Aktyvūs filtrai

 • -5% Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG

  455,95 EUR -5% 479,95 EUR

  Shimano Vanquish FC - pati lengviausia Shinano ritė2023m modelis yra grynas Shimano Magnumlite filosofijos įsikūnijimas. Jis sukurtas didžiausiu japonišku tikslumu ir skirtas tiems, kurie reikalauja aukščiausios kokybės sau ir savo įrangai. Dėl jautrumo ir glotnumo ritė puikiai tinka itin lengvai ešerių, upėtakių ir starkių žvejybai. Tačiau Vanquish gali būti naudojamas daugeliui skirtingų metodų ir rūšių, įskaitant didesnių 4000 ir 5000 dydžių sukimąsi jūros vandenyje. „Vanquish“ padės jums išnaudoti viską, kas geriausia. Pirmas dalykas, kurį patirsite, yra ritės svoris arba, tiksliau, jo trūkumas. Ši 1000 ritė sveria tik 140g – tai nuostabu ir jūs tai pastebėsite. Vanquish nustato naujus kokybės standartus UL žvejybos srityje. „Shimano“ pasirinko „Beyond Lightness“, kad sukurtų geriausią šviesos apvijos mechanizmą su neprilygstamomis savybėmis. Tai itin lengvų ritinių viršūnė ir iki kraštų pripildyta „Shimano“ technologijų, daugiausia gautų iš STELLA. „Vanquish“ lengvumas atsiranda dėl didelio „Shimano“ išskirtinės Ci4+ kompozitinės medžiagos naudojimo. Tai sustiprina pridėjus Magnumlite rotorių, kuris taip pat prisideda prie neįtikėtinai mažos paleidimo inercijos vyniojant. Ši lėta paleidimo inercija yra ypač svarbi žvejojant subtiliais ir UL metodais. Šiuos metodus galėsite žvejoti tiksliau nei bet kada anksčiau. „Shimano“ ištrintas kiekvieno komponento laisvumas, o tai dar labiau padidina kruopštų ritės tikslumą. Kitas didelis privalumas yra „InfinityDrive“ pridėjimas. Ši technologija užtikrina galingą, bet lengvą sukimąsi, ypač esant didelėms apkrovoms. Ekstremaliose situacijose vis tiek galite išlaikyti pastovų ir nuoseklų sukimosi slėgį, o tai labai naudinga, kai užkabinate tokį didelį. Pridėjus InfinityLoop, metimo atstumas žymiai pagerėja. 


  * 11+1 uždari su papildoma apsauga aukščiausios kokybės Shimano guoliai;
  * Šaltai štampuoto aliuminio būgnelis. Tvirtesnis už lieto aliuminio būgnelius;
  * Ilgaamžiškesnis dantračių darbas dėka dviejų guoliu aplink pinion krumplį;
  * Antros kartos patentuota sliekinė valo vyniojimo sistema. Valo vyniojimo sistema, judanti dviem skirtingai greičiais klojant valą.
  * Patentuota specialaus kampo būgnelio briauna, mažesniam valo painiojimuisi ir tolimesniam metimui;
  * Metalinis dar tvirtesnis korpusas. Korpuso tvirtumas yra vienas svarbiausiu ritės ilgaamžiškumo faktorių;
  * Vienos dalies valo vediklis. Jokių strigimų, jokio bereikalingo valo dėvėjimosi;
  * Magnis tvirčiausia ir lengviausia ričių konstrukcijose naudojama medžiaga.
  * Tobuliausia, asimetrinė rotoriaus forma, leidžianti 14%  sumažinti sukimosi inerciją ir išgauti patį švelniausia ritės darbą;
  * Geriausia Shimano apsauga nuo vandens patekimo į ritės vidų, frikcinį stabdį ir vediklį. X-Protect praleidžia 7 kartus mažiau vandens nei Coreprotect technologija.


  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Sienna FG 1000-4000
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Ritė Shimano Sienna FG 1000-4000

  35,96 EUR -10% 39,95 EUR

  Shimano Sienna - ritė viena populiariausių ričių pradedantiems žvejoti arba žvejams neturintiems didelio biudžeto žvejybinei įrangai įsigyti. Tai puikus pasirinkimas žvejui, kuris nori nebrangios-patikimos ritės su Shimano krumplaračių sistema, aliuminio būgneliu ir patvariu XT-7 serijos korpusu. 

