Karpiavimas

Viskas, karpių žūklei vienoje vietoje! Specializuotas asortimentas karpiavimui. Išsirinks kiekvienas - ir megėjas ir profesionalas! Platus asortimentas skirtingų kainų produkcijos, rasite ir ekoniminius ir gerai žinomų, garsių gamintojų prekes.
Jums siūlomė gausų pasirinkimą karpinių meškerių, ričių, valų, graibštų, kėdžių. Gaudyminių bei šėriminių boilių. Signalizatorių ir kibimo indikatorių. Karpinių kabliukų, leedcorų, plauko ir kitų surištų bei paruoštų sistemų žvejybai. Taip pat visus įrankius ir aksesuarus susirišti sistemas pačiam. Meškerių stovai, Buzz Bar'ai ir matai laimikiui, kurie reikalingi žvejojant karpius. Prekiaujame tokių gamintojų produkcija, kaip: Korda, Prologic, Fox, Spomb, Guru, Matrix, Daiwa, Shimano bei daugelių kitų.

Aktyvūs filtrai

 • PVA siūlas Carp Expert 10m

  4,80 EUR

  Carp Expert PVA String - ypač stiprus tirpstantis siūlas, naudojamas žvejojant su PVA maišeliais arba veriant boilius ant jo.

  Ilgis - 10m

  Peržiūrėti
 • Matas karpių žūklei Extra Carp

  74,00 EUR

  Matas skirtas saugiai laikyti karpį iki paleidimo. Mato teleskopinėss kojos prasiilgina 20cm. Patogiai susilanksto ir susideda į transportavimo krepšį. Minkšta, švelni medžiaga užtikrins saugų karpio laikymą. Turi kišenę. Šonuose yra skylėta medžiaga vandens nubėgimui.

  Matmenys:
  Ilgis - 120cm
  Plotis - 70cm
  Aukštis - 50cm
  Gylis - 20cm

  Peržiūrėti
 • -10% Graibštas karpių žūklei
  • Išpardavimas!

  Graibštas karpių žūklei

  44,55 EUR -10% 49,50 EUR

  Didelis ir platus graibštas skirtas karpių žūklei ir ne tik. Bendras graibšto ilgis 275cm. Rankena pagaminta iš anglies pluošto, dviejų dalių. Prie graibšto pritvirtinti plūdurai, kurie padeda jį išlaikyti ant vandens paviršiaus. Patogiai išsiardo ir susideda į transportavimo dėklą.

  Matmenys:

  Bendras graibšto - ilgis 275cm
  Rankenos ilgis - 185cm
  Graibšto galvos matmenys - plotis 110cm, ilgis 90cm

  Peržiūrėti
 • Deepex boiliai Pop Up 10mm - Brasem

  4,10 EUR

  Šis skonis vienas iš geriausiai veikiančių karšių žūklėje. Masalas dažniausiai naudojamos dugnine žūklėje, gaudant karpius, karšius, lynus ir žvejojant Method Feeder būdu . Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, išsiskiria savo stipriu aromatu bei spalva, yra greitai aptinkami žuvų. Boiliukai prie kabliuko tvirtinami plauko sistema. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas lynų, karšių, karpių, karosų žūklėje.

  Dydis - 10mm

  Peržiūrėti
 • Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL

  4,50 EUR

  Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL. Ši sistema yra 20cm ilgio, 2 dydžio kabliukai žvejoti boiliais. Žolėmis apdengtas valas maskuojamas ant dugno ir nebaido prisiartinusio laimikio. Dažniausiai naudojamas karpinėje žūklėje. Komplekte yra 2vnt kabliukų.

  Peržiūrėti
 • PVA maišeliai Carp Expert Slow 7x20cm (10 vnt.)

  2,80 EUR

  Carp Expert PVA Bags Slow - lėtai tirpsantys PVA maišeliai, naudojami karpių ar kitų stambių žuvų žūklėje, kai norima, kad jaukas būtų būtent ten, kur yra masalas. Į PVA maišelį reikia sudėti norimą jauką, jį užkabinti ant kabliuko ir užmesti. Nusileidęs su kabliuku ant dugno, maišelis ištirps ir jame buvęs turinys, pasklis ant dugno būtent toje vietoje, kur yra masalas. 

