Žiobriui

Žiobriui

Aktyvūs filtrai

 • Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei Nr. 8

  0,80 EUR

  Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei. Fluorescensiniai taškeliai tamsoje švyti ir taip dar daugiau vilioja žiobrius. Šiuos kabliukus naudoja žiobrių žūklei tiek plūdinės, tiek dugninės žvejybos būdu. Raudonas kabliukas susilieja su masalu, todėl yra užtikrinama, kad laimikis kabliuko neaptiks. Žvejojant avižėle, žūklė būna rezultatyvesnė nei gaudant įprastu kabliuku. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Kabliuko dydis - 8
  Svoris - 0,1g

  Peržiūrėti
 • Avižėlė žiobrių žūklei Nr. 8

  0,70 EUR

  Avižėlė žiobrių žūklei su fluorescensiniu taškeliu. Fluorescensinis taškelis tamsoje švyti, tad tai labai patraukia žiobrių dėmesį. Šiuos kabliukus naudoja žiobrių žūklei tiek plūdinės, tiek dugninės žvejybos būdu. Žvejojant avižėle, žūklė būna rezultatyvesnė nei gaudant įprastu kabliuku. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Kabliuko dydis - 8
  Svoris - 0,2g

  Peržiūrėti
 • Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei Nr. 6

  0,80 EUR

  Fluorescensinė avižėlė žiobrių žūklei. Fluorescensiniai taškeliai tamsoje švyti ir taip dar daugiau vilioja žiobrius. Šiuos kabliukus naudoja žiobrių žūklei tiek plūdinės, tiek dugninės žvejybos būdu. Žvejojant avižėle, žūklė būna rezultatyvesnė nei gaudant įprastu kabliuku. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Kabliuko dydis - 6
  Svoris - 0,1g

  Peržiūrėti
 • Skystas priedas jaukui LK Baits Booster 250ml - Spice Shrimp

  9,50 EUR

  LK Baits Booster - skonio ir kvapo stipriklis, skirtas pagardinti jauką, peletes, boilius ar kitus masalus, suteikti jiems išskirtinumo ir lengviau privilioti laimikį. Priedas sudėtyje turi labai daug amino rūgščių, kurios suteikia daug maistinės vertės. Skystis yra šiek tiek tirštesnis, skleidžia neįtikėtinai intensyvų aromatą bei skonį. Rekomenduojamas naudojimas: 100-200ml 10kg jauko ar masalo.

  Kiekis - 250ml 
  Skonis - aštri krevetė

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Carpes Tasty 500ml - Krill

  6,95 EUR

  Sensas Aromix - legendinis priedas karpinių žuvų žvejyboje! Rekomenduojamas Aromix‘o skiedimas su vandeniu santykiu 1:10~1:4. Drėkinamas jaukas maišomas tolygiai ir visos jauko dalelės įgauna naudojamo aromato kvapą. Žvejas turi galimybę eksperimentuoti parenkant kvapo koncentraciją pagal žūklės sąlygas ir kibimo intensyvumą. Skysčio suvartojama nedaug, 1 kg sauso mišinio pakanka 2 – 3 dangtelių. Norint pagardinti masalą reikia tik kelių lašų. Taip naudojant vieno buteliuko užtenka ilgam.

  Tūris - 500ml
  Skonis - krilis

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Carp Tasty Krill

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Carp Tasty Krill - bazinis jaukas, skirtas karpiams ir kitoms stambioms žuvims gaudyti, tiek laukiniuose, tiek komerciniuose vandens telkiniuose. Šviesiai oranžinės spalvos ir kriliaus aromato jaukas itin efektyviai vilioja žuvis ir ilgai išlaiko jas jaukinamoje vietoje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Sensas Carpix Tasty Krill 300g

  5,20 EUR

  Sensas Carpix Tasty Krill - sausas priedas jaukui, skirtas karpiams ir kitoms didelėms žuvims privilioti ir išlaikyti jaukinimo vietoje. Maišelio turinys (300 gramų) skirtas 3 kg sauso jauko.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Match Pro Total 1kg - Krill

  3,00 EUR

  MatchPro Total - aukštos kokybės jaukas, su specifiniu marcipano aromatu, skirtas stambių žuvų žvejybai: karpių, karšių, lynų ir karosų. Dėl specialiai parinktų natūralių komponentų, jaukas veiksmingai pritraukia žuvis į jaukinimo vietą. Jaukas efektyvus visais metų laikais. Dėl dar didesnio efektyvumo, jauką rekomenduojama pagardinti grūdais ir gyvais masalais.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Match Pro Gold 1kg - Super Krill

  4,50 EUR

  MatchPro Gold - labai veiksmingas gaudant karšius, stambias raudes, lynus, karosus. Jaukas pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių ingredientų, dėl kurių turi unikalų kvapą ir skonį.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Perfect Mix 1kg - Vimba

  3,99 EUR

  Lorpio Perfect Mix - vidutinės frakcijos, lipnus, geltonos spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Lorpio jauko spalvas, aromatus ir skonius suderino su žuvų skoniais, taip sukurdami dar vieną sėkmingą jaukų seriją. Šis jaukas puikiai vilios žiobrius.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Purškalas masalui Bauska Intense Spray Vimba 100 ml

  5,50 EUR

  Bauska Intense Spray Vimba  - stipraus vėžiagyvių aromato kvapas, puikiai tinkantis paskaninti ant kabliuko užmautą masalą arba šėrykloje esantį jauką. Aromatas labai gerai vilioja žiobrį.

