Aktyvūs filtrai

 • Ritė Pro FL Strategist River & Feeder 5000S/6000S
  • Nauja

  Ritė Pro FL Strategist River & Feeder 5000S/6000S

  44,00 EUR

  Pro FL Strategist River & Feeder - išskirtinai gražaus aukso ir juodos  spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti dugninėje žūkleje arba spiningavimui dideliais masalais. Taip pat puikiai susitvarko su dideliais svoriais žvejojamt upėje. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Strategist Feeder & Spin 2000S-4000S
  • Nauja

  Ritė Pro FL Strategist Feeder & Spin 2000S-4000S

  41,30 EUR

  Pro FL Strategist Feeder & Spin - išskirtinai gražaus aukso ir juodos spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti tiek spiningaujant, tiek žvejojant dugnine meškere. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama  rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Žieminė ritė Fil Fishing CETUS 800

  21,90 EUR

  Fil Fishing CETUS 800 - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 3 guoliai. Perdavimas 5.0:1. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Salmo Sniper Feeder 2 5000
  • Nauja

  Ritė Salmo Sniper Feeder 2 5000

  22,95 EUR

  Salmo Sniper Feeder 2 - dugninei žvejybai skirta ritė, sturinti Long Cast tipo būgnelį, kuris leidžia atlikti tolimus metimus, kas ypatingai svarbu kai žuvis laikosi toli nuo kranto. Ritės korpusas ir rotorius yra pagaminti iš anglies pluošto. Turi priekinį frikcinį stabdį, vieną rutulinį ir vieną ritininį guolius, momentinį atbulinės eigos stabdį, vėliavėlės tipo antireverso įjungimą apačioje. Rankenėlę galima įsidėti į bet kurią pusę. Turi papildomą anglies pluošto būgnelį.

  Peržiūrėti
 • Atsarginis būgnelis Shimano Miravel 2500S

  26,95 EUR

  Atsarginis būgnelis, skirtas Shimano Miravel 2500S ritei.

  Valo talpa - 0.18mm/120m

  Peržiūrėti
 • Atsarginis būgnelis Shimano Miravel C2000S HG

  24,95 EUR

  Atsarginis būgnelis, skirtas Shimano Miravel C2000S HG ritei.

  Valo talpa - 0.16mm/105m

  Peržiūrėti
 • Atsarginis būgnelis Shimano Miravel 1000

  24,95 EUR

  Atsarginis būgnelis, skirtas Shimano Miravel 1000 ritei.

  Valo talpa - 0.25mm/90m

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish New Spin 2000-4000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish New Spin 2000-4000

  14,25 EUR -50% 28,50 EUR

  MiracleFish New Spin - ritė, skirta įvairiems žūklės būdams. 2000 dydžio ritė idealiai tiks plūdinei žvejybai ir Light tipo spiningavimui, 4000 - dugninei, o 3000 - universaliai žvejybai. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist funkciją ir kitas technologijas. Ritė turi pagrindinį aliuminį būgnelį ir vieną plastmasinį, atsarginį. Gilus būgnelis talpina daug valo, o tai puikiai tinka tolimiems atstumams mesti. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish River Flow 2000-4000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish River Flow 2000-4000

  28,48 EUR -50% 56,95 EUR

  MiracleFish River Flow - išskirtinio dizaino ritė, skirta spiningavimui arba plūdinei žūklei. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją, kurios ritės darbą padaro dar geresnį. Pagrindinis ritės būgnelis yra seklus, turi metalinį valo klipsą, puikiai tinka gaudyti pintu valu. Atsarginis būgnelis yra plastmasinis, žymiai gylesnis. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę. Lengvai ir labai sklandžiai besisukanti ritė puikiai tiks tiek pradedančiąjam, tiek profesionalui.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish Hercules 4000-6000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish Hercules 4000-6000

  29,60 EUR -50% 59,20 EUR

  MiracleFish Hercules - dugninei ir karpių žūklei skirta ritė, su Baitrunner sistema. Baitrunner (arba laisvos eigos stabdžio sistema) apsaugo įrankius nuo įtempimo į vandenį, pirminio žuvies kibimo momentu, kai stambus laimikis užkibęs stipriai traukia valą. Užfiksavus Baitrunner'į, pradeda veikti priekinis ritės stabdis, kurio pagalba galima saugiai ištraukti laimikį. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritės korpusas pagamintas iš aliuminio. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją ir kitas technologijas. Pagrindinis ritės būgnelis aliuminis, šiek tiek seklesnis, puikiai tiks tiek pintam, tiek monofilamentiniam valui, jame įmontuotas metalinis valo klipsas. Ritė komplektuojam su atsarginiu, plastmasiniu būgneliu. Idealus variantas pradedančiąjam žvejui, norinčiam išmėginti dugninę arba karpių žūklę. Rankenėlę galima naudoti iš abiejų pusių.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish XA 2000-4000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish XA 2000-4000

  22,75 EUR -50% 45,50 EUR

  MiracleFish XA - ritė, skirta įvairiems žūklės būdams. 2000 dydžio ritė idealiai tiks plūdinei žvejybai ar spiningavimui, 4000 - dugninei, o 3000 - universaliai. Ritėje įmontuoti 10+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, ilgam ritės tarnavimui įmontuotas žalvarines krumpliaratines pavaras, patogiam ir tvirtam ritės laikymui yra naujo tipo CNC metalinė rankenėlė. Pagrindinis ritės būgnelis yra aliuminis, turi metalinį klipsą, turi atsarginį plastmasinį būgnelį. Gilus būgnelis talpina daug valo, o tai puikiai tinka tolimiems atstumams mesti. Rankenėlę galima naudoti iš abiejų pusių.

