Prožektoriai

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

 • Įkraunamas prožektorius ant galvos

  12,50 EUR

  Įkraunamas prožektorius su dviem baterijomis skirtas nešioti ant galvos, bus naudingas pagalbininkas jūsų žvejybai tamsiu paros metu. Kelias sekundes palaikius įjungimo/išjungimo mygtuką, prožektoriaus gale užsidegs mėlyna šviesa ir prožektorių bus galima išjunti arba įjungti vienu rankos judesiu.

  20val. veikimo trukmė
  2000LM liumenų
  Dvejos įkraunamos baterijos
  Trys skirtingos šviesos programos

  Peržiūrėti
 • Šviestuvas

  8,50 EUR

  Ištraukiamas šviestuvas su renkanomis, puikus pagalbininkas gamtoje tamsiu paros metu.
  Į šviestuvą dedasi 3 AA baterijos
  Šviestuvas šviečia ryškia 60LM šviesa. Galingumas 1W.
  Patogiai šviestuvą galima pasidėti ant stalo arba pasikabinti jums patogioje vietoje ir jis puikiai apšvies erdvę.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius LED su UV šviesa

  10,00 EUR

  LED Prožektorius su ultravioletine šviesa - ryškiai šviečia, puikiai tinka patikrinti UV dažus arba įšviesti fosforines avižėles. Žibintuvėlyje yra net 51 LED lemputė. Dažniausiai naudojamas stintų žūklejė.
  Maitinimas - 3 AA baterijos, kartu neparduodamos.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius su UV šviesa

  14,50 EUR

  Prožektorius ant galvos su UV šviesa - puikiai šviečiantis prožektorius su trim šviesos šaltiniais. Prožektorių maitina dvi įkraunamos 18650 baterijos.
  Prožektorius gali šviesti keturiais skirtingais rėžimais: viena vidurinė lempa, dvi šoninės, visos kartu arba mirksėjimo rėžimu. Geras pagalbininkas naktinėje žūklėjė. Prožektorius su UV šviesa dažnai renkasi stintas žvejojantys žvejai, nes UV šviesa greičiau įkrauna fosforines avižėles ir jos pradeda ryškiai šviesti. Parduodamas kartu su laidiniu pakrovėju.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos Prologic Lumiax MKII

  35,00 EUR

  Prologic Lumiax MKII - prožektorius ant galvos yra praktiškas ir labai patogus naudoti. „Lumiax“ turi ne tik ne tik standartinį rankiniu būdu įjungiamą apšvietimą, bet ir išmaniąją judesio jutiklio technologiją. Be dviejų raudonos šviesos variantų, galima pasirinkti keturias skirtingas baltos šviesos parinktis. „Lumiax“ šviečia įspūdingu 70 metrų spinduliu ir taip pat yra atsparus vandeniui.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius Savage Gear Cap And Head Lamp

  32,10 EUR

  Savage Gear Cap And Head Lamp - itin lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kurį galima naudoti su galvos dirželiu arba užsisegti ant kepurės. Keli stiprumo lygiai ir raudonos šviesos parinktis. Įmontuotas judesio jutiklis, todėl lempą galima įjungti laisvų rankų įranga. Ilgai veikianti įkraunama baterija. Itin lengvas 2 mygtukų jutiklinis ekranas, atsparus visoms oro sąlygoms.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Šviestuvas palapinei (1vnt)

  4,00 EUR

  Šis šviestuvas gali būti naudojamas universaliai stovyklaujant ir ne tik. Tinka apšvietimui palapinėje, arba prisikabinti ant kokio paviršiaus ir puikiai apšviečia aplinką tamsiu paros metu. Šviestuvas turi karabiną, tad galima jį prisikabinti prie diržo. Pilnai įkrautas šviestuvas veikia nuo 8 iki 15h. Šviečia trimis skirtingais rėžimais. Šviestuvui reikia 3 AAA baterijų. Baterijos į komplektą neįeina.
  Parduodama po 1vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius su UV šviesa

  14,50 EUR

  Prožektorius ant galvos su UV šviesa - puikiai šviečiantis prožektorius su trim šviesos šaltiniais. Prožektorių maitina dvi įkraunamos 18650 baterijos. Geras pagalbininkas naktinėje žūklėjė. Prožektorius su UV šviesa dažnai renkasi stintas žvejojantys žvejai, nes UV šviesa greičiau įkrauna fosforines avižėles ir jos pradeda ryškiai šviesti. Parduodamas kartu su laidiniu pakrovėju.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius ant galvos

  14,50 EUR

  Puikiai šviečiantis prožektorius ant galvos. Prožektorių maitina dvi įkraunamos 18650 baterijos. Prožektorius gali šviesti trimis skirtingais rėžimais. Geras pagalbininkas naktinėje žūklėje. Parduodamas kartu su laidiniu pakrovėju.

  Peržiūrėti