Grūdai

Grūdai yra puikus ir natūralus papildas į jauką. Grūdai praturtina jauką, prideda aromato ir padaro jį stambesnės frakcijos, kuri suteikia jaukui išskirtinumo ir puikiai pritraukia žuvį.

Aktyvūs filtrai

 • Šutinti žirniai vakuume 1kg

  2,40 EUR

  Profesionaliai paruošti bei vakuumuoti žirniai. Tinka naudoti ir kaip masalą, ir kaip jauką. Žirniais dažniausiai jaukinamos vietos, kuriose planuojama žvejoti ilgesnį laiką. 
  Į jaukinamą vietą žirniai privilioja labai stambius laimikius. Kiekvienos didesnės žuvies mėgstamas masalas, puikiai tiks gaudanat stambius karšius, karpius, lynus ir kitą žuvį.

  Peržiūrėti
 • Šutinti vakuumuoti kviečiai 1kg

  2,40 EUR

  Profesionaliai vakuumuoti kviečiai tinka naudoti ir kaip masalą, ir pagardinti jauką. Kviečius mėgsta raudės, kuojos, karšiai, plakiai ir daugelis kitų žuvų. Sumaišius su jauku, kviečiai suteikia jam stambios frakcijos, kas vilioja didesnes žuvis. Vakuume kviečiai gali išbūti net 2 metus.

  Peržiūrėti
 • Šutinti vakuumuoti kukurūzai naturalūs 1kg

  2,40 EUR

  Šutinti ir vakuumuoti naturalūs kukurūzai. Galima naudoti ir kaip masalą, ir kaip jauko priedą, bei atskirai jaukinti tik kukurūzais žūklės vietą. Kukurūzai vilioja bei pritraukia maitintis stambias žuvis - karpius, karšius, karosus, lynus ir kitas. Vakuume kukurūzai gali išbūti iki 2 metu.

  Peržiūrėti
 • Šutintas 5 grūdų mišinys vakuume 1kg

  2,40 EUR

  Įvairių rūšių grūdai vakuume puikiai pagardins jauką ir suteiks jam stambios frakcijos. Pokelyje yra sumaišytos kanapių sėklos, kviečiai, žirniai, kukurūzai ir perlinės kruopos.
  Taip pat šiuos grūdus galima naudoti ir kaip masalą, ir tik jais jaukinti žūklės vietą. Grūdų mišinys vilioja įvairias stambias žuvis ir išlaiko jas jaukinamoje vietoje. Vakuume gali išbūti iki 2 metų.

  Peržiūrėti
 • Vakuumuotos kanapių sėklos 500g

  3,00 EUR

  Vakuumuotos kanapių sėklos, naudojamos kaip papildas jaukų rupumui didinti ruošiant jauką didelių žuvų jaukinimui, žvejybai. Kanapės dar naudojamos kaip spood’mix karpių žūklėje. Šios sėklos labai patrauklios žuvų mityboje išskirtiniu aromatu ir skoninėmis savybėmis. Tinka jaukinti visas karpines žuvis.

  Peržiūrėti
 • Vakuumuotas 4 grūdų mišinys 1kg

  2,40 EUR

  Įvairių rūšių grūdai vakuume puikiai pagardins jauką ir suteiks jam stambios frakcijos. Pokelyje yra sumaišytos kanapių sėklos, kviečiai, žirniai, kukurūzai. Gerai tinka visų karpinių žuvų jaukinimui. Galima naudoti ir kaip spod mix'ą karpių žvejybai. Taip pat, šiuos grūdus galima naudoti ir kaip masalą ir tik jais jaukinti žūklės vietą. Grūdų mišinys vilioja įvairias stambias žuvis ir išlaiko jas jaukinamoje vietoje.

  Peržiūrėti
 • Vakuumuotas 5 grūdų mišinys Deepex 500g

  1,40 EUR

  Vakuumuotas masalas - 5 grūdų mišinys (kviečiai, perlinės kruopos, kukurūzai, žirniai ir kanapės) naudojamas kaip papildas jaukų rupumui didinti ruošiant jauką didelių žuvų jaukinimui ir žvejybai. 5 grūdų mišinį dar galima naudoti vienam ilgalaikiui jaukinimui siekiant vilioti dideles žuvis į jaukinimo vietą. Taip pat naudojamas kaip kablio masalas žvejojant visas karpines žuvis. 

  Peržiūrėti