  Peržiūrėti
 • -50% Ritė MiracleFish Dominator 4000-6000
  • Sumažinta kaina

  Ritė MiracleFish Dominator 4000-6000

  28,45 EUR -50% 56,90 EUR

  MiracleFish Dominator - dugninei ir karpių žūklei skirta ritė, su Baitrunner sistema. Baitrunner (arba laisvos eigos stabdžio sistema) apsaugo įrankius nuo įtempimo į vandenį, pirminio žuvies kibimo momentu, kai stambus laimikis užkibęs stipriai traukia valą. Užfiksavus Baitrunner'į, pradeda veikti priekinis ritės stabdis, kurio pagalba galima saugiai ištraukti laimikį. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kurie užtikrina kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritės korpusas pagamintas iš aliuminio. Vibracijos sumažinimui turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją ir kitas technologijas, kurios ritės darbą padaro dar sklandesnį. Turi pagrindinį aliumini būgnelį, su metaliniu klipsu, į kurį tilps nemažai valo. Komplektuojama su plastmasiniu būgneliu. Idealus variantas pradedančiąjam žvejui, norinčiam išmėginti dugninę arba karpių žūklę. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Ultra Cast Carp FLX Spod & Marker II 16000

  82,10 EUR

  Pro FL Ultra Cast Carp FLX Spod & Marker II - didelė, neįtikėtinai galinga Spod ritė, skirta karpių žūklei jaukinimui ir šėrimui. Masyvi ir galinga ritė, su labai dideliu būgneliu leis tiksliai ir lengvai užmesti šėrimo raketas į jaukinamą vietą. Ritė turi kompiuteriu subalansuotą rotorių, Anti-Twist fukciją bei kitas technologijas, kurios užtikrina labai kokybišką ir sklandų ritės darbą. Ritė turi net 3 metalinius valo klipsus, su kuriais galima pasižymėti jaukinamų vietų atstumus ir vėl tiksliai numesti tokį patį atstumą. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Ultimate Feeder FD8000

  47,40 EUR

  Pro FL Ultimate Feeder - moderni, galinga ir itin tvirta, karpinei žūklei skirta ritė. Dėl didelio būgnelio, ritė puikiai tinka tolimiems atstumams. Dėl didelių, aukštos kokybės frikcinių poveržlių, esančių ritės priekiniame stabdyje, yra užtikrinamas itin tikslus stabdymo jėgos reguliavimas, todėl su šia rite labai lengva kovoti net ir su neįtikėtino dydžio laimikiais. Ritės korpusas ir rotorius pagaminti iš labai tvirto kompozito, sustiprinta pagrindinė ašis. Labai gražiai kloja valą. Turi Infinitive Anti-Reverse, Anti-Twist fukcijas, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei kitas technologijas, kurios užtikrina sklandų ritės darbą. Turi 2 metalinius klipsus. Rankenėlę galima persidėti į dešinę pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Samurai FD10

  28,50 EUR

  Samurai FD10 - maža, lengva, bei tvirta ritė. Turi aliuminį būgnelį su metaliniu klipsu. Gražaus dizaino ritė sveria vos 169gramus, ji puikiai tiks žieminei žūklei arba gerai derės su SUL, XUL arba NANO Jig įrankiais, šio tipo spiningavimui. Ritės būgnelis nėra gilus, idealiai tiks plonam pintam valui nugulti. Ritė lengvai sukasi, gerai veikia priekinis stabdis, puikus kainos ir vertes santykis.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Shimano Sustain 4000HG
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Sustain 4000HG

  237,96 EUR -15% 279,95 EUR

  Shimano Sustain - 2021 atnaujinta Shimano ritė. Šis atnaujintas modelis yra „Magnumlite“ serijos dalis ir turi MGL rotorių, kuris suteikia lengvą sukimosi pojūtį ir tikslų masalo valdymą, kartu su aliuminio HAGANE tvirtumu ir apsauga. Ši puiki vidutinio dydžio ritė, skirta lengviems, vidutiniams ir net dideliems masalams, bendrai gėlo vandens žvejybai ir žvejybai pakrantėje. Satininis juodas korpusas su chromo akcentais atrodo fantastiškai, tačiau tikras šios ritės grožis yra jos atliekamas darbas. Nepaprastai lengva rankoje. Ši „Shimano“ ričių serija yra viena iš moderniausių „Shimano“ ričių, aprūpinta visomis pirmaujančiomis „Shimano“ technologijomis, įskaitant naują „Micro Module Gear II“, „Silent Drive“ ir „Long Stroke Spool“. Ritė puikiai tinka žvejoti lydekas, sterkus, šlakius bei lašišas.

