Ritės

Renkantis ritę, svarbiausia yra ritės svoris. Dažniausiai žvejai renkasi iki 190g svorio. Žinoma, kuo ritė lengvesnė, tuo jūsų komplektas su spiningu bus jautresnis ir malonesnis žvejoti. Populiariausi ričių dydžiai yra 500-1000, bet atsižvelgiant į ritės svorį, kai kurių gamintojų galima rinktis rites ir iki 2500 dydžio.

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • -5% Ritė BEARKING ZEUS-AIR 1500
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Ritė BEARKING ZEUS-AIR 1500

  69,90 EUR -5% 73,58 EUR

  Iron Wolf Expert Superlight -labai patrauklus variantas avižadrebio ir XUL-Nano spiningavimo mėgėjams. Viena iš lengviausių ričių savo kategorijoje, išsiskirianti ne tik svoriu, patraukliu dizainu, lygia ir švelnia eiga, bet ir ypač neįprastu tokiai kainos kategorijai vientisu lankeliu. Svoris tik 139g! 

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Cardiff XR C2000S
  • Sumažinta kaina

  Ritė Shimano Cardiff XR C2000S

  247,41 EUR -10% 274,90 EUR

  Shimano Cardiff XR C2000S - "Cardiff XR" yra aukščiausios klasės ritė, skirta UL spiningavimui ir upėtakių žvejybai. Puikios išvaizdos ir minimalaus svorio (tik 155g!) ritė gerai dera prie plonųjų meškerių ir puikiai jas subalansuoja, be to, ji pasižymi specialia tikslaus pasipriešinimo konstrukcija, skirta naudoti su naujausios technologijos plonais valais.
  Ieškote specializuotos ritės, kuri subalansuotų lengvus spininigus ir užtikrintų vienodą tikslumą bei subtilumą? Cardiff XR gali būti tai, ko ieškote. Dėl apvalios kamštinės rankenos rankenos ir tamsiai žalios, perlamutrinės spalvos apdailos ši ritė vizualiai skiriasi nuo kitų "Shimano" produktų. Lengvas sukimas, kuris užtikrina puikų masalo valdymą pirštų galiukais, o jei esate lengvų valų specialistas, tikrai įvertinsite itin jautraus priekinio stabdžio pasipriešinimą, kuris yra sukalibruotas ploniausiems valams. ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Azura Safina 1000S

  100,00 EUR

  Azura Safina – labai lengva, kokybiška ritė, skirta spiningavimui. Idealiai tinka XUL žvejybai (avižadrebiui), kur reikia naudoti itin mažus masalus. Ritė sveria tik 175g, dėl to neapsunkins meškerės. Korpusas ir rotorius pagaminti iš GF+ grafito su dideliu anglies pluošto kiekiu, dėl to yra pasiekiamas itin mažas svoris. Tai užtikrina didžiausią jautrumą žvejojant su mikro masalais. Būgnelis negilus, dėl to galima naudoti labai ploną pintą valą. Ritėje įmontuoti 11 guolių, kurie užtikrins sklandų darbą. Patobulinti mechanizmai garantuos kokybišką valo klojimą. Ritės rankenėlė yra įsukama. Komplekte turi neopreninį dėklą, kuris pravers ritę transportuojant.

  Peržiūrėti
 • Ritė Azura Olivia 1000S

  85,00 EUR

  Azura Olivia – labai lengva, kokybiška ritė, skirta spiningavimui. Idealiai tinka XUL žvejybai (avižadrebiui), kur reikia naudoti itin mažus masalus. Ritė sveria tik 165g, dėl to neapsunkins meškerės. Korpusas ir rotorius pagaminti iš GF+ grafito su dideliu anglies pluošto kiekiu, dėl to yra pasiekiamas itin mažas svoris. Tai užtikrina didžiausią jautrumą žvejojant su mikro masalais. Būgnelis negilus, dėl to galima naudoti labai ploną pintą valą. Ritėje įmontuoti 9 guoliai užtikrins sklandų darbą. Patobulinti mechanizmai garantuos kokybišką valo klojimą. Ritės rankenėlė yra įsukama. Komplekte turi neopreninį dėklą, kuris pravers ritę transportuojant.

