Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Carp Expert

 • Antpirštis Carp Expert NEO Finger Protector
  • Nauja

  Antpirštis Carp Expert NEO Finger Protector

  9,00 EUR

  Carp Expert NEO Finger Protector - minkštos neopreninės medžiagos apsauga, kuri apsaugo pirštą nuo įsipjovimo atliekant tolimus metimus su sunkiomis šėryklomis. Dažniausiai naudojamas karpių žūklėje arda tolimus atstumus metant su dugnine meškere.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Carp Expert Double Tip Heavy 3,90m 3lbs
  • Nauja

  Dugninė meškerė Carp Expert Double Tip Heavy 3,90m 3lbs

  76,40 EUR

  Carp Expert Double Tip Heavy - iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminta, universali meškerė, turinti dvejas skirtingas galūnes. Užsidėjus vieną galūnę meškerykotis tampa puikiu karpiniu kotu, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėmis, žvejybos įrankį galima naudoti kaip feeder dugninę meškerę. Meškerės feeder galūnės skiriasi kietumu ir jautrumu. Meškerė turi labai tvirtus, plačius SIC žiedelius. Pirmojo žiedo plotis yra 4cm. Turi klasikinį, užsukumą ritės laikiklį. Meškerykotis puikiai tinka žvejoti visuose vandens telkiniuose, puikiai dirba srovėje.

  Peržiūrėti
 • Dugninės meškerės komplektas Carp Expert Advancer Method Set
  • Nauja

  Dugninės meškerės komplektas Carp Expert Advancer Method Set

  78,10 EUR

  Carp Expert Advancer Method Set - ritės, meškerės ir reikiamų įrankių bei masalų komplektas, skirtas dugninei arba Method Feeder žūklei. Komplekte yra „Advancer Feeder" meškerė, kuri yra pagaminta naudojant IM6 anglį, todėl šios meškerės blankas yra itin lengvas, lankstus ir pakankamai tvirtas. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiaga dengtą rankeną, kuri garantuoja gerą sukibimą bet kokiomis sąlygomis. Turi tvirtus ir kokybiškus SIC žiedelius. Meškerė turi ritės klasikinį, sraigtinį ritės laikiklį. Ritėje įmontuoti 3+1 guoliai, dėl kurių ji itin sklandžiai sukasi. Ritė pagaminta iš grafito, dėl to yra lengva. Subalansuotas rotorius, 4.7:1 perdavimas lengvai ir tolygiai kloja valą. Taip pat į komplektą pridedamas „Power Feeder" valas, „Carp Expert" šėryklos, formelė bei surišti kabliukai. Komplekte taip pat yra sulankstomas kibirėlis, jaukas, „Method Egg" boiliai ir „Carp Expert Rapid All-in Feeder" priedų rinkinys.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Dugninių meškerių komplektas Carp Expert Smart Feeder Double Rod Set

  146,50 EUR

  Carp Expert Smart Feeder Double Rod Set - dviejų „CXP Smart Feeder" dugninių meškerių komplektas. Meškerės pagamintos iš aukštos kokybės „Fine Composite" medžiagos, dėl to tai jas padaro geru pasirinkimu ir pradedantiesiems. Prie meškerių pridedamos dvi 6000 dydžio „Carp Expert Smart Runner" ritės bei pridedami 2 vnt. 200m ilgio, 0,25mm „Power Method Feeder" valai. Ritė pagaminta iš grafito, todėl yra lengva. Ritės rankena užtikriną pakankamai tvirtą, stabilų ir patogų jos laikymą. Atsižvelgiant į pagrindinius žūklės reikalavimus ir maksimalią žuvų apsaugą, į komplektą taip pat įeina praktiškas „Kamasaki" karpių matas, iki 40kg sveriančios skaitmeninės svarstyklės ir 2m ilgio teleskopinis graibštas. Pridedamos šėryklos, surišti kabliukai, 3 meškerių stovas ir „Carp Expert Rapid All-in Accessory Kit" dėžutė su silikoniniais masalais ir aksesuarais karpių žūklei.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Graibšto galva Carp Expert Black Super Carp 60x50cm

  20,50 EUR

  Carp Expert Black Super Carp - graibšto galva, su itin tvirtu rėmu. Medžiaginis tinklelis nežaloja žuvų. Ant rėmo yra plūduriuojantys vamzdeliai, kurie nepraleidžia vandens, o tai palengvina žuvies ištraukimą. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Po žvejybos graibšto galvą tereikia praplauti vandeniu ir palikti džiūti ant saulės, taip neįsigers kvapų ir ilgiau tarnaus. Graibšto dydis idealiai tinka vidutinio dydžio karpiui ar amūrui ištraukti.