  Peržiūrėti
 • Ritė TiCA Lustre Classic Feeder 4000-5000

  41,00 EUR

  TiCA Lustre – kokybiška, nebrangi ritė. Puikus pasirinkimas ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio. Tvirtas aliuminio lydinio būgnelis, Anti-Reverse sistema, kompiuteriu subalansuotas rotorius Anti-Twist valo vediklis. Tvirtas Metalinis klipsas. 

  Peržiūrėti
 • Ritė TiCA Urus UR4000

  44,99 EUR

  7 nerudijančio plieno guoliai + 1 ritininis guolis. Anti-Revers sistema, nerudijantis aliuminis būgnelis. ZOS valo klojimo sistema, rankenėlė dedasi abiejose pusėse.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Shimano Ultegra 14000 CI4+ XSC
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Ultegra 14000 CI4+ XSC

  270,28 EUR -15% 317,98 EUR
  Peržiūrėti
 • -5% Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG

  455,95 EUR -5% 479,95 EUR

  Shimano Vanquish FC - pati lengviausia Shinano ritė2023m modelis yra grynas Shimano Magnumlite filosofijos įsikūnijimas. Jis sukurtas didžiausiu japonišku tikslumu ir skirtas tiems, kurie reikalauja aukščiausios kokybės sau ir savo įrangai. Dėl jautrumo ir glotnumo ritė puikiai tinka itin lengvai ešerių, upėtakių ir starkių žvejybai. Tačiau Vanquish gali būti naudojamas daugeliui skirtingų metodų ir rūšių, įskaitant didesnių 4000 ir 5000 dydžių sukimąsi jūros vandenyje. „Vanquish“ padės jums išnaudoti viską, kas geriausia. Pirmas dalykas, kurį patirsite, yra ritės svoris arba, tiksliau, jo trūkumas. Ši 1000 ritė sveria tik 140g – tai nuostabu ir jūs tai pastebėsite. Vanquish nustato naujus kokybės standartus UL žvejybos srityje. „Shimano“ pasirinko „Beyond Lightness“, kad sukurtų geriausią šviesos apvijos mechanizmą su neprilygstamomis savybėmis. Tai itin lengvų ritinių viršūnė ir iki kraštų pripildyta „Shimano“ technologijų, daugiausia gautų iš STELLA. „Vanquish“ lengvumas atsiranda dėl didelio „Shimano“ išskirtinės Ci4+ kompozitinės medžiagos naudojimo. Tai sustiprina pridėjus Magnumlite rotorių, kuris taip pat prisideda prie neįtikėtinai mažos paleidimo inercijos vyniojant. Ši lėta paleidimo inercija yra ypač svarbi žvejojant subtiliais ir UL metodais. Šiuos metodus galėsite žvejoti tiksliau nei bet kada anksčiau. „Shimano“ ištrintas kiekvieno komponento laisvumas, o tai dar labiau padidina kruopštų ritės tikslumą. Kitas didelis privalumas yra „InfinityDrive“ pridėjimas. Ši technologija užtikrina galingą, bet lengvą sukimąsi, ypač esant didelėms apkrovoms. Ekstremaliose situacijose vis tiek galite išlaikyti pastovų ir nuoseklų sukimosi slėgį, o tai labai naudinga, kai užkabinate tokį didelį. Pridėjus InfinityLoop, metimo atstumas žymiai pagerėja. 


  * 11+1 uždari su papildoma apsauga aukščiausios kokybės Shimano guoliai;
  * Šaltai štampuoto aliuminio būgnelis. Tvirtesnis už lieto aliuminio būgnelius;
  * Ilgaamžiškesnis dantračių darbas dėka dviejų guoliu aplink pinion krumplį;
  * Antros kartos patentuota sliekinė valo vyniojimo sistema. Valo vyniojimo sistema, judanti dviem skirtingai greičiais klojant valą.
  * Patentuota specialaus kampo būgnelio briauna, mažesniam valo painiojimuisi ir tolimesniam metimui;
  * Metalinis dar tvirtesnis korpusas. Korpuso tvirtumas yra vienas svarbiausiu ritės ilgaamžiškumo faktorių;
  * Vienos dalies valo vediklis. Jokių strigimų, jokio bereikalingo valo dėvėjimosi;
  * Magnis tvirčiausia ir lengviausia ričių konstrukcijose naudojama medžiaga.
  * Tobuliausia, asimetrinė rotoriaus forma, leidžianti 14%  sumažinti sukimosi inerciją ir išgauti patį švelniausia ritės darbą;
  * Geriausia Shimano apsauga nuo vandens patekimo į ritės vidų, frikcinį stabdį ir vediklį. X-Protect praleidžia 7 kartus mažiau vandens nei Coreprotect technologija.


  Peržiūrėti