Aktyvūs filtrai

 • Žieminė ritė Jaxon Fenix FS 50

  13,70 EUR

  Jaxon Fenix FS 50 - įmontuotas vienas guolis, jos perdavimas yra 5.2:1, būgnelis talpina 0,16mm/220m valo, sveria 140g. Ritė turi priekinį stabdį, iš grafito pagamintą būgnelį. Gražaus dizaino bei gerai besisukanti ritė.

  Peržiūrėti
 • -10% Multiplikatorinė ritė spiningui FL
  • Išpardavimas!

  Multiplikatorinė ritė spiningui FL

  29,25 EUR -10% 32,50 EUR

  Ritė spiningui FL multiplikatorinė, ritės rankenėlė kairėje pusėje. 

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Ritė FL Team Freeder 4000-6000

  25,20 EUR -10% 28,00 EUR

  FL Team Freeder – modernaus dizaino išskirtinės išvaizdos ritė. Pagaminta naudojant aukščiausias technologijas ir skirta specialiai dugninei / feeder žūklei. Ritėje įmontuotas dvigubas stabdis "Baitrunner", kuris puikiai veikia, kai žuvis reikalauja valo, pirminio kibimo momentu. Pagrindinis seklus ritės būgnelis puikiai tiks gaudant pintu valu, o ant atsarginio gilaus būgno galėsite susivynioti paprastą monofilamentinį valą ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Applause 1000-4000

  69,80 EUR

  Ritė Ryobi Applause - nauja, žinomos japonų firmos Ryobi ritė. RYOBI ritės pasižymi, tvirtumu, patikimumu ir ilgaamžiškumu, jos yra tikras darbinis arklys, kurioms nėra baisios oro sąlygos... 

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Daiwa Preed 150SH-DH-L

  89,98 EUR

  Daiwa Preed 150SH-DH-L - itin kokybiška multiplikatorinė ritė tinkanti tiek pradedantiesiems, tiek ir profesionalams. Itin sklandus ritės veikimas. Dviguba rankena. Kairės pusės padėtis tinkanti dešiniarankiams. Ritėje įmontuoti 4+1 guoliai.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Extra Ice 210

  7,50 EUR

  Ritė LuxFish Extra Ice 210 - nedidelė ritė skirta poledinei žūklei. Ritėje įmontuoti 2 guoliai, kompiuteriu išbalansuotas rotorius, plastikinis būgnelis. Ritė gražiai kloją valą, jos rankenėlę galima pakeisti ir naudoti iš abiejų pusių.

  Guoliai - 2
  Valo talpa - 0,18mm/150M
  Svoris - 134g

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Sparkler Feeder SP 2000-4000

  20,10 EUR

  FL Sparkler Feeder - ritė puikiai sukasi, gražaus dizaino, patiks tiek pradedančiajam tiek patyrusiam meškeriotojui. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, turi atsargini būgnelį, gražiai ir tvarkingai kloja valą bei lengvai sukasi. Ritė skirta daugiausiai dugninei/feeder žūklei. Jos būgnelis nėra ypatingai gilus, puikiai tiks žvejybai pintu valu. Turi atsarginį gilesnį būgną...

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Master Spin KF 1000-5000

  22,80 EUR

  FL Master Spin KF - nebrangi, nedidelė ritė, skirta mažos gramatūros masalams mėtyti. Puikiai tinka Ultra Light tipo spiningavimui, bet galima naudoti ir universaliems spiningvaimo būdams. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai. Ritėje yra kompiuteriu subalansuotas rotorius, stiprus grafitinis rėmas, dviejų spalvų aliuminis būgnelis, dar vienas atsarginis plastikinis būgnas, momentinė priešinė stabdžio sistema, o ritės rankenėlę galima persikelti į patogią pusę.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Daiwa Bass X 80 SH-L

  97,50 EUR

  Valo surinkimas: 75cm
  Perdavimas: 7.5
  Svoris: 195g
  Maksimali tempimo apkrova: 5kg
  Būgnelio diametras: 32mm
  Rankenėlės ilgis: 90mm
  Guoliai: 4+1 Ritės
  Rankenėlė KAIRĖJE pusėje

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Feeder and Spin 2000-4000

  26,50 EUR

  FL Feeder and Spin - modernaus dizaino, tvirta ritė, skirta universaliai žūklei. Dažniausiai žvejai šio modelio ritę renkasi dugninei/feeder žvejybai arba spiningavimui. Ritės privalumas - du aliumininiai, skirtingu gylių būgneliai, leis jums puikiai gaudyti tiek su pintu tiek su paprastu valu. Ritėje sumuotuoti 11+1 guoliai leidžia jai suktis lengvai ir sklandžiai. Gražiai ir tvarkingai kloja valą...