  Ilgis – 60cm
  Plotis – 50cm
  Gylis - 45cm

  Akių dydis - 5mm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Carp Expert Exclusive Carp 60x50cm
  • Nauja

  Graibšto galva Carp Expert Exclusive Carp 60x50cm

  25,00 EUR

  Carp Expert Exclusive Carp - silikoninė graibšto galva, su itin tvirtu rėmu. Silikoninis tinklelis nežaloja žuvų, neįsipainioja kabliukai. Ant rėmo yra plūduriuojantys vamzdeliai, kurie nepraleidžia vandens, o tai palengvina žuvies ištraukimą. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Tinklelis lengvai plaunasi, nesugeria kvapų.

  Ilgis – 60cm
  Plotis – 50cm
  Gylis - 40cm

  Akių dydis - 9mm
  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Carp Expert Micro Ghost 50x40cm
  • Nauja

  Graibšto galva Carp Expert Micro Ghost 50x40cm

  20,70 EUR

  Carp Expert Micro Ghost - žilkinė graibšto galva. Ant rėmo yra plūduriuojantys vamzdeliai, kurie nepraleidžia vandens, o tai palengvina žuvies ištraukimą. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Tinklelis lengvai plaunasi, nesugeria kvapų bei neįsikabina kabliukai. 

  Ilgis – 50cm
  Plotis – 40cm
  Gylis - 25cm

  Akių dydis - 6mm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Carp Expert Pro
  • Nauja

  Graibšto galva Carp Expert Pro 45x40cm

  17,00 EUR

  Carp Expert Pro Neo Carp - gumuota graibšto galva, su itin tvirtu rėmu. Tinklas yra gilus, tad laimikis lengvai neištruks. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Gumuotas tinklas lengvai plaunamas, neįsigeria žuvies kvapo. 

  Ilgis – 45cm
  Plotis – 40cm
  Gylis - 45cm

  Akių dydis - 8x6mm
  Svoris – 250g

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Carp Expert Pro 50x45cm

  20,00 EUR

  Carp Expert Pro Neo Carp - gumuota graibšto galva, su itin tvirtu rėmu. Tinklas yra gilus, tad laimikis lengvai neištruks. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Gumuotas tinklas lengvai plaunamas, neįsigeria žuvies kvapo. 

  Ilgis – 50cm
  Plotis – 45cm
  Gylis - 45cm

  Akių dydis - 8x6mm
  Svoris – 275g

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Carp Expert Method Feeder Handle 3m
  • Nauja

  Graibšto kotas Carp Expert Method Feeder Handle 3m

  21,50 EUR

  Graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš „Mix Carbon" medžiagos, tad jis yra labai tvirtas, tačiau lengvas. Graibšto kotas standus, tad graibštą labai patogu valdyti. Patogus įrankis tiek žvejojant iš valties, tiek gaudant nuo kranto.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 3m

  Peržiūrėti
 • Kabliukų išemėjas Carp Expert
  • Nauja

  Kabliukų išemėjas Carp Expert

  2,40 EUR

  Kabliukų išemėjas yra reikalingas kiekvieno žvejo asortimente įrankis, kuris padės greitai ir lengvai ištraukti giliai įsmigusį kabliuką laimikio burnoje. Turi adatėlę.

  Ilgis - 17cm

  Peržiūrėti
 • Kabliukų išemėjas Carp Expert
  • Nauja

  Kabliukų išemėjas Carp Expert

  1,50 EUR

  Kabliukų išemėjas yra reikalingas kiekvieno žvejo asortimente įrankis, kuris padės greitai ir lengvai ištraukti giliai įsmigusį kabliuką laimikio burnoje. Nežalodami žuvies ir nesukeldami jai daug streso, greitai nukabinsite laimikį.

