Striukės

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Striukė Adventer & Fishing Softshell Jacket

  138,99 EUR

  Adventer & Fishing Windbreaker Jacket - vėjo nepraleidžianti ir itin laidi šilumai striukė, pagaminta iš itin lengvos medžiagos su Windbarrier membrana, papildyta specialia DWR danga, kurios atsparumas vandeniui yra 8000mm. Aukšta apykaklė apsaugo nuo vėjo ir šildo kaklą. Striukė taip pat turi ventiliaciją pažastyse, apačioje esantį raištelį striukės pločiui reguliuoti, 3 praktiškas kišenes, velcro juostėlmis reguliuojamus rankogalius ir nuimamą gobtuvą. Puikiai tinka žvejybai ir kitai sportinei veiklai.

  Sudėtis - 94% poliesteris, 6% elastanas
  Rekomenduojame rinktis vienu dydžiu mažesnius nei nešiojate įprastai.

  Peržiūrėti
 • Striukė Adventer & Fishing Windbreaker Jacket Blue

  212,99 EUR

  Adventer & Fishing Windbreaker Jacket - vandeniui atspari, nepraleidžianti vėjo striukė, pagaminta iš itin lengvos medžiagos su PTX membrana, kurios atsparumas vandeniui yra 10000mm, o oro pralaidumas - 10000 g/m2/24h. Striukė turi dvi praktiškas kišenes, ilgesnius užtrauktukus, kad būtų lengviau ir greičiau užsisegti ar atsisegti, ir šviesą atspindinčią spaudą, kad būtų geriau matoma net esant prastam apšvietimui. Puikiai tinka žvejybai ir kitai sportinei veiklai.

  Sudėtis - 88% nailonas, 12% poliesteris
  Rekomenduojame rinktis vienu dydžiu mažesnius nei nešiojate įprastai.

  Peržiūrėti
 • Striukė Savage Gear Ripple Quilt Jacket

  102,00 EUR

  Savage Gear Ripple Quilt Jacket - lengva, orui pralaidi striukė. Dėl 100% poliesterio užpildo, ši striukė yra šilta. Apačia ir rankogaliai elastingi. Turi 3 užtrauktukais užsegamas kišenes.

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Striukė Savage Gear Reflection Hybrid Jacket

  102,00 EUR

  Savage Gear Reflection Hybrid Jacket - lengva, labai šilta, bet labai orui pralaidi striukė. Patogi, turinti aukštą apykaklę apsaugai nuo vėjo. Apačia ir rankogaliai elastingi. Turi 3 užtrauktukais užsegamas kišenes.

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • Striukė Savage Gear SG8 Salvage Shell Jacket

  288,00 EUR

  Savage Gear SG8 Salvage Shell Jacket - itin lengva, tačiau labai tvirta ir patvari striukė, puikiai apsauganti nuo lietaus ar kitų blogų oro sąlygų. Pagaminta iš 100% Toray 3 sluoksnių audinio, dengto Toray Super DWR danga. Striukė turi YKK Aquaguard vandeniui atsparius užtrauktukus, reguliuojamą gobtuvą, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius bei elastingą audinį alkūnių srityje, kuris užtkrins nevaržomą rankų judėjima. Striukė puikiai tiks tiek žvejybai, aktyviam laisvalaikiui, tiek kasdienai.

  Atsparumas vandeniui - 20 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 10 000mvp

  Užsakomoji prekė.

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Simply Savage Softshell Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Simply Savage Softshell Jacket

  53,35 EUR -45% 97,00 EUR

  Savage Gear Simply Savage Softshell Jacket - itin lengva, aukštos kokybės striukė, puikiai tinkanti tiek kaip viršutinis drabužis, tiek kaip trečiasis sluoksnis po žieminiu kostiumu. Pagaminta iš 100% minkšto, dvipusio poliesterio, su TPU membrana. Turi tvirtą pagrindinį užtrauktuką su apsauga nuo vėjp, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, reguliuojamą gobtuvą, reguliuojamą apačią, laminuotas kišenes ant krūtinės su vandenį atstumiančiais užtrauktukais bei 2 kišenes rankoms. Striukė puikiai tiks tiek aktyviam laisvalaikiui, tiek kasdienai.

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 3000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Coastal Race Smock
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Coastal Race Smock

  85,80 EUR -45% 156,00 EUR

  Savage Gear Coastal Race Smock - 2 sluoksnių, iš 100% patvaraus Taslon Nylon audinio su TPU membrana pagaminta, 100% vandeniui atspari striukė. Siūlės klijuotos, pamušalas tinklinis, minkštas, patogiai priglundantis prie kūno. Striukė turi reguliuojamą gobtuvą, 2 dideles, vilnos pamušalu išklotas kišenes bei apykaklę, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, vandeniui atsparius užtrauktukus su apsauga nuo vėjo, vidinę kišenę ir šviesą atspindinčias juosteles.

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 5000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Coastal Race Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Coastal Race Jacket

  87,45 EUR -45% 159,00 EUR

  Savage Gear Coastal Race Jacket - iš 100% patvaraus Taslon Nylon audinio su TPU membrana pagaminta, 100% vandeniui atspari striukė. Siūlės klijuotos, pamušalas tinklinis, minkštas, patogiai priglundantis prie kūno. Striukė turi reguliuojamą gobtuvą, 2 dideles, vilnos pamušalu išklotas kišenes bei apykaklę, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, vidinę kišenę ir šviesą atspindinčias juosteles.

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 5000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo striukė Savage Gear SG6 Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Savage Gear SG6 Wading Jacket

  167,20 EUR -45% 304,00 EUR

  Savage Gear SG6 Wading Jacket - itin tvirta, vandeniui atspari, pralaidi orui braidymo striukė, kuri pagaminta 4 krypčių tampraus Toray audinio su Dermizax membrana. Šis audinys yra neįtikėtinai patvarus, apsaugo nuo šalčio bei užtikriną visiškai nevaržomą judėjimą. Striukė turi klijuotas siūles, kišenes ant krūtinės, kilpas smulkiems įrankiams pritvirtinti, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, vilnos pamušalo apykaklę, reguliuojamą gobtuvą su standžiu snapeliu, D formos žiedelį nugaroje, skirtą graibštui pritvirtinti bei šviesą atsipindčias juosteles. Papildomam saugumui, kišenės turi vandeniui atsparius užtrauktukus. Specialus striukės pasiūvimas, ties rankomis ir pečiais, leidžia nervaržomai žvejoti. Kiekviena šios striukės detalė sukurta taip, kad atlaikytų atšiauriausias sąlygas

  Atsparumas vandeniui - 20 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 10 000mvp

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear SG2 Hybrid Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear SG2 Hybrid Jacket

  81,95 EUR -45% 149,00 EUR

  Savage Gear SG2 Hybrid Jacket - dviejų sluoksnių, vandeniui atspari, itin orui pralaidi striukė, pagaminta iš labai patvaraus Taslon nailono su PU membrana, dengta DWR danga. Rankogaliai minkšti, pagaminti iš tampraus audinio, reguliuojami velcro juostelėmis. Turi tinklinį pamušalą, dideles kišenes ant krūtinės, vandeniui atsparius užtrauktukus, vilna dengtą apykaklę. Ši striukė puikiai tinka tiek žvejybai, žygiams, aktyviai veiklai gamtoje, tiek kasdienai.

  Atsparumas vandeniui - 10 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 3000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Super Light Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Super Light Jacket

  74,25 EUR -45% 135,00 EUR

  Savage Gear Super Light Jacket - itin minkšta, labai šilta, 100% vėjui atspari striukė, kuri puikiai tiks kaip viršutinis drabužis arba trečiasis sluoksnis po žieminiu kostiumu. Pagaminta iš 88% poliesterio, 12% elastano audinio su DWR danga, kuris turi 4 krypčių tamprumą, o tai užtikrina visiškai nevaržomą judėjimą. Striukė turi 4 užsegamas kišenes ir vieną vidinę kišenę.

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Savage Gear Simply Savage Thermo Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Savage Gear Simply Savage Thermo Jacket

  52,80 EUR -45% 96,00 EUR

  Savage Gear Simply Savage Thermo Jacket - minkšta ir labai šilta striukė, kuri puikiai tiks tiek kaip viršutinis drabužis, tiek kaip trečiasis sluoksnis po žieminiu kostiumu. Pagaminta iš nailono ir poliesterio mišinio, kuris yra atsparus vandeniui. 220gsm pūkų įdaras suteikia dar daugiau šilumos. Turi užsegamą krūtinės kišenę, 2 kišenes rankoms bei elastinius rankogalius ir apačią.

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Scierra Drifter Softshell Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Scierra Drifter Softshell Jacket

  53,90 EUR -45% 98,00 EUR

  Scierra Drifter Softshell Jacket - vėjo neperpučiama striukė, puikiai tinkanti žvejybai. Striukė taip pat puikiai atstumia vandenį, labai lengva, elastinga, nevaržanti judesių. Turi reguliuojamą gobtuvą, 2 užtrauktukais užsegamas kišenes.

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo striukė Scierra Helmsdale Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Scierra Helmsdale Wading Jacket

  67,43 EUR -45% 122,60 EUR

  Scierra Helmsdale Wading Jacket - dviejų sluoksnių braidymo striukė, puikiai tinkanti žvejybai. Striukė pagaminta iš 100% Nylon Taslon poliesterio audinio su stora PU danga. Striukė turi tinklinį, iš 100% poliesterio pagamintą pamušalą. Taip pat yra kišenės ant krūtinės, kišenės rankoms, reguliuojami rankogaliai, reguliuojama apačia, gobtuvas, kišenė nugaroje bei kilpos, skirtos patogiai pritvirtinti įrankius, pavyzdžiui, reples ar žirkles. 