  Peržiūrėti
 • Ritė Iron Wolf Expert Superlight 2000

  64,40 EUR

  Iron Wolf Expert Superlight - labai lengva ir tvirta ritė, skirta spiningavimui. Ritė idealiai tinka avižadrebiui, kur reikia naudoti itin mažus masalus. Puikiai pasitarnauja ir UL spiningavime, taip pat ir plūdinėjė žūklėje. Korpusas ir rotorius pagaminti iš anglies pluošto, dėl to ritė yra labai lengva - sveria tik 150g, dėl to neapsunkins meškerės. Turi tekintą, metalinį, seklų būgnelį. Ritėje įmontuoti 6+1BB guoliai, o tai užtikrina, kad ritė dirbs ir suksis sklandžiai. Ritė turi momentinį stabdį, subalansuotą rotorių, metalinį valo klipsą, užsukamą monolitine rankenėlę bei vandeniui atsparią apsauginę membraną, kuri neleidžia vandeniui patekti į mechanizmą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Iron Wolf Expert Superlight 1000

  62,50 EUR

  Iron Wolf Expert Superlight - labai lengva ir tvirta ritė, skirta spiningavimui. Ritė idealiai tinka avižadrebiui, kur reikia naudoti itin mažus masalus. Puikiai pasitarnauja ir UL spiningavime, taip pat ir plūdinėjė žūklėje. Korpusas ir rotorius pagaminti iš anglies pluošto, dėl to ritė yra labai lengva - sveria tik 145g, dėl to neapsunkins meškerės. Turi tekintą, metalinį, labai seklų būgnelį, dėl to galima naudoti labai ploną pintą valą papildomai nesukant backing'o. Ritėje įmontuoti 6+1BB guoliai, o tai užtikrina, kad ritė dirbs ir suksis sklandžiai. Ritė turi momentinį stabdį, subalansuotą rotorių, metalinį valo klipsą, užsukamą monolitine rankenėlę bei vandeniui atsparią apsauginę membraną, kuri neleidžia vandeniui patekti į mechanizmą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Samurai FD10

  28,50 EUR

  Samurai FD10 - maža, lengva, bei tvirta ritė. Turi aliuminį būgnelį su metaliniu klipsu. Gražaus dizaino ritė sveria vos 169gramus, ji puikiai tiks žieminei žūklei arba gerai derės su SUL, XUL arba NANO Jig įrankiais, šio tipo spiningavimui. Ritės būgnelis nėra gilus, idealiai tiks plonam pintam valui nugulti. Ritė lengvai sukasi, gerai veikia priekinis stabdis, puikus kainos ir vertes santykis.

  Peržiūrėti
 • -5% Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG

  455,95 EUR -5% 479,95 EUR

  Shimano Vanquish FC - pati lengviausia Shinano ritė2023m modelis yra grynas Shimano Magnumlite filosofijos įsikūnijimas. Jis sukurtas didžiausiu japonišku tikslumu ir skirtas tiems, kurie reikalauja aukščiausios kokybės sau ir savo įrangai. Dėl jautrumo ir glotnumo ritė puikiai tinka itin lengvai ešerių, upėtakių ir starkių žvejybai. Tačiau Vanquish gali būti naudojamas daugeliui skirtingų metodų ir rūšių, įskaitant didesnių 4000 ir 5000 dydžių sukimąsi jūros vandenyje. „Vanquish“ padės jums išnaudoti viską, kas geriausia. Pirmas dalykas, kurį patirsite, yra ritės svoris arba, tiksliau, jo trūkumas. Ši 1000 ritė sveria tik 140g – tai nuostabu ir jūs tai pastebėsite. Vanquish nustato naujus kokybės standartus UL žvejybos srityje. „Shimano“ pasirinko „Beyond Lightness“, kad sukurtų geriausią šviesos apvijos mechanizmą su neprilygstamomis savybėmis. Tai itin lengvų ritinių viršūnė ir iki kraštų pripildyta „Shimano“ technologijų, daugiausia gautų iš STELLA. „Vanquish“ lengvumas atsiranda dėl didelio „Shimano“ išskirtinės Ci4+ kompozitinės medžiagos naudojimo. Tai sustiprina pridėjus Magnumlite rotorių, kuris taip pat prisideda prie neįtikėtinai mažos paleidimo inercijos vyniojant. Ši lėta paleidimo inercija yra ypač svarbi žvejojant subtiliais ir UL metodais. Šiuos metodus galėsite žvejoti tiksliau nei bet kada anksčiau. „Shimano“ ištrintas kiekvieno komponento laisvumas, o tai dar labiau padidina kruopštų ritės tikslumą. Kitas didelis privalumas yra „InfinityDrive“ pridėjimas. Ši technologija užtikrina galingą, bet lengvą sukimąsi, ypač esant didelėms apkrovoms. Ekstremaliose situacijose vis tiek galite išlaikyti pastovų ir nuoseklų sukimosi slėgį, o tai labai naudinga, kai užkabinate tokį didelį. Pridėjus InfinityLoop, metimo atstumas žymiai pagerėja. 


