Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Energofish

„Energofish Kft." prekinis ženklas yra vienas didžiausių žvejybos įrangos gamintojų ir platintojų Rytų Europoje ir Vengrijoje. Tai 1992 m. įkurta Vengrijos įmonė, kuri šiuo metu veikia keliose tarptautinėse rinkose ir yra rinkos lyderė Vengrijoje. Per beveik trisdešimt metų, ši įmonė tapo sėkmės istorija, džiuginančia patenkintas žvejybos parduotuves, internetines parduotuves ir šimtus tūkstančių žvejų. Šis prekinis ženklas gamina įvairiausius žvejybos reikmenis įvairiems žvejyboms būdams, kad atitiktų kiekvieno žvejo poreikį. Gaminių kūrime dalyvauja kompetentingi specialistai ir sportinės žūklės čempionai. „Energofish Kft." tikslas kurti įrankius, atitinkančius kainos ir kokybės santykį. Ši įmonė turi nuosavus veikiančius prekinius ženklus, tokius kaip „Carp Expert", „Benzar Mix", „Wizard", „MFF", „iBite" ir kiti.

 • Skėtis Energofish Umbrella With Shelter

  73,00 EUR

  Energofish Umbrella With Shelter - itin patogus, talpus skėtis, skirtas apsisaugoti tiek nuo lietaus, tiek nuo kaitrios saulės. Dėl savo dydžio, šis skėtis puikiai apsaugos visą įrangą. Telpa meškerės, įvairūs aksesuarai, kelios žvejybinės kėdės. Skėčio aukštis reguliuojasi, stovi labai stabiliai, taip pat į komplektą įeina virvės, kuriomis pritvirtinus skėtį, jis puikiai laikysis net ir vėjuotomis dienomis. Siūlės iš vidaus impregnuotos.

  Aukštis (pilnai išskleisto) - 190cm
  Plotis - 250cm

  Peržiūrėti
 • Lietpaltis Energofish PVC Rain Coat

  12,00 EUR

  Energofish PVC Rain Coat - plonas PVC lietpaltis. Šis lietpaltis praverčia tiek pavasarį, tiek rudenį drėgnu, šlapiu oru ar net esant stipriam lietui. Dėl plonos medžiagos, lietpaltis yra lengvas ir labai patogus. Dėl savo ilgio jis apsaugo beveik visus drabužius nuo sušlapimo.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Karpinis švinas Energofish Helicopter Zip Bomb 60-100g

  1,75 EUR

  Energofish Helicopter Zip Bomb - klasikinis karpinis švinas, skirtas helicopter sistemoms. Dėl savo formos puikiai tinka mesti tolimus atstumus. Šis švinas taip pat nebijo įvairių kliūvinių.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Jūrinis švinas Patent Anchor Lead 100-190g

  2,30 EUR

  Švinas jūrinei žvejybai. Prie švino primontuotos metalinės kojos puikiai laikosi ant bet kokio dugno. Šviną taip pat galima naudoti ir upėse, kuriose yra itin didelės srovės.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.
  Ilgis - 11cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Energofish 4m

  45,90 EUR

  Tinklelio medžiaga tankiai austa, dėl to tinklelis yra daug patvaresnis ir ilgiau tarnauja. Rėmas pagamintas iš tvirto aliumo, tad jį sunku deformuoti. Dėl kvadratinės formos, srovė tinklelio nevarto. Dėl tinklo ilgio, jį puikiai galima įleisti į vandenį net ant stataus kranto ar seklumoje. Universalus sriegis tinka pritvirtinti prie įvairių tinkelio laikiklių.

  Matmenys:
  Ilgis – 400cm
  Plotis – 40x53cm

  Peržiūrėti
 • Antpirštis Energofish Finger Protector

  8,20 EUR

  Energofish Finger Protector - dirbtinės odos apsauga, kuri apsaugo pirštą nuo įsipjovimo atliekant tolimus metimus su sunkiomis šėryklomis. Dažniausiai naudojamas karpių žūklėje arba tolimus atstumus metant su dugnine meškere.

  Peržiūrėti