  Pakuotėje yra 10 vnt. maišelių.
  Dydis - 7x20cm

  Peržiūrėti
 • Matas CarpZoom BigCarp-N

  36,00 EUR

  Karpinis matas, skirtas saugiam karpio pasidėjimui ištraukus žuvį, svėrimo bei paleidimo metu. 

  Matmenys - 110x70cm

  Peržiūrėti
 • Kabliukai FL Method Feeder su smaigu

  4,00 EUR

  Kabliukai skirti žvejybai Method Feeder būdu. 
  Tvirtos vielos kabliukai yra surišti ant 10cm pinto valo pavadėlio.
  Prie kabliukų pritvirtintas smaigas su užkarpėle, ant kurio užmovus boiliuką ar kitą masalą jis tvirtai laikysis ir nenukris metimo metu.
  Geras įrankis gaudant dugnine meškere, naudojant boilius, wafterius, peletes ar kitos masalus.
  Galima rinktis iš skirtingų dydžių kabliukų: 6, 8, 10 ir 12.

  Peržiūrėti
 • Gultas Elektrostatyk Carp F5R

  124,00 EUR

  Elektrostatyk Carp F5R - reguliuojasi gulto atlošo pasvyrimo kampas, nusileidžia į visiškai horizontalų. Taip pat galima reguliuoti kojų ilgius, tai patogu jeigu planuojama statyti ant nelygios žemės. Gultas / lova susideda iš dviejų dalių - kėdės ir prailginimo. Nuėmus prailginimą galima puikiai naudoti kaip patogią kėdę žvejybai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmenys:
  Ilgis - 180cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 33cm iki 46cm
  Svoris - 10kg
  Išlaikomas svoris - iki 130kg

  Peržiūrėti
 • Deepex boiliai Pop Up 10mm - Braškė

  4,10 EUR

  Šis masalas dažniausiai naudojamos dugnine žūklėje, gaudant karpius, karšius, lynus ir žvejojant Method Feeder būdu . Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, išsiskiria savo stipriu aromatu bei spalva, yra greitai aptinkami žuvų. Boiliukai prie kabliuko tvirtinami plauko sistema. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas lynu, karšių, karpių, karosų žūklėje.

  Dydis - 10mm

  Peržiūrėti
 • -10% Plauko sistema su laikikliais žvejybai
  • Išpardavimas!

  Plauko sistema su laikikliais žvejybai FL

  3,60 EUR -10% 4,00 EUR

  Plauko sistema su boilių laikikliais FL
  Kabliukai yra pririšti ant tvirto pinto valo 20cm ilgio pavadėlio.
  Komplekte yra 6 suširti kabliukai su plauko sistema ir boilių pritvirtintojų komplektas.
  Galima rinktis iš kabliukų dydžių: 2, 4 arba 6.
  Puikiai pasitarnaus karpių ar kitų žūvų žvejyboje naudojant plauko sistemą.

  Peržiūrėti
 • Kvadratinė šėrykla „konteineris" 20-120g

  1,30 EUR

  Šėrykla konteineris, metalinė, įmontuotas suktukas. Yra įvairių svorių. Patogiai įdėsite jauką ir jis gerai pasiskirstys žvejojamoje vietoje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Ritė Hokaido Rebellious Carp Pro 5000/6000

  35,00 EUR

  Hokaido Rebellious Carp Pro – gražaus dizaino, plačiu būgneliu ritė su integruotu laisvos eigos stabdžiu (Baitrunner), kuris pirminiu žuvies kibimo momentu leidžia valą vynioti tiesiai iš ritės būgnelio, taip apsaugodamas nuo didesnio laimikio meškerės įtraukimo į vandenį. Ritė turi 9+1 guolius, kas leidžia jai ypatingai lengvai suktis, kompiuteriu subalansuotą rotorių ir tvirtą korpusą. Įmontuotas galingas valo vediklis su žalvarine įvore.etalinė ritės rankenėlė su patogiu EVA laikikliu. Ritės būgnelis talpina daug valo, jis yra kūgio formos su nuožulniais kraštais. Tokios formos būgnelis tinka atlikti ilgiems ir tolimiems metimams, nes ritės briauna nesuteikia papildomo pasipriešinimo valo vyniojimuisi iš jos. Ritę galima universaliai naudoti tiek karpių tiek kitų žuvų dugninėje žvejyboje.