  * 11+1 uždari su papildoma apsauga aukščiausios kokybės Shimano guoliai;
  * Šaltai štampuoto aliuminio būgnelis. Tvirtesnis už lieto aliuminio būgnelius;
  * Ilgaamžiškesnis dantračių darbas dėka dviejų guoliu aplink pinion krumplį;
  * Antros kartos patentuota sliekinė valo vyniojimo sistema. Valo vyniojimo sistema, judanti dviem skirtingai greičiais klojant valą.
  * Patentuota specialaus kampo būgnelio briauna, mažesniam valo painiojimuisi ir tolimesniam metimui;
  * Metalinis dar tvirtesnis korpusas. Korpuso tvirtumas yra vienas svarbiausiu ritės ilgaamžiškumo faktorių;
  * Vienos dalies valo vediklis. Jokių strigimų, jokio bereikalingo valo dėvėjimosi;
  * Magnis tvirčiausia ir lengviausia ričių konstrukcijose naudojama medžiaga.
  * Tobuliausia, asimetrinė rotoriaus forma, leidžianti 14%  sumažinti sukimosi inerciją ir išgauti patį švelniausia ritės darbą;
  * Geriausia Shimano apsauga nuo vandens patekimo į ritės vidų, frikcinį stabdį ir vediklį. X-Protect praleidžia 7 kartus mažiau vandens nei Coreprotect technologija.


  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Lite 1000

  67,50 EUR

  Akara Ultra Lite - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Korpusas pagamintas itin lengvo grafito kompozito. Ritės rotorius ir pavaros pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi subalansuotą rotorių, tolygaus valo klojimo sistemą bei kitas funkcijas, kurios užtikrina puikų ritės veikimą. Taip pat, visos ritės dalys yra padengtos korozijai atsparia danga. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000

  92,85 EUR

  Akara Ultra Sport - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Ši ritė turi smūgiams atsparų korpusą ir subalansuotą rotorių. Šiame modelyje sumontuoti 10+1 guoliai, kurie leidžia ritę naudoti ekstremaliomis sąlygomis ir atlaiko nemenkas apkrovas traukiant laimikį. Ritės konstrukcija užtikrina gerą užmetimo atstumą. Būgnelis yra pagamintas iš aviacinio aliuminio.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Fuego LT 1000-3000D-C

  115,90 EUR

  Daiwa 23 Fuego LT - naujausias 2023 metų modelis.  Su itin lengvo svorio Zaion V anglies pluošto korpusu, naujoji Fuego tampa dar patvaresnė ir labiau atspari korozijai, tad ji yra puikus pasirinkimas žvejui, kuris žvejoja ne tik gėlame vandenyje bet ir sūriuose vandenyse. Zaion V yra kompozitinė medžiaga, kurią Daiwa sukūrė, kad galėtų patobulinti savo LT rites, išlaikant tvirtas lyg metalo savybes, bet išgaunant itin lengvą svorį. Sumažintas medžiagos lankstumas užtikrina, kad viduje esanti mechanika veikia dar efektyviau, yra labiau apsaugota ir tarnaus dar ilgiau. Daiwa atnaujindama šį modelį pridėjo savo mažos inercijos AirDrive rotorių, taip sumažindami jos svorį lyginant su jos ankstesnės kartos modeliais ir palengvindami ritės sukimąsi. Su keliais kertiniais atnaujinimais, atnaujinta Fuego LT yra puikus pasirinkimas žvejams ieškantiems ištvėrmingos ir ilgaamžės ritės už visiems prieinamą kainą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 1000-6000

  69,80 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio rites galima galima naudoti universaliai - mažo dydžio puikiai tiks plūdinei žūklei arba UL spiningavimui, didesnės gerai tarnaus kaip dugninės ritės arba spininginės. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual-DX 500/800

  58,50 EUR

  Ryobi Spiritual-DX - maža, lengva, bei tvirta ritė, pagaminta iš NCRT kompozitinės medžiagos, kuri padaro ritę 20% lengvesnę ir 40% stipresnę. Ritė turi metalinį V formos būgnelį. Turi aukštos kokybės titaninį pagrindinį veleną. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. 

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Shimano Nexave FI 1000-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Nexave FI 1000-4000

  52,66 EUR -15% 61,95 EUR

  Shimano Nexave FI - 2021 m. atnaujinta, naujo modelio Shimano ritė. Ši ritė puikiai tiks žvejybai tiek upėse, tiek ežeruose: nuo lengvų ir vidutinio sunkumo masalų upėtakiams, ešeriams, lydekoms ir starkiams iki plūdinės ir feeder žvejybos. Dėl 3 nerūdijančio plieno rutulinių guolių, ritė veikia sklandžiai. Pasipriešinimas puikiai reguliuojamas ir padės be problemų kovoti su stambiais laimikiais. Puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma Ceymar HD
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma Ceymar CHD 1000-5000

