Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Team Feeder

 • Antpirštis Team Feeder Finger Protector By Döme

  9,40 EUR

  Haldorado Team Feeder Finger Protector - Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija. Minkštos medžiagos apsauga, kuri apsaugo pirštą nuo įsipjovimo atliekant tolimus metimus su sunkiomis šėryklomis. Dažniausiai naudojamas karpių žūklėje arda tolimus atstumus metant su dugnine meškere.

  Peržiūrėti
 • Atstumo matavimo kuoliukai Team Feeder By Döme

  17,85 EUR

  Haldorado Team Feeder Marker Sticks - Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija. Dviejų aliuminio kuoliukų rinkinys, skirtas matuoti atstumams, kad žinotumėte, kokiu tiksliu atstumu reikėtų užmesti masalus. Kuoliukų apačioje yra sriegis, kuris leis lengvai juos įsukti į bet kokį paviršių. Komplekte yra virvė, kuoliukų galai padengti minkšta medžiaga.

  Kuoliukų ilgis - 90cm
  Virvutės ilgis - 3m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder Gold Serie H 4.20m 50-100g

  271,85 EUR

  Team Feeder Gold Serie Heavy - tiek megėjiškai, tiek varžybinei žūklei idealiai tinkanti dugninė meškerė, kuri yra itin lengva, neįtikėtinai plono blanko, ir lanksti. Blankas pagamintas iš japoniškos IMT-12 Power Carbon medžiagos ir sutvirtinta kevlaro pluoštu, tad meškerė yra labai tvirta. Turi kokybiškus titano-chromo žiedelius, kurie yra lengvi, neapsunkina meškerės ir yra ilgaamžiai. Rankena kamštinė, o jos galas padengtas EVA medžiaga, kuri turi gerą sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Meškerė turi 3 skirtingo jautrumo viršūnėles - 0.75oz, 1.5oz ir 2.5oz. Ši meškerė puikiai tiks žvejoti nedidelius karpius, karšius ir kitas taikias žuvis tolimais atstumais.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder Gold Serie LC 4.20m 50-150g

  271,00 EUR

  Team Feeder Gold Serie LC - tiek megėjiškai, tiek varžybinei žūklei idealiai tinkanti dugninė meškerė, kuri yra itin lengva, neįtikėtinai plono blanko, ir lanksti. Blankas pagamintas iš japoniškos IMT-12 Power Carbon medžiagos ir sutvirtinta kevlaro pluoštu, tad meškerė yra labai tvirta. Turi kokybiškus titano-chromo žiedelius, kurie yra lengvi, neapsunkina meškerės ir yra ilgaamžiai. Rankena kamštinė, o jos galas padengtas EVA medžiaga, kuri turi gerą sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Meškerė turi 3 skirtingo jautrumo viršūnėles - 3oz, 4oz ir 5oz. Ši meškerė puikiai tiks žvejoti nedidelius karpius, karšius ir kitas taikias žuvis itin tolimais atstumais.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Team Feeder Gold Serie ML 3.90m 30-60g

  255,00 EUR

  Team Feeder Gold Serie Medium Light - tiek megėjiškai, tiek varžybinei žūklei idealiai tinkanti dugninė meškerė, kuri yra itin lengva, neįtikėtinai plono blanko, ir lanksti. Blankas pagamintas iš japoniškos IMT-12 Power Carbon medžiagos ir sutvirtinta kevlaro pluoštu, tad meškerė yra labai tvirta. Turi kokybiškus titano-chromo žiedelius, kurie yra lengvi, neapsunkina meškerės ir yra ilgaamžiai. Rankena kamštinė, o jos galas padengtas EVA medžiaga, kuri turi gerą sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Meškerė turi 3 skirtingo jautrumo viršūnėles - 0.5oz, 1oz ir 1.5oz. Ši meškerė puikiai tiks žvejoti nedidelius karpius, karšius ir kitas taikias žuvis vidutiniais atstumais.

