Filtruoti pagal

Dėžės

 • Dėžutė avižėlėms Larus

  4,02 EUR

  Patogi dvipusė dežutė susidėti įvairias avižėles . Matmenys 12,5x8,5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė FISH BOX Helios 19L

  28,50 EUR

  Helios Fish Box - rusų firmos dėžė, viena iš populiariausių šiuo metu rinkoje. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Dėžės viršus pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, didesniame skyriuje yra trys pertvaros, kuriomis galima atskirti vietas skirtingiems daiktams. Turi šonines kišenes į kurias patogu susidėti žiemines meškerėles. Pritvirtintas medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Aukštis 40cm. Atsisėdus išlaiko iki 210kg.
  Spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė BOXW Helios 19l

  21,00 EUR

  Helios BOXW - rusų gamybos žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Aukštis 40cm. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė 19L

  18,50 EUR

  Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Aukštis apie 40cm. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Fishbox 19l

  25,00 EUR

  Helios Fishbox - rusų gamybos žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Vienas skyrius su papildomomis kišenėmis, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui ir 3 sienelės, kuriomis galima atkirti skyrius. Dėžės aukštis 30cm. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.
  Dėžė yra raudonos spalvos.

  Peržiūrėti