Aktyvūs filtrai

 • Ritė Carp Expert Uni Method 6000 LC
  • Nauja

  Ritė Carp Expert Uni Method 6000 LC

  85,00 EUR

  Carp Expert Uni Method - tvirta, patvari, aukštos kokybės ritė, skirta karpių žvejybai. Korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis iš aliuminio. Dėl pakankamai didelio jos būgnelio, ritė puikiai tinka tolimiems atstumams. Subalansuotas rotorius, o prie jame įmontuota apsauga apsaugos valą nuo susipainiojimo. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Turi metalinę rankenėlę, metalinį valo klipsą. Ritė atlaiko net ir sunkiausius išbandymus.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Ritė Benzar Mix Feeder-Match 4500

  79,99 EUR

  Benzar Mix Feeder-Match - ritė, kuri puikiai tinka tiek dugninei, tiek plūdinei žvejybai. Nors ritės dydis yra 4500, jos svoris, palyginti mažas - tik 290g., todėl ji neapsunkins meškerių. Sklandų, malonu, be pasipriešinimo ritės veikimą užtikrina 6+1 įmontuoti guoliai ir preciziška japoniška konstrukcija, kuri garantuoja ilgą ritės tarnavimo laiką. Ritė turi metalinį valo klipsą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Wizard Edge 2000
  • Nauja

  Ritė Wizard Edge 2000

  85,00 EUR

  Wizard Edge - lengva, tvirta ritė, skirta spiningavimui ir SUL bei UL žvejybai. Šios ritės dizainą kūrė japonai, o tai reiškia, kad ritė yra patikima, ilgaamžė ir atlaikys įvairiausius išbandymus. Ritės korpusas pagamintas iš tvirto grafito, o būgnelis - iš aliuminio. Ritėje įmontuoti 4+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi metalinį valo klipsą, itin patogią, neslystančią rankeną, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei „Anti-Reverse" sistemą. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems.

  Peržiūrėti
 • Ritė Wizard Spin 2000/4000
  • Nauja

  Ritė Wizard Spin 2000/4000

  33,00 EUR

  Wizard Spin - lengva, kompaktiško dydžio ritė, skirta spiningavimui ir UL žvejybai. Modernaus dizaino ritė pagaminta iš grafito, kuris užtikrina ritės tvirtumą bei nedidelį jos svorį. Ritė turi 5+1 guolius, kurie užtikrina sklandų ritės darbą bei ilgaamžiškumą. Ritė turi metalinį valo klipsą. Komplekte taip pat yra atsarginis grafitinis būgnelis. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žvejams.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Ritė Carp Expert Uni Runner 6000

  51,00 EUR

  Carp Expert Uni Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Ritės korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis pagamintas iš tvirto aliuminio. Dėl šiek tiek siaurėjančio būgnelio formos, masalas itin toli skris, o valas bus apsaugotas tiek nuo susipainiojimo metimo metu, tiek nuo dilimo. Pakankamai didelė valo talpa ant būgnelio sudaro pagrindą atlikti ilgus metimus. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Ritė turi itin patikimą kelių diskų stabdžių sistemą bei metalinį valo klipsą. 

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Akara Target Pike
  • Nauja

  Multiplikatorinė ritė Akara Target Pike

  103,40 EUR

  Akara Target Pike - multiplikatorinė ritė, kuri yra sustiprintos konstrukcijos ir pagaminta iš didelio atsparumo kompozito. Ši ritė puikiai tiks žvejybai su dideliais ir sunkiais masalais. Joje sumontuotas magnetinis mechanizmas, kuris lėtina laisvą ritės eigą, o tai leidžia žvejoti su plataus svorio diapazono masalais. Taip pat turi frikcinį stabdį, kurio didžiausia jėga 12kg. Ritėje įmontuoti 6+1 guoliai, subalansuotas rotorius užtikrina itin sklandų ritės darbą. Subalansuota ir sustiprinta rankena leis atremti didžiausių plėšrūnų atakas. Ritė sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Akara Ballistic AB-20
  • Nauja