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Sedona FJ 1000
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Ritė Shimano Sedona FJ 1000

  66,55 EUR -10% 73,95 EUR

  Shimano Sedona FJ - kokybiška, spiningavimui ir poledinei žūklei idealiai tinkanti ritė. Ši ritė turi Hagane Gear dantračius, kurie padaro ritę neįtikimai stiprią ir patvarią, kuri tokia liks ir po ilgų metų naudojimo net su didelėmis apkrovomis. G-Free sistemos korpusas, bei jo svoris leis nevarginant rankos žvejoti ilgas valandas. ARC būgnelis ir Varyspeed II sistema neleis valui painiotis ir gražiai jį suguldys. Prie neįtikėtinai švelnaus ritės sukimosi prisideda 3 nerūdijančio plieno guoliai.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -30% Jūrinė ritė Savage Gear SGS10 FD 4000-18000
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Jūrinė ritė Savage Gear SGS10 FD 4000-18000

  170,80 EUR -30% 244,00 EUR

  Savage Gear SGS10 FD - jūrinė ritė – moderni, kokybiška, pilna naujų inovacijų jūrinė ritė. Žvejojant sūriame vandenyje reikia apie daug ką pagalvoti, tačiau dėl SGS6 Jūrinės ritės naujovių jaudintis dėl jos jums neteks. Ritė sukurta su tvirtu, tačiau lengvu aliuminio korpusu ir anglimi sustiprintu kompozito rotoriumi. Ritė sukurta taip, jog garantuotų jums puikų darbą. Jame taip pat yra 6+1 sandarūs plieniniai rutuliniai guoliai, didelio našumo anglies „drag” sistema ir mūsų patentuotas „Dura Grease“ tepalas – visa tai padeda padaryti ritę atsparią sūriam vandeniui, todėl galite ja pasikliauti kiekvieną kartą.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Jūrinė ritė Savage Gear SGS8 FD 4000-18000

  123,20 EUR -30% 176,00 EUR

  Savage Gear SGS8 FD - jūrinė ritė – moderni, kokybiška, pilna naujų inovacijų jūrinė ritė. Žvejojant sūriame vandenyje reikia apie daug ką pagalvoti, tačiau dėl SGS6 Jūrinės ritės naujovių jaudintis dėl jos jums neteks. Ritė sukurta su tvirtu, tačiau lengvu aliuminio korpusu ir anglimi sustiprintu kompozito rotoriumi. Ritė sukurta taip, jog garantuotų jums puikų darbą. Jame taip pat yra 6+1 sandarūs plieniniai rutuliniai guoliai, didelio našumo anglies „drag” sistema ir mūsų patentuotas „Dura Grease“ tepalas – visa tai padeda padaryti ritę atsparią sūriam vandeniui, todėl galite ja pasikliauti kiekvieną kartą.

  Peržiūrėti
 • -30% Jūrinė ritė Savage Gear SGS6
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Jūrinė ritė Savage Gear SGS6 FD 4000-18000

  103,74 EUR -30% 148,20 EUR

  Savage Gear SGS6 FD - jūrinė ritė – moderni, kokybiška, pilna naujų inovacijų jūrinė ritė. Žvejojant sūriame vandenyje reikia apie daug ką pagalvoti, tačiau dėl SGS6 Jūrinės ritės naujovių jaudintis dėl jos jums neteks. Ritė sukurta su tvirtu, tačiau lengvu aliuminio korpusu ir anglimi sustiprintu kompozito rotoriumi. Ritė sukurta taip, jog garantuotų jums puikų darbą. Jame taip pat yra 6+1 sandarūs plieniniai rutuliniai guoliai, didelio našumo anglies „drag” sistema ir mūsų patentuotas „Dura Grease“ tepalas – visa tai padeda padaryti ritę atsparią sūriam vandeniui, todėl galite ja pasikliauti kiekvieną kartą.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon

  129,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall XL - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš lengvo anglies pluošto, o rankenėlė iš aliuminio, su EVA Tech galais.

