Peletės

Aktyvūs filtrai

 • Kablio masalas minkšta granulė Braškė 6mm Deepex

  4,50 EUR

  Naujiena! Kablio masalas minkšta granulė braškių skonio! Puikiai tinka žvejojant tiek plūdine tiek dugnine meškere.
  Granulė yra 6mm diametro, ją galima mauti tiesiai ant kabliuko, kaip paprastą masalą, arba tvirtinti prie plauko sistemos. Nors granulė yra minkšta, ji laikosi ganėtinai tvirtai. Išskirtinis žuvies miltų ir braškių aromato derinys bei spalva vilioja įvairias žuvis - puikiai dirba gaudant karpius, lynus, karšius ir kitas stabmias žuvis. Turi plūdrumo savybių. Siūlome išmėginti

  Peržiūrėti
 • Kablio masalas minkšta granulė Česnakas 6mm Deepex

  4,50 EUR

  Naujiena! Kablio masalas minkšta granulė česnakų skonio! Puikiai tinka žvejojant tiek plūdine tiek dugnine meškere.
  Granulė yra 6mm diametro, ją galima mauti tiesiai ant kabliuko, kaip paprastą masalą, arba tvirtinti prie plauko sistemos. Nors granulė yra minkšta, ji laikosi ganėtinai tvirtai. Išskirtinis žuvies miltų ir česnakų aromato derinys bei spalva vilioja įvairias žuvis - puikiai dirba gaudant karpius, lynus, karšius ir kitas stabmias žuvis. Turi plūdrumo savybių. Siūlome išmėginti

  Peržiūrėti
 • Kablio masalas minkšta granulė Marcipanas 6mm Deepex

  4,50 EUR

  Naujiena! Kablio masalas minkšta granulė marcipanų skonio! Puikiai tinka žvejojant tiek plūdine tiek dugnine meškere.
  Granulė yra 6mm diametro, ją galima mauti tiesiai ant kabliuko, kaip paprastą masalą, arba tvirtinti prie plauko sistemos. Nors granulė yra minkšta, ji laikosi ganėtinai tvirtai. Išskirtinis žuvies miltų ir marcipanų aromato derinys bei spalva vilioja įvairias žuvis - puikiai dirba gaudant karpius, lynus, karšius ir kitas stabmias žuvis. Turi plūdrumo savybių. Siūlome išmėginti

  Peržiūrėti
 • Kablio masalas minkšta granulė Vanilė 6mm Deepex

  4,50 EUR

  Naujiena! Kablio masalas minkšta granulė vanilės skonio! Puikiai tinka žvejojant tiek plūdine tiek dugnine meškere.
  Granulė yra 6mm diametro, ją galima mauti tiesiai ant kabliuko, kaip paprastą masalą, arba tvirtinti prie plauko sistemos. Nors granulė yra minkšta, ji laikosi ganėtinai tvirtai. Išskirtinis žuvies miltų ir vanilės aromato derinys bei spalva vilioja įvairias žuvis - puikiai dirba gaudant karpius, lynus, karšius ir kitas stabmias žuvis. Turi plūdrumo savybių. Siūlome išmėginti

  Peržiūrėti
 • Kablio masalas minkšta granulė Uodo trūklio lerva 6mm Deepex

  4,50 EUR

  Naujiena! Kablio masalas minkšta granulė uodo trūklio lervų skonio skonio! Puikiai tinka žvejojant tiek plūdine tiek dugnine meškere.
  Granulė yra 6mm diametro, ją galima mauti tiesiai ant kabliuko, kaip paprastą masalą, arba tvirtinti prie plauko sistemos. Nors granulė yra minkšta, ji laikosi ganėtinai tvirtai. Išskirtinis žuvies miltų ir lervų aromato derinys bei spalva vilioja įvairias žuvis - puikiai dirba gaudant karpius, lynus, karšius ir kitas stabmias žuvis. Turi plūdrumo savybių. Siūlome išmėginti

  Peržiūrėti
 • Granuliuotas jaukas Traper Granulate 1kg

  2,90 EUR

  Traper granuliuotas jaukas, skirtas pagardinti jūsų jauką arba pasijaukinti žvejojamą vietą. Jaukas yra stambios frakcijos, granulės skersmuo 5mm. Puikiai tinka karpiams, karosams, karšiams ir kitai stambiai žuviai. Galima rinktis iš skirtingų spalvų bei skonių.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • -5% Mainline CellTM Expander Pellets 4/6mm
  • Išpardavimas!

