Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Korum

 • Graibšto galva Korum Speci Square Net 75x65cm

  27,99 EUR

  Korum Full Metal Latex Spoon - graibšto galva, kurios tinklelis yra itin stiprus ir švelnus žuvims. Rėmas pagamintas iš tvirtos medžiagos. Konstrukcija ir matmenys yra pakankamai dideli, kad saugiai išlaikytų neramią stambią žuvį. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Tinklelis lengvai plaunasi, nesugeria kvapų bei neįsikabina kabliukai.

  Ilgis – 75cm
  Plotis – 60cm
  Gylis - 75cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Korum Full Metal Latex Spoon 75x65cm

  40,99 EUR

  Korum Full Metal Latex Spoon - gumuota graibšto galva, kurios tinklelis yra itin stiprus ir švelnus žuvims. Rėmas pagamintas iš tvirtos, 15mm anoduotos medžiagos. Turi specialų lengvą SOFTEX latekso tinklelį. Konstrukcija ir matmenys yra pakankamai dideli, kad saugiai išlaikytų neramią stambią žuvį. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Tinklelis lengvai plaunasi, nesugeria kvapų bei neįsikabina kabliukai.

  Ilgis – 75cm
  Plotis – 65cm
  Gylis - 65cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kuprinė Korum Transition Rucksack

  84,99 EUR

  Korum Transition Rucksack - didelės talpos kuprinė, sukurta taip, kad būtų kuo funkcionalesnė ir patogesnė ilgesniuose pasivaikščiojimuose. Kuprinės viršus sukurtas taip, kad būtų lengviau pasiekti pagridinį skyrių. Unikalus medžiagų derinys, dėl kurio kuprinė yra lengvesne bei tvirtesne, atspari vandeniui. Taipogi turi trys išorinės kišenės.

  Matmenys - 52x30x39cm

  Peržiūrėti
 • Kuprinė Korum Transition Daypack

  59,99 EUR

  Korum Transition Daypack - yra kompaktiška kuprinė, kurioje telpa apie 30 litrų. Kuprinės viršuje yra atskira vėsaus skyriaus dalis maistui ar masalui. Turi didele priekinė kišenė, dvi D kilpos karabinams. Paminkštintos petnešos kurios ilgesnes kelionės padarys lengvesnes, kokybiški užtrauktukai. 

  Matmenys - 52x30x39cm
  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Korum Folding Spoon

  30,00 EUR

  Korum Folding Spoon  - pagaminta naudojant unikalią sulankstomo rėmo konstrukciją, sustiprintą itin minkštą tinklelio medžiagą. Tinklelis taip pat pagamintas gylus, todėl idealiai tinka trumpalaikiam šių ypatingų žuvų laikymui. Turi patogu dėklą. 

  Ilgis – 75cm
  Plotis – 63cm
  Gylis - 90cm
  Akių dydis - 10x10mm

  Svoris – 436g

  Peržiūrėti
 • Kuprinė Korum Transition Hydro Pack 25

  49,99 EUR

  Korum Transition Hydro Pack 25 - tvirta, patogi, iš PVC medžiagos pagaminta kuprinė. Dėl itin tvirtos konstrukcijos, kuprinė atlaiko didesnį svorį ir bet kokias oro sąlygas. Užtrauktukas užsidengia medžiaga, taip apsaugojant nuo vandens patekimo. Dėl patogumo, kuprinės petnešos yra paminkštintos. Komplekte yra metalinės kilpos papildomiems įrankiams pritvirtinti.

  Matmenys - 41x29x20cm

  Peržiūrėti