  Peržiūrėti
 • Kibiras Team Feeder By Döme 5/10L

  6,15 EUR

  Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija. Labai sandarus kibiras su plastikiniu dangčiu yra geras pasirinkimas, kai reikia apsaugoti iš anksto sumaišytus jaukus nuo išdžiūvimo ir vertingų skonių išgaravimo. Kibiras yra kvadratinis, o tai yra didelis privalumas, nes kibiras yra daug erdvesnis ir stabilesnis. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų tūrių.

  Peržiūrėti
 • Matas Team Feeder By Döme

  24,80 EUR

  Kompaktiško dydžio matas, skirtas saugiai laikyti sugautą laimikį. Dėl paaukštintos šoninės sienelės jis neleidžia žuvims iš jo iššokti. Kilimėlio dugnas yra paminkštintas, kad žuvys būtų apsaugotos nuo sužalojimų. Jo dydis leidžia ant jo lengvai laikyti net didesnius karpius ir amūrus. Šio kilimėlio 190D nailono danga labai greitai išdžiūsta, todėl jį lengva valyti ir skalbti, o dėl Velcro užsegimų jį lengva greitai sulankstyti ir išskleisti. Supakuotas kilimėlis užima labai nedaug vietos. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Matmenys - 90x40cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Gold Serie 1.5oz

  21,40 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, 1.5oz viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Gold Serie serijos 360M, 390MH ir 420H meškerėms.

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Gold Serie 2.5oz

  21,40 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, 2.5oz viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Gold Serie serijos 360M, 390MH ir 420H meškerėms.

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Gold Serie 3.5oz

  21,40 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, 3.5oz viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Gold Serie serijos 360M, 390MH ir 420H meškerėms.

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Master 4oz

  18,65 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, 4oz viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Master serijos 395RXH ir 430LC meškerėms.

  Ilgis - 64cm
  Skersmuo - 3,35mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Master 5oz

  18,65 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, 5oz viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Master serijos 395RXH ir 430LC meškerėms.

  Ilgis - 64cm
  Skersmuo - 3,35mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Master 6oz

  18,65 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, 6oz viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Master serijos 395RXH ir 430LC meškerėms.

  Ilgis - 64cm
  Skersmuo - 3,35mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Power Fighter Feeder Heavy

  12,60 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, Heavy viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Power Fighter Feeder serijos 390MH ir 390H meškerėms.

  Ilgis - 53cm
  Skersmuo - 2,8mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Power Fighter Feeder Light

  12,60 EUR

  Iš stiklo pluošto pagaminta, Light viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Power Fighter Feeder serijos 390XH ir 420XH meškerėms.

  Ilgis - 52cm
  Skersmuo - 3,1mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Power Fighter Feeder Medium

  12,60 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, Medium viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Power Fighter Feeder serijos 390MH ir 390H meškerėms.

  Ilgis - 53cm
  Skersmuo - 2,8mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Power Fighter Feeder Medium

  12,60 EUR

  Iš stiklo pluošto pagaminta, Medium viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Power Fighter Feeder serijos 390XH ir 420XH meškerėms.

  Ilgis - 52cm
  Skersmuo - 3,1mm

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Pro Method Feeder Light

  10,50 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta viršūnėlė, kuri tinkama Haldorado Team Feeder Pro Method Feeder 390H meškerėms.

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder By Döme Pro Method Feeder Medium

  10,50 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta viršūnėlė, kuri tinkama Haldorado Team Feeder Pro Method Feeder 390H meškerėms.

  Peržiūrėti
 • Meškerės viršūnėlė Team Feeder Power By Döme Fighter Feeder Light

  12,60 EUR

  Iš anglies pluošto pagaminta, Light viršūnėlė, kuri tinkama Team Feeder Power Fighter Feeder serijos 390MH ir 390H meškerėms.

  Ilgis - 53cm
  Skersmuo - 2,8mm

  Peržiūrėti