  81,00 EUR -15% 95,29 EUR

  Okuma Ceymar HD - 2023 metų naujiena! Visiškai nauja, išlengvinta Ceymar HD ritė yra sukurta remiantis jėgos kocepcija. Ritė turi HDG-II (High Density Oversized Gearing) didelio tankio, padidintus dantračius, įsukamą aliuminio rankeną, bei dantračių stabilizavimo sistemą užtikrinančią didžiausią stiprumą bei sukimosi galią. Be to, be trinties pagrindinis velenas efektyviai sumažina pasipriešinimą sukimuisi, suteikdamas ne tik tvirtumo, bet ir neprilygstamo lengvumo bei sklandumo pojūtį. Daugumoje ričių, kai pagrindinis velenas judinamas aukštyn ir žemyn, krumpliaratyje susidaro didelis trinties plotas, dėl kurio sukant rankeną jaučiamas pasipriešinimas. Kad sumažintume pasipriešinimą ir pasiektume laisvą sukimąsi, krumpliaračio centrą išpjovėme, kad sumažintume trintį su velenu. Šis krumpliaračio pakeitimas užtikrina maksimalų stabilizavimą ir rankenos sukimo patirtį be trinties.

  Peržiūrėti
 • -20% Ritė Shimano Vanford 1000-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Vanford 1000-4000

  198,40 EUR -20% 248,00 EUR

  Shimano Vanford - 2020 metų naujiena iš kompanijos Shimano, idealus pasirinkimas spiningavimui. Ritė buvo kuriama remiantis pažangiausiomis dešimtmečio technologijomis. Ritės korpusas pagamintas iš CI4+ medžiagos, kas užtikrina ritės lengvumą ir tvirtumą. Vanford ritės turi didžiąją dalį pažangiausių Shimano technologijų, kas užtikrina nepriekaištingą ritės darbą ir ilgaamžiškumą.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -20% Ritė Shimano Vanford 500-1000
  • Išpardavimas!

  Ritė Shimano Vanford 500

  195,96 EUR -20% 244,95 EUR

  Shimano Vanford - 2020 metų naujiena iš kompanijos Shimano, idealus pasirinkimas poledinei žūklei. Ritė buvo kuriama remiantis pažangiausiomis dešimtmečio technologijomis. Ritės korpusas pagamintas iš CI4+ medžiagos, kas užtikrina ritės lengvumą ir tvirtumą. Vanford ritės turi didžiąją dalį pažangiausių Shimano technologijų, kas užtikrina nepriekaištingą ritės darbą ir ilgaamžiškumą.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma Ceymar TG 500-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė Okuma Ceymar TG 500-4000

  58,56 EUR -15% 68,90 EUR

  Okuma Ceymar TG - ritė, kuri puikiai tiks įvairiems žūklės būdams. Ritė itin tiksliai kloja valą, kas užtikrina tolimesnį metimą. Itin tikslus daugiadiskis stabdis. Ritėje įmontuoti nerūdijančio plieno guoliai. Ritė turi standžią, metalinę rankeną su patogia EVA rankenėlę. Ritės korpusas pagamintas iš korozijai atspraus grafito. Taip pat yra kompiuteriu subalansuota rotoriaus stabilizavimo sistema.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Ritė Savage Gear SG4 AG 1000-4000

  77,42 EUR -30% 110,60 EUR

  Savage Gear SG4 AG - tvirta, lengva ritė, sukurta iš anglimi sustiprinto kompozito (CRC) korpuso ir rotoriaus bei iš tvirtų ir lengvų aliuminio komponentų. Rankenėlė taip pat pagaminta taip, kad atlaikytų laiko ir stambesnių laimikių išbandymą. Ritėje įmontuoti 6+1 nerūdijančio plieno guoliai, įskaitant du aukštos kokybės japoniškus rutulinius guolius, ir patentuotas „DuraGrease“, kuris apsaugo nuo korozijos ir nusidėvėjimo.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -30% Ritė Savage Gear SG8 FD 1000-4000
  • Išpardavimas!

  Ritė Savage Gear SG8 FD 1000-4000

  101,43 EUR -30% 144,90 EUR

  Savage Gear SG8 FD - spiningavimui skirta ritė, aukštos kokybės. Ši, SG8, yra daug funkcijų turintis monstras, pagamintas iš tvirto, standaus ir lengvo anglimi sustiprinto kompozito (CRC) korpuso ir rotoriaus. Puikus ir ilgalaikis veikimas garantuojamas dėl sandarios trinties kontrolės sistemos, kurioje naudojamos anglies pluošto poveržlės, kurios užtikrina neprilygstamą standumą, glotnumą ir stabdymo jėgą. 10+1 nerūdijančio plieno rutuliniai guoliai (įskaitant du japoniškus rutulinius guolius) užtikrina patikimą veikimą net ir intensyviai naudojant. Ritė taip pat turi daug savybių, dėl kurių ją malonu naudot - T formos linijos, neslidi, iš EVA medžiagos pagaminta rankena.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti