tinka priedams ir kabliukams laikyti. Visuose skyriuose itin patvarūs dideli užtrauktukai. Reguliuojamas peties paminkštintas diržas ir rankena. Išorinis audinys: 100% poliesteris, pamušalas 55% poliesteris, 45% PVC. Užpildas: 95% polietileno, 5% poliuretano. Pagrindas: 100% polivinilchloridas (PVC).

  Matmenys - 48x32x30cm

  Peržiūrėti
 • -15% Krepšys Savage Gear Flip Rig Bag
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear Flip Rig Bag

  56,60 EUR -15% 66,59 EUR

  Savage Gear Flip Rig Bag - praktiškas, patogus dėklas, su dideliu pagrindiniu skyriumi, dviem šoninėmis kišenėmis, viena priekine kišene ir permatoma kišene dangtelio viduje. Dėklas taip pat turi patogų, ergonomišką diržą. Į komplektą įeina dėžutė.

  Galima rinktis iš dviejų dydžių:
  M - 30x20x10cm. Tūris - 6L
  L - 39x25x10cm. Tūris - 10L

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kėdės ir gulto dėklas CarpZoom CZ Avix

  22,40 EUR

  CarpZoom CZ Avix - patogus, iš tvirtos medžiagos pagamintas dėklas kėdei su dirželiu. Dėklas yra paminkštintas, tad puikiai apsaugos kėdę ar gultą sandėliuojant ir transportuojant. Turi reguliuojamą, paminkštintą dirželį, tad bus patogu transportuojant. Dėklas patogiai užsisega tvirtu užtrauktuku. Dėklas puikiai tiks F5R, FK2, FK5 kėdėms.

  Galimi dydžiai:
  L - kėdės dėklas - 80x65x18cm
  XL - gulto ir kėdės krepšys - 80x80x20cm
  XXL - didesnio gulto/lovos krepšys - 100x85x24cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys tinkleliui Feeder Competition EVA Keepnet Bag

  36,00 EUR

  Feeder Competition EVA Keepnet Bag - naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi du rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui.

  Matmenys - 60x13x50cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys CarpZoom G-Trend Bag Medium

  42,00 EUR

  CarpZoom G-Trend Bag Medium - universalus krepšys, tinkantis tiek dugninėje, karpinėje, tiek plūdinėje žūklėse. Krepšys nėra didelis, tačiau turi pakankamai daug vietos, kad tilptų palyginti didelis kiekis žvejybos reikmenų. Krepšį patogu neštis tiek rankoje, tiek ant peties, nes turi paminkštintą, reguliuojamą, patogų peties diržas. Medžiaga ir užtrauktukas taip pat yra patvarūs. Turi vieną didelę kišenę priekyje, ir dvi mažesnes abiejuose šonuose. 

  Matmenys - 43x28x30cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys CarpZoom Avix Carry-All

  40,50 EUR

  CarpZoom Avix Carry-All - universalus krepšys, tinkantis tiek dugninėje, karpinėje, tiek plūdinėje žūklėse. Krepšys turi pakankamai daug vietos, kad tilptų didelis kiekis žvejybos reikmenų. Krepšį patogu neštis tiek rankoje, tiek ant peties, nes turi paminkštintą, reguliuojamą, patogų peties diržas. Medžiaga ir užtrauktukas taip pat yra patvarūs. Turi vieną didelę kišenę priekyje, ir dvi mažesnes abiejuose šonuose. 

  Matmenys - 70x28x29cm

  Peržiūrėti
 • Krepšys tinkleliui Matrix Ethos Pro EVA Triple Net Bag

  54,99 EUR

  Matrix Ethos Pro EVA Triple Net Bag - naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi du rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui. Puikiai tilps 3 sieteliai arba 2 sieteliai, graibštų galvos, jauko sijoklis.

