Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Benzar Mix

 • Antiseptikas Benzar Mix First Aid Antiseptic
  • Nauja

  Antiseptikas Benzar Mix First Aid Antiseptic

  4,10 EUR

  Benzar Mix First Aid Antiseptic - antibakterinis, antiseptinis dezinfekuojantis purškalas, kuris yra idealus sprendimas žuvies sužeidimams ir kabliuko žaizdų gydymui. Jis gali būti naudojamas siekiant išvengti žaizdų infekcijos. Tai taip pat saugi priemonė išoriniams sužalojimams ir net žvynų netekimui gydyti. Kiekvieno karpininko asortimente reikalingas daiktas.

  Tūris - 50ml

  Peržiūrėti
 • Dėžutė pavadėliams Benzar Mix
  • Nauja

  Dėžutė pavadėliams Benzar Mix

  9,00 EUR

  Benzar Mix EVA Rig Holder - kompaktiška ir patogi dėžutė saugiai bei patogiai laikyti surištus kabliukus su pavadėliais. Parduodama kartu su 6 minkštomis EVA ritelėmis pavadėliams susukti. Šioje pavadelinėje galima laikyti feederinius pavadėlius, plauko sistemas, zigrig'us, paller waggler'ius ir kitus surištus ir susuktus pavadėlius.

  Matmenys - 15,5x11x7cm
  Ritelės skersmuo - 6,5cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Benzar Mix Neo 4m
  • Nauja

  Graibšto kotas Benzar Mix Neo 4m

  65,20 EUR

  Graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš IM10 anglies pluošto, tad jis yra labai tvirtas. Graibšto kotas greitai susideda ir tinka naudoti ne tik paprastoje žvejyboje, bet ir varžybose. 

  Pilnai sudėto koto ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • Komplektas Method Feeder žūklei Benzar Mix Classic Method Set
  • Nauja

  Komplektas Method Feeder žūklei Benzar Mix Classic Method Set

  104,50 EUR

  Benzar Classic Method Set - ritės, meškerės ir reikiamų įrankių bei masalų komplektas, skirtas Method Feeder žūklei. Komplektą sudaro Classic Method Feeder meškerė, kuri pasižymi didele 100-150g užmetimo galia. Meškerės rankenos apačia padengta EVA medžiaga, kuri garantuoja puikų sukibimą net ir šlapiomis rankomis bei atlaiko stiprius užmetimus. Turi tvirtus ir kokybiškus SIC žiedelius, todėl su šia meškere galima žvejoti ir upėse. Ritės laikiklis pritaikytas ir didesnėms karpinėms ritėms. Ritė pagaminta iš grafito, įmontuotas dvigubas stabdis „baitrunner", kuris puikiai veikia, kai žuvis reikalauja valo, pirminio kibimo momentu. Turi metalinį klipsą bei atsaarginį būgnelį. Ritės dydis 6000, o tai reiškia, kad galima užtikrintai užmesti net labai tolimus atstumus, kartu su pakankamai plonu monofilamentiniu valu. Komplekte „Carp Expert" valas, „Rapid Method" šėrykla, formelė, boiliai bei peletės.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
 • Valas Benzar Mix Concourse Method Feeder 300m
  • Nauja

  Valas Benzar Mix Concourse Method Feeder 300m

  25,30 EUR

  Benzar Mix Concourse Method Feeder - japonų gamybos, itin aukštos kokybės monofilamentinis valas. Dėl mažo tamprumo, šis valas yra neįtikėtinai tvirtas ir ilgaamžis. Valas padengtas ypatingu vaško sluoksniu, kuris naudojamas tik Japonijoje gaminamiems valams, todėl jis žiedeliais slysta be garso ir lengvai užsimeta itin tolimus atstumus. Valas yra labai patvarus, atlaiko net sunkiausius išbandymus 130-150 intensyvių varžybinių žvejybų per metus.

  Ilgis - 300m
  0,22mm - 6,3kg

  Peržiūrėti
 • Valas Benzar Mix Method Feeder 600m
  • Nauja

  Valas Benzar Mix Method Feeder 600m

  7,00 EUR

  Benzar Mix Method Feeder - tamsiai žalios spalvos monofilamentinis valas. Greitai skęstantis, atsaprus mazgams, itin toli metasi. Valo spalva puikiai susilieja su aplinka ir yra mažai pastebimas.

  Ilgis - 600m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  0,20mm - 5,4kg
  0,25mm - 8,1kg

  Peržiūrėti
 • Valas Benzar Mix Mono Feeder Hooklink 50m
  • Nauja

  Valas Benzar Mix Mono Feeder Hooklink 50m

  4,40 EUR

  Benzar Mix Mono Feeder Hooklink - skaidrus, po vandeniu nematomas, aukštos kokybės monofilamentinis valas. Dėl skaidrumo, žuvys valo nepastebi, todėl jį galima naudoti net su mažiausiais kabliukais. Valas skęstantis, tinka tiek feeder, tiek plūdinei žūklei. 

  Ilgis - 50m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  0,10mm - 2,1kg
  0,12mm - 2,4kg
  0,14mm - 3,2kg
  0,20mm - 6,4kg

  Peržiūrėti