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Spinning FA 2000-5000

  20,50 EUR

  FL Spinning FA - tvirta, patogi ir patikima ritė, skirta spiningavimui didesniais masalais, atlikti tolimus metimus ir suvaldyti stambius laimikius.  Universali, modernaus dizaino ritė, skirta visiems spiningavimo būdams. Ritėje sumontuoti 10+1 guoliai. Didelė tempiamoji galia, leis kovoje su trofėjiniais laimikiais tinkamai suvaldyti žuvį ir greitai ją ištraukti. Gražaus dizaino, patogi bei tvirta ritė. Su kompiuteriu išbalansuotu rotoriumi, stipriu stabdžiu ir tvirtu grafitiniu korpusu ritė patiks tiek pradedančiajam, tiek patyrusiam žvejui.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Savage Gear SG6 250 BC

  180,80 EUR

  Savage Gear SG6 250 BC - ši ritė buvo sukurta taip, kad puikiai svaidytų tiek mažus, tiek didelius masalus. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir tiksliai sureguliuotų dalių, ritė prisitaikys prie bet kurio žvejo rankų. Kompaktiškas ir ergonomiškai suprojektuotas korpusas su tvirtu aliuminio rėmu ir šoninėmis plokštėmis suteikia meškeriotojui puikų stabilumą kovojant su net ir labai stambiomis žuvimis, o unikali Line-ID funkcija leidžia pasižymėti valą.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Inercinė žieminė ritė

  1,20 EUR

  Nebrangi žieminė ritė, skirta pritvirtinti prie poledinei žūklei skirtų meškerių.

  Skersmuo - 6,5cm
  Svoris - 60g

  Peržiūrėti
 • Ritė FL Quick Raider Feeder SW 2000-4000

  22,70 EUR

  FL Quick Raider Feeder SW - ritė modernaus dizaino, gerai atliekanti savo funkcijas, dažniausiai žvejų renkamasi naudoti feeder dugninei žūklei, bet universaliai tinka ir kitam žvejybos būdui. Joje sumontuoti 9+1 guoliai, turi atsarginį būgnelį. Gerai veikia priekinis stabdžio reguliatorius, tvarkingai kloja valą. Rankenėlę galima perkelti į patogią pusę. Ritė gerai derės prie nesunkios feeder meškerės ir padės žvejui ištraukti laimikį į krantą. Taip pat ją universaliai galima naudoti tiek su spiningu, tiek su plūdine meškere.

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Zauber 2000-4000

  75,40 EUR

  Ryobi Zauber - žinomos japonų firmos Ryobi ritė. RYOBI ritės pasižymi tvirtumu, patikimumu ir ilgaamžiškumu. Vienos iš geriausių Zauber serijos ritė už patrauklią kainą.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Savage Gear SG6 100 BC

  177,30 EUR

  Savage Gear SG6 100 BC - ši ritė buvo sukurta taip, kad puikiai svaidytų tiek mažus, tiek didelius masalus. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir tiksliai sureguliuotų dalių, ritė prisitaikys prie bet kurio žvejo rankų. Kompaktiškas ir ergonomiškai suprojektuotas korpusas su tvirtu aliuminio rėmu ir šoninėmis plokštėmis suteikia meškeriotojui puikų stabilumą kovojant su net ir labai stambiomis žuvimis, o unikali Line-ID funkcija leidžia pasižymėti valą.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė žiemai

  0,99 EUR

  Ritė skirta poledinei žūklei.
  Rites skermuo 5cm, ritės svoris 36g.

  Peržiūrėti
 • Ritė Hokaido Rebellious Carp Pro 5000/6000

  36,50 EUR

  Hokaido Rebellious Carp Pro – gražaus dizaino, plačiu būgneliu ritė su integruotu laisvos eigos stabdžiu (Baitrunner), kuris pirminiu žuvies kibimo momentu leidžia valą vynioti tiesiai iš ritės būgnelio, taip apsaugodamas nuo didesnio laimikio meškerės įtraukimo į vandenį. Ritė turi 9+1 guolius, kas leidžia jai ypatingai lengvai suktis, kompiuteriu subalansuotą rotorių ir tvirtą korpusą. Įmontuotas galingas valo vediklis su žalvarine įvore.etalinė ritės rankenėlė su patogiu EVA laikikliu. Ritės būgnelis talpina daug valo, jis yra kūgio formos su nuožulniais kraštais. Tokios formos būgnelis tinka atlikti ilgiems ir tolimiems metimams, nes ritės briauna nesuteikia papildomo pasipriešinimo valo vyniojimuisi iš jos. Ritę galima universaliai naudoti tiek karpių tiek kitų žuvų dugninėje žvejyboje.

  Peržiūrėti
 • Ritė FL RS 8000

  42,00 EUR

  FL RS8000 – tvirta ir stipri ritė su dideliu bei plačiu būgnu, skirta karpių  bei kitų stambių žūvų žūklei. Ritėje sumontuoti 9+1, gilus ritės būgnas talpina 0,4mm net 280metrų valo. Ritėje sumontuotos "anti-vibro", "one way clucht"  ir "super drag" intensyi tempimo sistema. Gilus būgnelis leis atlikti tolimus metimus...

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Savage Gear SG8 100 BC

  217,10 EUR

  Savage Gear SG8 100 BC - ši ritė buvo sukurta taip, kad puikiai svaidytų tiek mažus, tiek didelius ir sunkius masalus. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir tiksliai sureguliuotų dalių, ritė prisitaikys prie bet kurio žvejo rankų. Kompaktiškas ir ergonomiškai suprojektuotas korpusas su tvirtu aliuminio rėmu ir šoninėmis plokštėmis suteikia meškeriotojui puikų stabilumą kovojant su net ir labai stambiomis žuvimis. Ritė turi puikias savybes, tokias kaip Line-ID funkcija, leidžianti pasižymėti valą, išorinis išcentrinis stabdis, tiksliai sureguliuoti pavarų skaičiai ir ritės tepimui naudojamas DuraGrease tepalas užtikrina, kad ritė veiks sklandžiai.

  Peržiūrėti