  Multiplikatorinė ritė Akara Ballistic AB-20

  54,00 EUR

  Akara Ballistic AB-20 - multiplikatorinė ritė, kuri yra pagaminta iš aliuminio ir dengta smūgiams atsparia kompozitine medžiaga. Joje sumontuotas magnetinis mechanizmas, kuris lėtina laisvą ritės eigą, o tai leidžia žvejoti su plataus svorio diapazono masalais. Ritėje įmontuoti 11+1 guoliai, subalansuotas rotorius užtikrina itin sklandų ritės darbą. Subalansuota rankena apsaugo nuo vibracijos ir braškėjimo spiningaujant, todėl ritė dirba dar sklandžiau ir taip yra prailginamas jos tarnavimo laikas. Aliuminis ritės korpusas išlaiko savo formą esant didžiausioms apkrovoms.

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Lite 1000
  • Nauja

  Ritė Akara Ultra Lite 1000

  67,50 EUR

  Akara Ultra Lite - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Korpusas pagamintas itin lengvo grafito kompozito. Ritės rotorius ir pavaros pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi subalansuotą rotorių, tolygaus valo klojimo sistemą bei kitas funkcijas, kurios užtikrina puikų ritės veikimą. Taip pat, visos ritės dalys yra padengtos korozijai atsparia danga. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000
  • Nauja

  Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000

  89,95 EUR

  Akara Ultra Sport - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Ši ritė turi smūgiams atsparų korpusą ir subalansuotą rotorių. Šiame modelyje sumontuoti 10+1 guoliai, kurie leidžia ritę naudoti ekstremaliomis sąlygomis ir atlaiko nemenkas apkrovas traukiant laimikį. Ritės konstrukcija užtikrina gerą užmetimo atstumą. Būgnelis yra pagamintas iš aviacinio aliuminio.

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Classic Runner 4000/5000
  • Nauja

  Ritė Carp Expert Classic Runner 4000/5000

  37,00 EUR

  Carp Expert Classic Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Su šia rite galima lengvai numesti tolimus atstumus. Ritė turi aliuminį, gilų, korozijai ir išoriniams pažeidimams atsparų būgnelį, subalansuotą rotorių, „Anti-reverse" sistemą, metalinį klipsą bei kitas sistemas, dėl kurių ritė yra galinga ir nebijo apkrovų. Dėl esančio 5.2:1 pavarų santykio, ritė sukasi labai sklandžiai. Rankena padengta gumuota danga, dėl to, ritę labai patogu išlaikyti kibimo metu ir ją valdyti. Ritė puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC14000
  • Nauja

  Ritė PRO FL Black Edition Blast XC14000

  95,00 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Ritė FL PRO Mosterus Carp 14000

  86,00 EUR

  FL PRO Mosterus Carp 14000 -

  Peržiūrėti
 • Ritė PRO FL Black Edition Blast XC 7000-8000
  • Nauja

  Ritė PRO FL Black Edition Blast XC 7000-8000

  77,50 EUR

  PRO FL Black Edition Blast - 

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa TDR Distance 25 QD
  • Sumažinta kaina

  Ritė Daiwa 23 TDR Distance 25 QD

  299,00 EUR -10% 332,22 EUR

  Daiwa 23 TDR Distance 25 QD - naujoji 2023 m. didelio galingumo ritė, skirta išskirtinai feeder’inei žūklei žvejojant tolimais atstumais. Sukurta siekiant maksimaliai padidinti metimo atstumą, apginkluota 25mm Long Cast tolimo metimo aliuminio būgneliu, įmontuotas paminkštintas valo clip’sas. Rotorius ir korpusas atitinkamai pagaminti iš ZAION V ir ZAION medžiagų, tai išskirtinės Daiwa anglies pluošto pagrindu pagamintos kompozitinės medžiagos, pasižyminčios lengvumu, bet tuo pačiu ir tvirtumu, bei atsparumu. Sankaba atlaikanti net iki 12kg. Garsioji Quick Drag tempimo sistema, kuri leidžia vos vienu pilnu pasukimu ritę užrakinti nuo visiškai laisvos eigos iki pilnai užrakintos. Daiwa 23 TDR Distance 25 QD, tai aukštos kokybės ritė, kuri papirks tiek žūklės entuziastus, tiek profesionalus savo dideliu našumu, patikimumu ir patvarumu.


