Boiliai

Boiliai yra žvejybai skirtas jaukas, kuris paprastai yra naudojamas gaudant karpines žuvis, tokias kaip amūrai, karpiai, ir t.t. Šis masalas turi skirtingus dydžius, skonius bei spalvas. Naudojamas kaip kablio masalas ir priedas jaukinimui. Boiliai taip pat skiriasi savo plūdrumu.

Aktyvūs filtrai

 • Boiliai Lunar Baits Hydra 20mm 1kg
  • Nauja

  Boiliai Lunar Baits Hydra 20mm 1kg

  12,50 EUR

  Hydra yra aukščiausios kokybės žuvies miltų pagrindo boilis su 31% baltymų ir stipriai išreikštu aštrių prieskonių skoniu. 2022 m. Hydra tapo vienu iš 5 populiariausių boilių Lietuvoje tiek tarp trofėjinių karpių žvejų, tiek tarp sportininkų. Detalesnis aprašas žemiau.

  Hydra skonis: aštrūs pipirai ir lašiša. Dalinio tirpumo šėriminiai boiliai Hydra, kurie vandenyje pilnai suminkštėja ir aptirpsta per 36 valandas. Idealiai subalansuoti žvejoti aukšto presingo telkiniuose arba varžybų metu, kada žuvis renkasi tik pačius skaniausius jaukus. Siekiant geriausių rezultatų, šiuos boilius rekomenduojama derinti kartu su kitais Hydra produktų linijos produktais: tirpiais Hydra boiliais, skystu atrakciniu likvidu ir Hydra masalais.

  Hydra skonines savybes užtikrina subalansuotas receptas, kurio pagrindą sudaro žuvų miltai (lašišos, sardinių, kriliaus) ir aitrių prieskonių derinys. Tai vidutinio-aukšto kaloringumo boilis, kurio veiksmingumas labiausiai atsiskleidžia, kai vanduo įšyla iki 10-12 C laipsnių. Šie baltyminiai kukuliai puikiai tinka išlaikyti žuvį besimaitinančią taške ir skatinti ją sugrįžti dar ir dar kartą. Hydra skonis/kvapas imituoja daugelį rinkoje esančių žuvinio tipo boilių, tačiau šių boilių sudėtis  pasižymi didesniu kokybiškų ir tirpių ingridientų kiekiu. Dėl šios priežasties daugeliui žvejų itin lengva pradėti gaudyti Hydra baltyminiais kukuliais ir priderinti juos jau prie jiems įprastų šėrimo programų. 2022 metais Hydra buvo išrinktas vienu iš 5 populiariausių boilių Lietuvoje.

  Sudėtis: lašišų miltai, sardinių miltai, hidrolizuoti (vandenyje tirpūs) žuvų baltymai, fermentuoti žuvies ekstraktai, kepenų ekstraktas, aštrių pipirų / prieskonių mišinys, N-Butyric, eteriniai aliejai, specialūs atraktantai, vitaminai ir mineralai. Pilna sudėtis nurodoma ant pakuotės.

  *Žvejojant komerciniuose telkiniuose, visuomet rekomenduojame naudoti subalansuotą jaukų mišinį, kurio bent 50% sudarytų grūdai (tigriniai riešutai, kanapių sėklos, kviečiai, kukurūzai), o likusią dalį – boiliai ir peletės.
  *Siekiant pritraukti žuvį ir paskatinti maitintis iš jaukinimo taško, rekomenduojame derinti baltyminius kukulius kartu su tirpiais boiliais. Taip pat, greitesnę atrakciją galima paskatinti naudojant žuvinio ir grūdinio tipo boilių derinį, pvz. Hydra ir Berry Blend baltyminius kukulius.
  *Prie aštrios Hydra sudėties puikiai tinka kaloringos peletės, pavyzdžiui Halibut arba Tastymix pelečių mišinys, kurio sudėtyje yra pelečių su aitriais prieskoniais.
  *Papildomo aromato tiek Hydra boiliams, tiek visai bazei galima suteikti papildomai į ją dedant kajeno paprikos prieskonių, Sriracha padažą (iki 150 ml. į 1kg jauko) arba naudojant Hydra skystą jauko papildą.

  Dydis - 20mm
  Kiekis - 1kg

  Peržiūrėti
 • Deepex boiliai 20mm 3kg - saldus kukurūzas
  • Nauja

  Deepex boiliai 20mm 3kg - saldus kukurūzas

  23,50 EUR

  Baltyminis kukulis saldus kukurūzas gaminamas iš augalinės kilmės baltymų žaliavų, pieno baltymų,  kiaušinio baltymų, ir skystųjų skoninių priedų, saldaus kukurūzo aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas.

