Ritės

Renkantis ritę, svarbiausia yra ritės svoris. Dažniausiai žvejai renkasi iki 190g svorio. Žinoma, kuo ritė lengvesnė, tuo jūsų komplektas su spiningu bus jautresnis ir malonesnis žvejoti. Populiariausi ričių dydžiai yra 500-1000, bet atsižvelgiant į ritės svorį, kai kurių gamintojų galima rinktis rites ir iki 2500 dydžio.

Filtruoti pagal

Aktyvūs filtrai

 • Ritė Akara Ultra Lite 1000

  67,50 EUR

  Akara Ultra Lite - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Korpusas pagamintas itin lengvo grafito kompozito. Ritės rotorius ir pavaros pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi subalansuotą rotorių, tolygaus valo klojimo sistemą bei kitas funkcijas, kurios užtikrina puikų ritės veikimą. Taip pat, visos ritės dalys yra padengtos korozijai atsparia danga. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000

  89,95 EUR

  Akara Ultra Sport - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Ši ritė turi smūgiams atsparų korpusą ir subalansuotą rotorių. Šiame modelyje sumontuoti 10+1 guoliai, kurie leidžia ritę naudoti ekstremaliomis sąlygomis ir atlaiko nemenkas apkrovas traukiant laimikį. Ritės konstrukcija užtikrina gerą užmetimo atstumą. Būgnelis yra pagamintas iš aviacinio aliuminio.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Fuego LT 1000-3000D-C

  123,40 EUR

  Daiwa 23 Fuego LT - naujausias 2023 metų modelis.  Su itin lengvo svorio Zaion V anglies pluošto korpusu, naujoji Fuego tampa dar patvaresnė ir labiau atspari korozijai, tad ji yra puikus pasirinkimas žvejui, kuris žvejoja ne tik gėlame vandenyje bet ir sūriuose vandenyse. Zaion V yra kompozitinė medžiaga, kurią Daiwa sukūrė, kad galėtų patobulinti savo LT rites, išlaikant tvirtas lyg metalo savybes, bet išgaunant itin lengvą svorį. Sumažintas medžiagos lankstumas užtikrina, kad viduje esanti mechanika veikia dar efektyviau, yra labiau apsaugota ir tarnaus dar ilgiau. Daiwa atnaujindama šį modelį pridėjo savo mažos inercijos AirDrive rotorių, taip sumažindami jos svorį lyginant su jos ankstesnės kartos modeliais ir palengvindami ritės sukimąsi. Su keliais kertiniais atnaujinimais, atnaujinta Fuego LT yra puikus pasirinkimas žvejams ieškantiems ištvėrmingos ir ilgaamžės ritės už visiems prieinamą kainą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 1000-6000

  65,70 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio rites galima galima naudoti universaliai - mažo dydžio puikiai tiks plūdinei žūklei arba UL spiningavimui, didesnės gerai tarnaus kaip dugninės ritės arba spininginės. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual-DX 500/800

  58,50 EUR

  Ryobi Spiritual-DX - maža, lengva, bei tvirta ritė, pagaminta iš NCRT kompozitinės medžiagos, kuri padaro ritę 20% lengvesnę ir 40% stipresnę. Ritė turi metalinį V formos būgnelį. Turi aukštos kokybės titaninį pagrindinį veleną. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Shimano Nexave FI 1000-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Nexave FI 1000-4000

  66,95 EUR

  Shimano Nexave FI - 2021 m. atnaujinta, naujo modelio Shimano ritė. Ši ritė puikiai tiks žvejybai tiek upėse, tiek ežeruose: nuo lengvų ir vidutinio sunkumo masalų upėtakiams, ešeriams, lydekoms ir starkiams iki plūdinės ir feeder žvejybos. Dėl 3 nerūdijančio plieno rutulinių guolių, ritė veikia sklandžiai. Pasipriešinimas puikiai reguliuojamas ir padės be problemų kovoti su stambiais laimikiais. Puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Okuma Ceymar HD
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma Ceymar CHD 1000-5000