  Ilgis - 15cm

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Carp Expert Max1 3,90m 3,5lbs
  • Nauja

  Karpinė meškerė Carp Expert Max1 3,90m 3,5lbs

  65,00 EUR

  Carp Expert Max1 - dviejų dalių, itin tvirta ir patvari karpinė meškerė. Pirmasis žiedelis yra 4cm pločio. Meškerė pagaminta iš stipraus IM10 anglies pluošto. Turi duploninę rankeną ir didelius žiedelius, o visa tai būtina norint atlikti tolimus metimus. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį. 

  Peržiūrėti
 • Karpinis švinas Carp Expert 80-90g
  • Nauja

  Karpinis švinas Carp Expert 80-90g

  3,15 EUR

  Carp Expert Big Cast Anti Tangle Distance Lead - nesusipinantis karpinis švinas su silikoniniu vamzdeliu, skirtas tolimiems atstumams.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Karpinis švinas Carp Expert Distance Torpedo
  • Nauja

  Karpinis švinas Carp Expert Distance Torpedo 60-100g

  1,85 EUR

  Carp Expert Distance Torpedo - švinai, skirti tolimiems atstumams. Dėl aptakios formos, šie švinai turi neįtikėtinas aerodinamines savybes. Dėl spalvos, švinas visiškai susilieja su aplinka ir yra mažai pastebimas net atsargiausiems karpiams. Pritaikyti naudoti karpių žūklėje arba dugninėje žvejyboje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Karpinis švinas Carp Expert Zipp Lead 70-100g
  • Nauja

  Karpinis švinas Carp Expert Zipp Lead 70-100g

  2,10 EUR

  Carp Expert Zipp Lead - švinai, skirti tolimiems atstumams. Dėl pailgos, sviedinio formos korpuso, šie švinai turi neįtikėtinas aerodinamines savybes. Dėl spalvos, švinas visiškai susilieja su aplinka ir yra mažai pastebimas net atsargiausiems karpiams. Pritaikyti naudoti karpių žūklėje arba dugninėje žvejyboje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Karpių laikymo krepšys Carp Expert Black Carp Fishing Bag
  • Nauja

  Karpių laikymo maišas Carp Expert Black Carp Fishing Bag

  16,50 EUR

  Carp Expert Black Carp Fishing Bag - karpių laikymo maišas, kuriame galima atsargiai laikyti sugautą laimikį iki svėrimo. Jo tankiai suausta medžiaga užtikrina, kad žuvis nesusižalos. Viršuje yra virvutė, kuri užtraukia maišo galą ir neleidžia žuviai pasprunkti. Būtinas įrankis dalyvaujantiems karpių žūklės varžybose. Atlaiko svorį iki 10kg.

  Matmenys - 110x75cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Carp Expert Butt Grip Heavy Duty
  • Nauja

  Meškerės laikiklis Carp Expert Butt Grip Heavy Duty

  1,60 EUR

  Carp Expert Butt Grip Heavy Duty - plastmasinis meškerės laikiklis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko. Pagaminta iš tvirto plastiko. Meškerė itin patogiai pasideda ir stabiliai laikosi.

  Ilgis - 3cm
  Plotis tarp auselių - 2,5cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Carp Expert Butt Grip Soft
  • Nauja

  Meškerės laikiklis Carp Expert Butt Grip Soft

  2,50 EUR

  Carp Expert Butt Grip Soft - plastmasinis meškerės laikiklis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko. Pagaminta iš labai tvirto plastiko. Meškerė itin tvirtai įsistato tarp laikiklio auselių ir stabiliai laikosi.

  Ilgis - 3cm
  Plotis tarp auselių - 1,5cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Carp Expert Rod Rest
  • Nauja

  Meškerės laikiklis Carp Expert Rod Rest

  1,60 EUR

  Carp Expert Rod Rest - plastmasinis meškerės laikiklis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko. Pagaminta iš tvirto plastiko. Meškerė itin patogiai pasideda ir stabiliai laikosi.

  Ilgis - 4cm
  Plotis tarp auselių - 4cm

  Peržiūrėti