Karpiavimas

Viskas, karpių žūklei vienoje vietoje! Specializuotas asortimentas karpiavimui. Išsirinks kiekvienas - ir megėjas ir profesionalas! Platus asortimentas skirtingų kainų produkcijos, rasite ir ekoniminius ir gerai žinomų, garsių gamintojų prekes.
Jums siūlomė gausų pasirinkimą karpinių meškerių, ričių, valų, graibštų, kėdžių. Gaudyminių bei šėriminių boilių. Signalizatorių ir kibimo indikatorių. Karpinių kabliukų, leedcorų, plauko ir kitų surištų bei paruoštų sistemų žvejybai. Taip pat visus įrankius ir aksesuarus susirišti sistemas pačiam. Meškerių stovai, Buzz Bar'ai ir matai laimikiui, kurie reikalingi žvejojant karpius. Prekiaujame tokių gamintojų produkcija, kaip: Korda, Prologic, Fox, Spomb, Guru, Matrix, Daiwa, Shimano bei daugelių kitų.

Aktyvūs filtrai

 • Graibštas karpių žūklei

  49,50 EUR

  Didelis ir platus graibštas skirtas karpių žūklei ir ne tik. Bendras graibšto ilgis 275cm. Rankena pagaminta iš anglies pluošto, dviejų dalių. Prie graibšto pritvirtinti plūdurai, kurie padeda jį išlaikyti ant vandens paviršiaus. Patogiai išsiardo ir susideda į transportavimo dėklą.

  Matmenys:

  Bendras graibšto - ilgis 275cm
  Rankenos ilgis - 185cm
  Graibšto galvos matmenys - plotis 110cm, ilgis 90cm

  Peržiūrėti
 • Deepex boiliai Pop Up 10mm - Brasem

  3,80 EUR

  Šis skonis vienas iš geriausiai veikiančių karšių žūklėje. Masalas dažniausiai naudojamos dugnine žūklėje, gaudant karpius, karšius, lynus ir žvejojant Method Feeder būdu . Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, išsiskiria savo stipriu aromatu bei spalva, yra greitai aptinkami žuvų. Boiliukai prie kabliuko tvirtinami plauko sistema. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas lynų, karšių, karpių, karosų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -50%
  • Išpardavimas!

  Aromatas į jauką Traper Leszcz Sekret

  3,45 EUR -50% 6,90 EUR

  Aromatas jaukui suteikia papildomo stipraus kvapo ir vilioja žuvį. "Leszcz sekret" aromatas yra skirtas naudoti karšių žūklėje. 300g skysčio užtenka 5-7kg jauko.

  Peržiūrėti
 • Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL

  4,50 EUR

  Plauko sistema žvejybai su žolėmis FL. Ši sistema yra 20cm ilgio, 2 dydžio kabliukai žvejoti boiliais. Žolėmis apdengtas valas maskuojamas ant dugno ir nebaido prisiartinusio laimikio. Dažniausiai naudojamas karpinėje žūklėje. Komplekte yra 2vnt kabliukų.

  Peržiūrėti
 • Karpinis matas CarpZoom BigCarp-N

  33,65 EUR

  Karpinis matas, skirtas saugiam karpio pasidėjimui ištraukus žuvį, svėrimo bei paleidimo metu. 

  Matmenys - 110x70cm

  Peržiūrėti
 • Kabliukai FL Method Feeder su smaigu

  3,80 EUR

  Kabliukai skirti žvejybai Method Feeder būdu. 
  Tvirtos vielos kabliukai yra surišti ant 10cm pinto valo pavadėlio.
  Prie kabliukų pritvirtintas smaigas su užkarpėle, ant kurio užmovus boiliuką ar kitą masalą jis tvirtai laikysis ir nenukris metimo metu.
  Geras įrankis gaudant dugnine meškere, naudojant boilius, wafterius, peletes ar kitos masalus.
  Galima rinktis iš skirtingų dydžių kabliukų: 6, 8, 10 ir 12.

  Peržiūrėti
 • Deepex boiliai Pop Up 10mm - Braškė

  3,80 EUR

  Šis masalas dažniausiai naudojamos dugnine žūklėje, gaudant karpius, karšius, lynus ir žvejojant Method Feeder būdu . Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, išsiskiria savo stipriu aromatu bei spalva, yra greitai aptinkami žuvų. Boiliukai prie kabliuko tvirtinami plauko sistema. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas lynu, karšių, karpių, karosų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -50%
  • Išpardavimas!

  Aromatas į jauką Traper Marcepan

  3,45 EUR -50% 6,90 EUR

  Traper Aromat marcepanų kvapo puikiai pridės papildomo kvapo jūsų jaukui ir suaktyvins žuvies kibimą. Marcipano kvapas puikiai dera gaudant lynus, karšius ir karosus. 300 gramų syksčio užtenka 5-7kg jauko.

  Peržiūrėti
 • -10% Plauko sistema su laikikliais žvejybai
  • Išpardavimas!

  Plauko sistema su laikikliais žvejybai FL

  3,60 EUR -10% 4,00 EUR

  Plauko sistema su boilių laikikliais FL
  Kabliukai yra pririšti ant tvirto pinto valo 20cm ilgio pavadėlio.
  Komplekte yra 6 suširti kabliukai su plauko sistema ir boilių pritvirtintojų komplektas.
  Galima rinktis iš kabliukų dydžių: 2, 4 arba 6.
  Puikiai pasitarnaus karpių ar kitų žūvų žvejyboje naudojant plauko sistemą.

  Peržiūrėti
 • Kvadratinė šėrykla „konteineris" 20-120g

  1,00 EUR

  Šėrykla konteineris, metalinė, įmontuotas suktukas. Yra įvairių svorių. Patogiai įdėsite jauką ir jis gerai pasiskirstys žvejojamoje vietoje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Ovalus Matas CarpZoom

  57,00 EUR

  Karpinis matas, skirtas saugiam karpio pasidėjimui ištraukus žuvį, svėrimo bei paleidimo metu. Paminkštintas audinys šonuose. Lengvai išardomas tam, kad būtų lengvai išvalomas. Velcro tipo viršus bei tvirtos rankenos.

  Matmenys - 115x55x25cm

  Peržiūrėti
 • Kabliukai su pavadėliu Carp Owner

  2,85 EUR

  Tai aukštos kokybės, labai stiprūs ir patikimi kabliukai su pavadėliu. Kabliukai su profesionalai surištu pavadėliu taupys jūsų laiką žūklėje. Patogiai ir greitai prisitvitina prie sistemos. 

  Pavadėlio ilgis - 70 cm
  Pakuotėje - 10 vnt pavadėlių

  Galimi variantai:
  kabliukas Nr. 8, valo storis 0,18mm
  kabliukas Nr. 10, valo storis 0,16mm
  kabliukas Nr. 12, valo storis 0,12mm
  kabliukas Nr. 14, valo storis 0,10mm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva FL 70x60cm

  13,50 EUR

  Graibšto galva su švelniu, medžiaginiu tinkleliu. Įprastas sriegis tinkantis įsukti į daugelį graibšto kotų.

  Ilgis - 70cm
  Plotis - 60cm

  Peržiūrėti
 • Deepex boiliai Pop Up 10mm - Česnakas

  3,80 EUR

  Šis skonis vienas iš geriausiai veikiančių karšių žūklėje. Masalas dažniausiai naudojamos dugnine žūklėje, gaudant karpius, karšius, lynus ir žvejojant Method Feeder būdu . Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, išsiskiria savo stipriu aromatu bei spalva, yra greitai aptinkami žuvų. Boiliukai prie kabliuko tvirtinami plauko sistema. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas lynu, karšių, karpių, karosų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -50%
  • Išpardavimas!

  Aromatas į jauką Traper Redworm

  3,45 EUR -50% 6,90 EUR

  Traper kvapas į jauką sliekų kvapo. Jauko papildas puikiai tinka ir padeda privylioti lynus, karšius, karosus ir kitą žuvį. 300g skysčio užtenka 5-7kg jauko pagardinti

  Peržiūrėti
 • Metalinis kibimo indikatorius/swingas

  4,50 EUR

  Kibimo indikatorius - swingas dėžutėje. Jungiasi prie signalizatoriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Tvirta metalinė kojelė apsaugo nuo vėjo. Galima reguliuoti svorio pasiskirstymą ir jautrumą. Valo užspaudėjai - metaliniai.

  Peržiūrėti
 • Ritė Hokaido Rebellious Carp Pro 5000/6000

  35,00 EUR

  Hokaido Rebellious Carp Pro – gražaus dizaino, plačiu būgneliu ritė su integruotu laisvos eigos stabdžiu (Baitrunner), kuris pirminiu žuvies kibimo momentu leidžia valą vynioti tiesiai iš ritės būgnelio, taip apsaugodamas nuo didesnio laimikio meškerės įtraukimo į vandenį. Ritė turi 9+1 guolius, kas leidžia jai ypatingai lengvai suktis, kompiuteriu subalansuotą rotorių ir tvirtą korpusą. Įmontuotas galingas valo vediklis su žalvarine įvore.etalinė ritės rankenėlė su patogiu EVA laikikliu. Ritės būgnelis talpina daug valo, jis yra kūgio formos su nuožulniais kraštais. Tokios formos būgnelis tinka atlikti ilgiems ir tolimiems metimams, nes ritės briauna nesuteikia papildomo pasipriešinimo valo vyniojimuisi iš jos. Ritę galima universaliai naudoti tiek karpių tiek kitų žuvų dugninėje žvejyboje.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Fudo FDBR-BN

  1,70 EUR

  Japonų gamintojo FUDO kabliukai, aštrūs, stiprūs ir tvirti. Kabliukai juodos spalvos, ilga kojele su užkarpėlėmis. Puikiai tinka žvejybai masalui naudojant naktinius sliekus.

  Kabliukai yra 10 dydžio - 18 vnt.

  Peržiūrėti
 • Matas karpių žūklei Hokaido

  10,50 EUR

  Matas/kilimėlis Hokaido - pagamintas iš minkštos medžiagos, kuris skirtas karpių bei kitų žuvų žvejybai naudoti. Kilimėlis patiesiamas ant žemės ir sušlapinimas, tada ant jo paguldomas sugautas laimikis. Taip žuvis apsaugoma nuo purvo ir galimai patenkančių infekcijų į jos kūną. Matus reikalaujama turėti vykstant žvejoti į komercinius vandens telkinius ar dalyvaujant varžybose.

  Matmenys - 90x45cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva FL 65x50cm

  12,50 EUR

  Graibšto galva su įprastiniu sriegiu, kuriuo galima įsukti į daugelį graibšto kotu. Medžiaginis, smulkus minkštas tinklelis.

  Ilgis - 65cm
  Plotis - 50cm

  Peržiūrėti