  Peletės Mainline CellTM Expander Pellets 4/6mm - 300g

  4,66 EUR -5% 4,90 EUR

  Mainline CellTM Expander Pellets - granulės yra labai maistingas maisto šaltinis įvairioms žuvims, jos paprastos ir lengvai paruošiamos. Išsipučia į minkštas granules, kurios išlieka pakankamai tvirtos, kad būtų galima naudoti netgi masalui ant kabliuko. Šių granulių sudėtyje yra kokybiškų žuvies miltų, baltymų ir aliejų. Taip pat prisodrintos Mainline „The Cell“ atraktoriumi. Sukurtos patyrusios Mainline komandos „Mainline Match Expander“ granulės yra tinkamos ištisus metus tiek šaltam, tiek šiltam vandeniui. Puikiai tinka naudoti karpių, karosų ir kitų žūvų žvejyboje. Dirba ir komerciniuose ir laukiniuose tvenkiniuose. 

  Svoris - 300g
  Dydis - 4mm, 6mm

  Peržiūrėti
 • -5% Mainline Match Coarse Pellets 2mm
  • Išpardavimas!

  Peletės Mainline Match Coarse Pellets 2mm - 1kg

  5,56 EUR -5% 5,85 EUR

  Mainline Match Coarse Pellets - kai reikia granulių, aktyvuotos Mainline Match Coarse Pellets granulės yra puikus pasirinkimas. Puikiai tinka method feeder žvejybai. Granules galima naudoti kartu su Mainline lipniais sirupais, kad suteikti dar didesnę trauką žuvims ir lipnumą. Tinka karpių, karosų bei kitų žuvų žūklei. Gerai veikia tiek komercinuose tiek laukiniuose tvenkiniuose.

  Svoris - 1kg
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • -10% Mainline Match Carp CellTM Pellets 2mm
  • Išpardavimas!

  Peletės Mainline Match Carp CellTM Pellets 2mm - 1kg

  6,12 EUR -10% 6,80 EUR

  Mainline Match Carp CellTM Pellets - Mainline Cell žinomas visame žvejybos pasaulyje. Užsirekomendavęs kaip vienas didžiausių visų laikų karpių priviliotojų. Tinka ne tik gaudant karpius, bet ir visas stambiąsias žuvų rūšis. Peletės veikia tiek šaltame tiek šiltame vandenyje.

  Svoris - 1kg
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Deepex Premium peletės 4,5/8mm 4kg - Carp Corse

  21,40 EUR

  Deepex Premium Carp Corse - aukštos kokybės granulės, kurių sudėtyje 32% baltymų ir 9% riebalų yra puikus karpių bei karpinių žuvų jaukas. Dėl mažo kiekio riebalų ir aukšto baltymingumo šios peletės tinka jaukinti žuvis net ir šaltuoju žūklės metu. Dažniausiai karpininkų naudojamos granulės jaukinimo mišiniams ruošti. Drėkinant vandeniu ar priedais jaukams, granulės tampa lipniomis, tad tinka žūklėje su įvairaus tipo šeryklėlėmis.

  Galima rinktis iš 4,5 arba 8mm.
  Svoris – 4kg

  Peržiūrėti
 • Deepex Premium peletės 4,5/6mm 4kg - Robin Red Halibut

  23,50 EUR

  Deepex Premium Carp Corse - lėtai tirpios, raudonos spalvos, kriliaus ir paltusų granulėse yra jūros žuvų miltų mišinys su Robin Red priedu, suteikianti jiems unikalų kvapą ir skonį. Sklaidos laikas 4-6val., priklausomai nuo vandens temperatūros. Lėtai tirpios granulės ilgai tonizuodamos vandenyje paskleidžia stiprų signalą, kurį myli visos gėlo vandens žuvys. Galima naudoti vienas jaukinimui arba ruošiant spod mišinius. Gerai save užsirekomendavę ilgose žvejybos sesijose varžybų metu.

