Jaukai

Daugelio žvejų išmėginti ir atrinkti populiariausi Mainline, VDE, Traper, Lorpio, Deepex ir kitų gamintojų jaukai žuvims. Kiekvienas jaukas turi savo specifikaciją ir skirtas privilioti tam tikrus laimikius. Skirtingų skonių, kvapų, spalvų ir frakcijų jaukai garantuos sėkmingą žūklę. Parduotuvės pasirinkime esantys priedai jaukams dar labiau padidins galimybė sugauti išsvajotąjį laimikį.

Aktyvūs filtrai

 • Priedas jaukui Fish Dream Pastoncino 1kg - Yellow
  • Nauja

  Priedas jaukui Fish Dream Pastoncino 1kg - Yellow

  4,75 EUR

  Fish Dream Pastoncino - priedas, skirtas jauką prisotinti maistinių medžiagų, skatinančių žuvis maitintis ir tuštintis. Tinka maišyti su visais Fish Dream jaukais.

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream 1kg - Vimba
  • Nauja

  Jaukas Fish Dream 1kg - Vimba

  3,95 EUR

  Fish Dream Special - vidutinės frakcijos jaukas. Skirtas gaudyti žiobrius. Jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas prie lietuviškos žuvies ir vandens telkinių.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Sport 1kg - Tench/Carassio Garlic
  • Nauja

  Jaukas Fish Dream Sport 1kg - Tench/Carassio Garlic

  3,80 EUR

  Fish Dream Special - vidutinės frakcijos jaukas, sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas prie lietuviškos žuvies ir vandens telkinių. Jaukas turi išraiškingą česnako kvapą. Tinka karpių, karšių, lynų bei karosų žūklei.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - karpis/lynas/karosas
  • Nauja

  Jaukas Traper Groundbait 1kg - karpis/lynas/karosas

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, skirtas karpiams, lynas ir karosams gaudyti. Specifiškas jauko kvapas ir salus skonis greitai privilioja žuvis į jaukinimo vietą ir ilgai jas išlaiko. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - karšis
  • Nauja

  Jaukas Traper Groundbait 1kg - karšis

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, skirtas karšiams gaudyti. Meduolių ir riešuto milteliai bei skystos melasos priedai intensyviai pagerina žvejybos rezultatą. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - lynas/karosas
  • Nauja

  Jaukas Traper Groundbait 1kg - lynas/karosas

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, skirtas lynams ir karosams gaudyti. Specifiškas jauko kvapas ir saldus skonis greitai privilioja žuvis į žuvis ir ilgai jas išlaiko. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - Feeder
  • Nauja

  Jaukas Traper Groundbait 1kg - Feeder

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, tinkamas visoms taikioms žuvims žvejoti. Labai greitai ir stipriai veikiantis jaukas, puikiai tinka žvejybai ežeruose, kanaluose ar upėse. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - universalus
  • Nauja

  Jaukas Traper Groundbait 1kg - universalus

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - universalus, iš naturalių komponentų pagamintas jaukas, skirtas karpinėms žuvims žvejoti.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (juodas)
  • Nauja

  Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (juodas)

  3,40 EUR

  Traper Sekret - jaukai pagaminami iš atrinktų, geriausios kokybės ingredientų, kuriems terminis apdorojimas taikomas po to, kai įsisavina aromato ir skonio savybes. Puikiai tinka žvejyboje prasto žuvų maitinimosi sąlygomis. Prieš arba po drėkinimo, patartina jauką pratrinti pro sietelį, taip jis taps puresnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (karamelė)
  • Nauja

  Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (karamelė)

  3,40 EUR

  Traper Sekret - jauke juntamas išraiškingas karamelės kvapas. Jaukai pagaminami iš atrinktų, geriausios kokybės ingredientų, kuriems terminis apdorojimas taikomas po to, kai įsisavina aromato ir skonio savybes. Puikiai tinka žvejyboje prasto žuvų maitinimosi sąlygomis. Prieš arba po drėkinimo, patartina jauką pratrinti pro sietelį, taip jis taps puresnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Match Pro Specialist 2kg - Ide Chub Bream

  4,99 EUR

  MatchPro Specialist

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Match Pro Total 1kg - Feeder Carp Bream Tench Crucian

