Dugno skenavimo svareliai

Aktyvūs filtrai

 • Dugno skenavimo svarelis Flagman 40-100g

  1,80 EUR

  Minos formos svarelis, skirtas tiksliam dugno struktūros ir reljefo tyrimui. Dėl savo formos, svarelis velkamas telkinio dugnu skirtingai perduoda žvejui informaciją apie dugno struktūrą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Gylio matavimo svarelis GURU In-line Plummets 10-30g

  5,99 EUR

  Guru In-line Plummets - specialus gylio matavimo svarelis, skirtas tiksliai atsimatuoti gylį iki dugno. Apačioje esantis paminkštinimas leidžia be baimės įsmeigti kabliuką nebijant, kad jis atbuks. Privalomas aksesuaras kiekvieno plūdininko arsenale.

  Peržiūrėti
 • Valo skandiklis 20-50g

  2,40 EUR

  Skirti valo įtempimui ir prispaudimui prie dugno. Naudojamas karpių žūklėje. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Dugno skenavimo svarelis 80-100g

  2,15 EUR

  Dugno skanavimo svarelis yra skirtas ištirti dugną ir išsirinkti patogią vietą žūklei. Užmetus svarelį ir traukiant jį dugnu, meškerės kote ir pagal jos viršūnę pajausite dugno struktūrą - ar tai yra kietas dugnas, ar molis. Aptiksite kliuvinius, kurių norėtumėte išvengti žvejojant ir galėsite nustatyti žvejojamos vietos gylį. Būtina naudoti su pintu valu, kad visas reljefas persiduotų tiksliai į meškerę.

  Svoris - 80g

  Peržiūrėti
 • Dugno skenavimo svarelis 40-100g

  2,20 EUR

  Dugno skenavimo svarelis Prof Montaz - svarelis yra skirtas ištirti dugną ir išsirinkti patogią vietą žūklei. Užmetus svarelį ir traukians dugnu, jūs meškerės kote ir pagal jos viršūnę pajausite dugno struktūrą - ar tai yra kietas dugnas, ar molis. Aptiksite kliuvinius, kurių norėtumėte išvengti žvėjojant ir galėsite nustatyti žvėjojamos vietos gyli. Būtina naudoti su pintu valu, kad visas reljefas persiduotų tiksliai į meškerę.

  Galima rinktis iš skirtingų svorių: 40, 50, 60, 70, 80, 90 ir 100g.

  Peržiūrėti