  94,00 EUR

  Okuma Ceymar HD - 2023 metų naujiena! Visiškai nauja, išlengvinta Ceymar HD ritė yra sukurta remiantis jėgos kocepcija. Ritė turi HDG-II (High Density Oversized Gearing) didelio tankio, padidintus dantračius, įsukamą aliuminio rankeną, bei dantračių stabilizavimo sistemą užtikrinančią didžiausią stiprumą bei sukimosi galią. Be to, be trinties pagrindinis velenas efektyviai sumažina pasipriešinimą sukimuisi, suteikdamas ne tik tvirtumo, bet ir neprilygstamo lengvumo bei sklandumo pojūtį. Daugumoje ričių, kai pagrindinis velenas judinamas aukštyn ir žemyn, krumpliaratyje susidaro didelis trinties plotas, dėl kurio sukant rankeną jaučiamas pasipriešinimas. Kad sumažintume pasipriešinimą ir pasiektume laisvą sukimąsi, krumpliaračio centrą išpjovėme, kad sumažintume trintį su velenu. Šis krumpliaračio pakeitimas užtikrina maksimalų stabilizavimą ir rankenos sukimo patirtį be trinties.

  Peržiūrėti
 • -20% Ritė Shimano Vanford 1000-4000
  • Sumažinta kaina

  Ritė Shimano Vanford 1000-4000

  198,40 EUR -20% 248,00 EUR

  Shimano Vanford - 2020 metų naujiena iš kompanijos Shimano, idealus pasirinkimas spiningavimui. Ritė buvo kuriama remiantis pažangiausiomis dešimtmečio technologijomis. Ritės korpusas pagamintas iš CI4+ medžiagos, kas užtikrina ritės lengvumą ir tvirtumą. Vanford ritės turi didžiąją dalį pažangiausių Shimano technologijų, kas užtikrina nepriekaištingą ritės darbą ir ilgaamžiškumą.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Shimano Vanford 500-1000
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Vanford 500

  244,95 EUR

  Shimano Vanford - 2020 metų naujiena iš kompanijos Shimano, idealus pasirinkimas poledinei žūklei. Ritė buvo kuriama remiantis pažangiausiomis dešimtmečio technologijomis. Ritės korpusas pagamintas iš CI4+ medžiagos, kas užtikrina ritės lengvumą ir tvirtumą. Vanford ritės turi didžiąją dalį pažangiausių Shimano technologijų, kas užtikrina nepriekaištingą ritės darbą ir ilgaamžiškumą.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Okuma Ceymar TG 500-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma Ceymar TG 500-4000

  67,90 EUR

  Okuma Ceymar TG - ritė, kuri puikiai tiks įvairiems žūklės būdams. Ritė itin tiksliai kloja valą, kas užtikrina tolimesnį metimą. Itin tikslus daugiadiskis stabdis. Ritėje įmontuoti nerūdijančio plieno guoliai. Ritė turi standžią, metalinę rankeną su patogia EVA rankenėlę. Ritės korpusas pagamintas iš korozijai atspraus grafito. Taip pat yra kompiuteriu subalansuota rotoriaus stabilizavimo sistema.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Ritė Savage Gear SG4 AG 1000-4000

  76,79 EUR -30% 109,70 EUR

  Savage Gear SG4 AG - tvirta, lengva ritė, sukurta iš anglimi sustiprinto kompozito (CRC) korpuso ir rotoriaus bei iš tvirtų ir lengvų aliuminio komponentų. Rankenėlė taip pat pagaminta taip, kad atlaikytų laiko ir stambesnių laimikių išbandymą. Ritėje įmontuoti 6+1 nerūdijančio plieno guoliai, įskaitant du aukštos kokybės japoniškus rutulinius guolius, ir patentuotas „DuraGrease“, kuris apsaugo nuo korozijos ir nusidėvėjimo.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -30% Ritė Savage Gear SG8 FD 1000-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė Savage Gear SG8 FD 1000-4000

  99,75 EUR -30% 142,50 EUR

  Savage Gear SG8 FD - spiningavimui skirta ritė, aukštos kokybės. Ši, SG8, yra daug funkcijų turintis monstras, pagamintas iš tvirto, standaus ir lengvo anglimi sustiprinto kompozito (CRC) korpuso ir rotoriaus. Puikus ir ilgalaikis veikimas garantuojamas dėl sandarios trinties kontrolės sistemos, kurioje naudojamos anglies pluošto poveržlės, kurios užtikrina neprilygstamą standumą, glotnumą ir stabdymo jėgą. 10+1 nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai (įskaitant du japoniškus rutulinius guolius) užtikrina patikimą veikimą net ir intensyviai naudojant. Ritė taip pat turi daug savybių, dėl kurių ją malonu naudot - T formos linijos, neslidi, iš EVA medžiagos pagaminta rankena.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual 500/800

  45,00 EUR

  Ryobi Spiritual - maža, lengva, bei tvirta ritė. Metalinis V formos būgnelis. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno.

  Peržiūrėti