Gultai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Gultas Carp F5R

  124,00 EUR

  Carp F5R gultas - reguliuojasi gulto atlošo pasvyrimo kampas, nusileidžia į visiškai horizontalų. Taip pat galima reguliuoti kojų ilgius, tai patogu jeigu planuojama statyti ant nelygios žemės. Gultas / lova susideda iš dviejų dalių - kėdės ir prailginimo. Nuėmus prailginimą galima puikiai naudoti kaip patogią kėdę žvejybai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmenys:
  Ilgis - 180cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 33cm iki 46cm
  Svoris - 10kg
  Išlaikomas svoris - iki 130kg

  Peržiūrėti
 • Prailgintojas kėdei Carp F5R

  47,00 EUR

  Carp kėdės F5R POD - primontuotas labai padidina kėdės komfortą, kurią galima naudoti net kaip gultą/lovą ilgesnėms žvejybos išvykoms. Jo kojų ilgiai reguliuojamos, kad būtų galima pastatyti ant nelygaus reljefo.

  Matmenys:
  Ilgis - 70cm
  Plotis - 60cm
  Aukštis - nuo 33cm iki 46cm
  Svoris - 4kg

  Peržiūrėti
 • Prailgintojas kėdei Carp FK2

  47,00 EUR

  Carp kėdės KF2 POD - kėdės atrama kojoms sukuria labai patogų karpinį gultą su kėde.Jis turi reguliuojamas kojeles, todėl gali būti montuojamas ant nelygios žemės.

  Matmenys:
  Ilgis - 70cm
  Plotis - 60cm
  Aukštis - nuo 30cm iki 45cm
  Svoris - 3kg

  Peržiūrėti
 • Gultas Carp FK2

  133,00 EUR

  Carp FK2 gultas žvejybai. Galima atlenkti gulto atlošą ir jis transformuojasi į patogią lovą. Susideda iš dviejų dalių. Galima naudoti kaip kėdę, o pridėjus prailginimą - kaip gultą. Reguliuojasi atlošo pasvyrimo kampas ir kojų ilgiai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmenys:
  Ilgis - 190cm
  Plotis - 55cm
  Aukštis - nuo 30cm iki 45cm
  Svoris - 11kg
  Išlaikomas svoris - iki 140kg

  Peržiūrėti
 • Gultas žvejybai Carp FK5

  142,00 EUR

  Gultas žvejybai FK5. Reguliuojasi gulto atlošo pasvyrimo padėtis, palima ištiesti visiškai horizontaliai. Galima atskirai reguliuoti kojų ilgis, tai patogum jeigu gultą planuojama statyti ant nelygaus paviršio. Gultas susideda iš dviejų dalių - kėdės ir prailginimo. Nuėmus prailginimą, galima naudoti kaip tvirtą, potogią kėdę žvejyboje. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.


  Matmenys:
  Ilgis - 195cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - 40cm iki 55cm
  Svoris - 12kg
  Atlaikomas svoris - iki 150kg

  Peržiūrėti
 • Gultas Elektrostatyk L14

  170,00 EUR

  Gultas L14 - stovyklavietėje arba žvejyboje naudojamas gultas. Jame yra 7 atskirai reguliuojamos kojos, kurių dėka stabili gulto padėtis ant nelygios žemės nesukels problemų. Atlošas reguliuojasi pagal poreikius. Čiužinys pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, užpildytos porolonu, dėl kurios nereikia naudoti papildomo čiužinio. Gulto šonuose yra įsiūtas užtrauktukas, skirtas miegmaišiui prisegti.

  Ilgis: 2m.
  Sveria: 12,3kg.
  Plotis: 70cm.

  Peržiūrėti
 • Gultas Elektrostatyk L8

  165,00 EUR

  Gultas L8 - stovyklavietėje arba žvejyboje naudojamas gultas/lova. Tai yra sustiprinta L6 modelio versija. Turi 8 atskirai reguliuojamas kojeles, kurių dėka kėdę galima pastatyti ant labai nelygaus paviršiaus. Atlošas reguliuojasi pagal poreikius. Čiužinys pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, užpildytos porolonu, todėl gultui nereikia naudoti papildomo čiužinio.

  Ilgis: 2m.
  Sveria: 12,5kg.
  Plotis: 60cm.
  Matmenys: 600x250x800mm.

  Peržiūrėti
 • Kėdė/gultas Elektrostatyk L6

  129,00 EUR

  Kėdė/gultas L6 - stovyklavietėje arba žvejyboje naudojamas gultas. Turi šešias reguliuojamas kojeles, kurių dėka galėsite pastatyti lovą ant nelygios žemės. Atlošas reguliuojasi pagal poreikius. Kėdės medžiaga pagaminta iš vandeniui atsparios medžiagos, užpildytos putplasčiu. Atlaiko svorį iki 100kg.

  Ilgis: 2m.
  Sveria: 11kg.
  Plotis: 60cm.
  Matmenys: 600x250x850mm.

  Peržiūrėti
 • Miegmaišis CarpZoom Extreme

  79,40 EUR

  Carp Zoom Extreme – aukštos kokybės miegmaišis, skirtas naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagamintas iš minkšto, kvėpuojančio audinio, kuris puikiai apsaugos nuo vėjo ir šalčio. Vidinė miegmaišio dalis yra flisinė. Šonuose yra užtrauktukai. Taip pat šiame modelyje yra speciali juosta, skirta miegmaišį pritvirtinti prie lovos. Miegmaišis garantuos reikalingą šilumą ir jaukumą.

  Išorinė medžiaga - poliesteris, vidus: 100% medvilnė, užpildas: sintetinis.
  Matmenys - 210x84cm.
  Svoris - 3,8kg.
  Pridedamas transportavimo krepšys.

  Peržiūrėti
 • -20% Gultas MAD BSX Camo Flatbed
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Gultas MAD BSX Camo Flatbed 6 Legs

  140,88 EUR -20% 176,10 EUR

  MAD BSX Camo Flatbed - gultas MAD BSX Camo Flatbed. Patogi, šiuolaikiško dizaino kėdė-gultas su paminkštinimu. Su šešiomis reguliuojamomis kojomis, tvirtinimo juostomis ir fiksatoriais bei nugaros aukščio reguliuojama atrama. Tvirtas, sulankstomas plienas užtikrins ilgaamžiškumą ir patvarumą.  


  Matmenys: 205x80x40
  Sveria: 9,9kg.
  Medžiaga: 100% 600D-Nailonas/PVC 
  Spalva: Tamsiai žalia-kamufliažinė

  Peržiūrėti