Dugninė žvejyba

Visi įrankiai skirti sėkmingai dugninei žvejybai. Atrinktas asortimentas produktų, kurie tinkami dugninei / feeder žūklei.
Siūlome platų pasirinkimą dugninių meškerių, ričių, valų. Taip pat gausus, skirtingų modelių šėryklų, tinkančių žvejybai įvairiuose vandens telkiniuose. Surištos ir paruoštos sistemos dugninei žvejybai. Jaukai ir priedai skirtingoms žuvų rušims privilioti.  Čia rasite ir įvairių įrankių ir aksesuarų, kurie pagelbės feeder žūklėje.

Aktyvūs filtrai

 • Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.90/4.20m iki 200g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.90/4.20m iki 200g

  79,00 EUR

  Crystal Ambition Feeder - tvirta, labai kokybiška dugninė meškerė. Pagaminta iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, kuris užtikrina blanko patvarumą. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri yra labai patogi ir nevargins rankų. Meškerykotis puikiai tinka žvejybai upėse, kur reikalinga naudoti didesnius svorius ir kur reikia atlikti tolimus metimus. Komplekte yra trys anglies pluošto viršūnės - 2oz, 3oz ir 4oz, kurios puikiai perduoda net ir menkiausius žuvies kibimus. Pats meškerės blankas lengvas, 360cm ilgio sveria vos 269 gramus. Meškerė puikiai valdo užkibusią žuvį.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.60/3.90m iki 120g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.60/3.90m iki 120g

  71,00 EUR

  Crystal Ambition Feeder - tvirta, labai kokybiška dugninė meškerė. Pagaminta iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, kuris užtikrina blanko patvarumą. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri yra labai patogi ir nevargins rankų. Meškerykotis puikiai tinka žvejybai stovinčio vandens telkiniuose, kur reikia atlikti tolimus metimus. Komplekte yra trys anglies pluošto viršūnės - 1oz, 2oz ir 3oz, kurios puikiai perduoda net ir menkiausius žuvies kibimus. Pats meškerės blankas lengvas, 360cm ilgio sveria vos 258 gramus. Meškerė puikiai valdo užkibusią žuvį.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.90m iki 180g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.60/3.90m iki 150g

  72,00 EUR

  Crystal Ambition Feeder - tvirta, labai kokybiška dugninė meškerė. Pagaminta iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, kuris užtikrina blanko patvarumą. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri yra labai patogi ir nevargins rankų. Meškerykotis puikiai tinka žvejybai stovinčio vandens telkiniuose, kur reikia atlikti tolimus metimus, taip pat ir upėse, kur reikalinga naudoti didesnius svorius. Komplekte yra trys anglies pluošto viršūnės - 2oz, 3oz ir 4oz, kurios puikiai perduoda net ir menkiausius žuvies kibimus. Pats meškerės blankas lengvas, 360cm ilgio sveria vos 260 gramus. Meškerė puikiai valdo užkibusią žuvį.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Šėrykla kulka Prof Montaz Shot 30-50g

  1,90 EUR

  7 cm ilgio šeryklėlė su akcentuotu svorio centru apačioje, leis lengvai ir taikliai užmesti ir pataikyti į norimą tašką. Iš šeryklos gerai iškrenta jaukas. Daugiausiai naudojama su in-line arba kitomis dugninėmis / feeder sistemomis. 

  Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Valas Carp Expert UV Purple 1000m
  • Nauja

  Valas Carp Expert UV Purple 1000m

  14,50 EUR

  Carp Expert UV Purple - skęstantis monofilamentinis valas, nebijantis didesnių apkrovų. Valas pedengtas specialia UV danga, kuri užtikrina apsaugą nuo žalingų saulės spindulių ir ilgą laiką yra atsparus UV spindulių poveikiui, o tai gerokai prailgina valo tarnavimo laiką. Valas atsaprus dilimui, gerai laiko mazgus, turi mažą atmintį. Puikiai tinka karpių žūklėje.

  Ilgis - 1000m
  0,30mm - 12,5kg
  0,35mm - 14,9kg

  Peržiūrėti
 • Peletės Benzar Mix Turbo Pellet 3mm 800g - Honey
  • Nauja

  Peletės Benzar Mix Turbo Pellet 3mm 800g - Honey

  4,10 EUR

  Benzar Mix Turbo Pellet – itin aromatingos peletės, skirtos naudoti su paprastomis ar Method Feeder šėryklomis. Peletės turi labai daug angliavandenių, nes pagrindinė jų sudedamoji dalis yra karpinių žuvų mėgstamiausi kukurūzai. Peletes užtenka mirkyti iki 20 s.

  Dydis – 3mm
  Svoris – 800g
  Skonis - medus

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor Elegant Chair
  • Nauja

  Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor Elegant Chair

  24,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yravieta, skirta pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys - 90x85x45cm
  Transportavimo matmenys - 90x20cm
  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui Outdoor King Size
  • Nauja

  Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor King Size

  59,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yra dvi vietos, skirtos pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Sėdimosios dalies matmenys - 60x54cm
  Matmenys - 
  60x95x100cm
  Transportavimo matmenys - 25x20x100cm
  Svoris - 4kg
  Atlaiko iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Siweida Iguana Carp Feeder 3.90/4.20m 80-150g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Siweida Iguana Carp Feeder 3.90/4.20m 80-150g

  72,80 EUR

  Siweida Iguana Carp Feeder - universali meškerė, turinti dvi skirtingas viršūnes. Užsidėjus vieną galūnę, meškerė tampa karpine, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėlėmsi - meškerė tampa puikiu feeder'iu. Meškerė pagaminta iš didelio modulio 30T anglies pluošto, dėl to yra lengva, tačiau labai tvirta. Didelis meškerės privalumas - dideli, labai stiprūs, Magnesium K SiC tipo žiedeliai. Pirmojo žiedelio skersmuo yra 4cm. Dėl užmetimo ir akcijos, feeder'is ypač tinka sunkiems masalams ir tolimo atstumo metimui, o karpinė, dėl 3,5lbs užmetimo, puikiai susitvarkys su didžiausiais laimikiais. Meškerykotis turi DPS ritės laikiklis. Meškerė puikiai ir lengvai dirba sriauniose upėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Strategist River & Feeder 5000S/6000S
  • Nauja

  Ritė Pro FL Strategist River & Feeder 5000S/6000S

  44,00 EUR

  Pro FL Strategist River & Feeder - išskirtinai gražaus aukso ir juodos  spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti dugninėje žūkleje arba spiningavimui dideliais masalais. Taip pat puikiai susitvarko su dideliais svoriais žvejojamt upėje. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Strategist Feeder & Spin 2000S-4000S
  • Nauja

  Ritė Pro FL Strategist Feeder & Spin 2000S-4000S

  41,30 EUR

  Pro FL Strategist Feeder & Spin - išskirtinai gražaus aukso ir juodos spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti tiek spiningaujant, tiek žvejojant dugnine meškere. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama  rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Deepex boiliai Pop Up 15mm

  5,50 EUR

  Vieni iš populiariausių boilių. Labai plūdrūs masalai, prisodrinti skystaisiais atraktantais, betainu, minaminu, kvapniais aliejais, baltyminiais papildais, kurie itin vilioja žuvis ir ilgai išlaiko jas jaukinamoje vietoje. Puikus masalas karpių žuklėje. Kibus visą žūklės sezoną.

  Galima pasirinkti iš skirtingų skonių.
  Dydis - 15mm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Valas Preston Reflo Float Max 150m

  7,99 EUR

  Preston Reflo Float Max  - neutraliai plūduriuojantis valas puikiai tinka visoms plūdinės žvejybos reikmėms, pradedant žvejyba plūdine mažose upėse ir baigiant nuotoline žvejyba granulėmis dideliuose vandenyse. Dėl mažo skersmens lūžimo įtempimui, neįtikėtino mazgo stiprumo ir didelio atsparumo dilimui, Float Max yra puikus pasirinkimas, bet kokiai žvejybai plūdine.

  Ilgis - 150m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:

  0,16mm - 1.36kg
  0,18mm - 1,8kg
  0,20mm - 2.26kg
  0,23mm - 2,72kg

  Peržiūrėti
 • Rankšluostis žvejybai Preston
  • Nauja

  Rankšluostis žvejybai Preston Towel

  11,99 EUR

  Preston Towel - švelnus, iš 100% medvilnės pagamintas rankšluostis žvejybai. Patogus daiktas žūklėje nusausinti arba nusivalyti rankas bei žvejybos įrankius.

  Dydis - 60x45cm

  Peržiūrėti
 • Putplasčio rutuliukai Technopufi - dafnija
  • Nauja

  Putplasčio rutuliukai Technopufi - dafnija

  1,50 EUR

  Žvejybai skirti plaukiojantys kvapnūs putplasčio rutuliukai su dafnijos skoniu ir kvapu. Praktinė patirtis rodo, kad taikių žuvų rūšys labai domisi šiais naujaisiais priedais, o žvejybos rezultatai tiesiog akivaizdūs.

  Dydis - M

  Peržiūrėti
 • Putplasčio rutuliukai Technopufi - natūralus
  • Nauja

  Putplasčio rutuliukai Technopufi - natūralus

  1,50 EUR

  Žvejybai skirti plaukiojantys kvapnūs putplasčio rutuliukai su natūraliu skoniu ir kvapu. Praktinė patirtis rodo, kad taikių žuvų rūšys labai domisi šiais naujaisiais priedais, o žvejybos rezultatai tiesiog akivaizdūs.

  Dydis - M

  Peržiūrėti
 • Putplasčio rutuliukai Technopufi - karpis
  • Nauja

  Putplasčio rutuliukai Technopufi - karpis

  1,50 EUR

  Žvejybai skirti plaukiojantys kvapnūs putplasčio rutuliukai su karpio skoniu ir kvapu. Praktinė patirtis rodo, kad taikių žuvų rūšys labai domisi šiais naujaisiais priedais, o žvejybos rezultatai tiesiog akivaizdūs.

  Dydis - M

  Peržiūrėti
 • Putplasčio rutuliukai Technopufi - uodo trūklio lerva
  • Nauja

  Putplasčio rutuliukai Technopufi - uodo trūklio lerva

  1,50 EUR

  Žvejybai skirti plaukiojantys kvapnūs putplasčio rutuliukai su uodo trūklio lervų skoniu ir kvapu. Praktinė patirtis rodo, kad taikių žuvų rūšys labai domisi šiais naujaisiais priedais, o žvejybos rezultatai tiesiog akivaizdūs.

  Dydis - M

  Peržiūrėti
 • Putplasčio rutuliukai Technopufi - saldus kukurūzas
  • Nauja

  Putplasčio rutuliukai Technopufi - saldus kukurūzas

  1,50 EUR

  Žvejybai skirti plaukiojantys kvapnūs putplasčio rutuliukai su saldaus kukurūzo skoniu ir kvapu. Praktinė patirtis rodo, kad taikių žuvų rūšys labai domisi šiais naujaisiais priedais, o žvejybos rezultatai tiesiog akivaizdūs.

  Dydis - M

  Peržiūrėti
 • Putplasčio rutuliukai Technopufi - kriauklė
  • Nauja

  Putplasčio rutuliukai Technopufi - kriauklė

  1,50 EUR

  Žvejybai skirti plaukiojantys kvapnūs putplasčio rutuliukai su vėžiagyvių skoniu ir kvapu. Praktinė patirtis rodo, kad taikių žuvų rūšys labai domisi šiais naujaisiais priedais, o žvejybos rezultatai tiesiog akivaizdūs.

  Dydis - M

  Peržiūrėti