  Svoris - 3kg
  Skonis - saldus kukurūzas

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Nutrigo 200ml - Plumberry
  • Nauja

  Boiliai LK Baits Nutrigo 200ml - Plumberry

  6,50 EUR

  LK Baits Nutrigo - itin efektyvus, išskirtinės kokybės boiliai, kurių sudėtyje yra šaltuoju būdu apdorotas slyvų kaulavaisių aliejus su žaviu migdolų ir marcipanų kvapu. Pradūrus boilį, skystis patekęs į vandenį po truputį sklinda ir iškart pradeda skleistį kvapą, kuris pritraukia laimikius į žvejojamą vietą. Viduje esantis skystis yra slyvų kvapo. Šis masalas taip pat efektyviai veikia tiek vasaros, tiek žiemos metu.

  Kiekis - 200ml

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Nutrigo 200ml - Coco
  • Nauja

  Boiliai LK Baits Nutrigo 200ml - Coco

  6,50 EUR

  LK Baits Nutrigo - itin efektyvūs, išskirtinės kokybės boiliai, kurie sudėtyje turi išrūgų baltymų, šokolado, karamelės bei kitų ekstraktų. Pradūrus boilį, skystis patekęs į vandenį po truputį sklinda ir iškart pradeda skleistį kvapą, kuris pritraukia laimikius į žvejojamą vietą. Viduje esantis skystis yra kokosų kvapo. Šis masalas taip pat efektyviai veikia tiek vasaros, tiek žiemos metu.

  Kiekis - 200ml

  Peržiūrėti
 • CC Moore Tones Wafters 10x14mm - Dairy Cream
  • Nauja

  CC Moore Tones Wafters 10x14mm - Dairy Cream

  9,49 EUR

  CC Moore Tones Wafters  - "Tones" serijos masaluose yra labai tirpių, žuvis viliojančių esterių, priedų ir eterinių aliejų mišinių, kurie labai efektyviai veikia ir sugeba labai greitai pritraukti žuvis į žvejojamą vietą. Pakuotėje esančios skirtingos spalvos palengvina žūklę, nes yra lengviau atsirinkti į kurią spalvą žuvis reaguoja geriausiai. Wafter'iai skleidžia itin sodrų kreminės vanilės aromatą. Patvari wafter luobelė užtikrina jo plūdrumą daugiau nei 24 val.

  Dydis - 10x14mm
  Skonis - kreminė vanilė

  Peržiūrėti
 • Boiliai CC Moore Tones Pop Ups 12mm - Ester Cream
  • Nauja

  Boiliai CC Moore Tones Pop Ups 12mm - Ester Cream

  9,49 EUR

  CC Moore Tones Pop Ups - "Tones" serijos masaluose yra labai tirpių, žuvis viliojančių esterių, priedų ir eterinių aliejų mišinių, kurie labai efektyviai veikia ir sugeba labai greitai pritraukti žuvis į žvejojamą vietą. Pakuotėje esančios skirtingos spalvos palengvina žūklę, nes yra lengviau atsirinkti į kurią spalvą žuvis reaguoja geriausiai. Boiliai skleidžia itin sodrų kreminės kriaušės aromatą. Patvari boilio luobelė užtikrina jo plūdrumą daugiau nei 24 val.

  Dydis - 12mm
  Skonis - kreminė kriaušė

  Peržiūrėti
 • Boiliai CC Moore Tones Pop Ups 12mm - Dairy Cream
  • Nauja

  Boiliai CC Moore Tones Pop Ups 12mm - Dairy Cream

  9,49 EUR

  CC Moore Tones Pop Ups - "Tones" serijos masaluose yra labai tirpių, žuvis viliojančių esterių, priedų ir eterinių aliejų mišinių, kurie labai efektyviai veikia ir sugeba labai greitai pritraukti žuvis į žvejojamą vietą. Pakuotėje esančios skirtingos spalvos palengvina žūklę, nes yra lengviau atsirinkti į kurią spalvą žuvis reaguoja geriausiai. Boiliai skleidžia itin sodrų kreminės vanilės aromatą. Patvari boilio luobelė užtikrina jo plūdrumą daugiau nei 24 val.

