Kibirai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Kibiras jaukui su indu ROK 13/18L

  22,30 EUR

  Kibiras jaukui maišyti ROK. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Kibiras turi rankeną su mediniu laikikliu, kietą dangtį ir papildomą indą maišyt jaukui. Talpus, tvirtas ir patogus kibiras.

  Galima rinktis iš dviejų dydžių - 13l ir 18l.

  Peržiūrėti
 • Kibiras gyvam masalui 18L

  15,50 EUR

  Kibiras skirtas naudodi žvėjyboje gyva žuvele.
  Dviejų dalių, pirmoji dalis patogiai išsikelia iš kibire esančio vandens ir galite lengvai pasiimti norima gyva žuvelę.
  Patogus didelis kibiras, ilgai išlankankis žuveles gyvas. Puikiai tiks lydekų ar kitų plėšrūnų žūklėje.
  Kibiro talpa 18litrų.

  Peržiūrėti
 • Kibiras gyvam masalui 7l

  9,80 EUR

  Kibiras skirtas naudoti žvejyboje gyva žuvele.
  Atsidaro dangtis ir nesunkiai galėsite pagauti norimą žuvelę.
  Patogus didelis kibiras, ilgai išlaikys žuveles gyvas. Puikiai tiks lydekų ar kitų plėšrūnų žūklėje.

  Tūris - 7L

  Peržiūrėti
 • Kibiras Spomb Square Bucket 17L

  15,50 EUR

  SPOMB Square Bucket - 17 litrų talpos kvadratinis kibiras. Dėl savo formos jį yra patogu transportuoti mašinoje arba karutyje. Idealus nešti masalą į ir iš žvejybos, bei turintis tvirtą metalinę rankeną. Patogu susidėti įvairius pašarus jaukinant žuvis

  Peržiūrėti
 • Kibiras Matrix Lime Bucket 20L

  44,99 EUR

  Matrix Lime Bucket - graduotas jauko kibiras su dangčiu ir papildomu indu bei sijojimo tinkleliu - pilnas rinkinys norint kokybiškai paruošti žvejybai nedidelį kiekį jauko. Kibiro talpa 20L. Graduotas jaukas kibiras reikalingas dalyvaujant varžybose, kai norima matyti tikslų jauko kiekį litrais. Kibiras su dangčiu - apsaugosite paruoštą jauką nuo išdžiūvimo ir lietaus, bei atskiru bliūdeliu jaukui laikyti. Patogus komplektas, viskas vienoje vietoje.

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibirėlis Akara Competition 25L

  12,90 EUR

  Akara Competition - sulankstomas kibirėlis, skirtas jaukui maišyti. Lengvai valoma kibirėlio medžiaga, pagaminta iš UV apsaugančios medžiagos. Pritvirtinus virvę patogu pasisemti vandenį žvejojant nuo betoninių krantinių.

  Matmenys - 35x35x25cm
  Svoris - 200g
  Talpa - 25l

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibiras FL 10l

  12,50 EUR

  Daugiafunkcinis kibiras, kuris tinka žuvų laikymui ar jauko maišymui. Turi tvirtą rankeną. Be to, kibirą galima sulanksyti, o tai palengvins daiktų transportavimą.

  Viršus - 32cm
  Dugnas - 20cm
  Aukštis - 24cm
  Talpa - 10l

  Peržiūrėti
 • Kibirėlis Matrix EVA 5L Bowl/Zip Lid

  19,98 EUR

  Minkštas, sulankstomas, EVA medžiagos kibirėlis su užtrauktuku. Vandeniui atsparios termiškai sandarios siūlės. Patogi rankena transportavimui.

  Talpa - 5l

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Laikiklis jaukui prie kėdės CarpZoom

  17,50 EUR

  Pagaminta iš tvirtos medžiagos, reguliuojama įvairiomis kryptimis tvirtinimo detalėmis. Jis patogiai montuojamas ant jūsų kėdės ar žvejybos platformos, o specialių reguliatorių dėka jis pritvirtinamas reikiamoje padėtyje. Indelis yra erdvus ir leidžia į jį įpilti pakankamą kiekį masalo ar kitų ingredientų. Masalinis dubuo „Carp Zoom Bowl with Arm“ visada yra po ranka, o tai labai patogu ir taupo laiką periodiškai jaukinant žvejybos zoną.

  Peržiūrėti
 • Kibiras FOX Camo Square Bucket 5-10L

  10,99 EUR

  Tvirto dizaino su tvirta metaline rankena kibiras su dangteliu. Puikiai tinka neštis masalą į vietą ir iš jos. Dėl kibirų kvadratinės formos, juos lengviau sukrauti ir transportuoti automobilyje. 

  Galima rinktis 5 arba 10 litrų.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kibiras GURU 12L

  9,99 EUR

  Patogus, tvirtas Guru kibiras jaukui. Puikiai tinkamas norint kokybiškai paruošti žvejybai jauką: jį išmaišyti, pertrinti. Be dangčio, su rankena.

  Tūris - 12L

  Peržiūrėti
 • Kibiras Feeder Competition EVA Drop Bucket

  9,10 EUR

  Feeder Competition EVA Drop Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogi, tvirta, 6m virvė su segtuku, kad būtų lengva pasisemti vandens. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Matmenys - 18x18x20cm

  Peržiūrėti
 • Kibiras vandeniui Fil Fishing Collapsable Bucket 5L

  10,80 EUR

  Fil Fishing Collapsable Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogi, tvirta virvutė su segtuku, kad būtų lengva pasisemti vandens. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Talpa - 5L
  Matmenys: 18x18x20cm

  Peržiūrėti
 • Kibiras jaukui ROK 17L

  23,00 EUR

  Kibiras jaukui maišyti ROK. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Kibiras turi rankeną su laikikliu, kietą dangtį.

  Galima rinktis iš dviejų spalvų - juodą ir oranžinį.

  Peržiūrėti
 • Kibiro laikiklis ROK

  20,00 EUR

  Tvirtas ROK kibiro laikiklis puikiai pravers žvejyboje norint patogiai naudoti kibire užmaišytą jauką. Į šį laikiklį telpa 25L, 18L ir 8L ROK apvalūs kibirai. Laikiklis turi dvi rankenas, kurios leis lengvai ir greitai išimti arba perkelti kibirą. Laikiklio skersmuo 13cm.

  Į komplektaciją kuoliukai neįeina.

  Peržiūrėti
 • Laikiklis jaukui prie kėdės Atora

  17,40 EUR

  Pagaminta iš tvirtos medžiagos, reguliuojama įvairiomis kryptimis tvirtinimo detalėmis. Jis patogiai montuojamas ant kėdės ar žvejybos platformos, o specialių reguliatorių dėka, jis pritvirtinamas reikiamoje padėtyje. Indelis yra erdvus ir leidžia į jį įpilti pakankamą kiekį masalo ar kitų ingredientų. Masalinis dubuo „Atora Bowl&Holder“ visada yra po ranka, o tai labai patogu ir taupo laiką periodiškai jaukinant žvejybos zoną.

  Peržiūrėti
 • Kibiras jaukui ROK 10L

  12,00 EUR

  Kibiras jaukui maišyti ROK. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Kibiras turi rankeną su laikikliu, kietą dangtį.

  Tūris - 10L

  Galima rinktis iš dviejų spalvų - juodą ir oranžinį.

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibiras Atora EVA Bucket 10L

  15,30 EUR

  Atora EVA Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Tūris - 10L
  Matmenys - 250x200mm

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibiras Atora EVA Bucket 14L

  20,65 EUR

  Atora EVA Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Tūris - 14L
  Matmenys - 300x200mm

  Peržiūrėti
 • -50% EVA krepšys J-Fishing 30x18x18.5cm
  • Išpardavimas!

  EVA krepšys J-Fishing 30x18x18.5cm

  13,00 EUR -50% 26,00 EUR

  Sulankstomas krepšys daiktų laikymui ir transportavimui. Pagamintas iš nepralaidžios vandeniui EVA medžiagos. Krepšys turi tvirtą dirželį per petį patogiam transportavimui. Krepšys taip pat puikiai tinka žuvies laikymui, jauko maišymui. Krepšio dangtelis turi didelius užtrauktukus ir užsegamą, iš tinklelio padaryta angą laimikiui įdėti. Taip pat yra maža anga įstatyti oro filtrui, kad būtų duodamas reikiamas deguonies kiekis ir žuvis išliktų gyva ilgiau arba vandeniui išpilti.

  Matmenys - 30x18x18.5cm

  Peržiūrėti