  Peržiūrėti
 • PVA maišeliai Carp Expert Slow 10x12cm (10 vnt.)

  2,40 EUR

  Carp Expert PVA Bags Slow - lėtai tirpstantys PVA maišeliai, naudojami karpių ar kitų stambių žuvų žūklėje, kai norima, kad jaukas būtų būtent ten, kur yra masalas. Į PVA maišelį reikia sudėti norimą jauką, jį užkabinti ant kabliuko ir užmesti. Nusileidęs su kabliuku ant dugno, maišelis ištirps ir jame buvęs turinys, pasklis ant dugno būtent toje vietoje, kur yra masalas. 

  Pakuotėje yra 10 vnt. maišelių.
  Dydis - 10x12cm

  Peržiūrėti
 • Ovalus matas CarpZoom

  61,00 EUR

  Karpinis matas, skirtas saugiam karpio pasidėjimui ištraukus žuvį, svėrimo bei paleidimo metu. Paminkštintas audinys šonuose. Lengvai išardomas tam, kad būtų lengvai išvalomas. Velcro tipo viršus bei tvirtos rankenos.

  Matmenys - 115x55x25cm

  Peržiūrėti
 • Kabliukai su pavadėliu Carp Owner

  2,85 EUR

  Tai aukštos kokybės, labai stiprūs ir patikimi kabliukai su pavadėliu. Kabliukai su profesionalai surištu pavadėliu taupys jūsų laiką žūklėje. Patogiai ir greitai prisitvitina prie sistemos. 

  Pavadėlio ilgis - 70 cm
  Pakuotėje - 10 vnt pavadėlių

  Galimi variantai:
  kabliukas Nr. 8, valo storis 0,18mm
  kabliukas Nr. 10, valo storis 0,16mm
  kabliukas Nr. 12, valo storis 0,12mm
  kabliukas Nr. 14, valo storis 0,10mm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva FL 70x60cm

  13,50 EUR

  Graibšto galva su švelniu, medžiaginiu tinkleliu. Įprastas sriegis tinkantis įsukti į daugelį graibšto kotų.

  Ilgis - 70cm
  Plotis - 60cm

  Peržiūrėti
 • Deepex boiliai Pop Up 10mm - Česnakas

  4,10 EUR

  Šis skonis vienas iš geriausiai veikiančių karšių žūklėje. Masalas dažniausiai naudojamos dugnine žūklėje, gaudant karpius, karšius, lynus ir žvejojant Method Feeder būdu . Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, išsiskiria savo stipriu aromatu bei spalva, yra greitai aptinkami žuvų. Boiliukai prie kabliuko tvirtinami plauko sistema. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas lynu, karšių, karpių, karosų žūklėje.

  Dydis - 10mm

  Peržiūrėti
 • Metalinis kibimo indikatorius/swingas

  4,50 EUR

  Kibimo indikatorius - swingas dėžutėje. Jungiasi prie signalizatoriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą. Valo užspaudėjai - metaliniai.

  Peržiūrėti
 • -35%
  • Išpardavimas!

  Ritė MiracleFish Carp 3000-6000

  18,52 EUR -35% 28,50 EUR

  MiracleFish Carp – ekonominė ritė pradedančiajam žvejui arba meškeriotojui, kuris norėtų už nedidelią sumą įsigyti gerai besisukančią, dugninei žvejybai skirtą ritę su Baitrunner sistema. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, kompiuteriu subalansuotas ritės rotorius, komplekte yra papildomas būgnelis.

  Peržiūrėti