  Dydis - 12mm
  Skonis - kreminė vanilė

  Peržiūrėti
 • Boiliai CC Moore Carp Freaks Pop Ups 12mm - Pink
  • Nauja

  Boiliai CC Moore Carp Freaks Pop Ups 12mm - Pink

  9,49 EUR

  CC Moore Carp Freaks Pop Ups - nauja CC Moore, labai kokybiškų plūduriuojančių masalų serija, kurie dėl specialiai parinktų spalvų, aromato ir skonio užtikrina išskirtinį žuvų susidomėjimą masalu. Boiliai skleidžia stiprų, saldžiai gaivų vaisių kvapą, kuriam neatsispirs joks laimikis. Indelyje yra pakuotė su specialiu booster'iu, kuris dar labiau pripildys masalą išskirtiniais kvapais. Patvari boilio luobelė užtikrina jo plūdrumą daugiau nei 24 val.

  Dydis - 12mm

  Peržiūrėti
 • Boiliai CC Moore Carp Freaks Pop Ups 12mm - Yellow
  • Nauja

  Boiliai CC Moore Carp Freaks Pop Ups 12mm - Yellow

  9,49 EUR

  CC Moore Carp Freaks Pop Ups - nauja CC Moore, labai kokybiškų plūduriuojančių masalų serija, kurie dėl specialiai parinktų spalvų, aromato ir skonio užtikrina išskirtinį žuvų susidomėjimą masalu. Boiliai skleidžia stiprų, saldžiai gaivų vaisių kvapą, kuriam neatsispirs joks laimikis. Indelyje yra pakuotė su specialiu booster'iu, kuris dar labiau pripildys masalą išskirtiniais kvapais. Patvari boilio luobelė užtikrina jo plūdrumą daugiau nei 24 val.

  Dydis - 12mm

  Peržiūrėti
 • Boiliai CC Moore Pink Pop Ups 14mm - Pacific Tuna
  • Nauja

  Boiliai CC Moore Pink Pop Ups 14mm - Pacific Tuna

  9,49 EUR

  CC Moore Pacific Tuna Pop Ups - apvalios formos boiliai, pasižymintis itin stipriu mėsos, kriauklių ir tuno skonio mišiniu. Patvari boilio išorė užtikrina boilio plūdrumą daugiau nei 24 val. Šie boiliai, dėl savo itin stipraus kvapo ir skonio, labai vilioja stambias karpines žuvis.

  Dydis - 14mm

  Peržiūrėti
 • Boiliai CC Moore Pink Pop Ups 14mm - Live System
  • Nauja

  Boiliai CC Moore Pink Pop Ups 14mm - Live System

  9,49 EUR

  CC Moore Pink Pop Ups - apvalios formos boiliai, pasižymintis itin stipriu saldžių migdolų skoniu ir vanilinio kremo kvapu. Patvari boilio išorė užtikrina boilio plūdrumą daugiau nei 24 val. Šie boiliai, dėl savo itin stipraus kvapo ir skonio, labai vilioja stambias karpines žuvis.

  Dydis - 14mm

  Peržiūrėti
 • Boiliai CC Moore Yellow Pop Ups 14mm - Pro-Stim Liver
  • Nauja

  Boiliai CC Moore Yellow Pop Ups 14mm - Pro-Stim Liver

  9,49 EUR

  CC Moore Yellow Pop Ups - apvalios formos boiliai, pasižymintis itin rūkytų česnakinių dešrelių skonio mišiniu. Patvari boilio išorė užtikrina boilio plūdrumą daugiau nei 24 val. Šie boiliai, dėl savo itin stipraus kvapo ir skonio, labai vilioja stambias karpines žuvis.

  Dydis - 14mm

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Fluoro Pop Up & Dip 18mm - Pineapple

  12,80 EUR

  LK Baits Fluoro Pop Up & Dip - apvalios formos, tvirti boiliai, kurie ant kabliuko išsilaiko dvi ar daugiau dienų. Šis plūduriuojantis masalas ilgai išlaiko savo plūdrumą bet kokiomis sąlygomis ir nepraranda dydžio. Šie boiliai, dėl savo itin stipraus kvapo ir skonio, labai vilioja stambias karpines žuvis. Pakuotėje yra specialus booster'is, skirtas pagardinti boilius.

  Dydis - 18mm
  Skonis - ananasas

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Fresh Boilies Restart 14mm - Wild Strawberry

  5,70 EUR

  LK Baits Fresh Boilies Restart - boiliai, kurių gamyboje naudojami neįprasti ir reti ingredientai, kurie yra itin veiksmingi. Boiliai prisodrinti natūraliu braškių ekstraktu, rožių distiliato bei žuvų produktais, dėl to šis masalas tinkamas visų tipų vandenyse ištisus metus. Taip pat, dėl specialaus priedo, masalas puikiai veikia ir šaltame vandenyje. Boiliai išmirkyti booster'yje, dėl to iškart galima naudoti žvejybai. Boilių skleidžiamas aromatas toli pasklinda ir labai vilioja karpines žuvis.