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 5000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo striukė Scierra Yosemite Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Scierra Yosemite Wading Jacket

  168,30 EUR -45% 306,00 EUR

  Scierra Yosemite Wading Jacket - 100% vandeniui atspari, aukščiausios klasės Scierra braidymo striukė, pagaminta iš Toray# tampraus audinio su Dermirzax membrana ir DWR danga. Audinys yra labai lengvasm lankstus, dėl to užtikrina maksimaliai laisvą ir nevaržomą judėjimą. Striukė turi klijuotas siūles, 2 talpias kišenes ant krūtinės, mažesnes kišenes ant krūtinės, kišenes rankoms, kišenę ant nugaros, laikiklį įrankiams pritvirtinti, reguliuojamus rankogalius bei D formos žiedelį, skirtą graibštui pritvirtinti.

  Atsparumas vandeniui - 20 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 10 000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Scierra Helmsdale Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Scierra Helmsdale Wading Jacket

  54,89 EUR -45% 99,80 EUR

  Scierra Helmsdale Fishing Jacket - dviejų sluoksnių, 100% atspari vandeniui ir labai pralaidi orui braidymo striukė, puikiai tinkanti žvejybai. Striukė pagaminta iš 100% Nylon Taslon poliesterio audinio su stora PU danga. Striukė turi tinklinį, iš 100% poliesterio pagamintą pamušalą. Taip pat yra kišenės ant krūtinės, rankoms, vidinė kišenė su užtrauktuku, reguliuojami rankogaliai bei kilpos, skirtos patogiai pritvirtinti įrankius, pavyzdžiui, reples ar žirkles. Striukė užsegama su vandeniu atstumiančiais užtrauktukais. 

  Atsparumas vandeniui - 8000mm
  Oro pralaidumo lygis - 5000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Striukė Scierra Helmsdale Lightweight Jacket
  • Išpardavimas!

  Striukė Scierra Helmsdale Lightweight Jacket

  62,65 EUR -45% 113,90 EUR

  Scierra Helmsdale Lightweight Jacket - itin minkšta, šilta striukė, su gobtuvu, puikiai tinka kaip viršutinis drabužis ar kaip 3 sluoksnis po žieminiu kostiumu. Audinys atsparus vėjui, pagamintas iš 88% poliesterio ir 12% spandekso su DWR danga. Keturių krypčių elastanas užtikrina nevaržomą judėjimą. Turi 4 užtrauktuku užsegamas kišenes ir vidinę kišenę.

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo striukė Scierra FusionTech Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Scierra FusionTech Wading Jacket

  64,35 EUR -45% 117,00 EUR

  Scierra FusionTech Wading Jacket - 3 sluoksnių, dėl TPU membranos 100% vandeniui atspari, itin orui pralaidi braidymo striukė, pagaminta iš aukštos kokybės 100% poliesterio, dengta DWR danga. Striukė turi klikuotas siūles, reguliuojamą apačią, reguliuojamą gobtuvą, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, 2 dideles kišenes ant krūtines, 2 vilnos pamušalo kišenes rankoms, kišenę ant nugaros, aukštos kokybės užtrauktukus ir nugarinėje pusėje D formos žiedelį, skirtą graibšto tvirtinimui.

  Atsparumas vandeniui - 8000mm

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo striukė Scierra X-Stretch Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Scierra X-Stretch Wading Jacket

  98,95 EUR -45% 179,90 EUR

  Scierra X-Stretch Wading Jacket - braidymo striukė, pagaminta iš aukštos kokybės Twill Nylon Taslon medžiagos, su Dupont teflono danga. Striukė turi klijuotas siūles, reguliuojamą gobtuvą, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, 2 dideles kišenes ant krūtines, 2 mažesnes kišenes ant krūtinės, 2 kišenes rankoms, kišenę ant nugaros ir nugarinėje pusėje D formos žiedelį, skirtą graibšto tvirtinimui.

  Atsparumas vandeniui - 10 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 3000mvp

  Peržiūrėti
 • -45% Braidymo striukė Scierra C&R Wading Jacket
  • Išpardavimas!

  Braidymo striukė Scierra C&R Wading Jacket

  89,93 EUR -45% 163,50 EUR

  Scierra C&R Wading Jacket - 3 sluoksnių, dėl TPU membranos 100% vandeniui atspari braidymo striukė, pagaminta iš aukštos kokybės 100% Oxford nailono, su „Motio Fit" technologija, kuri užtikrina maksimaliai nevaržomą judėjimą tiek alkūnių, tiek pažastų srityse. Striukė turi klijuotas siūles, reguliuojamą apačia, reguliuojamą gobtuvą, velcro juostelėmis reguliuojamus rankogalius, 2 dideles kišenes ant krūtines, 4 mažesnes kišenes ant krūtinės, vilnos pamušalo kišenes rankoms, kišenę ant nugaros, tvirtus užtrauktukus su apsauga nuo vėjo bei prie krūtinės kišenės pritvirtintą matavimo juostą.

  Atsparumas vandeniui - 10 000mm
  Oro pralaidumo lygis - 5000mvp

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti