Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Kamasaki

 • Spiningo komplektas Kamasaki Thunder Spin 240

  62,20 EUR

  Kamasaki Thunder Spin 240 - spiningo komplektas, kuris puikiai tiks lydekų, ešerių ar kitų plėšrūnų žūklei. Spiningas pagamintas iš IM6 anglies pluošto, dėl to, ji pasižymi tvirtumu ir nebijo šiek tiek didesnių apkrovų. Komplekte yra Thunder Spin 4000 dydžio ritė, kuri puikiai dera prie spiningo, taip pat yra 100m Kamasaki Super Braid 0,18mm storio monofilamentinis valas. Kartu taip pat yra ir įrankis žuviai ištraukti, bei patogi ir tvirta Kamasaki dėžutė, kurioje yra Kamasaki Super Lure įvairūs masalai. Komplektas puikiai tiks tiek pradedančiąjam, tiek pažengusiam.

  Daugiau savybių ...

  Peržiūrėti
 • Kembrikai plūdei Kamasaki Thick

  2,50 EUR

  Specialūs, platesni, silikoniniai kembrikai, skirti valo tvirtinimui prie plūdės stiebelio. Komplekte yra įvairių storių ir ilgių kembrikai.

  Peržiūrėti
 • Kembrikai plūdei Kamasaki Thin

  2,50 EUR

  Specialūs silikoniniai kembrikai, skirti valo tvirtinimui prie plūdės stiebelio. Komplekte yra įvairių storių ir ilgių kembrikai.

  Peržiūrėti
 • Plūdė Kamasaki Transparent Float Ball 40mm (2 vnt.)

  2,70 EUR

  Kamasaki Transparent Float Ball - paviršinei žūklei skirta plūdė. Dažnai naudojama šapalų ir kitų žuvų žūklėje. Plūdė skaidri, į vidų galima pripilti vandens, taip plūdinė sistema įgaus svorio. 

  Pakuotėje yra 2 vnt.
  Diametras - 40mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Carp Expert

  2,20 EUR

  Carp Expert - gumuotas meškerės laikiklis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko. Pagaminta iš tvirtos plasmases. Meškerė itin tvirtai įsistato tarp laikiklio auselių ir stabiliai laikosi.

  Aukštis - 6cm
  Plotis tarp auselių - 2cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Kamasaki Slim Feeder Handle 3m

  15,00 EUR

  Teleskopinis graibšto kotas su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Plonas dizainas ir rankenos skersmuo užtikrina patogų ir stabilų laikymą. Pagamintas iš aukštos kokybės kompozito, tad jis yra labai lengvas (sveria tik 260g), bet puikiai atlaiko apkrovas. Patogus įrankis tiek žvejojant iš valties, tiek gaudant nuo kranto.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 3m

  Peržiūrėti
 • Vobleris šapalų žūklei Kamasaki Wobbler Bug 1,5g

  2,50 EUR

  Kamasaki Wobbler Bug - paviršinis mažas masalas, kuris įmituoja vabalą ar vandens gyvį. Puikiai tinka šapalų žūklei.

  Ilgis - 2,5cm
  Svoris - 1,5g
  Nėrimo gylis - 0,2-0,5m

  Peržiūrėti
 • Graibštas L&K Foldable Boat Landing Net

  41,50 EUR

  L&K Foldable Boat Landing Net - graibštas su dideliu, guminiu ir lengvu, lengvai plaunamu gumuotu tinkleliu. Rankena neslystanti, tvirta, patogiai išsitraukia. Graibšto galva susilanksto, tad bus patogu transportuoti. Idealus variantas gaudant iš valties arba spiningaujant nuo kranto.

  Galvos matmenys - 65x55x50cm
  Akių dydis - 9mm

  Graibšto ilgis - 1,5m
  Transportavimo ilgis - 85cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva Kamasaki Rubberized Landing Net 55x50cm

  16,50 EUR

  Kamasaki Rubberized Landing Net - gumuota graibšto galva. Gumuotas tinklelis nežaloja žuvų, neįsipainioja kabliukai. Turi universalų sriegį, tad graibšto galvą galima pritvirtinti prie bet kokio koto. Tinklelis lengvai plaunasi, nesugeria kvapų.

  Ilgis – 55cm
  Plotis – 50cm
  Gylis - 40cm

  Akių dydis - 7x8mm
  Svoris - 280g

  Peržiūrėti
 • Plūdė Kamasaki Transparent Float Ball 32mm (2 vnt.)

  2,50 EUR

  Kamasaki Transparent Float Ball - paviršinei žūklei skirta plūdė. Dažnai naudojama šapalų ir kitų žuvų žūklėje. Plūdė skaidri, į vidų galima pripilti vandens, taip plūdinė sistema įgaus svorio. 

  Pakuotėje yra 2 vnt.
  Diametras - 32mm

  Peržiūrėti
 • Dalgiukas žolėms pjauti Kamasaki Silent Killer

  9,90 EUR

  Kamasaki Silent Killer - itin gerai pagaląstas dviejų ašmenų dalgiukas. Komplekte yra žalvarinis sriegis ir virvė, kurios gale yra plastikinė rankenėlė. Tereikia virvę pritvirtinti prie dalgiuko ir užmesti. Dėl dviejų aštrių peilių, dumbliai, žolės ir kiti kliūviniai lengvai pasišalins.

  Dalgiuko ilgis - 23cm
  Virvės ilgis - 4,5m

  Peržiūrėti
 • Dalgiukas žolėms pjauti Kamasaki

  7,90 EUR

  Kamasaki Weed Cutter - iš nerūdijančio plieno pagamintas, vieno ašmens dalgiukas, kuris sukamas prie graibšto koto ir naudojamas, kuomet reikia žūklės vietoje išpjauti įvairius vandens augalus.

  Ilgis - 11cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Kamasaki Rod Rest Head

  1,55 EUR

  Kamasaki Rod Rest Head - plastmasinis meškerės laikiklis su sriegiu, kuris užsisuka ant kuoliuko. Pagaminta iš tvirto plastiko. Meškerė itin tvirtai įsistato tarp laikiklio auselių ir stabiliai laikosi.

  Aukštis - 4cm
  Plotis tarp auselių - 2cm

  Peržiūrėti