  Dydis - 14mm
  Skonis - laukinė braškė

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Fresh Boilies Restart 18mm - G8 Pineapple

  5,30 EUR

  LK Baits Fresh Boilies Restart - boiliai, kurių gamyboje naudojami neįprasti ir reti ingredientai, kurie yra itin veiksmingi. Boiliai prisodrinti natūraliu ananasų ekstraktu, rožių distiliato bei žuvų produktais, dėl to šis masalas tinkamas visų tipų vandenyse ištisus metus. Taip pat, dėl specialaus priedo, masalas puikiai veikia ir šaltame vandenyje. Boiliai išmirkyti booster'yje, dėl to iškart galima naudoti žvejybai. Boilių skleidžiamas aromatas toli pasklinda ir labai vilioja karpines žuvis.

  Dydis - 18mm
  Skonis - ananasas

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Fresh Boilies Restart 18mm - Compot N.H.D.C.

  5,30 EUR

  LK Baits Fresh Boilies Restart - boiliai, kurių gamyboje naudojami neįprasti ir reti ingredientai, kurie yra itin veiksmingi. Boiliai prisodrinti natūraliais vaisių ekstraktais, rožių distiliato bei žuvų produktais, dėl to šis masalas tinkamas visų tipų vandenyse ištisus metus. Taip pat, dėl specialaus priedo, masalas puikiai veikia ir šaltame vandenyje. Boiliai išmirkyti booster'yje, dėl to iškart galima naudoti žvejybai. Boilių skleidžiamas aromatas toli pasklinda ir labai vilioja karpines žuvis.

  Dydis - 18mm
  Skonis - vaisiai

  Peržiūrėti
 • LK Baits Fresh Boilies Top Restart 18mm - Purple Plum

  5,30 EUR

  LK Baits Fresh Boilies Top Restart - boiliai, kurių gamyboje naudojami neįprasti ir reti ingredientai, kurie yra itin veiksmingi. Boiliai prisodrinti natūraliais slyvų ekstraktais, rožių distiliato bei žuvų produktais, dėl to šis masalas tinkamas visų tipų vandenyse ištisus metus. Taip pat, dėl specialaus priedo, masalas puikiai veikia ir šaltame vandenyje. Boiliai išmirkyti booster'yje, dėl to iškart galima naudoti žvejybai. Boilių skleidžiamas aromatas toli pasklinda ir labai vilioja karpines žuvis.

  Dydis - 18mm
  Skonis - slyva

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Euro Economic Pop Up 18mm - Chilli & Squid

  10,60 EUR

  LK Baits Euro Economic Pop Up - apvalios formos, ryškių spalvų Pop Up boiliai, kurie pasižymi itin aukšta kokybe, nes yra gaminami rankomis. Šie boiliai gali išsilaikyti vandenyje net kelias dienas. Boiliai sudėtyje turi daug vertingų maistinių medžiagų ir skleidžia sodrų aromatą, dėl to labai vilioja karpines žuvis. Dėl specialių atraktorių, kvapas sklinda toli. 

  Dydis - 18mm
  Skonis - aitrioji paprika ir kalmaras

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Euro Economic Pop Up 18mm - G8-Pineapple

  10,60 EUR

  LK Baits Euro Economic Pop Up - apvalios formos, ryškių spalvų Pop Up boiliai, kurie pasižymi itin aukšta kokybe, nes yra gaminami rankomis. Šie boiliai gali išsilaikyti vandenyje net kelias dienas. Boiliai sudėtyje turi daug vertingų maistinių medžiagų ir skleidžia sodrų aromatą, dėl to labai vilioja karpines žuvis. Dėl specialių atraktorių, kvapas sklinda toli. 

  Dydis - 18mm
  Skonis - ananasas

  Peržiūrėti
 • Boiliai LK Baits Euro Economic Pop Up 18mm - Spice Shrimp

  10,60 EUR

  LK Baits Euro Economic Pop Up - apvalios formos, ryškių spalvų Pop Up boiliai, kurie pasižymi itin aukšta kokybe, nes yra gaminami rankomis. Šie boiliai gali išsilaikyti vandenyje net kelias dienas. Boiliai sudėtyje turi daug vertingų maistinių medžiagų ir skleidžia sodrų aromatą, dėl to labai vilioja karpines žuvis. Dėl specialių atraktorių, kvapas sklinda toli. 

  Dydis - 18mm
  Skonis - aštri krevetė

  Peržiūrėti