  Matmenys:
  Ilgis - 60cm
  Aukštis - 50cm
  Plotis - 25cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Krepšys tinkleliui Matrix Ethos Pro EVA Single Net Bag

  44,99 EUR

  Matrix Ethos Pro EVA Single Net Bag - naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi du rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui. Puikiai tilps 1 sietelis arba kelios graibštų galvos.

  Matmenys:
  Ilgis - 60cm
  Aukštis - 50cm
  Plotis - 12cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Krepšys Savage Gear WPMP Boat And Bank Bag L
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear WPMP Boat And Bank Bag L

  85,40 EUR -15% 100,47 EUR

  Savage Gear WPMP Boat And Bank Bag L - iš EVA medžiagos pagamintas, vandeniui atsparus, praktiškas, patogus krepšys, su dideliu pagrindiniu skyriumi. Krepšys turi didelius užtrauktukus praktiškam naudojimui ir nusegamą peties dirželį patogiam transportavimui. Krepšys puikiai tinka transportuoti masalus reikmenų dėžėse ar krepšeliuose. Viduje yra tinklinė kišenė dokumentams laikyti, taip pat du išoriniai meškerykočių laikikliai ir replės laikiklis.

  Matmenys - 36x23x28
  Tūris - 24L

  Peržiūrėti
 • -15% Krepšys Savage Gear WPMP Lure Carryall L
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear WPMP Lure Carryall L

  80,30 EUR -15% 94,47 EUR

  Savage Gear WPMP Lure Carryall L - iš EVA medžiagos pagamintas, vandeniui atsparus, praktiškas, patogus krepšys, su dideliu pagrindiniu skyriumi. Krepšys turi didelius užtrauktukus praktiškam naudojimui ir nusegamą peties dirželį patogiam transportavimui. Krepšys puikiai tinka transportuoti masalus reikmenų dėžėse ar krepšeliuose. Viduje yra tinklinė kišenė dokumentams laikyti.

  Matmenys - 36x23x28cm
  Tūris - 24L

  Peržiūrėti
 • -10% Krepšys Savage Gear WPMP Lure Carryall XL
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear WPMP Lure Carryall XL

  143,60 EUR -10% 159,56 EUR

  Savage Gear WPMP Lure Carryall XL - iš EVA medžiagos pagamintas, vandeniui atsparus, praktiškas, patogus krepšys, su dideliu pagrindiniu skyriumi. Krepšys turi didelius užtrauktukus praktiškam naudojimui ir nusegamą peties dirželį patogiam transportavimui. Krepšys puikiai tinka transportuoti masalus reikmenų dėžėse ar krepšeliuose. Viduje yra tinklinė kišenė dokumentams laikyti.

  Matmenys - 48x36x28cm
  Tūris - 50L

  Peržiūrėti
 • -10% Krepšys Savage Gear Specialist Soft Lure Bag
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear Specialist Soft Lure Bag

  77,63 EUR -10% 86,25 EUR

  Savage Gear Specialist Soft Lure Bag - praktiškas, patogus, tvirtas krepšys. Su šiuo krepšiu visi reikalingi žvejybos įrankiai bus po ranka. Krepšys turi didelį pagrindinį skyrių, dvi šoninės kišenes, vieną priekinę kišenę ir permatomą kišenę dangtelio viduje. Krepšys turi prisegama, ilgą dirželį, skirtą patogiam transportavimui ant peties. Krepšys komplektacijoje turi 1 masalų dėžutę ir 10 PE maišelių.

  Matmenys - 21x38x22cm
  Tūris - 10L

  Peržiūrėti
 • -10% Krepšys Savage Gear System Box Bag XL
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear System Box Bag XL

  144,63 EUR -10% 160,70 EUR

  Savage Gear System Box Bag - praktiškas, patogus, tvirtas krepšys. Su šiuo krepšiu visi reikalingi žvejybos įrankiai bus po ranka. Krepšys turi didelį pagrindinį skyrių, dvi šoninės kišenes, dvi priekines kišenes ir permatomą kišenę dangtelio viduje. Krepšys turi prisegama, ilgą dirželį, skirtą patogiam transportavimui ant peties. Krepšys komplektacijoje turi 3 masalų dėžutes ir maišą, kurį uždėjus, krepšys bus apsaugotas nuo lietaus.

  Matmenys - 25x67x46cm
  Tūris - 59L

  Peržiūrėti
 • -15% Krepšys Savage Gear System Box Bag
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear System Box Bag

  68,30 EUR -15% 80,35 EUR

  Savage Gear System Box Bag - praktiškas, patogus, tvirtas krepšys. Su šiuo krepšiu visi reikalingi žvejybos įrankiai bus po ranka. Krepšys turi didelį pagrindinį skyrių, dvi šoninės kišenes, vieną priekinę kišenę ir permatomą kišenę dangtelio viduje. Krepšys turi prisegama, ilgą dirželį, skirtą patogiam transportavimui ant peties. S ir M dydžio krepšiai komplektacijoje turi 3 dėžutes masalams ir 5 PE maišiukus, o L dydžio krepšys turi 4 masalų dėžutess.

  S - 15x36x23cm; tūris - 5.5L
  M - 20x40x29cm; tūris - 12L
  L - 24x47x30cm; tūris - 18L

  Peržiūrėti
 • -10% Krepšys Savage Gear System Carryall
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear System Carryall

  77,90 EUR -10% 86,56 EUR

  Savage Gear System Carryall - patogus, tvirtas krepšys. Su šiuo krepšiu visi reikalingi žvejybos įrankiai bus po ranka. Krepšys turi didelį pagrindinį skyrių, dvi šoninės kišenes, vieną priekinę kišenę ir permatomą kišenę dangtelio viduje. Krepšys turi prisegama, ilgą dirželį, skirtą patogiam transportavimui ant peties.

  M - 48x30x22cm; tūris - 18L
  L - 54x37x26cm; tūris - 33L

  Peržiūrėti
 • -10% Krepšys Savage Gear System Carryall
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear System Carryall XL

  89,90 EUR -10% 99,89 EUR

  Savage Gear System Carryall - patogus, tvirtas krepšys. Su šiuo krepšiu visi reikalingi žvejybos įrankiai bus po ranka. Krepšys turi didelį pagrindinį skyrių, dvi šoninės kišenes, dvi priekines kišenes ir permatomą kišenę dangtelio viduje. Krepšys turi prisegama, ilgą dirželį, skirtą patogiam transportavimui ant peties.

  Matmenys - 62x44x29cm
  Tūris - 53L

  Peržiūrėti
 • -10% Kuprinė Savage Gear Specialist Rucksack
  • Išpardavimas!

  Kuprinė Savage Gear Specialist Rucksack

  120,20 EUR -10% 133,56 EUR

  Savage Gear Specialist Soft Lure Bag - praktiška, universali ir labai patogi kuprinė. Su šia kurpine visi reikalingi žvejybos įrankiai bus po ranka. Kuprinė turi 2 pagrindinius skyrius, dvi talpias šonines kišenes ir permatomą kišenę dangtelio viduje. Kuprinė komplektacijoje turi 3 masalų dėžutes.

  Matmenys - 40x28x23cm; tūris - 23L

  Peržiūrėti
 • -10% Krepšys Savage Gear Sling Bag
  • Išpardavimas!

  Krepšys Savage Gear Sling Bag

  65,90 EUR -10% 73,22 EUR

  Savage Gear Sling Bag - praktiškas, patogus, tvirtas krepšys ant peties. Su šiuo krepšiu visi reikalingi žvejybos įrankiai bus po ranka. Krepšys turi 2 skyrius. Krepšys turi dirželį, skirtą patogiam transportavimui ant peties. Krepšys komplektacijoje turi 1 masalų dėžutę ir 10 PE maišelių.

  Matmenys - 20x31x15cm; tūris - 8L

  Peržiūrėti