  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Fuego LT 1000-3000D-C

  114,70 EUR

  Daiwa 23 Fuego LT - naujausias 2023 metų modelis.  Su itin lengvo svorio Zaion V anglies pluošto korpusu, naujoji Fuego tampa dar patvaresnė ir labiau atspari korozijai, tad ji yra puikus pasirinkimas žvejui, kuris žvejoja ne tik gėlame vandenyje bet ir sūriuose vandenyse. Zaion V yra kompozitinė medžiaga, kurią Daiwa sukūrė, kad galėtų patobulinti savo LT rites, išlaikant tvirtas lyg metalo savybes, bet išgaunant itin lengvą svorį. Sumažintas medžiagos lankstumas užtikrina, kad viduje esanti mechanika veikia dar efektyviau, yra labiau apsaugota ir tarnaus dar ilgiau. Daiwa atnaujindama šį modelį pridėjo savo mažos inercijos AirDrive rotorių, taip sumažindami jos svorį lyginant su jos ankstesnės kartos modeliais ir palengvindami ritės sukimąsi. Su keliais kertiniais atnaujinimais, atnaujinta Fuego LT yra puikus pasirinkimas žvejams ieškantiems ištvėrmingos ir ilgaamžės ritės už visiems prieinamą kainą.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė 13Fishing Modus TX2 LH

  131,90 EUR

  13Fishing Modus TX2 LH - multiplikatorinė ritė, kuri yra 100% atspari korozijai, tad tinka žvejybai ir sūriame vandenyje. Joje sumontuotos japoniškos „Hamai" pavaros, „Dead Stop" apsaugos sistema nuo reverso ir klasikinės kamštinės rankenėlės. Ritė pagaminta iš korozijai atsparaus grafito, sumontuoti 7 antikoroziniai rutuliniai guoliai, 6 krypčių išcentrinė stabdžių sistema bei kitos technologijos, kurios šią ritę padaro itin galinga ir tvirta. Rankenėlė kairėje pusėje.

  Peržiūrėti
 • Ritė 13Fishing Architect 1000

  109,95 EUR

  13Fishing Architect - aukščiausios kokybės, užtikrinanti aukščiausio lygio funkcijas ir našumą ritė spiningavimui, puikiai tinkanti tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams. „Architect" serijoje yra patentuotas „Coolstop Stage 6" būgnelio stabdis, kurio patvarumas yra 6 kartus didesnis nei anglies pluošto. Unikalios „Coolstop" nuožulnios poveržlės praplečia pasipriešinimo sistemos konstrukcijos ir pažangiausių medžiagų ribas. Tur tvirtas ir galingas „Z-Cast Drive" pavaras, kurios gali atlaikyti bet kokius iššūkius. Be pastangų veikianti „Glide Oscillation" sistema užtikrina išskirtinai sklandų ritės darbą. Turi sandarų rotorių ir „Instant Stop" sistemą. Rankenėlę galima įsidėti tiek į kairę, tiek į dešinę puses.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Okuma C101-A

  89,90 EUR

  Okuma C101-A - multiplikatorinė ritė, kurios korpusas pagamintas iš korozijai atsparaus grafiko, kurioje integruota „A6061-T6“ mechaninio pjovimo aliuminio būgnelis. Taip pat ritėje integruotas daugiabriaunis diskas traukimo sistemoje, o šoninės plokštelės leidžia pakeisti būgnelį itin greitai. Turi anoduotą U formos būgnelį, 5BB+1RB guolių sistemą, išorėje reguliuojamą magnetinę užmetimo kontrolės sistemą, ergonominę rankeną ir anti-reverse. Rankenėlė kairėje pusėje.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 6000SS

  108,60 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos išskirtinai feeder žūklei. Ritė vienu rankenėlės apsisukimu suvinioja 92cm valo. Gilus ir platus tolimo užmetimo būgnelis leis masalus numesti tolimą atsumą ypatingai lengvai. Ritėje yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse. Tvirta ir lengva ritė, kurios korpusas pagamintas iš grafito kompozito, puikiai susitvarkys su didelėmis apkrovomis ir padės saugiai ištraukti bet kokį laimikį.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C

  100,70 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos žvejybai plūdine ir dugnine meškere. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti