Kibirai

Kibirai su papildomais indeliais ir net sijokliais puikiai tiks jauko paruošimui. Taip pat turime sulankstomų, apavalių, kvadratinių, įvairaus tūrio kibirų bei specialių kibirų, skirtų gyvų masalų laikymui.

Aktyvūs filtrai

 • Kibiras Atora EVA Bucket 17L

  17,30 EUR

  Atora EVA Bucket - kibiras patogiam jauko laikymui ar maišymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui.

  Tūris - 17L
  Matmenys - 370x220mm

  Peržiūrėti
 • Kibiras Flagman 25L

  24,40 EUR

  Prancūzų gamybos, patikimas, tvirtas kibiras su užspaudžiamu dangčiu. Turi tūrio skalę. 

  Tūris - 25L

  Peržiūrėti
 • Kibiras Flagman 18L

  18,65 EUR

  Prancūzų gamybos, patikimas, tvirtas kibiras su užspaudžiamu dangčiu. Turi tūrio skalę. 

  Tūris - 18L

  Peržiūrėti
 • Kibiras Flagman 13L

  16,45 EUR

  Prancūzų gamybos, patikimas, tvirtas kibiras su užspaudžiamu dangčiu. Turi tūrio skalę. 

  Tūris - 13L

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas PVC kibiras FOX Water Bucket

  12,50 EUR

  FOX Carpmaster Collapsible Water Bucket - sulankstomas, PVC kibirėlis, nepralaidus vandeniui, ideliai tinkantys masalams arba sumaišytam jaukui laikyti. Turi 1,6m virvę, kuri lengvai, karabino pagalba, nuimama. 

  Tūris - 4,5L
  Matmenys - 16,5x23cm

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibiras Team Feeder By Döme

  12,50 EUR

  Sulankstomas, EVA medžiagos kibirėlis, ideliai tinkantys masalams, sumaišytam jaukui laikyti ar pasisemti vandens. Kibirėlis yra pusiau standus. Itin patogiai susilanksto is neužima daug vietos. Turi virvę. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Matmenys - 20x20x20cm
  Tūris - 8L
  Virvės ilgis - 5m

  Peržiūrėti
 • Kibiras Team Feeder By Döme 45L

  21,90 EUR

  Didelis, graduotas kibiras jaukui maišyti. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos, abiejuose šonuose turi tvirtas rankenas. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Tūris - 45L

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas PVC kibiras Shimano Groundbait Bowl L

  16,95 EUR

  Shimano Groundbait Bowl Large - sulankstomas, PVC kibirėlis, ideliai tinkantys masalams arba sumaišytam jaukui laikyti. Kibirėlis yra pusiau standus. Dėl didesnio patogumo, dangtelis su užtrauktuku.

  Matmenys - 32x20cm

  Peržiūrėti
 • Šaltkrepšis NGT Bait Bin

  17,50 EUR

  NGT Bait Bin - šaltkrepšis patogiam gyvų masalų laikymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui.

  Matmenys - 250x220cm

  Peržiūrėti
 • -15% Kibiras Benzar Mix 10L
  • Išpardavimas!

  Kibiras Benzar Mix 10L

  6,63 EUR -15% 7,80 EUR

  Benzar Mix Bucket With Lid - labai sandarus kibiras su plastikiniu dangčiu yra geras pasirinkimas, kai reikia apsaugoti iš anksto sumaišytus jaukus nuo išdžiūvimo ir vertingų skonių išgaravimo. Šiame, 10L kibire, puikiai galima sumaišyti 2-3 kilogramus jauko.

  Tūris - 10L

  Peržiūrėti
 • Kibiras Team Feeder By Döme 5/10L

  6,15 EUR

  Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija. Labai sandarus kibiras su plastikiniu dangčiu yra geras pasirinkimas, kai reikia apsaugoti iš anksto sumaišytus jaukus nuo išdžiūvimo ir vertingų skonių išgaravimo. Kibiras yra kvadratinis, o tai yra didelis privalumas, nes kibiras yra daug erdvesnis ir stabilesnis. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų tūrių.

  Peržiūrėti
 • Kibiras su indu Feeder Bait 13L

  17,90 EUR

  Kibiras jaukui maišyti Feeder Bait. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Kibiras turi rankeną su mediniu laikikliu, kietą dangtį ir papildomą indą maišyt jaukui. Talpus, tvirtas ir patogus kibiras.

  Tūris - 13L

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibiras Atora EVA Bucket 14L

  20,65 EUR

  Atora EVA Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Tūris - 14L
  Matmenys - 300x200mm

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibiras Atora EVA Bucket 10L

  15,50 EUR

  Atora EVA Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Tūris - 10L
  Matmenys - 250x200mm

  Peržiūrėti
 • Kibiras jaukui ROK 10L

  12,00 EUR

  Kibiras jaukui maišyti ROK. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Kibiras turi rankeną su laikikliu, kietą dangtį.

  Tūris - 10L

  Galima rinktis iš dviejų spalvų - juodą ir oranžinį.

  Peržiūrėti
 • Laikiklis jaukui Atora

  17,40 EUR

  Pagaminta iš tvirtos medžiagos, reguliuojama įvairiomis kryptimis tvirtinimo detalėmis. Jis patogiai montuojamas ant kėdės ar žvejybos platformos, o specialių reguliatorių dėka, jis pritvirtinamas reikiamoje padėtyje. Indelis yra erdvus ir leidžia į jį įpilti pakankamą kiekį masalo ar kitų ingredientų. Masalinis dubuo „Atora Bowl&Holder“ visada yra po ranka, o tai labai patogu ir taupo laiką periodiškai jaukinant žvejybos zoną.

  Peržiūrėti
 • Kibiro laikiklis ROK

  20,00 EUR

  Tvirtas ROK kibiro laikiklis puikiai pravers žvejyboje norint patogiai naudoti kibire užmaišytą jauką. Į šį laikiklį telpa 25L, 18L ir 8L ROK apvalūs kibirai. Laikiklis turi dvi rankenas, kurios leis lengvai ir greitai išimti arba perkelti kibirą. Laikiklio skersmuo 13cm.

  Į komplektaciją kuoliukai neįeina.

  Peržiūrėti
 • Kibiras jaukui ROK 17L

  23,00 EUR

  Kibiras jaukui maišyti ROK. Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Kibiras turi rankeną su laikikliu, kietą dangtį.

  Galima rinktis iš dviejų spalvų - juodą ir oranžinį.

  Peržiūrėti
 • Kibiras vandeniui Fil Fishing Collapsable Bucket 5L

  12,00 EUR

  Fil Fishing Collapsable Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogi, tvirta virvutė su segtuku, kad būtų lengva pasisemti vandens. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Tūris - 5L
  Matmenys - 18x18x20cm

  Peržiūrėti
 • Kibiras Feeder Competition EVA Drop Bucket

  10,72 EUR

  Feeder Competition EVA Drop Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogi, tvirta, 6m virvė su segtuku, kad būtų lengva pasisemti vandens. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Matmenys - 18x18x20cm

  Peržiūrėti