  Kiekis - 100ml

  Peržiūrėti
 • Jaukas Bauska Intense Vimba Raudonas 1kg

  4,00 EUR

  Bauska Intense Vimba - premium klasės, raudonas jaukas, praturtintas aukštos kokybės ingredientais, skirtas žiobriams privilioti. Šis jaukas pagamintas remiantis Latvijos sportinės žūklės meškeriotojų rekomendacijomis ir patirtimi.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Top Mix Aqua Nitro Boost Gel 110ml - Krill & Clam

  6,50 EUR

  Top Mix Aqua Nitro Boost Gel - ryškios spalvos, tirštas, intensyvų kvapą turintis priedas masalams ar jaukams paskaninti. Jo stiprus aromatas pasklinda tolygiai ant dugno, skleisdamas didelį, tirštą debesį ir vilioja žuvis iš toli. Dėl savo savybių, šis priedas taip pat puikiai veikia ir išsilaiko net ir tekančiuose vandens telkiniuose.

  Tūris - 110ml
  Skonis - krilis ir moliuskas

  Peržiūrėti
 • Jaukas CC Moore PVA Bag Mix 1kg - Krill

  9,49 EUR

  CC Moore PVA Bag Mix - drėgnas, birus ir ypatingai žuvims patrauklus jaukas, kuris puikiai tinka naudoti su PVA maišeliais ar kojinėmis. Jauko sudėtyje yra didelis kiekis atraktantų, aminorūgščių, baltymų, o tai skatina žuvis dar daugiau maitintis ir jas ilgiau išlaiko jaukinamoje vietoje. Jaukas skleidžia sodrų, pikantišką, natūralų kriliaus kvapą ir yra tinkamas naudoti visais metų laikais. 

  Svoris - 1kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Peletės CC Moore Pellets 2mm 1kg - Krill

  9,49 EUR

  CC Moore Pellets - iš aukščiausios kokybės ingredientų pagamintos peletės, kurios tinka method feeder gaudant ir jaukinant karpius. Peletės turi didelį kiekį atraktantų, baltymų, aminorūgščių bei stiprų, sodrų, natūralus krilio skonį ir aromatą. Taip pat tiks gaudant ir kitas stambiąsias žuvų rūšis. Peletės veikia tiek šaltame, tiek šiltame vandenyje.

  Svoris - 1kg
  Dydis - 2mm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Skystas priedas jaukui CC Moore Liquid 500ml - Whole Krill Compound

  14,99 EUR

  CC Moore Liquid - gerai tirpsantis vandenyje, daug aminorūgščių, apetitą skatinančių ir maistinių medžiagų turintis skystas priedas, kuriuo galima gardinti ne tik jaukus, bet ir peletes, boilius, gyvus masalus. Šis priedas išskiria neįtikėtinai stiprius atraktorius, praturtina masalą itin sodriu kvapu bei skoniu ir tinkamas naudoti visais metų laikais karpių, karšių, plačiakakčių ir šapalų žvejyboje. Šiame priede yra didelis kiekis grynų, natūralių baltymų ir kriliaus, kuris yra sūrus, neįtikėtinai sodraus skonio ir aromato.

  Tūris - 500ml

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Jaukas Bauska Intense Vimba 1kg

  4,00 EUR

  Bauska Intense Vimba - premium klasės jaukas, praturtintas aukštos kokybės ingredientais, skirtas žiobriams privilioti. Šis jaukas pagamintas remiantis Latvijos sportinės žūklės meškeriotojų rekomendacijomis ir patirtimi.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Peletės Match Pro Top Pellet 700g - Red Krill

  4,80 EUR

  MatchPro Top Pellet - aukštos kokybės granulės, kuriose ypač daug baltymų. Ryški spalva labai veiksminga, kai reikia gero granulių matomumo. Dėl didelio baltymų kiekio ir natūralaus aromato "Red Krill " vilioja didžiausias žuvis. Vandenyje išlieka iki 5 valandų. 

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm
  Skonis - Red Krill

  Peržiūrėti
 • Jaukas Deepex Plius 1kg - Žiobris

  3,60 EUR

  Rausvos spalvos jaukas orientuotas į žiobrių žvejybą. Puikiai pritraukia žuvis ir išlaiko jas jaukinamoje vietoje. Gerai tinka žūklei upėje. Pagardintas gyvais masalais, jaukas padės sugauti stambius žiobrius

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Avižėlė žiobrių žūklei Nr. 8

  0,70 EUR

  Avižėlė žiobrių žūklei su fluorescensiniu taškeliu ir galvanizuotu svareliu su spalva. Fluorescensinis taškelis tamsoje švyti, svarelis su spalva spindi, tad tai labai patraukia žiobrių dėmesį. Šiuos kabliukus naudoja žiobrių žūklei tiek plūdinės, tiek dugninės žvejybos būdu. Žvejojant avižėle, žūklė būna rezultatyvesnė nei gaudant įprastu kabliuku. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Kabliuko dydis - 8
  Svoris - 0,3g

  Peržiūrėti