Filtruoti pagal

Jaukai

Daugelio žvejų išmėginti ir atrinkti populiariausi Traper, Lorpio, Starfish, Deepex ir kitų gamintojų jaukai žuvims. Kiekvienas jaukas turi savo specifikaciją ir skirtas privilioti tam tikrus laimikius arba jo veikimas tinka universaliai visoms žuvims. Skirtingų skonių, kvapų, spalvų ir frakcijų jaukai garantuos sekmingą žūklę. Parduotuvės pasirinkime esantys priedai jaukams dar labiau padidins galimybė sugauti išsvajotąjį laimikį.

 • -10% Deepex Boiliai Pop Up 15mm - Įvairių spalvų
  • Išpardavimas!

  Deepex Boiliai Pop Up 15mm - Įvairių spalvų

  6,30 EUR -10% 7,00 EUR

  Deepex Boiliai Pop Up 15mm Įvairių spalvų - iššokantis kukulis, labai plūdrus, dviejų spalvų, prisodrintas skystaisiais atraktantais, betainu, minamino, pieniško kremo ir mango aromatais, baltyminiais papildais. Puikus masalas karpių, karšių, lynų ar kitų žuvų žuklėje. Kibus visą žūklės sezoną.

  Peržiūrėti
 • -10% Deepex Boiliai Pop Up 15mm - Įvairių spalvų
  • Išpardavimas!

  Deepex Boiliai Pop Up 12mm - Įvairių spalvų

  6,30 EUR -10% 7,00 EUR

  Deepex Boiliai Pop Up 12mm Įvairių spalvų - iššokantis kukulis, labai plūdrus, dviejų spalvų, prisodrintas skystaisiais atraktantais, betainu, minamino, pieniško kremo ir mango aromatais, baltyminiais papildais. Puikus masalas karpių, karšių, lynų ar kitų žuvų žuklėje. Kibus visą žūklės sezoną.

  Peržiūrėti