Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Ternua

1994 m. įkurtas Ternua prekinis ženklas ne tik sugeba sukurti puikią aprangą žvejybai, jie tai daro perdirbdami atliekas tam, kad sumažinti užterštumą. Atrodyk puikiai ir jauskis patogiai, kurdamas švaresnę, geresnę ateitį.

 • Kelnės Ternua Friz PT

  89,95 EUR

  Ternua Friz PT - labai tvirtos ir orui pralaidžios kelnės, kurios užtikrins puikią judėjimo laisvę. Idealiai tinka žvejybai, žygiams ar kitam aktyviam laisvalaikiui gamtoje. Kelnės pagamintos iš poliamido Shellstretch audinio. Shellstretch audinys yra dvipusiai elastingas, todėl geriau prisitaiko prie kūno, visada išlaiko formą, yra tvirtas ir patogus. Sukurtas taip, kad greitai sugertų prakaitą ir pašalintų drėgmę nuo kūno. Kelnių kraštai ir juosmuo reguliuojami, turi 4 kišenes su užtrauktukais, bei SPF30 apsaugą nuo saulės UV spindulių. Bluesign® approved fabric - pasaulinė ir nepriklausoma sertifikavimo sistema, kuri užtikrina, kad Ternua gaminami drabužiai atitinka aukščiausius įmanomus funkcionalumo, tvarumo, sveikatos ir saugos standartus.

  Peržiūrėti
 • Kelnės Ternua Gundor Whales Grey

  139,00 EUR

  Ternua Gundor Whales Grey - labai tvirtos ir orui pralaidžios kelnės, kurios užtikrins puikią judėjimo laisvę. Idealiai tinka žvejybai, žygiams ar kitam aktyviam laisvalaikiui gamtoje. Kelnės pagamintos iš poliamido Shellstretch ir „Cordura®" audinio. Shellstretch audinys yra dvipusiai elastingas, todėl geriau prisitaiko prie kūno, visada išlaiko formą, yra tvirtas ir patogus. Sukurtas taip, kad greitai sugertų prakaitą ir pašalintų drėgmę nuo kūno. Cordura® Combat Wool™ audinys pasižymi vilnos patogumu bei nailono patvarumu. Kelnių kraštai ir juosmuo reguliuojami, turi 4 kišenes su užtrauktukais, bei SPF30 apsaugą nuo saulės UV spindulių. Bluesign® approved fabric - pasaulinė ir nepriklausoma sertifikavimo sistema, kuri užtikrina, kad Ternua gaminami drabužiai atitinka aukščiausius įmanomus funkcionalumo, tvarumo, sveikatos ir saugos standartus.

  Peržiūrėti