Dropshot

Aktyvūs filtrai

 • Jig Rig svarelis „Bananas" 4-18g

  0,50 EUR

  Jig Rig svarelis „Bananas" - lenktos formos švininis svarelis skirtis Jig Rig ir kitoms spiningavimo sistemoms. Dėl savo lenktos formos, svarelis lengviau slenka dugnu ir geriau pateikia masalą plėšrūnui.

  Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Švininiai svareliai Savage Gear Lure Specialist Sinker

  7,20 EUR

  Savage Gear Lure Specialist Sinker - ilgi svareliai, kurie sukurti taip, kad būtų galima puikiai užmesti tiksliai ir taikliai į norimą vietą, bei lengvai pravesti pro dugno kliuvinius. Svareliai turi įmontuotus suktukus. Naudojamas spiningavimo sistemose, dažniausiai Jig Rig, gaudant silikoniniais masalais.

  Galima rinktis iš skirtingų svorių:
  5g - 10 vnt.
  7g - 10 vnt.
  10g -  8 vnt.
  13g - 5 vnt.

  Peržiūrėti
 • Jig Rig svarelis Savage Gear

  0,80 EUR

  Savage Gear Lure Specialist Sinker - švininiai, ilgi svareliai, kurie sukurti taip, kad būtų galima užmesti tiksliai ir taikliai į norimą vietą, bei lengvai pravesti pro dugno kliuvinius. Svareliai turi įmontuotus suktukus. Naudojamas spiningavimo sistemose, dažniausiai Jig Rig, gaudant silikoniniais masalais.

  Parduodama po 1 vnt. Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Drop Shot švininis svarelis 3,5-20g

  0,45 EUR

  Švininis svarelis, dažniausiai naudojamas spininigavimo sistemose. Aerodinamiškos formos svarelį užmesite tiksliai ir taikliai į savo norimą vietą. Šios formos svarelis mažiau stringa už dugno kliuvinių ir yra efektingesnis. Svarelis turi įmontuotą suktuką. Dažniausiai naudojamas Drop Shot spiningavimo sistemose, gaudant su silikoniniais masalais. Šios sistemos yra vienos populiariausių ešerių bei kitų plėšrūnų žvejyboje. 

  Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Drop Shot volframinis svarelis 1,8-14,2g

  1,00 EUR

  Volframinis Drop Shot svarelis - dažniausiai naudojamas spininigavimo sistemose. Volframas yra iki 50% sunkesnis nei tokio pat dydžio švinas, todėl jis puikiai metasi ir greičiau leidžiasi iki dugno. Aerodinamiškos formos svarelį užmesite tiksliai ir taikliai į savo norimą vietą. Volframas yra skambus, daužant į dugną skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus. Šios formos svarelis mažiau stringa už dugno kliuvinių ir yra efektingesnis. Svarelis turi įmontuotą suktuką. Dažniausiai naudojamas Drop Shot spiningavimo sistemose, gaudant su silikoniniais masalais. Šios sistemos yra vienos populiariausių ešerių bei kitų plėšrūnų žvejyboje. 
  Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema ešeriams Drop Shot Rig Long 3.5-14g

  5,40 EUR

  Spiningavimo sistema Drop Shot Rig - surišta Drop Shot sistema su suktuku viršuje. Suktukas padeda valui nesusipinti bei greitai ir lengvai pritvirtinti sistemėlę prie pagrindinio valo. Sistemėlės kabliukas yra pritvirtintas aukščiau svarelio, taip masalas pateikiamas aukščiau dugno ir matomas žuvims iš tolimo atstumo. Labai gerai veikia, kai žuvis yra labai nedideliame plote, nes užmetus masalą, galima jį ilgai išlaikyti vienoje vietoje. Lengvai judinant meškerę, masalui suteikiami sužeistos žuvies ar kito vandens gyvio judesiai. Sistemėlės svarelis pagamintas iš volframo. Turi specialų suktuką, kuris leidžia reguliuoti atstumą kiek masalas bus pakilęs nuo dugno.

  Peržiūrėti
 • Jig Rig Long volframinis svarelis 1,8-14,2g

  3,20 EUR

  Volframinis Jig Rig svarelis - dažniausiai naudojamas spininigavimo sistemose. Volframas yra iki 50% sunkesnis nei tokio pat dydžio švinas, todėl jis puikiai metasi ir greičiau leidžiasi iki dugno. Aerodinamiškos formos svarelį užmesti tiksliai ir taikliai į savo norimą vietą. Volframas yra skambus, daužant į dugną skleidžia gardą, kuris vilioja plėšrūnus. Šios formos svarelis mažiau stringa už dugno kliuvinių ir yra efektingesnis. Svarelis turi įmontuotą suktuką. Dažniausiai naudojamas Jig Rig spiningavimo sistemose, gaudant su silikoniniais masalais. Šios sistemos yra vienos populiariausių ešerių bei kitų plėšrūnų žvejyboje. 

  Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti