iBite | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą iBite

„iBite" yra prekinis ženklas, priklausantis ir valdomas vengrų „Energofish Kft." įmonės. „iBite" prekinis ženklas gamina labai aukštos kokybės šviečiančias plūdes bei meškerių galūnių švieseles. Plūdės gaminamos iš balzos medienos, kuri yra itin tvirta. 

 • Šviečianti, slankiojanti plūdė iBite Perch 10g

  6,70 EUR

  iBite Perch - šviečianti plūdė. Plūdė pagaminta iš balza medžio, todėl korpusas yra daug atsparesnis ir tvirtesnis. Vidinėje plūdės konstrukcijoje yra šviesos diodų antena, kurią galite įjungti ir išjungti žvejybos metu. Ji veikia apie 40 valandų. Plūdė itin ryškiai šviečia žalia spalva, tad naktį ji puikiai matoma. 

  Svoris - 10g
  Ilgis - 25cm

  Peržiūrėti
 • Šviečianti, slankiojanti plūdė iBite Cigar Neon 3-8g

  6,50 EUR

  iBite Cigar Neon - šviečianti plūdė. Plūdė pagaminta iš balza medžio, todėl korpusas yra daug atsparesnis ir tvirtesnis. Vidinėje plūdės konstrukcijoje yra šviesos diodų antena, kurią galite įjungti ir išjungti žvejybos metu. Ji veikia apie 40 valandų. Plūdė itin ryškiai šviečia žalia spalva, tad naktį ji puikiai matoma. 

  Ilgis - 25cm

  Peržiūrėti
 • Šviečianti, slankiojanti plūdė iBite Giant Carp

  6,50 EUR

  iBite Giant Carp - šviečianti plūdė. Plūdė pagaminta iš balza medžio, todėl korpusas yra daug atsparesnis ir tvirtesnis. Vidinėje plūdės konstrukcijoje yra šviesos diodų antena, kurią galite įjungti ir išjungti žvejybos metu. Ji veikia apie 40 valandų. Plūdė itin ryškiai šviečia raudona spalva, tad naktį ji puikiai matoma. 

  Ilgis - 24,5cm

  Peržiūrėti
 • Šviečianti, slankiojanti plūdė iBite Cigar Neon 3-8g

  6,50 EUR

  iBite Cigar Neon - šviečianti plūdė. Plūdė pagaminta iš balza medžio, todėl korpusas yra daug atsparesnis ir tvirtesnis. Vidinėje plūdės konstrukcijoje yra šviesos diodų antena, kurią galite įjungti ir išjungti žvejybos metu. Ji veikia apie 40 valandų. Plūdė itin ryškiai šviečia raudona spalva, tad naktį ji puikiai matoma. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.
  Ilgis - 26cm

  Peržiūrėti
 • Feeder švieselė iBite MS Tip Light

  7,90 EUR

  iBite MS Tip Light - švieselė, tvirtinama ant meškerės galūnės. Švieselė šviečia žalia spalva. Dėl LED baterijų sistemos, ši švieselė naktį itin ryškiai šviečia ir puikiai matosi. Labai lengvai užsifiksuoja ant meškerės galo plastikiniu spaustuku. Komplekte yra CL435 baterija, kuri užtikrina 40 valandų veikimo laiką. Po žvejybos, rekomenduojama bateriją išimti.

  Peržiūrėti
 • Feeder švieselė iBite MS Tip Light

  7,90 EUR

  iBite MS Tip Light - švieselė, tvirtinama ant meškerės galūnės. Švieselė šviečia raudona spalva. Dėl LED baterijų sistemos, ši švieselė naktį itin ryškiai šviečia ir puikiai matosi. Labai lengvai užsifiksuoja ant meškerės galo plastikiniu spaustuku. Komplekte yra CL435 baterija, kuri užtikrina 40 valandų veikimo laiką. Po žvejybos, rekomenduojama bateriją išimti.

  Peržiūrėti
 • Feeder išmanioji švieselė iBite MS Tip Light

  14,80 EUR

  iBite MS Tip Light Sense - išmanioji švieselė, tvirtinama ant meškerės galūnės. Ramybės būsenoje švieselė šviečia žalia spalva, o kibimo metu - raudona. Dėl LED baterijų sistemos, ši švieselė naktį itin ryškiai šviečia ir puikiai matosi. Labai lengvai užsifiksuoja ant meškerės galo plastikiniu spaustuku. Komplekte yra CL435 baterija, kuri užtikrina 40 valandų veikimo laiką. Po žvejybos, rekomenduojama bateriją išimti.

  Peržiūrėti