Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Carp Expert

Carp Expert - nebrangi, bet kokybiška produkcija karpiavimui!

„Carp Expert" yra prekinis ženklas, priklausantis ir valdomas vengrų „Energofish Kft." įmonės. „Carp Expert" prekinis ženklas siekia kurti nebrangius, bet kokybiškus ir veiksmingus gaminius, kurie atitiktų šiuolaikinės karpių žvejybos reikalavimus. Asortimente rasite visus reikalingus reikmenis karpių žūklei - nuo masalų iki meškerių.

 • Valas Carp Expert UV Purple 1000m
  • Nauja

  Valas Carp Expert UV Purple 1000m

  14,50 EUR

  Carp Expert UV Purple - skęstantis monofilamentinis valas, nebijantis didesnių apkrovų. Valas pedengtas specialia UV danga, kuri užtikrina apsaugą nuo žalingų saulės spindulių ir ilgą laiką yra atsparus UV spindulių poveikiui, o tai gerokai prailgina valo tarnavimo laiką. Valas atsaprus dilimui, gerai laiko mazgus, turi mažą atmintį. Puikiai tinka karpių žūklėje.

  Ilgis - 1000m
  0,30mm - 12,5kg
  0,35mm - 14,9kg

  Peržiūrėti
 • Matas Carp Expert Carp Cradle

  68,00 EUR

  Matas, skirtas saugiai laikyti sugautą laimikį. Dėl paaukštintų šoninių sienelių, jis neleidžia žuvims iš jo iššokti. Kilimėlio dugnas yra paminkštintas, kad žuvys būtų apsaugotos nuo sužalojimų. Jo dydis leidžia ant jo lengvai laikyti net didesnius karpius ir amūrus.

  Matmenys - 50x105x27cm

  Peržiūrėti
 • Spod meškerė Carp Expert Black Shadow Spod 3,75m 5lbs

  67,90 EUR

  Carp Expert Black Shadow Spod - trijų dalių, karpinė SPOD meškerė, skirta jaukinimui. Meškerė pagaminta iš aukštos kokybės, kokybiško IM10 anglies pluošto, kuris užtikrina, kad meškerė atlaikys net ir sunkiausius svorius, metant tolimus atstumus. Ši aukštos kokybės medžiaga padaro meškerę lengvą, ilgaamžę. Praktiška duploninė rankena idealiai tinka tiksliam ir tolimam užmetimui. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį bei SIC žiedelius, kurių konstrukcija yra sutvirtinta. Šis meškerės ilgis yra puikus variantas tolimiems atstumams. 

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Carp Expert Anti Raffeling Fast 35mmx7m

  10,50 EUR

  Carp Expert Anti Raffeling Fast - greitai tirpstanti PVA kojinė su tūba ir grūstuvu. Dėl specialaus pynimo, ši PVA kojinė yra daug tvirtesnė už kitus PVA tinklelius. Puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno lėtai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Tipas - greitai tirpstanti
  Ilgis - 7m

  Storis - 35mm

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė su tūba ir grūstuvu Carp Expert Anti Raffeling Fast 25mmx7m

  10,00 EUR

  Carp Expert Anti Raffeling Fast - greitai tirpstanti PVA kojinė su tūba ir grūstuvu. Dėl specialaus pynimo, ši PVA kojinė yra daug tvirtesnė už kitus PVA tinklelius. Puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno lėtai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Tipas - greitai tirpstanti
  Ilgis - 7m

  Storis - 25mm

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė Carp Expert Anti Raffeling Fast 35mmx7m

  7,30 EUR

  Carp Expert Anti Raffeling Fast - itin tvirta, greitai tirpstanti PVA kojinė. Dėl specialaus pynimo, ši PVA kojinė yra daug tvirtesnė už kitus PVA tinklelius. Puikiai atlaiko didesnį jauko svorį tolimuose užmetimuose. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritęs jaukas su PVA kojine ant dugno, greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.  

  Tipas - greitai tirpstanti
  Ilgis - 7m
  Storis - 35mm

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė Carp Expert Slow Micromesh 45mmx7m

  7,30 EUR

  Carp Expert Fast Micromesh - lėtai tirpsanti PVA kojinė. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritęs jaukas su PVA kojine ant dugno, lėtai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Tipas - lėtai tirpstanti
  Ilgis - 7m
  Storis - 45mm

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė Carp Expert Fast Micromesh 45mmx7m

  7,00 EUR

  Carp Expert Fast Micromesh - greitai tirpsanti PVA kojinė. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritęs jaukas su PVA kojine ant dugno, greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį.

  Tipas - greitai tirpstanti
  Ilgis - 7m
  Storis - 45mm

  Peržiūrėti
 • Plūdė/markeris Carp Expert Scaling Float 4202B

  5,09 EUR

  Carp Expert Scaling Float 4202B - plonos, ilgos, aerodinamiškos formos markeris/plūdė su ryškia viršūne ir sparneliais, naudojama karpių, ir ne tik, žūklėje išsimatuoti gylį gaudomoje vietoje. 

  Ilgis - 13cm

  Peržiūrėti
 • Boilių smulkintuvas Carp Expert Bait Grinder

  9,80 EUR

  Carp Expert Bait Grinder - boilių bei jauko smulkinimo sistema leidžia lengvai smulkinti įvairius masalus, kuriuos galima dėti į jauką, PVA maišelius, kojines ir kt. Keli paprasti pasukimai per kelias sekundes sutraiškys granules ir boilius.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Stalas Carp Expert Bait Table

  25,99 EUR

  Praktiškas, tvirtas, nedidelis staliukas su teleskopinėmis, reguliuojamomis ir sulankstomomis kojomis. Aukšti stalo kraštai apsaugo nuo masalo ar kitų daiktų nukritimo. Teleskopinės, reguliuojamos kojos leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. 

  Matmenys - 28x43cm

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Method 6000 LC

  85,00 EUR

  Carp Expert Uni Method - tvirta, patvari, aukštos kokybės ritė, skirta karpių žvejybai. Korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis iš aliuminio. Dėl pakankamai didelio jos būgnelio, ritė puikiai tinka tolimiems atstumams. Subalansuotas rotorius, o prie jame įmontuota apsauga apsaugos valą nuo susipainiojimo. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Turi metalinę rankenėlę, metalinį valo klipsą. Ritė atlaiko net ir sunkiausius išbandymus.

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Uni Runner 6000

  51,00 EUR

  Carp Expert Uni Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Ritės korpusas pagamintas iš kieto grafito, o būgnelis pagamintas iš tvirto aliuminio. Dėl šiek tiek siaurėjančio būgnelio formos, masalas itin toli skris, o valas bus apsaugotas tiek nuo susipainiojimo metimo metu, tiek nuo dilimo. Pakankamai didelė valo talpa ant būgnelio sudaro pagrindą atlikti ilgus metimus. Ritėje įmontuoti 7+1 guoliai užtikrina itin sklandų darbą. Ritė turi itin patikimą kelių diskų stabdžių sistemą bei metalinį valo klipsą. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Carp Expert Classic Runner 4000/5000

  39,00 EUR

  Carp Expert Classic Runner - tvirta, patvari ritė, skirta tiek dugninei, tiek karpių žvejybai su „Baitruner". Su šia rite galima lengvai numesti tolimus atstumus. Ritė turi aliuminį, gilų, korozijai ir išoriniams pažeidimams atsparų būgnelį, subalansuotą rotorių, „Anti-reverse" sistemą, metalinį klipsą bei kitas sistemas, dėl kurių ritė yra galinga ir nebijo apkrovų. Dėl esančio 5.2:1 pavarų santykio, ritė sukasi labai sklandžiai. Rankena padengta gumuota danga, dėl to, ritę labai patogu išlaikyti kibimo metu ir ją valdyti. Ritė puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams.

  Peržiūrėti
 • Valas Carp Expert Carmine Orange 1000m

  16,00 EUR

  Carp Expert Carmine Orange - skęstantis monofilamentinis valas, nebijantis didesnių apkrovų. Valas pedengtas specialia danga, kuri užtikrina apsaugą nuo UV spindulių ir ilgą laiką yra atspari žalingam saulės spindulių poveikiui, o tai gerokai prailgina valo tarnavimo laiką. Valas atsaprus dilimui, gerai laiko mazgus, turi mažą atmintį. Puikiai tinka karpių žūklėje.

  Ilgis - 1000m
  0,25mm - 8,9kg
  0,30mm - 12,5kg
  0,35mm - 14,9kg

  Peržiūrėti
 • Valas Carp Expert Carmine Multicolour 1000m

  16,50 EUR

  Carp Expert Carmine Multicolour- skęstantis monofilamentinis valas, nebijantis didesnių apkrovų. Valas pedengtas specialia danga, kuri užtikrina apsaugą nuo UV spindulių ir ilgą laiką yra atspari žalingam saulės spindulių poveikiui, o tai gerokai prailgina valo tarnavimo laiką. Valas atsaprus dilimui, gerai laiko mazgus, turi mažą atmintį. Puikiai tinka karpių žūklėje.

  Ilgis - 1000m
  0,25mm - 8,9kg
  0,30mm - 12,5kg
  0,35mm - 14,9kg

  Peržiūrėti
 • Valas Carp Expert Carmine Yellow 1000m

  16,50 EUR

  Carp Expert Carmine Yellow - skęstantis monofilamentinis valas, nebijantis didesnių apkrovų. Valas pedengtas specialia danga, kuri užtikrina apsaugą nuo UV spindulių ir ilgą laiką yra atspari žalingam saulės spindulių poveikiui, o tai gerokai prailgina valo tarnavimo laiką. Valas atsaprus dilimui, gerai laiko mazgus, turi mažą atmintį. Puikiai tinka karpių žūklėje.

  Ilgis - 1000m
  0,25mm - 8,9kg
  0,30mm - 12,5kg
  0,35mm - 14,9kg

  Peržiūrėti
 • Dugninių meškerių komplektas Carp Expert Smart Feeder Double Rod Set

  153,70 EUR

  Carp Expert Smart Feeder Double Rod Set - dviejų „CXP Smart Feeder" dugninių meškerių komplektas. Meškerės pagamintos iš aukštos kokybės „Fine Composite" medžiagos, dėl to tai jas padaro geru pasirinkimu ir pradedantiesiems. Prie meškerių pridedamos dvi 6000 dydžio „Carp Expert Smart Runner" ritės bei pridedami 2 vnt. 200m ilgio, 0,25mm „Power Method Feeder" valai. Ritė pagaminta iš grafito, todėl yra lengva. Ritės rankena užtikriną pakankamai tvirtą, stabilų ir patogų jos laikymą. Atsižvelgiant į pagrindinius žūklės reikalavimus ir maksimalią žuvų apsaugą, į komplektą taip pat įeina praktiškas „Kamasaki" karpių matas, iki 40kg sveriančios skaitmeninės svarstyklės ir 2m ilgio teleskopinis graibštas. Pridedamos šėryklos, surišti kabliukai, 3 meškerių stovas ir „Carp Expert Rapid All-in Accessory Kit" dėžutė su silikoniniais masalais ir aksesuarais karpių žūklei.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
 • Spod meškerė Carp Expert Smart 3,75m 5lbs

  40,00 EUR

  Carp Expert Smart - karpinė SPOD meškerė, skirta jaukinimui. Meškerė pagaminta iš kokybiško IM5 anglies pluošto, kas padaro ją itin tvirtą. Ši aukštos kokybės medžiaga padaro meškerę lengvą, ilgaamžę bei tvirtą. Praktiška duploninė rankena idealiai tinka tiksliam ir tolimam užmetimui. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį bei SIC žiedelius. Šis meškerės ilgis yra puikus variantas tolimiems atstumams. 

  Peržiūrėti
 • Konservuoti kukurūzai Carp Expert 425ml - natūralūs

  2,10 EUR

  Natūralaus skonio kukurūzai, skirti gaudyti įvairiais žūklės būdais. Stipraus kvapo ir skonio kukurūzai išsiskirs iš kitų masalų ir sudomins žuvį bei suaktyvins jos kibimą.

  Svoris - 340g
  Tūris - 425ml

  Peržiūrėti