  Galima rinktis iš 4,5 arba 6mm.
  Svoris – 4kg

  Peržiūrėti
 • Deepex Premium peletės 8mm 4kg - Black Halibut

  21,80 EUR

  Deepex Premium Black Halibut - lėtai tirpstančios, juodos spalvos granulės, kuriose yra jūros žuvų miltų bazė su rafinuotais žuvų taukais ir keletas kitų aukštos kokybės ingredientų, suteikianti jiems unikalų kvapą ir skonį. Sklaidos laikas 4-6val. priklausomai nuo vandens temperatūros. Lėtai tirpios granulės ilgai tonizuodamos vandenyje paskleidžia stiprų signalą, kurį myli visos gėlo vandens žuvys. Galima naudoti vienas jaukinimui arba ruošiant spod mišinius.

  Dydis - 8mm
  Svoris – 4kg

  Peržiūrėti
 • -15% Peletės Mivardi Method Feeder Pellets 750g
  • Sumažinta kaina

  Peletės Mivardi Method Feeder Pellets 750g

  4,25 EUR -15% 5,00 EUR

  Mivardi Method Feeder Pellets - mini granulės, specialiai sukurtos method ir feeder žvejybai. Jos taip pat yra puikus priedas prie PVA mišinių žvejojant karpius. Jose gausu aukštos kokybės ingredientų, kurie užtikrina jų aukštą efektyvumą. Sudrėkusios peletės tampa lipnios, kad tvirtai laikytųsi šėrykloje ir lėtai ištirptų.

  Svoris - 750g

  Daugiau apie jaukus ...

  Peržiūrėti
 • -5% Mainline Match Coarse Pellets 2mm
  • Išpardavimas!

  Peletės Mainline Match Coarse Pellets 4mm - 1kg

  5,56 EUR -5% 5,85 EUR

  Mainline Match Coarse Pellets - kai reikia granulių, aktyvuotos Mainline Match Coarse Pellets granulės yra puikus pasirinkimas. Puikiai tinka method feeder žvejybai. Granules galima naudoti kartu su Mainline lipniais sirupais, kad suteikti dar didesnę trauką žuvims ir lipnumą. Tinka karpių, karosų bei kitų žuvų žūklei. Gerai veikia tiek komercinuose tiek laukiniuose tvenkiniuose.

  Svoris - 1kg
  Dydis - 4mm

  Peržiūrėti
 • -10% Mainline Match Carp CellTM Pellets 2mm
  • Išpardavimas!

  Peletės Mainline Match Carp CellTM Pellets 4mm - 1kg

  6,12 EUR -10% 6,80 EUR

  Mainline Match Carp CellTM Pellets - Mainline Cell žinomas visame žvejybos pasaulyje. Užsirekomendavęs kaip vienas didžiausių visų laikų karpių priviliotojų. Tinka ne tik gaudant karpius, bet ir visas stambiąsias žuvų rūšis. Peletės veikia tiek šaltame tiek šiltame vandenyje.

  Svoris - 1kg
  Dydis - 4mm

  Peržiūrėti
 • Granuliuotas jaukas Marmax Select 1kg - krevetė

  2,90 EUR

  Granuliuotas Jaukas Marmax Select - stambios frakcijos 5mm granulės. Puikiai tinka naudoti kaip priedą pagardinti jaukui ir suteikti jam didesnių komponentų arba šiomis granulėmis jaukinti žuvį. Mėgstamas stambių karpių, karšių, lynų ir kitų žuvų maistas. Galima rinktis iš skirtingų skonių: vanilės, krevetės ir skirto lynui. Pasitelkę ilgametes žvejų-sportininkų patirtis, Marmax sukūrė aukštos kokybės  jaukų seriją, padėsiančia žvejams-mėgėjams ir žūklės profesionalams pasiekti savo žvejybos tikslus. "MARMAX" jaukų gamyboje naudojama ekstruzijos technologija, leidžianti mišinyje išsaugoti lengvai virškinamus baltymus ir energijos šaltinius. Jauko gamyboje naudojami kukurūzai, biskvitai, soja, kanapių sėklos, žemės riešutai, linų sėmenys, maistiniai kvapų ekstraktai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Granuliuotas jaukas Marmax Select 1kg - marcipanas

  2,90 EUR

  Granuliuotas Jaukas Marmax Select - stambios frakcijos 5mm granulės. Puikiai tinka naudoti kaip priedą pagardinti jaukui ir suteikti jam didesnių komponentų arba šiomis granulėmis jaukinti žuvį. Mėgstamas stambių karpių, karšių, lynų ir kitų žuvų maistas. Galima rinktis iš skirtingų skonių: vanilės, krevetės ir skirto lynui. Pasitelkę ilgametes žvejų-sportininkų patirtis, Marmax sukūrė aukštos kokybės  jaukų seriją, padėsiančia žvejams-mėgėjams ir žūklės profesionalams pasiekti savo žvejybos tikslus. "MARMAX" jaukų gamyboje naudojama ekstruzijos technologija, leidžianti mišinyje išsaugoti lengvai virškinamus baltymus ir energijos šaltinius. Jauko gamyboje naudojami kukurūzai, biskvitai, soja, kanapių sėklos, žemės riešutai, linų sėmenys, maistiniai kvapų ekstraktai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Granuliuotas jaukas Marmax Select 1kg - šokoladas

  2,90 EUR

  Granuliuotas Jaukas Marmax Select - stambios frakcijos 5mm granulės. Puikiai tinka naudoti kaip priedą pagardinti jaukui ir suteikti jam didesnių komponentų arba šiomis granulėmis jaukinti žuvį. Mėgstamas stambių karpių, karšių, lynų ir kitų žuvų maistas. Galima rinktis iš skirtingų skonių: vanilės, krevetės ir skirto lynui. Pasitelkę ilgametes žvejų-sportininkų patirtis, Marmax sukūrė aukštos kokybės  jaukų seriją, padėsiančia žvejams-mėgėjams ir žūklės profesionalams pasiekti savo žvejybos tikslus. "MARMAX" jaukų gamyboje naudojama ekstruzijos technologija, leidžianti mišinyje išsaugoti lengvai virškinamus baltymus ir energijos šaltinius. Jauko gamyboje naudojami kukurūzai, biskvitai, soja, kanapių sėklos, žemės riešutai, linų sėmenys, maistiniai kvapų ekstraktai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Granuliuotas jaukas Marmax Select 1kg - vanilė

  2,90 EUR

  Granuliuotas Jaukas Marmax Select - stambios frakcijos 5mm granulės. Puikiai tinka naudoti kaip priedą pagardinti jaukui ir suteikti jam didesnių komponentų arba šiomis granulėmis jaukinti žuvį. Mėgstamas stambių karpių, karšių, lynų ir kitų žuvų maistas. Galima rinktis iš skirtingų skonių: vanilės, krevetės ir skirto lynui. Pasitelkę ilgametes žvejų-sportininkų patirtis, Marmax sukūrė aukštos kokybės  jaukų seriją, padėsiančia žvejams-mėgėjams ir žūklės profesionalams pasiekti savo žvejybos tikslus. "MARMAX" jaukų gamyboje naudojama ekstruzijos technologija, leidžianti mišinyje išsaugoti lengvai virškinamus baltymus ir energijos šaltinius. Jauko gamyboje naudojami kukurūzai, biskvitai, soja, kanapių sėklos, žemės riešutai, linų sėmenys, maistiniai kvapų ekstraktai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Peletės Shimano Isolate Pellet HP 900g - 6mm

  5,49 EUR

  Shimano Isolate Pellet HP - iš aukščiausios kokybės ingredientų pagamintos peletės, kurios tinka method feeder gaudant ir jaukinant karpius. Taip pat tiks gaudant ir kitas stambiąsias žuvų rūšis. Peletės veikia tiek šaltame, tiek šiltame vandenyje.

  Svoris - 900g
  Dydis - 6mm

  Peržiūrėti