  3,00 EUR

  MatchPro Total - aukštos kokybės jaukas skirtas stambių žuvų žvejybai: karpių, karšių, lynų ir karosų. Dėl specialiai parinktų natūralių komponentų, jaukas veiksmingai pritraukia žuvis į jaukinimo vietą. Jaukas efektyvus visais metų laikais. Dėl dar didesnio efektyvumo, jauką rekomenduojama pagardinti grūdais ir gyvais masalais.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Mondial-F Lake Yellow 1kg

  4,95 EUR

  Mondial-F Lake Yellow - jaukas, specialiai sukurtas dideliems karšiams, stovinčiuose vandens telkiniuose gaudyti. Ryškios geltonos spalvos, lipnus ir išskirtinio vaisių skonio jaukas itin vilioja stambias žuvis ir ilgai išlaiko jas jaukinamoje vietoje. Efektyviam jauko veikimui, užtenka sudrėkinti 0,5l vandens su 1kg jauko. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Gardons

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Gardons - smulkios frakcijos ir lengvas jaukas, turi mažą klampumą, tad patekęs į vandenį iškart sukuria didelio drumstumo debesį. Specialiai sukurtas aukšlių ir kitų mažų žuvų gaudymui paviršiaus ir viduriniuose vandens sluoksniuose. Dėka kompetentingo požiūrio į jauko paruošimą, pavyko pasiekti reikiamą subalansuotą sudėtį. Geriausiai veikia truputi persotintas vandeniu, veikia bet kuriuo metų laiku.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Mondial-F Tropic 1kg

  4,95 EUR

  Mondial-F Tropic - aukštos kokybės, daug maistinių medžiagų turintis saldus jaukas stambioms žuvims. Jaukas puikiai tinka naudoti stovinčiuose vandens telkiniuose, šiltuoju metų laiku. Dėl sudedamųjų dalių, jaukas labai aktyviai veikia ir vilioja žuvis į jaukinamą vietą. Jaukas geriausiai veiks sumaišytas su 0,9l vandens, tuomet gerai persijotas ir vėl sumaišytas su stambesnėmis, likusiomis dalelėmis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Mondial-F Bio Mix 2kg

  9,50 EUR

  Mondial-F Bio Mix - aukštos kokybės jaukas, pasižymintis itin aktyviu veikimu ir turintis daug maistinių medžiagų. Dėl šviesios spalvos, yra puikiai matomas ir ypač veiksmingas drumstame vandenyje. Jaukas lipnus, todėl puikiai tinka kaip bazinis jaukas. Specialiai sukurtas stambioms žuvims vilioti. 

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Mondial-F Bingo 1kg

  4,95 EUR

  Mondial-F Bingo - geltonos spalvos jaukas, sukurtas specialiai didelių karšių žvejybai. Norint jį tinkamai sudrėkinti, reikia šiek tiek mažiau nei pusės litro vandens. Šis jaukas turi specifinį kvapą ir jo sudėtyje yra aminorūgščių, kurios, kaip žinoma, vilioja karšius, karosus. Sukurtas visų pirma kaip stovinčio vandens jaukas, "Bingo" taip pat tinka mažiems kanalams ir lėtoms upėms, kai karšiai nenori intensyviai maitintis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Carp Tasty Krill

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Carp Tasty Krill - bazinis jaukas, skirtas karpiams ir kitoms stambioms žuvims gaudyti, tiek laukiniuose, tiek komerciniuose vandens telkiniuose. Šviesiai oranžinės spalvos ir kriliaus aromato jaukas itin efektyviai vilioja žuvis ir ilgai išlaiko jas jaukinamoje vietoje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas Record 515 Yellow 800g

  5,15 EUR

  Sensas Record 515 Yellow - itin smulkus jaukas skirtas vilioti aukšles ir kitas mažas žuvis. Vandenyje palieka geltonos spalvos debesėlį. Naudojant šį jauką buvo pasiektas pasaulio rekordas aukšlių gaudymo varžybose.

  Svoris - 800g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Ablettes

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Ablettes - smulkios frakcijos ir lengvas jaukas, turi mažą klampumą, tad patekęs į vandenį iškart sukuria didelio drumstumo debesį. Specialiai sukurtas aukšlių ir kitų mažų žuvų gaudymui paviršiaus ir viduriniuose vandens sluoksniuose. Dėka kompetentingo požiūrio į jauko paruošimą, pavyko pasiekti reikiamą subalansuotą sudėtį. Geriausiai veikia truputi persotintas vandeniu, veikia bet kuriuo metų laiku.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti