Dėžės

Aktyvūs filtrai

 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Žieminė dėžė FISH BOX Helios 19L

  36,00 EUR -10% 40,00 EUR

  Helios Fish Box 19L - kokybiška žieminė dėžė, viena iš populiariausių šiuo metu rinkoje. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Dėžės viršus pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, didesniame skyriuje yra trys pertvaros, kuriomis galima atskirti vietas skirtingiems daiktams. Turi šonines kišenes į kurias patogu susidėti žiemines meškerėles. Pritvirtintas medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui.  Atsisėdus išlaiko iki 210kg.

  Aukštis - 40cm
  Ilgis - 48cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė BOXW Helios 19l

  24,00 EUR

  Žieminė dėžė Helios BOXW 19L - kokybiškos dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžės tūris 19l. Dviejų skyrių, Viena mažo, kuriame telpa smulkmenos bei mažos meškerytės ir vieno didelio bei talpaus skyriaus. Dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Aukšis - 40cm
  Ilgis - 34cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė 19L

  24,00 EUR

  Žieminė dėžė skirta poledinei žūklei.Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui.Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Aukštis - 40cm
  Plotis - 20cm
  Tūris - 19l

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Fishbox 19l

  24,50 EUR

  Helios Fishbox 19l- patvarios žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Taip pat dėžė yra atspari deformacijoms, nepakeičia savo pradinės formos. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Vienas skyrius su papildomomis kišenėmis, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui ir 3 sienelės, kuriomis galima atkirti skyrius. Dėžė nepraleidžia vandens, yra lengvai valoma. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Ilgis - 38 cm (50cm - įskaitant atverčiamas kišenes)
  Plotis - 25,5 cm
  Aukštis - 39,5cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios 19l

  26,50 EUR

  Žieminė dėžė Helios  - rusų gamybos žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžės tūris 19l. Dviejų skyrių, Viena mažo, kuriame telpa smulkmenos bei mažos meškerytės ir vieno didelio bei talpaus skyriaus. Dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. 

  Ilgis - 36cm
  Aukštis - 40cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,05 kg

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Kvaida

  27,00 EUR

  Dežutė masalams Kvaida - su užsegamu,reguliojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Toks patogus tvirtinimas buvo sugalvotas poledinės žūklės meistrų, kad galetų greitai bei patogiai pasiekti masalus. Dabar šiais patogumais noriai naudojasi vis daugiau poledinės žūklės mėgėjų. Pagaminta iš EVA medžiagos, todėl labai lengva bei apsaugo gyvus masalus nuo šalčio.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms LuxFish

  10,80 EUR

  Dėžutė avižėlėms LuxFish - plastinkinė dėžutė patogiai laikyti avižėles ir kitus smulkius aksesuarus. Dėžutė yra dviejų skyrių, vienas skyrius padengtas minkštu audiniu, su vietomis įsmeigti avižėlei. Kitas skyrius suskirstytas į 12 kietų, uždaromų skyrelių.

  Dėžutės ilgis - 17cm.
  Aukštis - 5cm.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė balansyrams LuxFish

  3,90 EUR

  Dėžutė balansyrams LuxFish - tai plasstinikė, dvipusė dėžutė ideliai tinkanti susidėti balansyrus, mažus vobleriukus arba kitus spiningavimo masalus. Dėžutė atsidaro iš dviejų pusių, turi 14 skyrelių. Skyrelis į apačia siaurėjantis.

  Dėžutės ilgis - 20cm.
  Aukšis - 3cm.
  Skyrelio ilgis - 8cm.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  8,00 EUR

  Dėžutė avižėlėms Akara - Dviejų dalių dėžutė įvairioms smulkmenoms, smulkiems masalams bei avižėlėms laikyti. Dėžutėje esanti minkšta medžiaga yra suskirstyta vietomis, patogiai ir greitai avižėlėms ar kitiems masalams įstatyti.

  Matmenys - 170x110x45mm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė "Inkiliukas"

  66,00 EUR

  Žieminė dėžė "Inkiliukas" - lengva ir patogi dėžė skirta poledinei žūklei. Sudaro du skyriai. Pirmas skyrius susidėti meškerėlėms, antrasis žuvims. Pirmasis skyrius pertvaromis padalintas į devynis skyrelius, kur saugiai bei patogiai galima laikyti meškerytes (pertvaros išsiima). Antrojo skyriaus dangtyje yra skylė per kurią greitai ir patogiai, neatidarinėjant dėžės, galima susidėti laimikius. Tiek viršutinė, sėdimoji dalis, tiek apatinė dėžės dalis paminštinta 1cm storio pūstu polietilenu, kuris užtikrina, kad sedėsite patogiai bei šiltai. Išlaikomas svoris 130kg.

  Svoris - 2,5kg
  Dėžės matmenys - 40x30x22 cm
  Sėdimos vietos matmenys - 22x20 cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  7,40 EUR

  Dėžutė avižėlėms - dviejų dalių dėžutė įvairioms smulkmenoms, smulkiems masalams bei avižėlėms laikyti. Dėžutėje esanti minkšta medžiaga yra suskirstyta vietomis, patogiai ir greitai avižėlėms ar kitiems masalams įstatyti. Į dežutę telpa 55 avižėlės.

  Matmenys - 150x80x25mm.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms

  5,50 EUR

  Dėžutė avižėlėms - dviejų dalių dvipusė dėžutė įvairioms smulkmenoms bei avižėlėms laikyti. Dežutėje esantis minkštas poliuretanas pagamintas su specialiomis vietomis patogiai įstatyti avižėlę. Dėžutė puikiai tilps į kišenę. Į dežutę telpa 54 avižėlės.

  Matmenys: 100x70x25mm.

  Peržiūrėti
 • Dežutė avižėlėms Akara

  7,00 EUR

  Dviejų dalių dvipusė dėžutė įvairioms smulkmenoms, avižėlėms laikyti.

  Matmenys: 158x100x38mm.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios 10l

  32,50 EUR

  Žieminė dėžė Helios 10l - patogi bei kompaktiška. Leis saugiai laikyti savo žvejybos įrankius. Apatinį skyrių galima naudoti susidėti žuvims ar žvejyboje reikalingiems daiktams. Dėžės viršutinėje dalyje yra 3 integruotos dėžutės smuklmenoms laikyti. Dežė savo priekinėje dalyje turi atidaromą angą. Dėžės šonuose yra 2 nuimamos, papildomiems daiktams susidėti kišenės. Žieminė dėžė turi platų dirželį, kuris skirtas patogiam transportavimui. Dėžė pagaminta iš smūgiams ir šalčiui atsparios plastmasės (iki -40 ° C). Viršutinė dėžės dalis padengta minkšta poliuretano medžiaga, patogiam sėdėjimui.

  Tūris: 10l
  Svoris: 1.85kg
  Spalva: Juoda/žalia
  Aukštis: 42cm
  Ilgis: 30cm
  Plotis: 20cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-388SD Black

  13,80 EUR

  Meiho VS-388SD Black - dėžutė skirta įvairiems žvejybos masalams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Nepermatomas juodas plastikinis dėklas;
  Sulankstomo dangtelio dizainas;
  16 skyrių su atskirais dangteliais;
  Spyruoklinis uždarymas.

  Matmenys:
  Ilgis – 122mm;
  Plotis – 97mm;
  Aukštis – 28 mm;
  Skyriai - 16.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Versus VS-318SD Black

  14,95 EUR

  Meiho Versus VS-318SD Black - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti.  Šiame sulankstomo skyriaus dėkle yra 9 skyriai mažiems žvejybos kabliukams, svarmenims ir reikmenims laikyti. Vienoje pusėje yra didelis vienas skyrius su 2 nuimamais pertvaromis, o kitoje pusėje yra 8 atskiri skyriai su atskirais dangčiais. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Ilgis – 122mm;
  Plotis – 87mm;
  Aukštis – 40mm;

  Peržiūrėti
 • Dėžutė HS13

  2,90 EUR

  Patogi dviguba dėžutė skirta spiningavimo masalams arba smulkiems žūklės įrankiams  susidėti.
  Turi 20 mažų, atskirai atsidarančių skyrelių. Skyrelių matmenys 3x4cm

  Dėžutės matmenys 15x8x4cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu
  • Nauja

  Dėžutė masalams su dirželiu

  3,90 EUR

  Dėžutė, su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Pagaminta iš labai kokybiškų medžiagų. Turi du skyrius.

  Ilgis - 11cm
  Plotis - 8cm
  Gylis - 2cm

  Peržiūrėti