  Daugiau savybių bei video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Lucky John Mebaru 75mm

  8,50 EUR

  Lucky John Mebaru - lengva, nesusuka valo ir kadangi turi ilgą kojelę, nelaužia jo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti storomis pirštinėmis. Ritė turi 2 rutulinius guolius, atbulinės eigos stabdį, frikcinį STAR DRAG stabdį bei mechaninę terkšlę. Korpusas ir būgnelis pagaminti ir anglies pluošto. Ši ritė puikiai tiks žvejojant blizgute, balansyru ar velniuku.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Lucky John Ive Wheel 60mm

  7,45 EUR

  Lucky John Ive Wheel - lengva žieminė ritė, kuri gražiai kloja valą ir jo nesusuka, kadangi turi ilgą kojelę ir nelaužia jo per pirmą žiedą. Prailginta ritės koja leidžia patogiai žvejoti ir su storomis pirštinėmis. Kokybiška ritė žiemos žvejybai, pagaminta iš šalčiui atsparaus plastiko. Puikiai tinkama ritė žieminiam spiningavimui įvairiais masalais: blizgutėmis, balansyrais, velniukais.
  Ritėje įmontuotas 1 rutulinis guolis, frikcinis stabdis, mechaninė terkšlė, devėjimui atsparus plastikinis įdėklas, skirtas praeiti valui, patogi plastikinė ritės rankenėlė.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Akara Tracker

  55,60 EUR

  Akara Tracker - žieminė multiplikatorinė ritė, turinti rankenėlę, kuri leidžia laisvai nuleisti masalą į norimą gylį. Su šia rite galima gaudyti didesniuose gyliuose. Ritė turi aliuminio lydinio būgnelį, lengvą korpusą, magnetinį ir momentinius stabdžius, reguliuojamą atbulinės eigos mechanizmą bei diskinę sankabą. Ritėje yra įmontuoti 3+1 guoliai, o perdavimas - 2.3:1. Ritė talpina 0.16mm/125m valo. Sveria tik 200g. Išskirtinis ritės bruožas – pailginta kojolė, suteikianti pakankamai laisvės pirštams laikant meškerę žūklės metu.

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Akara Revol

  24,70 EUR

  Akara Revol - kompaktiška ir lengva ritė, skirta poledinei žūklei. Ši ritė puikiai tiks gaudyti didesniuose gyliuose. Ritė turi 4+1 rutulinius guolius, 3.5:1 pavaros santykį. Ilga ritės rankenėlė leidžia patogiai žvejoti su pirštinėmis. Ritė talpina 0,30 mm/100m valo ir sveria tik 156g. Lengvas korpusas, diskinė sankaba bei momentinis stabdis suteikia dar daugiau malonumo žvejojant. Sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Method 6000 LC

  85,00 EUR

  Carp Expert Uni Method - tvirta, patvari, aukštos kokybės ritė, skirta karpių žvejybai. Korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis iš aliuminio. Dėl pakankamai didelio jos būgnelio, ritė puikiai tinka tolimiems atstumams. Subalansuotas rotorius, o prie jame įmontuota apsauga apsaugos valą nuo susipainiojimo. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Turi metalinę rankenėlę, metalinį valo klipsą. Ritė atlaiko net ir sunkiausius išbandymus.

  Peržiūrėti
 • Ritė Benzar Mix Feeder-Match 4500

  79,99 EUR

  Benzar Mix Feeder-Match - ritė, kuri puikiai tinka tiek dugninei, tiek plūdinei žvejybai. Nors ritės dydis yra 4500, jos svoris, palyginti mažas - tik 290g., todėl ji neapsunkins meškerių. Sklandų, malonu, be pasipriešinimo ritės veikimą užtikrina 6+1 įmontuoti guoliai ir preciziška japoniška konstrukcija, kuri garantuoja ilgą ritės tarnavimo laiką. Ritė turi metalinį valo klipsą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Wizard Edge 2000

  85,00 EUR

  Wizard Edge - lengva, tvirta ritė, skirta spiningavimui ir SUL bei UL žvejybai. Šios ritės dizainą kūrė japonai, o tai reiškia, kad ritė yra patikima, ilgaamžė ir atlaikys įvairiausius išbandymus. Ritės korpusas pagamintas iš tvirto grafito, o būgnelis - iš aliuminio. Ritėje įmontuoti 4+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi metalinį valo klipsą, itin patogią, neslystančią rankeną, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei „Anti-Reverse" sistemą. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems.

  Peržiūrėti
 • Ritė Wizard Spin 2000/4000

  33,00 EUR

  Wizard Spin - lengva, kompaktiško dydžio ritė, skirta spiningavimui ir UL žvejybai. Modernaus dizaino ritė pagaminta iš grafito, kuris užtikrina ritės tvirtumą bei nedidelį jos svorį. Ritė turi 5+1 guolius, kurie užtikrina sklandų ritės darbą bei ilgaamžiškumą. Ritė turi metalinį valo klipsą. Komplekte taip pat yra atsarginis grafitinis būgnelis. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žvejams.

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Runner 6000

  51,00 EUR

  Carp Expert Uni Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Ritės korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis pagamintas iš tvirto aliuminio. Dėl šiek tiek siaurėjančio būgnelio formos, masalas itin toli skris, o valas bus apsaugotas tiek nuo susipainiojimo metimo metu, tiek nuo dilimo. Pakankamai didelė valo talpa ant būgnelio sudaro pagrindą atlikti ilgus metimus. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Ritė turi itin patikimą kelių diskų stabdžių sistemą bei metalinį valo klipsą. 

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Akara Target Pike

  103,40 EUR

  Akara Target Pike - multiplikatorinė ritė, kuri yra sustiprintos konstrukcijos ir pagaminta iš didelio atsparumo kompozito. Ši ritė puikiai tiks žvejybai su dideliais ir sunkiais masalais. Joje sumontuotas magnetinis mechanizmas, kuris lėtina laisvą ritės eigą, o tai leidžia žvejoti su plataus svorio diapazono masalais. Taip pat turi frikcinį stabdį, kurio didžiausia jėga 12kg. Ritėje įmontuoti 6+1 guoliai, subalansuotas rotorius užtikrina itin sklandų ritės darbą. Subalansuota ir sustiprinta rankena leis atremti didžiausių plėšrūnų atakas. Ritė sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Akara Ballistic AB-20

  54,00 EUR

  Akara Ballistic AB-20 - multiplikatorinė ritė, kuri yra pagaminta iš aliuminio ir dengta smūgiams atsparia kompozitine medžiaga. Joje sumontuotas magnetinis mechanizmas, kuris lėtina laisvą ritės eigą, o tai leidžia žvejoti su plataus svorio diapazono masalais. Ritėje įmontuoti 11+1 guoliai, subalansuotas rotorius užtikrina itin sklandų ritės darbą. Subalansuota rankena apsaugo nuo vibracijos ir braškėjimo spiningaujant, todėl ritė dirba dar sklandžiau ir taip yra prailginamas jos tarnavimo laikas. Aliuminis ritės korpusas išlaiko savo formą esant didžiausioms apkrovoms.

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Lite 1000

  67,50 EUR

  Akara Ultra Lite - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Korpusas pagamintas itin lengvo grafito kompozito. Ritės rotorius ir pavaros pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi subalansuotą rotorių, tolygaus valo klojimo sistemą bei kitas funkcijas, kurios užtikrina puikų ritės veikimą. Taip pat, visos ritės dalys yra padengtos korozijai atsparia danga. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000

  89,95 EUR

  Akara Ultra Sport - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Ši ritė turi smūgiams atsparų korpusą ir subalansuotą rotorių. Šiame modelyje sumontuoti 10+1 guoliai, kurie leidžia ritę naudoti ekstremaliomis sąlygomis ir atlaiko nemenkas apkrovas traukiant laimikį. Ritės konstrukcija užtikrina gerą užmetimo atstumą. Būgnelis yra pagamintas iš aviacinio aliuminio.

  Peržiūrėti