Elektronikos priedai žvejybai | Žvejybos reikmenys LT

Elektronika

Elektronikos priedai žvejybai. Asortimente rasite prožektorių, prožektorių su UV šviesa, šviestuvų, šviestuvų palapinėms bei įvairių svarstyklių. Įrankiai pagelbės tiek žvejyboje, tiek laisvalaikiui gamtoje.

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • -15% Svarstyklės Korda Digital Scale 60kg
  • Išpardavimas!

  Svarstyklės Korda Digital Scale 60kg

  93,42 EUR -15% 109,90 EUR

  Korda Digital Scale - skaitmeninės svarstyklės, turinčios tvirtą nerūdijančio plieno pakabinimo kabliuką. Svarstyklės pagamintos iš aukštos kokybės medžaigų, dėl to jos yra atsparios vandeniui, smūgiams. Svarstyklės sveria iki 60kg, fiksuoja svorį, kurį galima išsaugoti atmintyje, kurioje telpa iki 50 įrašų. Turi LCD ekraną, kuris naktį dega žalia spalva, kad nevargintų akių. Šios skaitmeninės svarstyklės taip pat sukurtos taip, kad ilgai veiktų baterija ir būtų paruoštos naudoti, kai tik prireikia. Dauguma meškeriotojų sutiks, kad vienas iš svarbiausių karpių žvejybos aspektų yra galimybė pasverti ir užfiksuoti laimikį.

  Sveria iki - 60kg

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės Atora iki 50kg

  25,50 EUR

  Neskęstančios, vandeniui atsparios svarstuklės, kuriomis galima sverti žuvį ir įvairius daiktus. Turi patogų kablį ant kurio galima pakabinti įvairius daiktus. Turi patogią, neslystančią rankeną ir LCD ekraną. Pravartus įrankis žvejyboje, jei norėtumėt pasverti savo laimikio svorį.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • Prožektorius

  4,00 EUR
  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  4,50 EUR

  Prožektorius ant galvos  - prožektorius vartosi 90 laipsnių kampu, patogus dirželis, atsparus lietui, kraunasi per USB jungti, viena prožektoriaus pusė magnetine todėl puikiai tvirtinasi prie metalinio paviršiaus. 

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  8,90 EUR

  Prožektorius ant galvos  - prožektorius vartosi 90 laipsnių kampu. Atsparus vandeniui ,korozijai. didelis ryškumas, ilgas baterijos veikimo laikas. Ypač lengvas, kompaktiškas, lengvai naudojamas, patogus dirželis. 

  Svoris - 120g

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  10,00 EUR

  Prožektorius ant galvos  - 3 režimai, artimos ,tolimos šviesos ir mirksėjimo režimas. Įmontuotas įkraunamas akumuliatorius. Prožektoriaus šviestuvas vartosi 90 laipsnių kampu. I komplektą įeina pakrovimo laidas. 

  Svoris - 328g

  Peržiūrėti
 • Šviestuvas palapinei Prologic Gaurdian Light

  37,10 EUR

  Labai kompaktiškas, pakabinamas šviestuvas, kuris turi 180 lumenų spinduliuotę su trimis skirtingais šviesumo lygmenimis. Integruota magnetas. Negana to, lempa visiškai atspari vandeniui, tad net užėjus stipriai liūčiai, ji švies be problemų. Ličio baterija, jeigu pilnai įkrauta, leis lempai šviesti iki 20 valandų. USB kroviklio laidas, su kuriuo galima lempą įkrauti per nepilnas 2,5 valandas. Taip pat komplektacijoje yra ir pultelis, kuriuo nuotoliniu būdu žibintą galima išjungti ar įjungti. Pultelio veikimo spindulys - iki 5m.

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės iki 50kg

  6,55 EUR

  Galima sverti žuvį ir įvairius daiktus. Turi patogų kablį ant kurio galima pakabinti įvairius daiktus. Naudojamos AAA baterijos. Pravartus įrankis žvejyboje, jei norėtumėt pasverti savo laimikio svorį.

  Svėrimo svoris - iki 50kg
  Spalva gali skirtis.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius su UV šviesa

  15,00 EUR

  Prožektorius ant galvos su UV šviesa - puikiai šviečiantis prožektorius su trim šviesos šaltiniais. Prožektorių maitina dvi įkraunamos 18650 baterijos. Geras pagalbininkas naktinėje žūklėjė. Prožektorius su UV šviesa dažnai renkasi stintas žvejojantys žvejai, nes UV šviesa greičiau įkrauna fosforines avižėles ir jos pradeda ryškiai šviesti. Parduodamas kartu su laidiniu pakrovėju.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius Savage Gear Cap And Head Lamp

  28,70 EUR

  Savage Gear Cap And Head Lamp - itin lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kurį galima naudoti su galvos dirželiu arba užsisegti ant kepurės. Keli stiprumo lygiai ir raudonos šviesos parinktis. Įmontuotas judesio jutiklis, todėl lempą galima įjungti laisvų rankų įranga. Ilgai veikianti įkraunama baterija. Itin lengvas 2 mygtukų jutiklinis ekranas, atsparus visoms oro sąlygoms.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės Savage Gear iki 50kg

  43,10 EUR

  Savage Gear Digi Scale SW 50kg - atsparios vandeniui svarstyklės žuviai sverti. Svarstyklės greitai užfiksuoja laimikio svorį. Švelnus mėlynas apšvietimas leis pamatyti skaičius net tamsoje. Svarstyklės perspėja dėl baterijos išsikrovimo. Korpuse integruota 1 metro ruletė. Svarstyklės išsijungia automatiškai po 1min.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos Prologic Lumiax MKII

  31,80 EUR

  Prologic Lumiax MKII - prožektorius ant galvos yra praktiškas ir labai patogus naudoti. „Lumiax“ turi ne tik ne tik standartinį rankiniu būdu įjungiamą apšvietimą, bet ir išmaniąją judesio jutiklio technologiją. Be dviejų raudonos šviesos variantų, galima pasirinkti keturias skirtingas baltos šviesos parinktis. „Lumiax“ šviečia įspūdingu 70 metrų spinduliu ir taip pat yra atsparus vandeniui.

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės CarpZoom iki 50kg

  34,00 EUR

  CarpZoom Foldable Handle Digital Scales - svarstyklės žuviai sverti, su sulankstomomis rankenomis, kurios padidina naudojimo patogumą. Svarstyklės automatiškai užfiksuoja svorį po 15 sekundžių kartu su garsiniu signalu. Švelnus mėlynas apšvietimas leis pamatyti skaičius net tamsoje. Svarstyklėse yra įmontuotas termometras, mažo akumuliatoriaus indikatorius ir įrenginio jungiklis. Svarstyklės įjungiamos ir išjungiamos – automatiškai.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Svarstyklės Korda 120lb Dial Scales iki 54kg

  91,80 EUR -10% 102,00 EUR

  Korda 120lb Dial Scales - svarstyklės yra pagamintos iš tvirto polikarbonato korpuso ir lęšio, bei turi tvirtą nerūdijančio plieno pakabinimo kabliuką. Rodyklė veikia vienu apsisukimu, o tai užtikrina, kad niekada nekils jokių abejonių dėl žuvies svorio. Be to, šias svarstykles taip pat lengva nustatyti į nulį, kad žuvies svėrimas būtų dar patikimesnis. Rodyklės galas yra nudažytas ryškia žalia spalva, dėl to yra gerai matomas. Tai leidžia lengvai nuskaityti žuvies svorį net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Dauguma meškeriotojų sutiks, kad vienas iš svarbiausių karpių žvejybos aspektų yra galimybė pasverti ir užfiksuoti laimikį.

  Sveria iki 54kg.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Svarstyklės Korda 60lb Dial Scales iki 27kg

  91,80 EUR -10% 102,00 EUR

  Korda 60lb Dial Scales - svarstyklės yra pagamintos iš tvirto polikarbonato korpuso ir lęšio, bei turi tvirtą nerūdijančio plieno pakabinimo kabliuką. Rodyklė veikia vienu apsisukimu, o tai užtikrina, kad niekada nekils jokių abejonių dėl žuvies svorio. Be to, šias svarstykles taip pat lengva nustatyti į nulį, kad žuvies svėrimas būtų dar patikimesnis. Rodyklės galas yra nudažytas ryškia žalia spalva, dėl to yra gerai matomas. Tai leidžia lengvai nuskaityti žuvies svorį net ir prasto apšvietimo sąlygomis. Dauguma meškeriotojų sutiks, kad vienas iš svarbiausių karpių žvejybos aspektų yra galimybė pasverti ir užfiksuoti laimikį.

  Sveria iki 27kg.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graminės svarstyklės

  8,00 EUR

  Elektroninės graminės svarstyklės - pagalbininkas žvejyboje, kai reikia pasisverti tikslų masalo svorį. Dažnai naudojama gaudant avižele, kai tiksliai pagal svorį reikia pasirinkti sargelį. Taip pat nemažai žvejų naudoja pasisverti ir kitus, mažos gramatūros masalus

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  14,50 EUR

  Puikiai šviečiantis prožektorius su trimis šviesos šaltiniais. Prožektorių maitina dvi įkraunamos 18650 baterijos. Prožektorius gali šviesti keturiais skirtingais rėžimais: viena vidurinė lempa, dvi šoninės, visos kartu arba mirksėjimo rėžimu. Geras pagalbininkas naktinėje žūklėjė. Parduodamas kartu su laidiniu pakrovėju.

  Peržiūrėti
 • Pakraunama baterija

  6,99 EUR

  Pakraunama ličio jonų baterija. Palyginti su įprastomis akumuliatorių technologijomis, ličio jonų akumuliatoriai įkraunami greičiau, ilgiau veikia ir jų energijos tankis yra didesnis, todėl jie mažesni, o veikia ilgiau.

  Baterijos talpa - 12000mAh
  4.2V

  Peržiūrėti
 • Prožektorius LED su UV šviesa

  10,00 EUR

  LED Prožektorius su ultravioletine šviesa - ryškiai šviečia, puikiai tinka patikrinti UV dažus arba įšviesti fosforines avižėles. Žibintuvėlyje yra net 51 LED lemputė. Dažniausiai naudojamas stintų žūklejė.
  Maitinimas - 3 AA baterijos, kartu neparduodamos.

  Peržiūrėti
 • Įkraunamas prožektorius ant galvos su UV šviesa

  14,50 EUR

  Įkraunamas prožektorius su UV šviesa ir dviem baterijomis skirtas nešioti ant galvos, bus naudingas pagalbininkas jūsų žvejybai tamsiu paros metu. Kelias sekundes palaikius įjungimo/išjungimo mygtuką, prožektoriaus gale užsidegs mėlyna šviesa ir prožektorių bus galima išjunti arba įjungti vienu rankos judesiu.

  20val. veikimo trukmė
  2000LM liumenų
  Dvejos įkraunamos baterijos
  Trys skirtingos šviesos programos

  Peržiūrėti